loading

Horoskop: Listopad 2021 i jego eksplozywne konstelacje. To musisz wiedzieć!

  • Home
  • Blog
  • Horoskop: Listopad 2021 i jego eksplozywne konstelacje. To musisz wiedzieć!

Horoskop: Listopad 2021 i jego eksplozywne konstelacje. To musisz wiedzieć!

„Zmiany przyjdą na pewno, lecz nie wtedy, kiedy się na nie czeka.”

Przed nami wyjątkowy miesiąc. Uran, planeta zmian oraz rewolucji kwestionuje ustalony porządek, nie akceptuje więcej sfer komfortu i przyczyni się w listopadzie do potężnych, globalnych turbulencji. Jednocześnie przyda się każdemu odwaga, pewność siebie oraz dużo motywacji wewnętrznej, która pomoże Ci opuścić stare nawyki oraz przyzwyczajenia. Wszystko co chcesz zostawić wymaga zabezpieczenia. Ale stwórz miejsce także na nowe rzeczy ! Słońce, Merkury i Mars w znaku intensywnego Skorpiona pomagają każdemu w przezwyciężeniu własnej niepewności, odważne podejść do progresywnego i stanie się bardziej wolnym! „Jeśli jesteś gotowy być słaby, jesteś bardzo silny.” (S. Suzuki). Z planetami w Skorpionie nie chodzi o utrzymanie status quo, ale o zmianę i transformację. Ten proces często nie odbywa się bez kryzysów, trudne decyzje wymagają odwagi. Co byłoby możliwe w twoim życiu, gdyby nie strach? Jakie jest twoje największe marzenie ? Czas nadszedł aby zmierzyć się że swoimi lękami i obawami pracując bardzo intensywnie nad ich przezwyciężeniem. Od plutonicznego Nowiu 4.11.21 w Skorpionie do Pełni Księżyca z jego pierścieniowym zaćmieniem 19.11.21 spodziewaj się, ze będzie wszystko inaczej aniżeli planujesz na początku…. Rutyna może być zakłócona, improwizacja potrzebna każdego dnia, konieczna zawsze szybka reakcja-ale nie należy się śpieszyć i pamiętać: cokolwiek robisz i decydujesz prowadzi do nieodwracalnych, stałych przemian.

Zapraszam do wysłuchania nagrania. Horoskop dla każdego znaku zodiaku na listopad pojaw się już wkrótce. Pozdrawiam Was słonecznie!

„Twoje zadanie nie polega na szukaniu miłości, ale zaledwie na szukaniu i znajdowaniu wszelkich barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś.” (Rumi)

Masz pytania ?
Wyślij