Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 8.1.18 do 14.1.18

 

 

 

„Aby być szczęśliwym, trzeba pragnąć, działać i pracować, taki jest porządek przyrody, której życie polega na działaniu.” (Paul Holbach)

 

Wszystkie planety w biegu prostym w niecodziennych, silnych konstelacjach kierują nas do reorientacji, tworzenie nowego i ostatecznie pod koniec tygodnia wyrwania z uzależniających układów(związków)! Tydzień jest prześwietny na podejmowanie ważnych życiowych decyzji, porządkowania nagromadzonego od dawna bałaganu i jasno nakreślenia celu, który chcesz zdobyć. Wykorzystaj bardzo dobrą energię gwiazd uświadamiając sobie, co ma dla Ciebie największe wartości. Wenus, Słońce, Saturn, Pluton w Koziorożcu chcą zabezpieczeń i konkretów. Z tymi gwiazdami z nieba nic nie będzie spadać! Patrz na fakty. Słońce i Wenus w kwadracie do Uran, pod koniec tygodnia, sygnalizują nieoczekiwane wydarzenia Nie pozwalaj i nie wchodź w prowokacje, manipulacje czy przymuszania. Pod koniec siedmiu dni wyciągniemy konsekwencje z minionych historii. Jak wyglądają Twoje podstawowe struktury życia?

 

Życzę wszystkim dobrego tygodnia, w którym możesz śmiało przenosić góry siłą woli! Zapraszam do czytania horoskopu dla wszystkich znaków zodiaku!

 

"Przeszkody nie powinny Cię zatrzymać. Jeśli uderzysz w ścianę, to nie odwracaj się zrezygnowany. Znajdź sposób, żeby się wspiąć, obejść lub przebić."(Michael Jordan)

 

 

 

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter

 

 

 

 

7.1.18 Słońce w Koziorożcu, Księżyc w Wadze.

 

 

"Inspiracja istnieje ale musi Cię znaleźć przy pracy."

 

(Pablo Picasso)

 

 

 

Słońce łączy się z Wenus i Plutonem w znaku Koziorożca 8-9.1.18.Mars stoi w sextilu do Plutona. Merkury przechodzi do Koziorożca 11.1.18.Wenus stoi w sextilu do Marsa i Jowisza. Planeta szczęścia rozpoczyna potężny sextil do Plutona. Słońce tworzy sextil do Marsa i Jowisza. Słońce i Wenus konstruuje kwadrat do Urana 14.1.17. Wszystkie planety są w biegu prostym idąc dalej do Nowiu Księżyca w znaku Koziorożca.

 

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku znajdziesz w podstronach.

                                                                                Bild va Pixabay.