loading

Tarot

Sesje tarota:

Szczególnie w trudnych czasach, kiedy znajdujemy się w kryzysie, w rozczarowaniu lub rozłące, tarot oferuje nieocenioną pomoc w wyjaśnianiu rzeczy. W takich momentach bardzo niewiele osób może twierdzić, że mają kontrolę nad swoim życiem i potrafią samodzielnie rozwiązywać problemy, bez pomocy z zewnątrz. Karty tarota rzucają światło na trudne sytuacje, dostarczają dodatkowych informacji oraz pomagają zrozumieć i uzyskać wgląd w pewne sprawy. Wydobywają nieznane doświadczenia lub ukryte, głęboko uśpione strony konfliktu. Przede wszystkim celem jest rozplątywanie błędnych, zniekształconych sposobów myślenia, zachowania czy reguł dzięki wskazówkom, które niosą ze sobą obrazy tarota.
Zasadniczo radzenie sobie z tymi kartami wymaga intensywnego studiowania symboli, mitologii, astrologii, psychologii i różnych religii. Obrazy kart tarota odzwierciedlają pewien stan psychiczny i otwierają drogę do podświadomości.
Świadoma decyzja: Należy wyraźnie podkreślić, że żadna decyzja nie może zostać podjęta poprzez badanie tarota i nikt nie jest narażony na nieunikniony los. Raczej należy spojrzeć na mapy jako pomoc w podejmowaniu decyzji lub przewodnik i skorzystać z szansy uświadomienia sobie czegoś, aby zrozumieć rzeczy. Bo jeśli lepiej rozumiemy i rozpoznajemy temat czy problem, łatwiej też podejmować samodzielne, świadome i dojrzałe decyzje.
Najczęściej zadawane są pytania o pracę, rodzinę czy partnerstwo, ale także o radzenie sobie z kryzysami i o czasy w życiu, kiedy widzi się małe lub żadne perspektywy. Ankieta tarota może naświetlić temat, wskazać tendencje lub perspektywy, ale nie może podejmować decyzji, pytania zawsze muszą być jasno sformułowane.

Tarot Astroveritas 3
Tarot Astroveritas 2
Tarot Astroveritas 4
Masz pytania ?
Wyślij