loading

Miłość i partnerstwo

  • Home
  • Miłość i partnerstwo

Różne aspekty życia mają wpływ na nasze partnerstwa wszelkiego rodzaju. Czy to przyjaźnie, romanse, przelotne i nierozerwalne związki są związane z naszymi przeżyciami dzieciństwa.

Dlaczego się nie układa? Dlaczego jesteś samotny lub niezadowolony w partnerstwie? Co Ci przeszkadza byś poczuł jedność, bliskość i bezpieczeństwo?

Jak dążyć do własnego najważniejszego spełnienia w miłości?

Oprócz swojego własnego znaku każdy ma odmienny Ascendent, który daje nam informacje o Twoim dzieciństwie, doświadczeniach rodzinnych, szkolnych i określonych zachowaniach. Poniższa analiza dotyczy tylko i wyłącznie położenia Słońca. Każdy z nas przecież jest odmienną indywidualnością…

Czy to nie jest wielka rzecz znaczyć dla kogoś wszystko?

Bruno Schulz

BARAN

Baran znak zodiaku Astroveritas

Ma skłonność do wiązania się z osobami często o znaczącej różnicy wieku. Albo jest to ktoś bardzo młodszy albo starszy od Ciebie. Ważna jest gotowość seksualna.
Lubi dogadzać swojemu wybrankowi kolacjami w super restauracjach lub ciekawymi wycieczkami. Finansowo pomagasz niechętnie. Twój partner musi być kumplem gotowym zawsze do boju, a nie słabeuszem potrzebującym uwagi!
Osoby, które weszły młodo w związek udany, pozostają w nim do końca swoich lat. Jeżeli nie znajdujesz tego, czego szukasz możesz być nieznośny. Marudzenie czy gderanie, zgyźliwość jest formą niezadowolenia.
Niektórzy z was kochają ponad wszystko wolność, wybierając często krótkie, ale intensywne afery
Romanse są żywiołem Barana. W dzieciństwie niepewność i czasami strach przed zbliżeniem się do wybranej, ukochanej osoby powoduje w późniejszym wieku pociąg do całkiem niewłaściwych partnerów.
Powodem są nieodpowiednie miejsca, wybór osób już zajętych i naiwna wiara, że dla Ciebie podbije ktoś Mount Everest powoduje czarną rozpacz.
Twój wybraniec do życia powinien być spokojny i wspierający. A nie przesadnie ambitny lub za dużo emocjonalny.

BYK

Byk znak zodiaku Astroveritas

W dzieciństwie może czujesz się gorszy od innych. Mniej bystry, powolniejszy i cięższy…. Szukasz przede wszystkim kogoś, kto doceni Twoje wartości wewnętrze, pomoże uwierzyć w siebie, da poczucie bezpieczeństw!
Seks? Czemu nie! Nic nie masz przeciw temu!
W rzeczywistości radzisz sobie ze wszystkim lepiej niż Twoi rówieśnicy, jednak małe zaufanie w swoje czyny powoduje, że sam tworzysz dla siebie ciasne granice.
Rzadko się zdarza, aby Byk się rozwiódł. Pierwsze partnerstwa mają ogromną wartość dla Ciebie. Tylko poczucie stabilności i bezpieczeństwa, bowiem daje Ci szczęście osobiste!
Przy partnerze pozostajesz do końca, nawet, gdy już nic się nie klei. ….Dzieci mają ogromne znaczenie, jednak nie są ważniejsze od partnera.. Gdy jednak dojdzie do rozstania związek miłosny jest dla Ciebie jednym punktem ważnym życiu.
Szczerość i bliskość-to tylko się liczy.
Afery nie istnieją dla Byka. W młodości może trochę skaczesz z kwiatka na kwiatek, ale kto nie lubi eksperymentować..
Po rozstaniach często zmieniasz wybrane osoby, ale w głębi duszy pragniesz za wszelką cenę zdobyć serce swojej byłej bratniej duszy.
Stawiasz na stałość, solidność i niezawodność.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta znak zodiaku Astroveritas

Największym nieszczęściem dla Ciebie jest wyobcowanie i samotność we własnym domu. To uczucie z dzieciństwa będziesz długo w swoim życiu przerabiał. Dlatego znalezienie swojej połowy będzie dla Bliźniaka największym wyzwaniem jego losu…
Ale już Ci podpowiadam- Twoje najlepsze związki zawrzesz z Bykiem i Wagą…
Trudne przeżycia młodych lat rzucają Cię w ręce partnerów o wiele za wcześnie. Są to osoby nieobowiązkowe, nieodpowiedzialne i słabe uczuciowo. Najważniejsze będzie dla Ciebie zrozumienie, że wszelkie związki partnerskie musza polegać na równowadze w braniu i dawaniu…
Wielu z Was ucieka od swego dzieciństwa właśnie w przedwczesne małżeństwa. Niestety często takie wybory są jeszcze gorsze niż przeszłość, którą miałeś. Opuszczając partnera rzucasz się w wir romansów, randek w ciemno ciągle ufając, że znajdziesz tego jednego i wybranego..
Ale i Ty masz szanse w późniejszym czasie, na szczęście! Wtedy robisz wszystko być poczuć się, choć raz w życiu bezpiecznie.
Romanse, afery to ciemne strony Bliźniaka. Trójkąty nie są Ci obce. Niepokój i nierówność, chaos to charakterystyczne dla Twojego znaku.

Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród

Henri Bordeaux

RAK

Rak znak zodiaku Astroveritas

Niezwykle skomplikowane dzieciństwo to bagaż, który nosisz ze sobą do później starości. Nawyki idealizowania własnych rodziców utrudniają znalezienie odpowiedniego partnera. Twój wyśniony, romantyczny świat baśniowy odbiega daleko od realnego świata…
W pogoni za poszukiwaniem idealnego partnera w młodości często zmienisz swoich kochanków, choć nie jest to typowe dla Raka. Gdy zgadzasz się na osobę wybraną przez rodziców dopiero wtedy „jesteś w pułapce!”
Jesteś znakiem kardynalnym, dlatego trudno jest Ci dogadać się z innymi. Masz swoje, niepodważalne wartości, od których łatwo Ci, na co dzień odejść. Skomplikowana natura, chwiejność emocjonalna i uczuciowa nie daje wybrankowi i dzieciom poczucia stabilności i bezpieczeństwa. Uniezależnienie się od własnych rodziców jest puntem pierwszym, aby znaleźć szczęście w miłości.
Wspaniały dom stworzysz wtedy, gdy zrezygnujesz z dąsów i humorów.
Romansami przeganiasz swoją samotność. W sercu jednak szukasz do końca idealnego partnera, z wielką domieszką humoru.

LEW

Lew znak zodiaku Astroveritas

Twój schemat: zakochujesz się w kimś to jest wiele kilometrów za daleko albo w innym związku…
W młodości nie tęsknisz do stabilności i stały związek doprowadza Cię o mdłości. Dopóki nie nabierzesz odpowiedniej pewności, że chcesz się ustatkować nieudany, pierwszy związek pozostawia rany, z których trudno Lwom się wylizać.
Masz tendencję do wiązania się z ludźmi, którzy wykorzystują Cię uczuciowo. Tymczasem Lew tak na prawdę potrzebuje kogoś, kogo może swoimi wielkimi oczyma podziwiać.
Niełatwo Cię zrozumieć w partnerstwie. Raz chcesz być singlem, to znowu tęsknisz za uczuciem. Ognistym, wielkim i namiętnym, dla którego Ty robisz wszystko!
Jeżeli ktoś zrozumie Twoją trudną naturę, to dobrze. W przeciwnym wypadku, gdy ktoś Cię krytykuje, kwestionuje Twoje talenty, zazdrości-odchodzisz z jakąś tam wymówką…. Choć na pewno nie jest to łatwe.
Seks odgrywa wielką role w Twoim życiu. Gdy zabraknie emocji, oddania, czujesz uczuciową pustkę – miłostki, afery i romanse wypełnieją podniecającą lukę….

PANNA

Panna znak zodiaku Astroveritas

W dzieciństwie czuje się przeważnie jak Brzydkie Kaczątko. Nieważna, nieprzystosowana, w szkole trzymająca się na uboczu..
Trudno znaleźć Ci prawdziwego przyjaciela i człowieka do życia, który weźmie i zaakcentuje Cię taką, jaka właśnie jesteś. Swoją miłość okazujesz praktycznymi sposobami. Dbając o porządek, gotując lub sprzątając.
Potrzeba aktywności seksualnej może zaprowadzić Cię do przygód nawet bardzo krótkotrwałych. Wejście w małżeństwo to już bardzo poważne doświadczenie dla Panny. Czasami podczas ucieczki z własnego rodzinnego gniazda decydujesz się za wczasu na stałe partnerstwo, które później są pomostem do Twojej dojrzałości.
Panna ma trudności w zaufaniu na zawsze. Przelotne miłostki towarzyszą jej bardzo długo. Niektóre z nich wolą żyć same, ciesząc się wielką ilością przyjaciół i znajomych.

WAGA

Waga znak zodiaku Astroveritas

Wielu w Was odpowiada życie w pojedynkę. Inne Wagi znowu spełniają się tylko w partnerstwach. Powodem jest przede wszystkim strach przed zniewoleniem, a także fakt, że jesteś, jako znak kardynalny nie łatwa we współżyciu.
Normalny związek możesz odczuć, jako zagrożenie. Ty przecież tak po cichu pragniesz jedynego zwycięstwa! Zapętana w swoją osobowość pędzisz czasami od małżeństwa do licznych romansów na boku.
Twoja niezależność i wymagania są wielkie. Partner musi dzielić z Tobą interesy oraz zainteresowania. Decyzje do małżeństwa podejmujesz nagle i znienacka. Mimo, że kogoś kochasz potrafisz dać się wciągnąć w banalne kłótnie. A przecież Twój znak jest bardzo silny a pokój potrafisz utrzymać sprawiedliwie.
W sprawach miłosnych Waga jest bardzo zręczna. Znasz się na flircie, uwielbiając, odkrywając piękno swojego partnera. Ciekawe, wspólne wycieczki czynią Cię szczęśliwą.
Głęboka miłością może Cię zrelaksować, …ale często postanawiasz po takim stwierdzeniu wrócić sama do własnego domu……

 

Kiedy naprawdę zapragniesz miłości – będzie ona czekać na ciebie

Oskar Wilde

SKORPION

Skorpion znak zodiaku Astroveritas

Demony tragicznego dzieciństwa gonią Cię przez całe życie.
Często opuszczony i samotny szukasz zawzięcie stabilizacji, jedności, wierność i szczęśliwego bytu. Jako jeden ze wszystkich znaków potrzebujesz najbardziej odpowiedniego związku.
Przyjaźnie są tak samo ważne jak partnerstwa. Masz potrzebę dominacji i panowania a do póki nie objawi się to zaborczością wszystko jest w porządku..
Związek miłosny jest dla Ciebie ważny. Potrafisz długo i cierpliwie nad nim pracować. Wymagasz niewiele. Pragniesz nade wszystko komuś zaufać, by zapomnieć dziecinną izolację i nieprzystosowanych rodziców.
Masz prawdziwie namiętną naturę. Ale bez przesady. Próbujesz być w różnych związkach, gdy to się nie udaje postanawiasz w spokoju zostać w pojedynkę.
Większość Skorpionów wiąże się jednak na stale wytrzymując długo. Jeżeli kogoś kochasz na prawdę nie przyjdzie Ci do głowy zdrada!
Jeśli jednak Skorpionowi nic nie odpowiada wieczory spędza to tu, to tam, co nie jest dla niego nadzwyczaj istotne..
Rzadko się zdarza byś skakał z łóżka do łóżka. Dopóki nie znajdziesz tej jedynej osoby będziesz eksperymentował z najróżniejszymi typami partnerów.

STRZELEC

Strzelec znak zodiaku Astroveritas

Wychowanie Strzelca jest na pewno przyjemnością. Jest rzadko w domu przesiadując u przyjaciół, kolegów czy znajomych. Odkąd nauczy się czytać książki będzie uciekał do nich, gdy atmosfera w domu jest nieodpowiednia.
Nie znosi napięcia, nieporozumienia i kłótni. Stad jego częste ucieczki w nieznane. Powietrze i optymizm znajdzie wszędzie. Jego radosna natura bardzo mu w tym pomaga.
Wielu Strzelców unika partnerstwa obawiając się nudy, rutyny i dogmatu. Woli żyć samodzielnie zanim się ustatkuje.
Małżeństwo musi być połączone z wyjazdami, partnerem, który również nie lubi przesiadywać w domu. Rutyna, bowiem go zabija.
Kocha wszystko, co zmiennie i wysokonaukowe.
Odnalezienie partnera, przyjaciela czy kochana nie jest dla Strzelca żadnym problemem. Ma ich przecież całe masy. Zaskakujesz innych, gdy mówisz o „przyjaźni”. To, bowiem łączysz często z partnerstwem, małżeństwem czy całkowitym oddaniem.

KOZIOROŻEC

Koziorożec znak zodiaku Astroveritas

Katastrofy i rozpacz dzieciństwa trudne są do przerobienia przez Koziorożca. Twoje poczucie samotności, niezrozumienia i uczucia zepchnięcia na tor boczny prowadzi w rezultacie do zawarcia związków z nieodpowiednim partnerem.
Pierwsze partnerstwa kończą się tragicznie. Powodów może być wiele. Brak pewności siebie, niska samoocena a może skłonność do refleksji?
Długo analizujesz i przyglądasz się z daleka, nim zdecydujesz się na nowe związki. Twoja nieufność jest olbrzymia. A gdzie szukać ciepłego, silnego i kochającego wybranka?
Wpadasz najczęściej w pułapki lojalności. Wobec rodziców lub własnego poczucia odpowiedzialności. Rozwijając się bardzo powoli, jako znak kardynalny zawsze za wszystko tylko Ty sam odpowiadasz.
Czas jednak mija szybko i Ty znajdujesz kogoś bliższego. Twoja rodzina jest zabezpieczona finansowo. Praca, bowiem jest dla Ciebie najważniejsza.
Romanse nie są dla Ciebie opcją. Partnerstwo jest dla Ciebie za poważną sprawą. Jeżeli miewasz niespodziewanie przygody tylko z osobą dużo starszą.

WODNIK

Wodnik znak zodiaku Astroveritas

Trudno będzie Ci wytrzymać w stałym związku. Twój niekonwencjonalny charakter i potrzeba wolności mimo dobrych chęci i intencji czasami nie wystarcza…
Partnerzy nie akceptują Twojej odmienności, ale to już znasz za pewne od maleństwa…. Nie zależy Ci, bowiem na stabilizacji. Twoim powołaniem jest podróż do własnych, wielkich ideałów, które pragniesz za wszelka cenę odszukać!
Potrzebujesz powietrza! No dobrze, także przyjaciół, znajomych i zbiorowych przedsięwzięć na pewno poza domem!
Światowe życie Cię nie pociągasz. I choć może uważany za indywidualistę znajdujesz dziarsko tę jedna osobę! Twój partner musi mieć jednak świadomość, co znaczy dla Ciebie Twój czas, praca i niesamowita energia.
Jesteś szczęśliwy, gdy wybranek dzieli z Tobą niecodzienne zajęcia! Czy to wyprawa do Afryki, połów rekinów lub walka dla sprawiedliwości całego świata!
W romanse wpadasz, aby zapomnieć o samotności. Wodnik woli jednak spędzać czas ze starymi przyjaciółmi snując przez cały boży czas nowe wizje i plany!

…bądź przy mnie, blisko bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poswiatowska

RYBY

Ryby znak zodiaku Astroveritas

Pragniesz być potrzebną, przydatną a zarazem nieuchwytną.
Bronisz się na początku przed związkami tęskniąc do domu pełnej romantycznej atmosfery, razem z miłością, dziećmi, psami i kotami..
Zanim wejdziesz w stały związek próbujesz tego i owego na boku. Nie chcesz mieć w rękach doskonałego planu, raczej uwielbiasz podniecająca chwile momentów.
Bierzesz na siebie za wiele obowiązków wczuwając się w nastroje Twoich najbliższych. To może doprowadzić do tego, że sama nie wiesz Ty czy ten na przeciw czuje się bardziej nieszczęśliwy?!
Wchodząc znienacka w małżeństwo pragniesz zapomnieć o swoim smutnym i gorzkim dzieciństwie. Dzieci kochasz i masz często ich dużo. Różowe okulary, przez które patrzysz na swoją polówkę spadają same nieco bardziej później…..i stwierdzasz, że nie jesteś z odpowiednią dla siebie osobą!
Czasami zostajesz pozostawiona…W innym przypadku spotykasz coraz to nowych, idealnych, jak sobie wyobrazisz dla Ciebie partnerów!
Twoje życie to pożegnania i przywitania są konsekwencja Twojej niedoskonałości. Choć pewnie czasami zadowalasz się niekwestionowanymi, nie rezygnujesz z dalszego poszukiwania!

 

Kto kocha, ten wierzy..

Henryk Sienkiewicz

Masz pytania ?
Wyślij