loading

Horoskop: Luty 2021

  • Home
  • Blog
  • Horoskop: Luty 2021

Horoskop: Luty 2021

„Intuicyjny umysł jest świętym darem, umysł racjonalny jest jego wiernym sługą. Stworzyliśmy społeczeństwo, które szanuje sługę a zapomina o darze.”(Albert Einstein).

W lutym planety znajdujące się w znaku Wodnika i jego patron przebywający w Byku domagają się szybszego postępu, odnowy i unowocześnień. Jednak nie wszystko będzie takie proste, gdy Saturn hamuje i wchodzi w konflikt z rewolucyjnym Uranem. Miesiąc i cały rok 2021 jest fazą rozwoju , usprawnienia i przy towarzyszącym nam kwadracie obu planet nie obędzie się bez drastycznych działań oraz zmian na każdym poziomie życia. Rezultatem tej potyczki będą z pewnością napięcia, a nowe pomysły, reformy trafią na bariery, opory i trudności. Merkury, planeta komunikacji także jest już w biegu wstecznym do 21.2.21. Nie stawiaj się pod presją, daj czas do namysłu, przemyśl swoje wizje oraz plany. Będzie masa możliwości aby to progresywne zainicjować w zupełnie inny sposób.

„Wolność jest nic nie warta, jeśli nie zawiera wolności do popełniania błędów.”(Mahatma Gandhi).

Teraz postaw na intuicję, spontaniczność i niekonwencjonalność. Miej odwagę wybierać nietuzinkowe drogi rozwiązań Twoich założeń , pamiętając o śmiałości, nowatorstwie i kreatywności. Wychodź sam z inicjatywą, szukaj ludzi podobnie myślących, mając na względzie także współpracę i kooperację. W odpowiedniej grupie ludzi, gdzie możesz i Ty się spełnić osobiście na pewno będzie łatwiej!

“Nie możesz mieć lepszego jutra, jeśli cały czas myślisz o wczoraj”. (Charles F. Kettering)

Zapraszam do wysłuchania nagrania życząc wszystkim dobrego lutego! Pozdrawiam ciepło z inspirującymi gwiazdami. „Nie mamy prawa oceniać. Mamy prawo kochać i akceptować.” (M. Earle)

Masz pytania ?
Wyślij