Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 23.10.17 do 29.10.17. Słońce koniunkcja Jowisz. Wenus kwadrat Pluton.

 

"Niepamięć to dobra wróżka. Litościwie zarzuca całun zapomnienia na człowiecze myśli. Czas leczy rany. Zło odchodzi w dal."( Margit Sandemo )

 

 

 

„Jakie to cudowne, że nikt nie musi czekać ani chwili na to by zacząć naprawiać świat!” (Anne Frank)

 

Do czwartku czeka nas bardzo dobry czas! Słońce zbliżając się do Jowisza napełnia wszystko bardzo jasną energią i Ci, którzy wykorzystują ten aspekt do zainicjowania czegoś nowego mogą liczyć na ogromne sukcesy i zadowolenia osobiste. Od soboty wygląda już wszystko inaczej. Wenus w kwadracie do Plutona porusza trudne tematy w różnych partnerstwach sprawdzając je na autentyzm. Jowisz, Słońce i Merkury w Skorpionie wprowadza bardzo intensywną atmosferę czyniąc także ten znak wybrańcem tygodnia. Jakie są Twoje konstelacje? Szukaj kompromisów kalkulując dokładnie wszystko. Teraz można bardzo wiele zyskać…ale również dużo przebomblować..!

 

Ja życzę Wam udanego tygodnia!

 

 

 

Dziękuje i pozdrawiam.

 

 „A gdy twój smutek zostanie pocieszony (czas koi wszelkie smutki), ucieszysz się, że mnie poznałeś.”(Antoine da Saint-Exupery, Mały Książe)

 

22.10.17 Słońce w Wadze.

 

 

Konstelacje tygodnia:

 

Mars znajduje się od 22.10.17 w znaku Wagi. W poniedziałek o godzinie 7; 28 Słońce przechodzi do znaku Skorpiona. W tym samym dniu Merkury w Skorpionie uaktywnia trygon do Neptuna w Rybach. Od 25.10 do 27.10.17 Słońce jest w pięknej koniunkcji z Jowiszem. Od piątku do soboty Wenus stoi w kwadracie do Plutona. Od soboty do niedzieli Merkury tworzy sextil do Plutona. Planety w biegu wstecznym: Neptun, Uran. Aktywna konstelacja; Saturn trygon Uran.

 

"Mądrości życiowe nie muszą błyszczeć - wystarczy, że nie rdzewieją."(Ryszard Wasilewski)

 

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

"Gdy wieją wichry zmian, jedni budują mury, inni budują wiatraki."( Przysłowia chińskie)

 

 

 

"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."( Przysłowia indiańskie )

 

 

Baran 21.3-20.4.

 

Po trudnym Nowiu Księżyca już z pewnością wiesz, co Cię denerwuje i co należałoby zmienić w swoim życiu. A może są osoby, który źle oceniłeś lub poświeciłeś im za wiele uwagi? Saturn i Lilith stoją w pięknym trygonie, abyś Ty sam wierzył, ufał i maszerował drogą swoich wizji oraz planów.

 

Planety znajdujące się w Skorpionie tymczasem napełniają atmosferę ogromnym natężeniem. Czy spokojem będzie można wszystko opanować? To bym na pewno proponowała otwierając się na szczere rozmowy i przedstawianie prawdziwie to, co masz myśli. Wenus w opozycji sprawdza i w tym tygodniu Twoje partnerstwa. Trzymaj się tego, co uważasz za właściwie, słuchaj dokładnie, co mówią inni. Sztuką jest jednak ze Słońcem i Merkurym w Skorpionie wyłapywać to, co jest między wierszami nie wyciągając od razu pochopnych wniosków.

 

Koniec tygodnia może być dla Ciebie skomplikowany. Wenus w trudnym aspekcie do Plutona jeszcze bardziej zwiększa dynamiczność oraz ekspresyjność wydarzeń. Nie pozwól się wykorzystywać czy manipulować innym. Cele najlepiej jest osiągać w powolnym tempie z grupą dobrych przyjaciół. Twój Mars naprzeciw może denerwować. Nie reaguj od razu na zaczepki i wymówki.

 

 

 

Byk 21.4-20.5

 

Z Jowiszem i Merkurym naprzeciw należy ściśle sprawdzać swoje granice, możliwości pamiętając o akceptacji innych poglądów oraz wartości. Twoja patronka, Wenus teraz w Wadze kładzie nacisk na spokój, pokój, harmonię i dogadanie w każdej kwestie, jeżeli chodzi o partnerstwa wszelkiego rodzaju.

 

Gwiazdy naprzeciw wprowadzają sugestywną atmosferę, abyś rozprawił się z bardzo istotnymi, priorytetowymi kwestiami. Nie da się teraz uciec od prawdy i autentyczności, a tym bardziej od mocnych uczuć.

 

Gdy z jednej strony gwiazdy w Wadze przypominają o łączności i wspólnym mianowniku, Merkury i Jowisz nie będzie się zgadzać na powierzchowność i akceptowanie tego, na czym od dawna właściwie Ci w ogóle nie zależy.  

 

Wszystkie powiązania planet dają Bykom ogromne szanse zrealizowania marzenia, zarobienia pieniędzy i stworzenie takiego życia, jakie będzie Ci najbardziej odpowiadało. Należy tylko pokazywać uczucia, być otwartym na nowe i spróbować jedne raz myśleć odmiennie, bardziej przyszłościowa niż do tej pory. Pluton w trygonie pomaga przeprowadzać pozytywną transformację. Uran zmierzając do Ciebie sygnalizuje, że czas perspektywiczny wymaga wyobraźni, fantazji oraz ogromnej odwagi. Od tego nie ma ucieczki.

 

 

 

Bliźniak 21.5-21.6

 

W tym tygodniu masz po swojej stronie Wenus i Marsa. Trygon obu gwiazd umożliwi zdobycie powodzenia zawodowego, skoligowania siły i wykonanie z ogromną determinacją swoich zamiarów. W związkach wszelkiego rodzaju możesz liczyć na przychylność, zrozumienie oraz miłość. Tylko należy zrezygnować z powierzchownych teamów. Twój patron, Merkury w ciemnym Skorpionie porusza bardzo trudne kwestie, może dla Ciebie jest nawet za ciężka atmosfera. Jednak tym mamy szansę zrozumienie siebie i swoich głębokich pragnień oraz intencji. Nie należy się niczego bać, ale prezentować swoje zdolności, wiedzę z ogromną precyzją. Tylko, jeżeli Ty sam wierzysz i ufasz uda się wiele na pewno.

 

Saturn stoi na przeciw i do końca roku jeszcze sprawdza czy jesteś prawdziwy, odpowiedzialny i działasz według aktualnych reguł. Koncentruj się na priorytetach wykorzystując pozycje gwiazd w Wadze. Teraz jest najlepszy moment na zdobycia tego, o czym myślisz od dawna.

 

Nie zgadzaj się lub sam nie używaj nacisku. Ponaglanie kogoś do rozstrzygnięć może odwrócić się przeciwko Tobie do końca roku. Daj innym czas na niewymuszone wybory dróg życiowych. Ty również masz decydować sam. Wenus w Wadze przypomina o zadbaniu o własne wartości, przyjrzeniu image, który Bliźniak tworzy, harmonii i współpracy w każdym związku. Sytuacje materialne doczekają poprawy. Odłóż trochę grosza na stronę. Po koniec grudnia przyda się na pewno.

 

 

 

Rak 22.6.-22.7.

 

Jowisz może w tym tygodni spełnić Twoje marzenia! Słońce zmierzającego do niego, wielki, radosny trygon uśmiecha się do Raków po abyś i Ty odżył i dostrzegł tylko jasne strony życia! Warto byłoby zainicjować coś 26.10. Merkury i Neptun także w trygonie tworzą niecodzienny tydzień, gdzie możesz bardzo wiele zdziałać. Odważ się nie obawiać Plutona w opozycji i Marsa w kwadracie.

 

Może mimo wielu trudnych sytuacji oraz uczuć Twój umysł i dusza funkcjonuje w tym momencie na najwyższych obrotach. Twoja strona kreatywna rozwija się w bardzo szybkim tempie. Unikaj świadomie stresowych sytuacji oraz ludzi, aby koncentrować się na osobistych priorytetach. Intuicją czy głosem wewnętrznym będziesz wiedział jak masz działać. Twoje zdanie ma być zawsze przedstawione z pewnością i zdecydowaniem. Nie chowaj się po kątach. Należy samemu decydować, być śmiałym i zdystansować do kwestii, które Cię ograniczają lub ścigają na dół.  

 

Miniony Nów Księżyca przypomniał, że Ty sam musisz być aktywny, Ty sam kierować swoim życiem podejmując serca rozstrzygnięcia. Mimo nieprzyjemnej pozycji Marsa i boga podziemia stoisz pod ochroną radosnego Jowisza. Nie ma już, na co czekać! Bierz swój los w swoje ręce i zbierz plony minionych lat. Powodzenie czeka! Nie zrażaj małymi potknięciami. I to mija w szybkim tempie. Czas rozpocząć fazę rozwoju i ekspansji bazując na najnowocześniejszych impulsach. Intelektualne rozmowy mają przebiegać na najwyższym poziomie, gdzie nie potrzebne już są gry manipulacji.

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

 

Słońce, Merkury i Jowisz stoją w kwadracie, gdzie trzeba liczyć z małymi nieporozumieniami i chaosem. Jednak z pozycji Wenus i Marsa wynika, że Lew znajdzie w sobie dużo siły na rozwiązywanie ważnych kwestii, wydobycia z siebie ogromnej siły oraz motywacji!

 

Jesteś pełen wiary i zaufania do świata. Sextil czerwonej planety pozwoli zdobyć osobiste zamierzenia i z otwartością spojrzeć dookoła. Próbuj nowych metod działania, kieruj nawet do nieznanego poruszając nawet trudne tematy, te, które do tej pory omijałeś. Tym sposobem będziesz mógł dojść szybciej do nowego i zmienić swoje życie, na swoje wyobrażenie. Pozostań spokojny w każdej sytuacji.

 

Z Jowiszem w kwadracie godzi się dobrze wszystko ocenić. Czarodziejskim słowem niech będzie luz i zrozumienie dla drugiego. Pewne sprawy i rzeczy będą funkcjonować lepiej, gdy znajdziesz do tego więcej czasu. Może czasami wypada znaleźć miejsca spokoju, przemyśleć, coś samemu.

 

Gdy czegoś nie wiesz słuchaj rad osób zaufanych, aby wyjść z zamieszania. Z Saturnem i Uranem w trygonie dojdziesz do końca roku do miejsc przeznaczenia. Pamiętaj o pozycji Węzła Karmicznego przy Twoim Słońcu. Tylko prawdziwość i kierowanie głosem serca uczyni Lwa w pełni szczęśliwym! Kompromisem, harmonią i spokojem odnajdziesz szybko, czego od dawana szukasz. Przed Tobą piękny czas, abyś na każdym poziomie życia doczekał osobistego spełnienia.

 

 

 

Panna 23.8-22.9

 

Najlepiej chciałabyś, aby wszystko przebiegało swoją własną drogą....niestety!  

 

Piękna pozycja Jowisza i Słońca zapewnia, że w czwartek może być wyjątkowo udanym dniem tego tygodnia. Słońce jest wielką gwiazdą, która nie tylko umożliwi zrealizowania wszystkich zamierzeń, ale również motywuje, daje pewność siebie ze Skorpiona. Poradzisz sobie z otoczeniem, nawiązujesz długofalowe współprace, omawiasz intensywnie ważne, przyszłościowe kwestie i szczęście uśmiecha się do Ciebie..! Wykorzystaj te kolosalne moce do zdobycia tego, czego tylko pragniesz.

 

Nowe sytuacje nastawiają Cię pozytywnie. Usłyszysz nie jedną pochwałę świecąc jak gwiazda na niebie. Tylko jeszcze trzecie dekady urodzonych Panien walczą z kwadratem Saturna. Tu gdzie nie ma zabezpieczeń i stałości będzie się rozpadać. Stwórz dla siebie nowe cele. Kieruj potężną energię na pewność. Pluton w wielkim trygonie pokaże jak masz szybciej dojść do celu pomagając także najbliższemu otoczeni. Ale najpierw Ty oraz innowacyjny model myślenia. Twój Merkury w dobrym aspekcie znajdzie rozwiązania na stare bolączki. Wyciągaj sama konsekwencje z minionego lata stawiając na łączność międzyludzką, kompromis i prawdę.

 

Z Jowiszem w sextilu przez następne 13 miesięcy trzeba być autentycznym. Po Nowiu Księżyca będzie się wiele zmieniać. Odnowy i reformy prowadzą do unowocześnień i więcej harmonijnej, przyszłościowej energii.

 

 

 

Waga 23.8-22.9

 

Po Nowiu Księżyca pewnie jesteś zaskoczona zmianą sytuacji. Uśmiechasz się, mimo, że wcale nie jest Ci więcej do śmiechu. To za sprawą Twojej Wenus odnajdujesz w każdym momencie trochę ciepła. Ale spokojnie. Mars już w chodzi do Twojego domu, abyś podniosła się z kolan zawalczyła o siebie pokazując swoje najlepsze strony. Z czerwoną planetą poczujesz przypływ potężnej energii i nie ma kwestii, której nie mogłabyś rozwiązać. Twoje myśli przeistaczają się i nagle dostrzeżesz, jaka jesteś odważna. Masz szczęście wynosząc swoją osobę na piedestał i śmiało wykorzystać genialne pomysły. Od piątku z kwadratem Wenus do Plutona idź na dystans do trudnych ludzi oraz sytuacji. Szczególnie druga dekada urodzonych może w najmniej odpowiednim momencie trafić w bardzo duszące uwarunkowania. Stawianie pod pręgieżem innej osoby to nie Twoja metoda, ale nie pozwalaj także innym traktować Cię w ten sposób!

 

Trzymaj się priorytetów, nie upieraj przy małych drobnostkach. Teraz istotne jest zaangażowanie i ogólne spojrzenie na całość. Oddzielnie istotnego od mniej ważnego może sprawić Ci problemy. Nie obawiaj się zostawiać za sobą, co przeminęło. Życie to ewolucja i ciągała transformacja. Nowe, wspaniałe czeka już na Wagi, a energia Jowisza długo pozostanie przy Tobie!

 

Otrzymasz wiele szans i możliwości do realizacji zamierzeń. Nie czekaj i nie śpij teraz, ale przechodź do ataku. Mars pomoże w następnych tygodniach!

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

 

Z Merkurym Jowisz w Twoim znaku otrzymał olbrzymią pomoc, abyś mógł wyrazić to, co masz na myśli i realizować twórczo oraz profesjonalnie.  Jowisz chce uczynić Cię większym, odważniejszym, szczęśliwym! Merkury zdecydowanym i pewnym w tym, co pragniesz osiągnąć nawet minimalizując swoje słowa. Co tu dużo gadać, gdy wiesz, w jakich kwestia chcesz zdobyć korony!

 

Zawodowo stawiaj mimo wszystko na współpracę. Jeśli pojawią się sprzeczne pojęcia Ty dobrze zaprezentujesz swoje projekty oraz wartości. Koniec z niedocenianiem siebie oraz swojej pracy. Promieniujesz pozytywną energią przyciągając do siebie tylko dobro.

 

I o miłości pojawią się nowe myśli. Ja jednak pozostawiłabym na razie rzeczy sobie samym. Wenus jest w kierunku do Ciebie i będzie lepszy czas abyś wyszedł na swoje. Wszystkie Skorpiony myślą o bezpieczeństwie i stałości i to będzie na wyciągniecie ręki. Nie trzeba się śpieszyć. Gwiazdy funkcjonują na Twoją korzyść. Cały tydzień stoi pod wpływem pieknego połączenia Słońca z Jowiszem w Twoim znaku! Zainicjuj coś! Zrób pierwszy krok! Stwórz ciekawy, przyszłościowy plan, a może chcesz, w coś zainwestować! Ten wyjątkowy, w ciągu 12 lat dzień, warto wykorzystać dla siebie!

 

Do czwartku masz po swojej stronie wszystkie najlepsze moce! Idź za głosem intuicji. Neptun w trygonie służy ramieniem przez bardzo długie lata.

 

 

 

Strzelec 23.11.-21.12

 

Mars i Wenus w sextilu to nie lada gratka i pomoc do odnowy Twojego życia, pozamykania niepotrzebnych kwestii i podjęcia ważnych decyzji! Gdy coś Cię zainteresuje sprawdzaj od razu na stałość i podejmując decyzje! Nie zastanawiaj już tygodniami, ale wykorzystaj przepiękne aspekty.

 

Z Saturnem w koniunkcji do końca roku zbudujesz podwaliny fundamentów do nowego życia. Nie próbuj nawet oddawać kontrolę nad sobą innym. Ty masz największe siły uniwersum, oraz moce, aby osiągnąć to, czego pragniesz! Czując przypływ energii nie stawiaj już pod znakiem zapytania swojego istnienia.

 

Determinacja, wiara w dzień następny oraz pełne zaangażowanie sprawi, że zaprezentujesz się światu z najlepszej i mądrej strony!

 

Mars od poniedziałku stawia Cię na nogi, a Wenus da dobry nastrój i miłość. Jestem pewne, spędzisz dużo czasu w bardzo miłym towarzystwie. Magicznych chwil nie zabraknie. Nie słuchaj tylko marudzenia staruszka Saturna, ale kieruj jego regułami oraz przepisami.

 

Wszystko ma swój sens. Nawet, gdy może w pewnych momentach tego sobie nie wyobrażasz. Dobrze, że dostrzegasz ciekawsze horyzonty i lepsze wizje życia.

 

Z Uranem w trygonie należy zawalczyć o tematy partnerskie, na których Ci zależy. To, co negatywne lub wcześniej nie wypowiadałeś trzeba wyłożyć na stół.  I popatrz, tam gdzie myślałeś, że utknąłeś w uliczkach jednokierunkowych nagle dostrzeżesz zielone światło! Tylko się odważ! Gwiazdy protegują i wspomagają kierowanie sercem z trygonem Węzła Karmicznego.

 

 

 

Koziorożec 22.12.-20.1 

 

Poniedziałek zaczyna się tak sobie. Pierwsza dekada urodzonych jest pod wpływem kwadratu Marsa i tu może dojść do trudnych sytuacji, gdzie trzeba będzie się bronić.

 

 Na szczęście masz duży przypływ pożytecznej energii od Słońca i Jowisza ze Skorpiona! Z tymi gwiazdami jesteś w stanie wszystko opanować dodatkowo nawiązując wiele interesujących kontaktów. Jest możliwe, że tym czasem powstaną długofalowe przyjaźnie. Z Merkurym i Neptunem Twoja intuicja oraz wyczucie wzrasta i od raz będziesz wiedział, na kim można polegać aż do grobowej deski.

 

Z Jowiszem szczęście jest w zasięgu ręki przez następne 13 miesięcy, a planeta komunikacji namawia do wejścia w nowe interesy i współprace. Dążysz bezproblemowo do powodzenia. Nie pozwól tylko na wejścia z Plutonem w sytuacje uzależnienia. Nie musisz podlegać nikomu i stawać się jego podnóżkiem. Decyduj sam, rozstrzygaj, kiedy trzeba nigdy nie oddając odpowiedzialności. Nawet na wyzwaniach wzrastasz i pozwalasz na przeprowadzenie transformacji, która uczyni Cię dużo silniejszym. Z magiczną siłą i pięknym połączeniem Jowisza ze Słońcem masz przed sobą bardzo dobry tydzień.

 

Gdy Wenus stoi w kwadracie do Plutona wypada zająć się także najbliższymi oraz ich potrzebami. Przy tej konstelacji można bardzo szybciutko zachować się jak słoń w składzie porcelany, więc nie przesadzaj. Zadbaj o to, aby po trudnym Nowiu Księżyca każdy znalazł dla siebie osobistą przestrzeń; do pracy, odpoczynku i relaksu. Ty także.

 

Pod koniec tygodnia nie wchodź przypadkiem w dramaty, gdy Wenus ustawi się do niego niekorzystnie.  Dobrze byłoby, jako jedyna gwiazda w ziemskim znaku pozostać w realu i spokojnie oceniać fakty.

 

 

 

Wodnik 21.1.-19.2

 

Słońce, Merkury i Jowisz stoi już w kwadracie, więc od samego poniedziałku przyszykuj się na ważne decyzje. Profesjonalnie trzeba będzie się przyłożyć i nie komunikować powierzchownie. Nikogo więcej nie interesują banały i jak Ty jesteś do tego nastwiony. W pracy zanim, coś podpiszesz przyjrzyj się dokładnie wszystkiemu, co jest napisane drobnym drukiem. Nie wychodź w prowokacje unikając napiętej atmosfery. Możliwe, że Twój plan okaże się niedokładnym lub trafisz nie w to miejsce, co potrzeba. Spokojnie! Mars i Wenus w pięknych trygonach wynagrodzi trudy i problemy. Afrodyta, gwiazda wartości i miłości zsyła na Twoja drogę inspirujące indywidualności.  W partnerstwach wszelkiego rodzaju pojawia się świeży wiatr i czujesz, że mimo wyzwań rosną Ci skrzydła. Świat może być piękny, gdy dostrzeżesz z łatwością także piękne elementy. Prywatnie w tempie błyskawicy rozkiwasz jak kwiatki na wiosnę. Szczególnie przyszykuj się na uroczą aurę w nadchodzący weekend. Od Saturna możesz jeszcze korzystać do końca roku. Jego sextil gwarantuje wykonanie każdej czynność z wielką obowiązkowością. Praca się liczy oraz odpowiedzialność. Zwycięstwa będą cieszyć, a poprawy materialne umilą każdą godzinę.

 

Uwaga sextil Urana przynosi dobre wiadomości do domu. Spodziewaj się przyjemnych niespodzianek.

 

 

 

Ryba 20.2.-20.3

 

Z trygonem Jowisza, Słońca i Merkurego możesz w następnym tygodniu dosięgnąć nieba! Planety znajdujące się w Skorpionie nakazują jednak zostawić przeszłość za sobą i wczuć się w każdą nową sytuację. Swoją intuicją możesz z miejsca wyczuć przeciwnika, objąć kontrolę nad nim, a przy tym liczyć na dużą garść szczęścia.

 

Zawodowo Twoje zdanie się liczy, a rola publiczna będzie coraz bardziej wyrazista oraz grubiej podkreślona. Nie czekaj już aż, coś się samo zrobi, ale działaj, inicjuj wychodząc sama naprzeciw powodzeniu. Po długim czasie trudności możesz liczyć nie tylko na cud, ale całkowitą zmianę reakcji otoczenia. Będziesz niebawem podziwiana. Za Twoje zaangażowanie, odpowiedzialność oraz wyczucie. W Twoim życiu będą pojawiać się nowe, wartościowe przyjaźnie. Z tymi ludźmi można wiele stworzyć, zarobić pieniądze i konkretnie porozmawiać o przyszłości.

 

Nie przejmuj się tylko drobnostkami i nie wpadaj w stereotypy zachowania od razu doszukując się dramatów. Jowisz opiekuje się Tobą przez następne 13 miesięcy abyś wyszła z kryzysów i stanęła mocno na nogach.

 

Trzecia dekada urodzonych między 13.3-15.3 walczy z kwadratem Saturna. Decyzje muszą być podejmowane w spokoju uwzględniając reguły i prawo. Te z Was, które mają problem ze zdrowiem powinny być pod kontrolą profesjonalną. Jowisz i Ciebie wspiera wraz z potężnym sextilem Plutona.

 

Każda z Was może z niczego stworzyć złoto, mające zupełnie inną, jakość niż wszystkie poprzednie laty.

 

Bild via Pixaby.