loading

13-19.9.21 Horoskop tygodnia dla wszystkich. Faza zrozumienia i pojęcia nowej energii lub frustracja

  • Home
  • Blog
  • 13-19.9.21 Horoskop tygodnia dla wszystkich. Faza zrozumienia i pojęcia nowej energii lub frustracja

13-19.9.21 Horoskop tygodnia dla wszystkich. Faza zrozumienia i pojęcia nowej energii lub frustracja

„To wybór, a nie przypadek, decyduje o twoim przeznaczeniu. Sam musisz zdecydować, ile jesteś wart, jaką odgrywasz rolę w świecie i w jaki sposób nadajesz mu sens.Nikt inny nie dysponuje tym, co ty-twoim zestawem talentów, pomysłów, zainteresowań. Jesteś oryginalnym egzemplarzem .Arcydziełem. Regina Brett).

Ze Słońcem w znaku Panny mamy dobry czas na uporządkowanie swojego życia. Ale nie chodzi teraz o dopasowanie, podleganie, adaptację tylko szukanie alternatywy, która ma ułatwić nam życie. Słońce ustawi się w tym tygodniu w opozycji do Neptuna retro i trygonie do Plutona w biegu wstecznym w Koziorożcu. Wybierając i konkretyzując swoje cele nie opieraj się na wpływach zewnątrz. Twoje serce, intuicja oraz wnętrze jest najlepszym kompasem w każdym zamierzeniu. Od poniedziałku do środy trzeba trzymać się realu wystrzegając zbyt wybujałej fantazji oraz złudzeń. Od środy do niedzieli jest najlepszy czas na to aby zdecydowanie odejść od tego co nie jest już aktualne, przeprojektować swoje przedsięwzięcia, odejść od wizji nie mających wartości, zrezygnować z kierunków, które nie dają poczucia bezpieczeństwa i pewności w danym momencie.( Słońce trygon Pluton).” Jeśli o nic nie prosisz, niczego nie dostaniesz. Więc proś. Czasem usłyszysz “tak”, czasem “nie”. Ale jeśli nawet nie zapytasz, odpowiedź zawsze brzmi “nie”. Sam jej sobie udzieliłeś. „(Regina Brett). Od czwartku do soboty warto z kwadratem Wenus do Saturna retro poświęcić czas wartościom w związkach wszelkiego rodzaju oraz tematom finansowym. Saturn rozpoczyna sprawdzanie czego brakuje w relacjach i gdzie można jeszcze coś poprawić lub udoskonalić.

Ja życzę wszystkim spokojnego i ciepłego tygodnia. Pozdrawiam z przychylnymi gwiazdami. „Nie porównuj swojego życia z życiem innych. Nie masz pojęcie, co przyniósł im los” ( Regina Brett)

Honorata Nothdurfter

Masz pytania ?
Wyślij