loading

13-19.12.21 Horoskop tygodnia. 19.12.21 Intensywna pełnia w znaku Bliźniąt: obudzenie, rozjaśnienie

  • Home
  • Blog
  • 13-19.12.21 Horoskop tygodnia. 19.12.21 Intensywna pełnia w znaku Bliźniąt: obudzenie, rozjaśnienie

13-19.12.21 Horoskop tygodnia. 19.12.21 Intensywna pełnia w znaku Bliźniąt: obudzenie, rozjaśnienie

Polecam i zapraszam do nowego kanału astrologicznego “Rozmowy pod gwiazdami”: https://www.youtube.com/channel/UCzNY… gdzie wkrótce pojawia się nowe nagrania dla wszystkich.

“Po pierwsze – kochaj siebie, a wszystko inne się ułoży. Naprawdę musisz kochać siebie, by zrobić cokolwiek na tym świecie.” (Lucille Ball). Przed nami bardzo intensywny czas. 13.12.21 Mars przechodzi do znaku Strzelca kierując nas do przyszłości i wprowadzając super ognistą aurę. Na początku tygodnia Wenus trzyma się mocno Plutona w Koziorożcu, a Słońce rozluźnia kwadrat do Neptuna. Nasze uczucia będą zmienne, ogólny nastrój rozprzestrzenia się miedzy rozczarowaniem a bezsilnością. We wtorek Mars w Strzelcu łączy się z Węzłem Karmicznym Południowym w opozycji do Węzła Północnego w Bliźniaku. W naszych działaniach należy wykorzystać zebrane doświadczenia i sprowadzić do aktualnych, realnych sytuacji. Może z zupełnie inną, bardziej przyszłościową strategią? Od środy Wenus spowalnia bieg. Podczas Pełni w znaku Bliźniąt zatrzymuje się aby rozpocząć retrogradację w znaku Koziorożca do 29.1.22. Wenus w tym czasie będzie rewidowała i sprawdzała tematy wartości, relacji oraz finansów. W bardzo huraganowy sposób przechodząc jeszcze dwa razy Plutona …Koncentruj się na tym co jest dla Ciebie ważne unikając niepotrzebnych dyskusji. “Istnieje tylko jedno rozwiązanie dla dowolnego problemu:zmiana w podejściu i świadomości.”( Gregg Braden). W niedzielę dochodzi do bojowej pełni Księżyca w znaku Bliźniąt. Merkury w Koziorożcu tworzy kwadrat do Chirona w Baranie. Kultura rozmowy w tym miesiącu osiągnęła zapewne samego dna… Nie pouczaj nikogo, nie dotykaj słowami, nie nalegaj na rozmowę jeżeli ktoś nie chce tego. Od momentu pełni wchodzimy w najbardziej żywiołową , końcową fazę tego roku, której rewolucyjna( w dosłownym znaczeniu tego słowa) energia przechodzi do roku 2022.

Życzę Ci dobrego tygodnia i spokojnej Pełni Księżyca. Niech otacza Cię miłość i dobra energia gwiazd . „Jeśli opanujesz lęk, poczujesz się wolny.” (Spencer Johnson)

Masz pytania ?
Wyślij