loading

15-21.2.21 Wielka wyprawa w nieznane. Szanse, możliwości nastroje następnego tygodnia.

  • Home
  • Blog
  • 15-21.2.21 Wielka wyprawa w nieznane. Szanse, możliwości nastroje następnego tygodnia.

15-21.2.21 Wielka wyprawa w nieznane. Szanse, możliwości nastroje następnego tygodnia.

„Życie zagwarantuje Ci takie doświadczenia, które są najbardziej potrzebne do rozwoju twojej świadomości.” (Eckhart Tolle).

W tym tygodniu zaczyna się i wypada podejmować ważne decyzje. Niestety, konstelacje planet nie dają zadowalających podpowiedzi. Jeszcze nie jest czas na satysfakcjonujące rozwiązania w tematach prywatnych, gospodarczych czy politycznych. Merkury pozostaje do niedzieli w biegu wstecznym. Nie śpiesz się z postulatami i ustaleniami. 17.2.21 Saturn w Wodniku przechodzi do walki z Uranem w Byku. Cykl Saturn-Uran trwa około 45 lat . Obejmuje takie tematy, jak tradycja i postęp, przeszłość i przyszłość, bunt przeciwko władzy, nowe porządki, koncentracja i decentralizacja, wyzwolenie ze starych struktur, konkretyzacja wizji. Ten kwadrat dotyczy odnowienia wypróbowanych i przetestowanych pomysłów oraz strukturyzowania niezwykłych pomysłów. Tylko to, co się zmieni, finalnie ma szansę przetrwania. Teraz mamy sposobność skierować naszego pionierskiego ducha w stronę realistycznych celów i poszerzać nasze horyzonty poprzez odważne projekty. Tu nie chodzi o ekspresową ewolucję ale spokojny, zrównoważony postęp. „Wszyscy jesteśmy jednością, tylko nasze ego, przekonania i strach próbują nas rozdzielić” (Nikola Tesla). Kwadrat Saturna do Urana ma ogromną siłę i towarzysz nam cały rok 2021. Zahamowania, opóźnienia nie traktuj jako prowokacje ale możliwości przemyślenia jak innym, lepszym sposobem osiągnąć swoje cele. Istotny jest dialog i szukanie wspólnego mianownika. Od 21.2.21 będzie można już z Merkurym lepiej planować. Postaw na cierpliwość!

Ja życzę wszystkim spokojnego i pogodnego tygodnia. Pozdrawiam Was serdecznie z gwiazdami. „Nieskończona miłość jest jedyną prawdą, wszystko inne jest iluzją.” ( David Icke)

Masz pytania ?
Wyślij