loading

8-15.8 Horoskop tygodnia dla wszystkich. Co mówią jaskółki o roku 2022?

  • Home
  • Blog
  • 8-15.8 Horoskop tygodnia dla wszystkich. Co mówią jaskółki o roku 2022?

8-15.8 Horoskop tygodnia dla wszystkich. Co mówią jaskółki o roku 2022?

“Kiedy dokonujesz wyboru, zmieniasz przyszłość.” (Deepak Chopra)

Od Nowi w znaku Lwa 8.8.21 do roku 2022 będzie się dużo działo. Wenus w Pannie na początku tygodnia kreuje opozycję do Neptuna retro i to “małe szczęście” wpływa także na energię następnego roku. Mars, planeta energii tworzy kwadrat do Węzłów Karmicznych w Bliźniaku i Strzelcu. Wszystko co robimy zamanifestuje się w naszym działaniu. Na co przeznaczamy naszą energię, jak realizujemy swoje cele? Jednocześnie poruszone są tematy wartości, relacji i finansów. W środę Wenus ustawia w mocarnym trygonie do Plutona, a Merkury zanim przeskoczy do ziemskiej Panny(11.8.21) ustawia dokładnie naprzeciw Jowisza retro w Wodniku. Teraz będzie bardzo ważne jak odróżnisz ważne od jeszcze ważniejszego stawiając sobie priorytety. Pozostawanie przy starym nie jest polecane ale zainicjowanie progresywnego które da Ci stałość i zabezpieczenia myśląc właśnie o następnych latach!

“Mimo że przyszłość wydaje się odległa, tak naprawdę zaczyna się właśnie teraz.” (Mattie JT Stepanek).

W piątek Mars w Pannie tworzy kwinkunks do „retrogradującego” Saturna w Wodniku, a w sobotę Wenus w Pannie tworzy kwinkunks do Jowisza w Wodniku. Stwórz harmonię między swoimi celami i wizjami z obowiązkami wobec innych. Dobra współpraca z ludźmi o podobnym myśleniu przyniesie najwięcej korzyści i może kolektywnie pomoc wszystkim w szybszym przejściu do nowego. ( Słońce w Lwie, Neptun w Rybach). Pozycja Słońca w Lwie uczy nas respektowania siebie dodając wszystkim motywacji, sił witalnych, radości życia i odwagi, konsekwencji w spełnieniu osobistym. Korzystają z tego znaki ognia i powietrza ale także wszyscy pozostali winny zastosować dynamikę pozycji gorącej gwiazdy do osobistego spełnienia! .

Ja życzę wszystkim pięknego i słonecznego nowego tygodnia . Polecam i zapraszam do zrobienia sobie horoskopu rocznego / solarnego na Rok Jowisza 2022. Pozdrawiam serdecznie z gwiazdami!

“Gdy wszystko inne zostanie utracone, przyszłość wciąż pozostaje.” (Autor nieznany)

Masz pytania ?
Wyślij