loading

18-24.01.21 Energia szoku. Szanse, możliwości, nastroje następnego tygodnia.

  • Home
  • Blog
  • 18-24.01.21 Energia szoku. Szanse, możliwości, nastroje następnego tygodnia.

18-24.01.21 Energia szoku. Szanse, możliwości, nastroje następnego tygodnia.

(…) nie pozwól, żeby gniew zabił w tobie mądrość. Nie osądzaj pochopnie działań, które nie w pełni rozumiesz. Nie wszystkie są takie, jak to wygląda na pierwszy rzut oka.(Terry Goodkind).

W nadchodzącym tygodniu energia gwałtownie się zmienia wraz z przejściem Księżyca do Barana i połączaniem Marsa z Uranem w Byku 20.1.21. Wszystko wskazuje na wejście zmian i odnowy -jednak tworzy się opór. Dynamiczne powiązania planet mówią o rewolcie, buntach, zamieszkach i agresji podczas których dojdzie do rozładowania gniewu i frustracji.. Wydarzenia, sytuacje, informacje prześcigają się i stają coraz bardziej trudne do opanowania. Nie pozwól się zarazić negatywnymi, destrukcyjnymi emocjami. Nie działaj w złości szkodząc sobie i przekraczając prawa. Wszystko bowiem będzie miało nieodwracalne konsekwencje.

“Gniew to marnowanie energii. Gniew mąci umysł, uniemożliwia racjonalne myślenie.” (Harlan Coben).

Zamiast w napięciu i podrażnieniu przechodzić do nieprzemyślanych akcji- opracuj dobre strategie i postaw swoje żądania-nie szkodząc przede wszystkim samemu sobie! Do końca tygodnia nastrój się zmienia. Warto poszukać sojuszników, ludzi podobnie myślących, świadomie wybierać drogi do konkretnych celów. Otwórz się na nowe idee, zadawaj pytania, zbieraj informacji i otaczaj tylko pozytywną energią!! Ja życzę Wam dużo cierpliwości i spokojnych dni. Pozdrawiam z gwiazdami.

„Przychodzi w życiu taki czas, kiedy oddalasz się od dramatów i osób, które je tworzą. Otaczasz się ludźmi, z którymi się śmiejesz. Zapominasz złe rzeczy i koncentrujesz się na tych dobrych. Kochasz ludzi, którzy dobrze Cię traktują, a za pozostałych się modlisz. Życie jest krótkie, przeżyj je szczęśliwie. Upadki są częścią życia, a podnoszenie się to w istocie samo życie. Żyć to prezent, zaś być szczęśliwym to Twój wybór.”( Osho)

Masz pytania ?
Wyślij