loading

11-17.10.21 horoskop tygodnia. Karmiczne energie. Koło przeznaczenia wyrusza w drugą stronę!

  • Home
  • Blog
  • 11-17.10.21 horoskop tygodnia. Karmiczne energie. Koło przeznaczenia wyrusza w drugą stronę!

11-17.10.21 horoskop tygodnia. Karmiczne energie. Koło przeznaczenia wyrusza w drugą stronę!

“Wszyscy otrzymaliśmy dwa wielkie dary: nasz umysł i nasz czas. Od Ciebie zależy, co robisz z tymi darami, aby Cię zadowoliły. Każda moneta, która trafia w Twoje ręce, podlega Twojej i tylko Twojej władzy, władzy, która określa Twoje przeznaczenie.”( Robert Kiyosaki).

Saturn planeta przeznaczenia zatrzymuje się 11.10.21 rozpoczynając bieg prosty w Wodniku. Patron karmy przypomina o odpowiedzialności za swoje aktywności oraz błędy. Przyjrzyj się sobie dokładnie. Może gdzieś popełniłeś omyłkę i trzeba coś naprawić? Może poszło coś nie optymalnie? Byleś częścią problemu? Jak możesz to teraz rozwiązać? Potknięcia są dopuszczalne i na błędach człowiek się uczy… Podejdź od zaraz do wszystkiego poważnie nie biorąc na siebie nic niesprawdzonego! Jednocześnie z zatrzymaniem Saturna i retro- gradującym Merkurym trzeba oczekiwać dalszych blokad, przestojów czy opóźnień wszelkiego rodzaju! Tymczasem Wenus w Strzelcu pozycjonuje się obok Węzła Karmicznego Południowego przywołując przeszłość do życia. Dawne kwestie, np. finansowe, relacji, kreatywności stają się ponownie ważne. Dostosuj się do aktualnego czasu! Węzeł Karmiczny w Bliźniaku zaprasza do skorzystania z nowych opcji . W piątek Słońce w Wadze tworzy boski trygon do Jowisza retro, a Wenus ustawia w trygonie do Chirona w Baranie. Uniwersum daje wszystkim trochę oddechu z bardzo dobrą energią do spełniania marzeń ale także uświadomienia sobie; co jest naszym celem życia i jak można go osiągnąć? Jeszcze do 18.11.21 nie forsuj niczego. Warto poczekać aż Jowisz i Merkury ruszy do przodu-wtedy każdy plan będzie już wykonalny. “Człowiek musi przejść przez różne etapy, zanim wypełni swe przeznaczenie.”(Paulo Coelho). 17.10.21 Słońce stoi w trudnym aspekcie do Plutona przed pełnią w Baranie rozpoczynając walkę o władze i wpływy w świecie. Indywidualnie pozwól sobie na przetransformowanie starych wzorów, lęków i tematów cienia korzystając ze swoje wewnętrznej mocy!

Nie marnuj energii i czasu na niepotrzebne działania. Ja życzę wszystkim pozytywnych wpływów gwiazd . Pięknego tygodnia! „Gdybyśmy robili to, do czego jesteśmy zdolni, dosłownie zadziwilibyśmy samych siebie.” (Thomas Edison)

Masz pytania ?
Wyślij