loading

26.7-1.8.21 Horoskop tygodnia dla każdego. Mierz siły na zamiary!

  • Home
  • Blog
  • 26.7-1.8.21 Horoskop tygodnia dla każdego. Mierz siły na zamiary!

26.7-1.8.21 Horoskop tygodnia dla każdego. Mierz siły na zamiary!

“Nie sądzę, by ktokolwiek był na tyle mądry, aby ocenić, co jest możliwe, a co nie”(Henry Ford ).

W nowym tygodniu następuje wymiana energii. Merkury przechodzi do znaku Lwa , Jowisz ponownie steruje do Wodnika, a Mars zawita w ziemskiej Pannie. Ponieważ konstelacje są bardzo intensywne do samego weekendu najważniejsze będzie ocenić realnie swoje możliwości , nie przeceniać sił i mądrze kierować wszelkimi aktywnościami. Znajdź swój złoty środek na wszelkie uwarunkowania, broń swoich praw, stój do swoich potrzeb pamiętając o odwadze. Słońce w Lwie będzie nam pomagać dorzucając dużą porcję motywacji. Nie polecam ryzyka wszelkiego rodzaju, złośliwych czy agresywnych działań tylko po to aby komuś coś udowodnić. Najlepiej zająć się sobą czy zaangażować kreatywnie. Także w pracy mogą pojawić się konflikty , prowokacje oraz demonstracje władzy. Nie stosuj metody i filozofii „oko za oko ,ząb za ząb..”..nie będzie się to do weekendu opłacało.

„Oko za oko uczyni tylko cały świat ślepym.” (Gandhi Mahatma )

W sobotę Merkury przechodzi bowiem Słońce pozycjonując jednocześnie na przeciw Saturna w retrogradacji. Skup się na najważniejszym przestrzegając przepisów oraz zachowując ostrożność. Pogodowo bowiem także może się znowu nagle i nieoczekiwanie ( podobnie jak wcześniej) radykalnie zmienić.

Ja życzę wszystkim dobrego i harmonijnego tygodnia! Pozdrawiam słonecznie z gwiazdami.

„Możemy pędzić na drugi koniec świata z prędkością 200 kilometrów na godzinę, by uciec od problemu, ale on będzie już tam na nas czekał.Będzie wracał pod nową nazwą, nową postacią – dopóki nie nauczymy się tego, czego ma on nas nauczyć.”(Pema Chödrön) Honorata Nothdurfter

Masz pytania ?
Wyślij