loading

Astrologia

Co dowiesz się dzięki astrologii ?

Astrologia wspiera Cię w rozpoznawaniu osobistych mocnych i słabych stron, a także możliwości zawodowych i oferuje pomoc w podejmowaniu decyzji w różnych fazach życia. Odpowiada na pytania dotyczące pracy, finansów, rodziny, przyjaciół i związków partnerskich, dostarcza informacji o tym, które tematy w życiu człowieka wymagają szczególnej uwagi, jak najlepiej przezwyciężyć kryzysy prywatne lub zawodowe i wiele więcej. Planety do niczego nie zmuszą , są jedynie wskaźnikami przejawów pierwotnego celu.
Aby urzeczywistniać nasze własne cele, musimy doświadczyć pewnych doświadczeń, które pomogą nam w rozwoju osobistym. Nie musisz szukać tych wydarzeń, po prostu się zdarzają. I z tego zbieramy nowe, ważne doświadczenia dla naszego dalszego życia.
Do precyzyjnej porady astrologicznej potrzebuję:
Twoja data urodzenia, dokładną godzinę urodzenia ,Twoje miejsce urodzenia .
Jesteś ciekawy, interesuje Cię horoskop i chcesz dowiedzieć się więcej o sobie? Umów się ze mną na spotkanie. O godzinę urodzenia możesz zapytać w Urzędzie Stanu Cywilnego miejsca urodzenia. Zapraszam!

Jesteś ciekawy, interesuje Cię horoskop i chcesz dowiedzieć się więcej o sobie?
Umów się ze mną na spotkanie.
O godzinę urodzenia możesz zapytać w Urzędzie Stanu Cywilnego miejsca urodzenia. Zapraszam!

HOROSKOP URODZENIOWY:

Astrologiczna analiza osobowości, która pokazuje mocne i słabe strony, szanse, zagrożenia i możliwości rozwoju oraz wyjaśnia podstawowe predyspozycje. Wykres urodzeniowy jest mniejszą wersją szczegółowej analizy życiowej analizy horoskopu. Analiza nie jest ograniczona w czasie i dlatego jest odpowiednia zarówno dla noworodków, dzieci i młodzieży, jak i ciekawskich dorosłych.

Wielki horoskop analizy życia. Astro Portret:

W wielkiej analizie życia dowiesz się, jakie predyspozycje astrologiczne są stałymi determinującymi w Twoim życiu i jakie konstelacje wpływają na miłość i partnerstwo, ciało i duszę oraz życie zawodowe i sukces. Bardzo wszechstronna, szczegółowa analiza nawiązuje do wykresu urodzeniowego. Całościowe spojrzenie umożliwia ocenę na każdym etapie życia. ( Twoje predyspozycje, talenty, potencjał, droga powołania, ograniczenia czy zagrożenia)
Analiza osobowości zajmuje się obszarami materii (kim jestem), duszy (czym jest moja istota), ducha (jak spotykam innych) i duchowości (jak wpływam na innych).
Widać, jakie problemy rodzinne wpłynęły na dzieciństwo, jakie wzorce myślowe kształtują życie i gdzie utrwaliły się przekonania.
Wykres urodzeniowy zawiera odpowiedzi na następujące pytania:

 • Kim jestem – co mnie definiuje?
 • Co sprawia, że jestem szczęśliwy?
 • Jakie są moje talenty i umiejętności?
 • Jaki jest sens mojego życia?

Horoskop roczny (solarny) lub przyszłości:

Analiza roczna =solarny horoskop na Twoje astrologiczne urodziny w tym roku – pokazuje nam trendy i tematy, których możesz się spodziewać w nowym roku swojego życia.
Szczegółowo omówiono następujące tematy:

 • Jaki jest znak twojego nowego roku życia? Jakie dziedziny życia są szczególnie ważne?
 • Jak zamierzasz do nich podejść?
 • Gdzie się aktywujesz?
 • Jak się bronisz?
 • Co trzeba rozwijać, co zmienić?
 • Jaki jest Twój osobisty cel roczny?
 • Co przyniesie następny rok?

Być może często czułeś, że życie kieruje się specyficznymi prawami; czasami są duże trudności w jednym obszarze, podczas gdy w innych wszystko idzie cudownie. Czasami jeden poważny kryzys następuje po drugim, a potem są chwile, kiedy wydaje się, że wydzierżawiono szczęście. Tematy roczne są oparte na przejściach (przejściach) obecnych planet nad punktami twojego wykresu urodzeniowego. Tematy roczne pokazują, w jaki sposób tranzyty wpływają na Ciebie osobiście, które tematy będą dla Ciebie aktualne w ciągu roku. Znajomość tranzytów pomoże ci lepiej radzić sobie z kryzysami i trudnymi chwilami w życiu oraz w pełni wykorzystać nadarzające się okazje. Motywy roczne możesz zamówić na dowolny okres, zawsze na dwanaście miesięcy od pierwszego dnia miesiąca.
Treść astrologiczna: Roczna analiza wskazuje AC, MC i planety w horoskopie słonecznym (położenie znaku i domu, aspekty między sobą), aspekty planet słonecznych i osi do planet i osi urodzeniowych, a także domy urodzeniowe, do których słoneczna AC i MC upadek. Łącznie z Chironem.
Horoskop solarny dostarcza informacji o ważnych tematach i zmianach, jakie czekają na Ciebie w tym roku życia. Z jednej strony wykorzystywane są do tego twoje własne aspekty horoskopu słonecznego, ale ważniejsze są aspekty od horoskopu słonecznego do pozycji urodzeniowych na wykresie urodzeniowym, na których obecnie znajdują się twoje planety urodzeniowe – i odwrotnie: w którym domu słonecznym znajdują się twoje planety urodzeniowe w tym roku. Daje to informacje o kierunku, w którym możesz odkrywać nowe możliwości .

sunrise Astroveritas
solar_system Astroveritas
beach sunset Astroveritas

Horoskop partnerski:

Daje możliwość rozumienia i poznania siebie oraz swojego partnera – horoskop związku to szczegółowa analiza, która wyjaśnia interakcję dwóch partnerów z astrologicznego punktu widzenia we wszystkich aspektach.
W pytaniach o konstelacje miłości i partnerstwa jest klasyfikowane i porównywane astrologiczne dyspozycje dwojga ludzi. Energie w relacji a także zrozumienie czego uczymy się w danym związku i jak żyć w nim szczęśliwej i bardziej świadomie.
Wymagane dane: Proszę podać datę, godzinę i miejsce urodzenia obojga partnerów. Interpretacja jest z punktu widzenia pierwszego osoby.

Synastry

W horoskopie partnerskim badane są połączenia między dwoma horoskopami i można zobaczyć, co dzieje się między partnerami, na przykład w komunikacji w związku. Możesz zobaczyć, kto naciska jakie przyciski, gdzie wspieracie się nawzajem jako para i jakie są konflikty i wyzwania, które mają wspólnie przezwyciężyć partnerzy.

Combin

Istota związku.
W horoskopie kombinowanym partnerstwo jest postrzegane jako niezależna istota, a poszczególne horoskopy obu partnerów są łączone.
Horoskop Combin odzwierciedla tematy, które dwoje ludzi przeżywa razem i które chciałyby włączyć do swojego życia osobistego. Z tego powodu jest przydatny nie tylko w relacjach par, ale jest również często używany w przypadku przyjaźni lub relacji rodzic-dziecko. W konsultacjach zajmuję się dynamiką relacji oraz potencjałem i celami rozwojowymi połączenia.

Horoskop profesji, drogi powołania, biznesowy. Pieniądze & Sukces:

Analiza gruntownych postawach życiowych i o tym, jak najlepiej wyrazić je w życiu zawodowym. Spośród licznych talentów uczciwa i realistyczna ocena Twoich największych mocnych stron może pomóc Ci zorientować się w świecie i skierować energię na obszary, w których naprawdę możesz mieć nadzieję na sukces i przynajmniej osiągnięcie wielu najważniejszych celów. Horoskop profesjonalny umożliwia rozpoznanie własnych wewnętrznych ograniczeń może pomóc Ci skierować swoją energię w kierunku, który jest dla Ciebie najkorzystniejszy i znaleźć jak największe spełnienie w swojej pracy. Jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze kierunku kariery, jest to, jak dobrze lub gorzej współpracujesz z innymi.
Każdy ma swój własny sposób na tworzenie relacji zawodowych. Każdy ma inne potrzeby i wymagania. Kiedy ludzie mówią o „sukcesie”, w zasadzie mają na myśli ważną pozycję w oczach świata lub zawód, który zarabia dużo pieniędzy.
Sukces w głębszym sensie powołania jest sprawą bardzo indywidualną i bardzo różną w zależności od osoby.

HOROSKOP przyszłości – 6 lub więcej lat:

Cykle rozwoju osobistego nie są oparte na naszym kalendarzu, ale są wskazywane przez ruch planet w zodiaku. Horoskop długoterminowy na sześć lat daje wgląd w te długoterminowe, złożone procesy w Twojej psychice. Może pomóc ci wyraźniej dostrzec, jakie treści wyłaniają się z twojej duszy i chcą wejść do świadomości. Oprócz bardzo osobistych tematów( szanse , możliwości, zagrożenia) omawiane są zbiorowe konstelacje wybranego okresu, Twoje osobiste związki z nim i wpływy na pokolenie, do którego należysz. Do konsultacji można sobie przygotować szczegółowe pytania na które odpowiadam live.

Wyznaczenie dat ślubów, zaręczyn, otwierania/ zamykania własnych działalności:

Założyłeś firmę, a teraz chcesz wiedzieć, jakie atuty ta firma posiada?
Na podstawie daty założenia Twojej firmy (wpis do rejestru handlowego, otwarcie działalności gospodarczej, uzyskanie licencji handlowej itp.) możesz zobaczyć, jakie umiejętności i cechy posiada Twoja firma. Pomyśl o tym jak o wykresie urodzeniowym danej osoby. Mówi się tu także o talentach, które są obecne od urodzenia i dojrzewają w ciągu jego życia. Podobnie jest z firmami.
Za pomocą firmowego horoskopu można łatwo zidentyfikować następujące tematy:
Jakie są mocne strony firmy? Jak wygląda wizerunek zewnętrzny firmy? Jakie wartości są istotne dla firmy i jak udaje Ci się je utrzymać?
Którzy pracownicy pasują do firmy i mogą przyczynić się do sukcesu biznesowego?
Jakie są oczekiwania społeczeństwa wobec firmy?
Integralną częścią biznesu jest sam właściciel firmy, który podejmuje decyzje i do pewnego stopnia sam je wykonuje. Z tego powodu polecam połączenie wykresu urodzeniowego i wykresu firmowego. Jeśli planujesz zmianę strategii, chcesz wdrożyć nowe wizje lub zbadać opcje na kolejny rok finansowy dla swojej firmy, roczny horoskop jest dobrym sposobem na znalezienie odpowiedzi.

Analiza astrologiczna uwzględnia aktualną jakość czasu i można z tego wywnioskować, kiedy dana jest podstawa udanego nowego projektu. Za faktyczne wdrożenie odpowiada oczywiście przedsiębiorca.
Jeśli szukasz optymalnego terminu podpisania umowy o partnerstwie, chciałbyś założyć jednoosobową działalność gospodarczą lub chciałbyś zaplanować otwarcie firmy, wybór terminu pod kątem astrologicznym może być skuteczny. W zależności od tematu zawsze brana jest pod uwagę konstelacja w indywidualnym wykresie urodzeniowym. Astrologiczny wybór dat jest pierwszorzędną klasą w interpretacji horoskopów, ponieważ dokonuje się wyboru pewnej konstelacji z nieskończonej liczby możliwości. W ramach przygotowań do analizy wymagana jest szczegółowa anamneza astrologiczna, aby osiągnąć optymalny dla Ciebie wynik.

Za pomocą astrologii miejsca można znaleźć optymalną lokalizację dla Twojej firmy. W zależności od potrzeb firmy i perspektyw na przyszłość analizowana jest lokalizacja i przedstawiane są sugestie. Właściwa lokalizacja dla Twojej firmy ma taki sam wpływ na sukces biznesowy, jak przemyślana koncepcja biznesowa.
Gdzie firma może w pełni rozwinąć swój potencjał?
Jakie są Twoje oczekiwania wobec firmy?
Z jakimi klientami i dostawcami chciałbyś współpracować?
Jak należy postrzegać firmę?
Jakie udogodnienia infrastrukturalne w każdym razie należy zapewnić? Czy są jakieś plany na przyszłość w zakresie ekspansji?
Ponieważ lokalizacja firmy jest ściśle powiązana z obecnymi mocnymi stronami i potencjałem firmy, polecam połączenie horoskopu firmowego i analizy lokalizacji.

woman_sunset Astroveritas
happy_sunset Astroveritas

RELOKACJA-miejsca życia i spełnienia:

Za pomocą astrologii miejsca możesz analizować aktualne miejsce zamieszkania lub obiekty szkoleniowe lub inne miejsca zamieszkania indywidualnie w odniesieniu do indywidualnych potrzeb. Wyniki analizy pozwalają stwierdzić, czy planowane nowe miejsce zamieszkania lub planowane szkolenie w odpowiedniej lokalizacji optymalnie wpisują się w plan życia.

Astro coaching:

W sesji coachingowej zajmuję się Twoim konkretnym pytaniem i biorę pod uwagę aktualną jakość czasu. Ten rodzaj porad astrologicznych jest przydatny, jeśli znasz już swój osobisty horoskop ze wszystkimi jego cechami. Obecna sytuacja w Twoim życiu zapowiada zmianę (prywatną, zawodową) i chciałbyś astrologicznego wsparcia w podejmowaniu decyzji.

Honorata_Northdurfter 5
Masz pytania ?
Wyślij