loading

Horoskop: Marzec 2021

  • Home
  • Blog
  • Horoskop: Marzec 2021

Horoskop: Marzec 2021

“Żaden promień słońca nie ginie, lecz zieleń, którą on budzi, potrzebuje czasu, aby wzrosnąć.” (Albert Schweitzer).

Wielki nacisk planet rozwiewa lepszy wiat . Ze Słońcem, Wenus , Neptunem i potem Merkurym (13.3.21)w znaku Ryb do 19.3.21 jesteśmy otoczeni energią wody która pomoże nam pożegnać stary astrologiczny rok , jednocześnie przygotowując na wejście w następny cykl. Nie wszystko będzie jeszcze do końca jasne.. dlatego dobrze zrobią te osoby, które stawiają znaki zapytania, kwestionują podane „prawdy” i nie wyciągają ostatecznych wniosków. Początkowo akceptuj także niepewności i niejasności. Niech to będzie Twoją cechą mądrości. Czas bowiem działa na naszą korzyść aby konkrety same się objawiły. Warto wskoczyć na falę i płynąc do ustalonej mety, nawet jeżeli w ciągu miesiąca kierunki mogą nieco się zmienić. Objazdy także doprowadzą do finału tych z Was, które ufają, wierzą i polegają na swojej empatii. Z Marsem w Bliźniaku od 4.3.21 postaw na nowe kontakty, kreuj ciekawe wizje, rozwijaj z innymi interesujące idee. Daj zainspirować Wenus w znaku Ryb do 21.3.21.

„Kwiat, który się otwiera nie czyni przy tym hałasu.” (Wilhelm Raabe).

W środku miesiąca 13.3.21 mamy Nów w znaku Ryb pobudzający nasze bezkresne ideały oraz humanistyczne intencje. Każdy musi sobie także uświadomić, że dawne czasy już nie powrócą i trzeba będzie zorganizować się na nowo , od podstaw w wodnikowej epoce! W tym pomoże wszystkich Słońce przechodzące do znaku Barana 20.3.21 oraz Wenus (21.3.210)! Teraz naprawdę rozpocznie się astrologiczny Rok Saturna z potężną, nie do przeoczenia burzliwą i ognistą energią istnienia! Wiosna puka do naszych drzwi! Czas posprzątać w domach, zagrodach, głowach i sercach!

„ Życie to płomień, który goreje w każdym z nas. To wiara w coś, czego czasem nie można dotknąć, zmierzyć, ale co nas inspiruje i pozwala stać się lepszymi niż jesteśmy. Po co komu najpiękniejsza zbroja, jeżeli w środku jest pusta?”(Theresa Révay).

Wysoko wrażliwa Pełnia Księżyca w znaku Wagi 28.3.21 przypomni o miłości, relacjach i wartościach. Bądź dobry także dla siebie. Wskazane byłoby postawić swoją osobę na pierwszym miejscu i docenić to co do tej pory osiągnęliśmy, jakie mamy potencjały i talenty. Ja życzę wszystkim wspaniałych nastojów w przywitaniu najpiękniejszej pory roku! Rodzi się nowe życie ! Nikt i nic nie jest wstanie tego zatrzymać.

Pozdrawiam Was ciepło i już wiosennie zapraszając do obejrzenia nagrania. Honorata Nothdurfter

„Jeszcze dziś roznieć swoją iskierkę życia i pozwól, aby stała się płomieniem.”(Robin Sharma)

Masz pytania ?
Wyślij