loading

16-22.8.21 Horoskop tygodnia. Pełnia Księżyca w Wodniku 22.8.21punkt zwrotny w relacjach i wartościach.

  • Home
  • Blog
  • 16-22.8.21 Horoskop tygodnia. Pełnia Księżyca w Wodniku 22.8.21punkt zwrotny w relacjach i wartościach.

16-22.8.21 Horoskop tygodnia. Pełnia Księżyca w Wodniku 22.8.21punkt zwrotny w relacjach i wartościach.

„Otwórz ramiona, aby się zmienić, ale nie puszczaj swoich wartości”. (Dalajlama.).

W nowym tygodniu jeszcze jedna planeta zatrzymuje się. Uran w Byku przechodzi 20.8.21 w bieg wsteczny . Do 18.1.2022 naszym zadaniem będzie przeprojektowanie przyszłości i zastanowienie: co trzeba za sobą zostawić? Od środy pojawi się dużo nowych aktywności i wymiany energii. Najpierw Merkury połączy się z Marsem w Pannie, następnie wykreuje trygon do Urana w Byku. Potencjałem tych konstelacji jest skierowanie swojej siły na przyszłość wykorzystując rozsadek, analityczne myślenie i nie obawiając się progresywnego! Swoje idee zachowałabym dla siebie. Zbyt szybkie wypowiadanie lub nie odpowiedni sposób komunikacji może Ci tylko zaszkodzić. Wszystko się dobrze ułoży jeżeli uwzględnisz wrażliwość ludzi dookoła. Wenus już będzie od 16.8.21 w znaku Wagi stawiając na dogadania i harmonię w związkach wszelkiego rodzaju. Słońce na ostatnich stopniach Lwa pozycjonuje przed pełnią Księżyca naprzeciw Jowisza w Wodniku. Cele będą osiągnięte gdy nie zabraknie gotowości do kompromisu i nasze wymagania nie będą zbyt wygórowane i przesadzone.

„Twoja postawa jest wyrazem Twoich wartości i oczekiwań”.( Zabid Abas)

Niedzielna , błyszcząca Pełnia Księżyca w znaku Wodnika jest napełniona spontanicznością oraz energią inspiracji pokazując tym samym jak radzić sobie w relacjach, tematach finansowych i przede wszystkim wartości życiowych. Po pełni Księżyca Słońce przeskakuje do znaku Panny kierując nas do tematów pracy, organizacji, zdrowia i porządkowania naszych struktur życia.

Ja życzę wszystkim pięknego tygodnia, sprzyjających sił sprawczych na drugą, błękitną pełnię w Wodniku oraz mądrych wyborów!

„Dobre wartości moralne w większości kształtują się z miejsca, w którym istnieje miłość, wiara i nadzieja”. (Arsenio V. Manalo Jr)

Masz pytania ?
Wyślij