loading

Wyjątkowy, asygnowany Nów Księżyca w znaku Panny.

  • Home
  • Blog
  • Wyjątkowy, asygnowany Nów Księżyca w znaku Panny.

Wyjątkowy, asygnowany Nów Księżyca w znaku Panny.

„Energia podąża za uwagą. Zastanów się na co zwracasz uwagę.” (Pepsi Eliot).

Sterujemy do niecodziennego tygodnia i Nowiu w znaku Panny. W tym znaku chodzi o pracę, normalny dzień codzienny, pomoc innym oraz wykonywanie obowiązków. Niby nic nadzwyczajnego, jednak siedem dni ma nieprzeciętne , spektakularne konstelacje. Jowisz i Saturn znajduje się w biegu wstecznym w Wodniku, Pluton w Koziorożcu, Chiron w znaku Barana, Uran w Byku i Neptun w Rybach. Te planety w retrogradacji niosą ze sobą dalekosiężne zmiany które powodują także rozliczanie przeszłości oraz inicjowanie potężnych zmian w świecie. Czas ze Słońcem w znaku Panny to żniwa i zbieranie plonów ,które zasiałeś Ty i dalekie pokolenia przed nami. Możemy zbierać bowiem plony na poziomie indywidualnym ale także kolektywnych tematów , np. zdrowia, żywności, zasobów czy źródeł utrzymania . 7.9.21 odbywa się Nów Księżyca transformujący postępowanie z wartościami i zasobami, a także wszelkich form komunikacji ze względu na niepospolite połączenie Węzła Karmicznego Północnego z Lilith w Bliźniaku. Poniedziałek rozpoczynamy kwadratem Wenus do Plutona i trygonem Marsa do władcy podziemia. Konstelacje te sprzyjają głębokim procesom transmutacji. Jeżeli nastawisz się na odpuszczanie starego świadomie pomagasz tworzyć więcej miejsca dla nowego. Mars i Pluton wzmacniają nasza wolę i zdolność inicjowania zmian. A przy tym wszystkim wszystko wygląda bardzo realnie i jest potencjał do zabezpieczenia na długo naszych planów. Powiązania planet dorzucają dużo wiary , odwagi , zaufania , dojrzałości i możność rozwoju osobistego. Nów Księżyca promuje wszystko co nowe ale także bunty i niezadowolenia. Otwórz się na progresywne pamiętając o uważnej komunikacji. Merkury pozycjonuje się naprzeciw Chirona- jeżeli chcesz coś powiedzieć zrób to, ale nie wchodź w destruktywną , krzywdzącą krytykę. „Jesteśmy uzależnieni od naszych myśli. Dopóki nie zmienimy naszego myślenia, nie będziemy w stanie zmienić czegokolwiek.( Santosh Kalwar). Znak Panny na poziomie wyższym ma uzdrawiać naszą duszę, umysł i ciało. Staraj się stworzyć harmonię dopuszczając korzystniejsze przekształcenia i reorientację.

Ja życzę wszystkim pięknej energii gwiazd i pomyślnych osobistych konstelacji. Twoje wizje i plany z Nowiem w znaku Panny nabierają realnych kształtów, rozwijając się i służąc Ci przez długi, długi czas. Powodzenia! „Kochaj ten etap, na którym się teraz znajdujesz: jesteś wciąż w fazie prac. Nieustannie się rozwijasz.”( Regina Brett)

Honorata Nothdurfter

Zapraszam do nauki astrologii online: https://www.astroveritas.com/moduly,ob… Zapraszam do konsultacji prywatnych i biznesowych. Informacje: https://astroveritas.com/moduly,uslugi… Honorata Nothdurfter www.astroveritas.com https://www.instagram.com/honoratanot…

Masz pytania ?
Wyślij