loading

1-8.8.21 Horoskop tygodnia dla każdego. Nów Księżyca w znaku Lwa 8.8.21-postaw na odwagę i..

  • Home
  • Blog
  • 1-8.8.21 Horoskop tygodnia dla każdego. Nów Księżyca w znaku Lwa 8.8.21-postaw na odwagę i..

1-8.8.21 Horoskop tygodnia dla każdego. Nów Księżyca w znaku Lwa 8.8.21-postaw na odwagę i..

„Szlachetny i wspaniały. Odważny i zdecydowany. Wierny i nieustraszony. Oto kim jesteś i kim zawsze byłeś. Rozumienie tego może zmienić twoje życie, ponieważ ta wiedza niesie ze sobą pewność, której nie da się powielić w żaden inny sposób.”(Sheri L. Dew).

Przed nami bardzo chimeryczny tydzień. Na początku Słonce stoi w dokładnej opozycji do Saturna retro aby każdy skupił się na sobie, zdyscyplinował nakazując zajęciem się i realizacją celów z którym identyfikuje się faktycznie nasze serce. Jednocześnie pojawia się tendencja konfliktów z autorytetami. Szybko jednak mogą pokazać się możliwości wyjścia z trudności wszelkiego rodzaju. Z Wenus w trygonie do Urana i Merkurym pozytywnie nastawionym do Chirona w Baranie , mimo poważnej aury dnia , poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Planety dorzucają bowiem dużo inspiracji, oświecenia i odwagi. Od środy znowu pojawia się niecierpliwe zabarwienie. Merkury w Lwie ustawia się w kwadracie do Urana, a Słońce w trygonie do Chirona przynosząc niepokój i rozdrażnienie. Nie lekceważ tego kim jesteś, nie poświęcaj bez końca czasu innym. Każdy ma prawo sam decydować o siebie. A może trzeba coś zakończyć co nie już nam bliskie sercu? Od piątku Słońce w Lwie ustawia się już w kwadracie do rewolucyjnego Urana w Byku. To może z jednej strony prowadzić do chaosu, zniecierpliwienia , stresu. Z drugiej strony zwiększa potrzebę wolności, indywidualności i twórczych aktywności. Postaw na cierpliwość ale nie zapominaj otworzyć się na ciekawe, progresywne możliwości! W niedzielę mamy Nów Księżyca w znaku ognistego Lwa. Jest to najlepszy moment na radykalne zmiany życiowe i nowy start.” Nie waż się, ani chwilę dłużej, otaczać się ludźmi, którzy nie są świadomi twojej wielkości.’(Jo Blackwell-Preston)

Ja życzę wszystkim dobrego czasu! Skorzystaj z gamy twórczym impulsów aby wyrazić swoja istotę mając na uwadze także potrzeby innych. Wtedy najlepiej wykorzystasz istniejący potencjał . Pozdrawiam Was serdecznie.

„Ludzie są jak witraże. Świecą i błyszczą, kiedy obecne jest słońce, ale kiedy zrobi się ciemno, ich prawdziwe piękno ujawnia się tylko wtedy, gdy światło pochodzi z ich wnętrza.”(Elisabeth Kubler-Ross) Honorata Nothdurfter

Masz pytania ?
Wyślij