loading

Pełnia Księżyca w znaku Lwa : dramat czy serce? Merkury retro od 30.1.21

  • Home
  • Blog
  • Pełnia Księżyca w znaku Lwa : dramat czy serce? Merkury retro od 30.1.21

Pełnia Księżyca w znaku Lwa : dramat czy serce? Merkury retro od 30.1.21

‘Nie można zmusić serca by wybierało rozsądnie. Samo podejmuje decyzje.” ( T .Canavan).

Napięcia, konflikty, nieporozumienia przechodzą w następne stadium. Tydzień z pełnią w znaku Lwa jest dobry na zakańczanie projektów i planów, które już się nie mają dla nas wartości. A może są znajomości, które dodatkowo ograniczają Ciebie i nie dają spełnić osobiście? Energia robi się ciężka, wiele osób nie czuje komfortu i zadowolenie. Poziom agresji wzrasta szczególnie dookoła pełni w znaku szlachetnego Lwa. Siła prowokacji osiąga zenitu i drobnostka może doprowadzić do dramatu i teatralnych wybuchów złości.

„ Zło nigdy nie znajdzie spokoju. Może zatryumfować ale spokoju nie znajdzie.’( L. J. Smith).

Dlatego istotne jest zachować spokój, koncentrować na sobie i swojej mocy serca. Stawiaj granice, idź na dystans, gdy sytuacje robią się niebezpieczne . Nie wchodź pod wpływem impulsu w tragedie czy klęski. W żadnym wypadku nie działaj pod wpływem nie istotnej czy nieprawdziwej przesłanki z zewnątrz. Energie bowiem są niejasne do końca, a popełnienie błędu możliwe na każdym kroku. Wszyscy poddani jesteśmy próbie ognia i wygra ten kto skorzysta z mocy serca, cierpliwości i harmonii wewnętrznej. Księżyc w Lwie namawia do odwagi! Chcesz coś przekazać, zrobić? Jasno formułuj swoje postulaty. Kto nie może się dogadać polecam wyciąganie konsekwencji. Ważny jesteś Ty, Twoje potrzeby i prawda serca. Merkury przechodzi w bieg wsteczny pod koniec tygodnia sprzyjając zakończaniom, podsumowaniom i odejściu od wszystkiego co nie pasuje do Twoje aktualnej sytuacji życiowej i potrzeb.

„ Wszystko jest bardzo niepewnie i to właśnie mnie uspokaja.” (T. Jansson-„Zima muminków”) Ja pozdrawiam wszystkich i życzę harmonijnego tygodnia! Niech otacza Was pozytywna energia! Dziękuję.

Masz pytania ?
Wyślij