Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 16.10.17 do 22.10.17. Zaskakujący Nów Księżyca w Wadze 19.10.17 o godzinie 21; 12. Czas decyzji.

 

"Obyś w pełni przeżył każdy dzień swego życia."(Jonathan Swift)

 

 

 

"Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem, dopóki nie odniesie sukcesu." (Mark Twain)

 

Nów Księżyca 19.10.17 rozpoczyna nowy cykl Księżyca. Wydarzenia od samego poniedziałku prześcigają się. Uran stojący naprzeciw Słońca i Księżyca w Wadze nie zgadza się na sztuczną harmonię, brak wolności osobistej kierując nas do przyszłości. Uran, planeta rewolucji, odnowy, młodzieży odwraca się od starego, aby zreformować, np. politykę świata, różne partnerstwa zawodowe oraz prywatne! Niektóre związki mogą w jednym momencie być zakończone w zaskakujący sposób. W innym przypadku powstaną intersujące układy i kooperacje dążąc do wyzwolenia i autonomii. Dzięki procesowi odnawiania otwierają się przed wielu niecodzienne perspektywy. Czas jest prześwietny na rozwój osobisty, kursy, naukę, zmianę pracy lub zrezygnowanie z czegoś, co nas do tej pory ograniczało!

 

Odchodząc od przykrych zobowiązań przygotowujemy się na nowy początek. Pionierskość czeka! Jesteś gotowy na wybranie się w drogę postępu?

 

J

 

Zapraszam na horoskop tygodniowy dla każdego życząc Wam odważnych decyzji i dobrych metod wyzwalania z uzależnień wszelkiego rodzaju.  

 

Dziękuje i pozdrawiam.

 

„Czy wiesz, co to jest szczęście? Szczęście to zgodność z samym sobą, to harmonia wewnętrznych demonów.”( Tomasz Tryzna)

 

Zapraszam na profesjonalne porady życiowe i biznesowe. +43/6645403372 lub  +48/ 69 22 55 035  (+WhatsApp, Messenger, Skype).E-Mail: honorata.n@outlook.com  

 

 

 

15.10.17 Słońce w Wadze.

 

 

Konstelacje tygodnia:

Na początku tygodnia Merkury w Wadze stoi jeszcze na przeciw Urana. Następnie 17.10.17 przechodzi do znaku Skorpiona. Konstelacja Mars opozycja Chiron jest aktywna. Podczas Nowiu Księżyca Słonce i Księżyc stoi naprzeciw rewolucyjnego Urana. Mars przechodzi w niedzielę do znaku Wagi, gdzie znajduje się Wenus. Saturn rozpoczyna trygon do Urana. Planety w biegu wstecznym; Uran i Neptun

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

 

"Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione." (Nelson Mandela)

 

 

 

„Muszę obiektywnie poznać drugiego człowieka i siebie po to, aby móc wiedzieć, jaki jest naprawdę, albo raczej, aby przezwyciężyć złudzenia, irracjonalnie zniekształcony obraz, jaki sobie o nim wyrobiłem. Jedynie wtedy, jeśli znam obiektywnie jakiegoś człowieka, mogę poznać w akcie miłości jego najgłębszą istotę.”( Erich Fromm)

 

 

Baran 21.3-20.4.

 

Planety znajdujące się naprzeciw przymuszają do zajęcia się bardzo ważnymi, życiowymi tematami. Dla Ciebie zbliżający się Nów Księżyca rozpoczyna już od poniedziałku. Z układu planet wynika, że wiele spraw, które może przemilczałeś, nagle ukazują się w zupełnie innym świetle. Słońce, Merkury, a potem i Wenus namawiają do wyboru swoich ścieżek przeznaczenia i wyzwolenia z tego, co nie da się już poprawić. Wewnętrzny niepokój i nacisk gwiazd w oddali nie ułatwia podejmowania jasnych decyzji. Proponowałbym kierowanie się intuicją oraz wyszczególnienie priorytetów, które wartości życia w danym momencie, są dla Ciebie najistotniejsze. Uran przy Słońce nie akceptuje podlegania i zależności.

 

Zanim pozamykasz wszystkie drzwi za sobą, zastanów się, co chciałbyś zabrać do przyszłości. Nie interesuje Cię już powierzchowność. Wiesz, że za piękną fasadą nic nie ma fascynującego. Baran musi podążać swoją drogą. Ze śmiałymi wizjami, wielkimi planami i ludźmi, którzy dzielą jego myślenie.  Pojawią się nagle zachwycające możliwości ciekawych współprac. Nie rób nic sam, ale wchodź odważnie nawet w rewolucyjne propozycji, które będą zabezpieczać Twoją przyszłość. Nie wyrzucaj tylko tego ze swojego losu, co naprawdę się liczy. Saturn od grudnia będzie całość sprawdzać. W partnerstwach miłosnych nie opłacą się przygody, ale świadome wybory z ludźmi, których naprawdę kochasz. Jako znak kardynalny do roku 2020 trzeba będzie wypełnić fundamentalne zagadnienia. Nie myśl tylko o sobie. Zabieraj do przyszłości te osoby i projekty, które służą także innym. To będzie przez niebiosa wynagrodzone. Bardzo ważny tydzień. Sprawdź jeszcze raz swoje plany, przemyślając, co jest tak naprawdę ważne.

 

 

 

Byk 21.4-20.5

 

Z Jowiszem i Merkurym naprzeciw będziesz z pewnością od poniedziałku podejmował ważne decyzje. Mars i Pluton stoją Ci cały czas u boku. Wiesz, czego chcesz i dokąd ma prowadzić droga uwzględniając swoje predyspozycje, możliwości oraz sytuacje finansowe. Wchodząc w trudne polemiki przygotuj się porządnie nie polegając na tanich wymówkach. Znak Skropiona, jak i Ty, gdzie znajduje się planeta komunikacji oraz Jowisz, chce konkretów i faktów. Pamiętając także o swoich przyjemnościach. Możliwe, że zawodowo zapragniesz robić coś zupełnie innego, zapisując się z miejsca na kurs lub szkolenia dokształcające. Potrzeba do tego byczego zaangażowania i elastyczności. Nowy powiew wiatru jest niezbędny wszystkim. Przejście Twojej patronki do Wagi ogłasza, że i Ty potrzebujesz nagrody za swoją sumienną pracę. Każdy pragnie trochę luksusu i wypoczynku, pamiętając o nowatorstwie. Zawodowo rozwiązuj ze spokojem konflikty, akceptując odmienne spojrzenia na dane uwarunkowania. O Twoje sprawy musisz się sam troszczyć, rozstrzygnięcia poodejmować z miejsca, nie przesuwając nic na późniejsze terminy.

 

                                                                             

 

Bliźniak 21.5-21.6

 

Aż trzy planety w znaku przyjaznej Wagi to nie lada gratka dla Bliźniaka! Wreszcie jest szansa pozałatwiać wszystkie sprawy, pomyśleć o partnerstwach i porządkach oraz zarobić porządnego gorsza. Ci z Was, którzy borykaj się od dawna z problemami relacji wszelkiego rodzaju, los zsyła różne, oryginalne rozwiązania. Gdy Saturn pokazuje granice, nawołując do odpowiedzialności, wcale już nie życzysz sobie szybkich znajomości. Teraz masz dobry czas na rozpoczęcie poważnych połączeń, miłości i wypoczynku we dwoje. Harmonijne—romantyczna aura jest przez gwiazdy zapewniona!

 

Gdy Saturn stoi jeszcze na przeciw zawodowo możesz odczuć dystans lub ogromne wymagania. Z gwiazdami w Wadze znakomicie dajesz sobie radę wykonywać każde obowiązki. Spokój, dobra aura, przyjazne spojrzenia i wiele zaproszeń umila czas całego tygodnia. Nów Księżyca w Wadze jest świetnym momentem dla Ciebie na wypróbowanie czegoś, co do tej pory nie robiłeś. Zaskakujące propozycje z miejsca Cię przyciągną! Nie obawiaj się niczego! Kieruj do nowoczesności i przyszłości. Tym zaimponujesz nie tylko otoczeniu, ale również sobie. Nowe układy, kooperacje, współprace uczynią Twój żywot jeszcze więcej barwnym. Nie zamartwiaj się tym, co było. Skorzystaj z szans danych przez uniwersum. Miesiąc może być dla Bliźniaka wyjątkowo dobry!

 

W związkach prywatnych koncentruj się na tych, którzy stoją blisko Ciebie, nie podnosząc nikomu za wysoko porzeczki. Wenus wynagrodzi Bliźniaka za długi czas trudów oraz wyczekiwania. Jest pewność; teraz będzie przepięknie.

 

 

 

Rak 22.6.-22.7.

 

Nów Księżyca odbywa się w kwadracie konfrontując Cię z sytuacjami, gdzie trzeba będzie decydować. Problemu nie masz z komunikowaniem, a Jowisz stoi w trygonie. Będziesz miał, więc odwagę mówić i od razu przenosić w praktykę, co jest konieczne!

 

Nie jest przypadkiem, że znalazłeś się w taki miejscu, a nie innym. Najważniejsze jest teraz w każdej sytuacji poodejmować odpowiedzialność za siebie i swoją przyszłość. Obojętnie, co zsyła na Ciebie Uran w kwadracie i Pluton z naprzeciwka.

 

Planeta podziemia nakazuje tworzenie trwałych związków opartych na głębi, jedności, zrozumieniu….oraz miłości. Wenus w niekorzystnym aspekcie zabiera różowe okulary, dla tych, którzy spędzili za dużo czasu nad powierzchownością. Ma być magicznie, nieskończenie piękne. A każdy związek zakorzeniony z jednym, wspólnym celem do trwałej przyszłości. Mars w sextili doda każdemu z Was odwagi. Nie na darmo ma się trygon Jowisza, aby faktycznie, z pewnością siebie zdobyć każdą górę. Patrz dalej, myśl perspektywicznie nie tylko spełniając innym życzenia. Ty masz być ważny. Czy to prywatnie czy profesjonalnie wierzy się w Ciebie i Twoje zaangażowanie.

 

Zbiegi okoliczności otworzą Ci oczy. Czybyś kogoś nie do końca dobrze ocenił? Z trygonem Merkurego wyczujesz od razu, co się święci i gdzie, na przykład możesz natychmiast zarobić grosza. Polegaj na swoich emocjach oraz intuicji.

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

 

Planety w znaku Wagi oraz pozytywny Nów Księżyca sprzyjają realizacji każdej Twojej idei. Niezwykle wydarzenia już od niedzieli zadziwią Cię budząc jednak umysł do ważnych zmian w życiu. Nie wszystko, co robisz ma taki sens, jak sobie wcześniej wyobrażałeś. A może priorytety były źle postawione, a może za dużo ufałeś lub sobie, coś innego wyobrażałeś?

 

Słońce i Wenus świecą dla Ciebie. Z tymi gwiazdami warto zająć się przede wszystkim partnerstwem. Na odwadze przecież Ci nigdy nie brakowało. Zanim wejdziesz w nowe, to z ogromną pasją, zamknij, co się przeżyło. W innym przypadku możesz w dalszej części tygodnia wpaść na przeszkody. Merkury, bowiem przed Nowiem ustawia się w kwadracie, a decyzje z zewnątrz nie przypadną Ci do gustu. Nie zapomnij kierować się sercem! Gdy jedno odchodzi, drugie zaraz rozpoczyna. Najlepiej jest wszystko dokładnie wyważyć, przenalizować, skorzystać z kompromisów, aby każdemu w Twoim otoczeniu się podobało. Uwzględniaj poglądy i potrzeby innych. Wenus da każdemu z Was dużą porcję wyczucia i zrozumienia. Nawet, gdy nastroje nieco opadną i usłyszysz dookoła złośliwą krytykę, pozostań przy swoim zdaniu prezentując przygotowane już wysoko dyplomatyczne argumenty. W związkach prywatnych nie musisz nic robić na komendę. Całkiem normalny dzień codzienny jest najistotniejszy. Z czego możesz zrezygnować? A co zakończyć i rozpocząć w zupełnie innym stylu?  Wykorzystaj wpływy Słońca i Wenus do inauguracji znaczących projektów zawodowych.

 

 

 

Panna 23.8-22.9

 

Saturn w poprzednim tygodniu wyznaczył niektórym z Was granice abyś ostatecznie zrezygnowała z tego, co nie jest drogą przeznaczenia. W nowy tydzień wchodzisz trochę zakłopotana. Twój Merkury w opozycji do Urana gwałtownie zmienia wszystko w jednej chwili i jesteś pewna; czas najwyższy poodejmować życiowe decyzje! Nie ma, na co czekać! Jowisz w pięknym aspekcie dookoła Nowiu pomoże Pannie z odwag prezentować swoje zdolności oraz talenty.

 

Nie namyślaj się tylko za długo, ponieważ inni mogą Cię wyprzedzić. Mars jeszcze przez moment pozostanie w Twoim znaku, abyś z motywacją i zaangażowaniem zawalczyła o siebie! Nie bój się przyszłości. Konstelacje dla Panny są najpiękniejsze, jeżeli chodzi o przyjazne przeinaczenia zawodowe oraz myśl wejścia w trwałe, stabilne związki.

 

W relacjach prywatnych z energią Marsa dostrzeżesz nowe możliwości oraz szansy uksztaltowania dnia codziennego na swoje upodobanie. Może trzeba postawić swoja osobę na pierwszym miejscu i wymagać także dla siebie szczęścia, a nie tylko innym nieść pomoc? Przebudzona Panna spodoba się na pewno otoczeniu z pochodnią zwycięstwa w ręku.

 

Nie trzeba przygotowywać się do długich dyskusji. Od środy masz w rękawie te odpowiednie słowa, które błyskawicznie wypowiedzą wszystko. Twój patron, Merkury otacza opieką w ramionach planety szczęścia. Następny czas możesz zaliczyć do bardzo pozytywnych. Powodzenia. I odwagi! Saturn rozpoczną trygon z Uranem gwarantując niepospolite rozwiązania na Panny kłopoty.

 

 

 

Waga 23.8-22.9

 

Księżyc i Słońce podczas Nowiu Księżyca w Twoim znaku stoi naprzeciw Urana. Z tymi aspektami trzeba od poniedziałku przygotować na różne sploty wydarzeń. Twoja patronka jest już przy Tobie, wspomaga, przypomina o miłości i partnerstwach bliskich sercu. Czy odważysz się wypowiedzieć, co leży Ci na sercu? Czy będziesz liczyła, że szczęście Ci dopomoże? Czy jesteś na pewno sobą? Jowisz odszedł, ale znajdując się w sąsiednim znaku sprzyja odważnym, jednoznacznym, męskim decyzjom! Wychodź z domu ślimaka, zajmuj swoje pozycje, przyjmuj propozycje i zawalcz o swoje potrzeby!

 

Twoim zadaniem jest nie tylko wejście w rolę partnera i zrozumienie jego intencji, ale przede wszystkim przedstawienie tego, co bardzo pragniesz!

 

Inaczej możesz być przez Urana zaskoczona…

 

W większości przypadkach chodzi o partnerstwa. Dalej o propozycje zawodowe lub nagłe rozwiązania trapiących Cię bolączek. A może trzeba się wyrwać z jakiegoś podlegania? Z trzema gwiazdami poradzisz sobie na pewno! Śmiało rozstrzygaj sama, zgodnie z prawdą i sprawiedliwością.  Przecież są to Twoje najwyższe priorytety! Pluton w kwadracie i Uran naprzeciw nie zgadza się z połowicznością i jednostronnością.

 

Prezentuj się otoczeniu bardziej aktywna, działaj z wielkim stylem i galanterią. Szkoda czasu na marudzenia i narzekania o pogodzie. Jest przecie w Tobie dużo kreatywności i wytrzymałości. Bardzo dobry czas na wyrzucenie ze swojego życia, to, co się od dawna przeżyło. Z Nowiem wchodzisz na kolejne etapy dostrzegając frapującą perspektywę swojego życia.

 

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

 

Z Jowiszem w Skorpionie do jesieni 2018 doczekasz się całkowitej przemiany. On uintensywnia Twoje uczucia, pragnąc abyś ściągał maski i pokazał takim, jaki jesteś. Ekspansja, radość, optymizm, nauka i dojrzałość, czy pesymizm i czarne myśli?

 

Wybieraj mądrze, bowiem wszystko, co wielkie będzie Ci dane. Nie przegap ani minutki, marnując czas na fatalizm i zamykanie w sobie. W środku nowego tygodnia Merkury, planeta komunikacji, myślenia, intelektu.. obudzi Cię zwiększając Twoje aktywności. Jednym susem możesz bardzo wiele zdziałać koło Nowiu Księżyca decydując na, np. kursy, nową pracę czy zupełnie odmienne kontakty. Masz już dosyć kręcenia dookoła swojej osi. Zawodowo swoim pomysłem czy inspiracją osiągniesz najszybciej zwycięstwo.

 

Siedem dni to każda minuta poważnych decyzji. Koncentruj się. Masz najlepsze kary w ręku. Wychodź na przeciw szczęściu! Korzystaj z błogosławionych konstelacji. Zawalcz o siebie!

 

W związkach wszelkiego rodzaju szukasz intensywności, jedności i magiczności. Gdy tego nie ma wątpię czy pozostaniesz dłużej na starym miejscu. Jowisz buntuje do odkrywania siebie, takim, jaki jesteś wewnątrz, a może w szczególnych przypadkach nigdy jeszcze nie wychwytałeś swojej duszy?

 

Słuchaj się intuicji. Chęć zrzucania kajdanowa będzie się przez następne miesiące często pojawiać. Nie radzę robić nic na siłę. To nie przetrwa.  Jowisz nasila coraz bardziej Twoje emocje. Nabierz dużo powietrza przed każdym wypowiedzianym zdaniem. To musi być prawa. Innej opcji już nie ma.

 

 

 

Strzelec 23.11.-21.12

 

Myślę, że masz już dosyć sytuacji kryzysowych oraz bardzo trudnych konfrontacji. Saturn od następnego tygodnia rozpoczyna trygon do Uran! Z nim będzie już łatwiej, jaśniej i poczujesz sam dookoła siebie zupełnie inną, pozytywną energię!

 

W następnym tygodniu ważny Nów Księżyca odbywa się w bardzo przyjemnym aspekcie dla Ciebie. Dodatkowo Wenus i Słońce protegują Strzelca zsyłając interesujące idee. Odkrywając w przeszłych dwóch latach siebie z nieznanych stron, patrzysz na wszystko z ogromną intensywnością. Pewnie nie wszystko Ci się podobało, ale odpowiedzialność ciągle ciąży na Tobie. Za Twoje minione i aktualne decyzje, za rodzinę i najbliższych. Wiesz już, kim jesteś i jaka jest Twoja funkcja wśród najbliższych?  Konstelacje sprzyjają, aby Strzelec przekroczył swoje granicę i wyszedł z ról podrzędnych. Nie graj czegoś, co do Ciebie nie pasuje, ale skorzystaj z pięknych aspektów do nawiązania trwałych kontaktów i wysłuchania propozycji, może rozpoczęcie kursów, tego, co Cię ekscytuje!   

 

Wenus umili na pewno czas. Zaproszenia spędzenia wspólnego czasu mają służyć nie tylko przyjemnością, ale również omówienia Twoje dalszej kariery. Kto chce zmienić pracę, ma realne możliwości. Kto pragnie wejść w związek z aspektem Słońca i Afrodytą w Wadze ma najlepsze możliwości. Jowisz jest już w znaku Skorpiona i wymagane są konkretne odpowiedzi. Nie pływaj po powierzchni, mów prawdę. Nikogo nie będzie obchodzić powierzchowność.

 

Świetny tydzień na początek nowej, życiowej drogi lub zakopywania przeszłości na wieki. Oczekuj miłych epizodów, ale również wymagana jest rzeczowość i konkrety.

 

 

 

Koziorożec 22.12.-20.1 

 

Z Nowiem Księżyca w kwadracie trafiasz na swoje granice doświadczając, że należy jak najszybciej podjąć od razu ostateczne decyzje. Planety znajdujące się w Wadze są impulsem pokazując, z jakich związków trzeba zrezygnować, a z drugiej strony wejść z otwartym sercem w zupełnie, coś nowego! Z Plutonem jesteś otoczony wystarczającą ilością intensywnych emocji. Profesjonalnie otwiera się nowa perspektywa, do której z Jowiszem i Merkurym w pozytywnym aspekcie powiedziałbym „tak”, jeżeli idziesz za głosem serca i masz dobre uczucie. Jowisz uwypukli Twoje pasje, interesy oraz zamiłowania. Pluton i tak nie pozwala na to, abyś pozostał w układzie, który nie jest prawdziwy.

 

Z Marsem w trygonie czujesz, że rośnie w Tobie siła i wielką motywacją oraz zaangażowaniem decydujesz, na coś, co wcześniej nie wchodziło w rachubę. Rozluźnij się. Niespodzianki spadaj jak z nieba w bardzo zaskakujący sposób. Gdy jedni mówią; „nie” do związków, gdzie nie czują się spełnieni. Inni podaj rękę komuś, gdzie nagle doświadczyli wielkie zaufanie. Może to będzie ktoś z bliskich, a może ktoś zupełnie do tej pory obcy. Jowisz uintensywnia Twoje wyczucie. Czy wiesz, co jest Twoim uzależnieniem i z czego należy się uwolnić? Te z Was, które siedzą w manipulacji wszelkiego rodzaju pozwalając innym się wykorzystywać lub z drugiej strony pozawalają Plutonowi na działania siłą będą skonfrontowani z prawdą. Czasami najpierw trzeba spojrzeć na siebie z innego horyzontu. Zaufać, dostrzec wartości i nie bać, że znowu się nie uda.  

 

I w kwestiach prywatnych nadchodzi godzina szczerość. Masz dosyć bezstronności decydując na spontaniczne rozmowy. Nie uciekaj tylko od konfrontacji. Pojawia się okazja zakopania toporków wojennych i z Jowiszem w promiennym sextilu wejścia w trwałe, przyszłościowe, bardzo intensywne braterstwa wszelkiego rodzaju( zawodowo i prywatnie). Pozostań sobą!

 

 

 

 

 

Wodnik 21.1.-19.2

 

Dla Ciebie zbliża się bardzo dobry czas na ważne rozstrzygnięcia.  Nów Księżyca w trygonie może zaskoczyć samego Wodnika z jego niespodziewanymi rozporządzeniami. Słońce, Księżyc i Wenus stoją bardzo dobrze na otwarcie się na nowe partnerstwa, na miłość i wspólność! Tak, jak tego do tej pory nie znałeś. Z pozycji Jowisza i Merkurego w kwadracie dochodzą do Ciebie bardzo intensywne uczucia. Może bardzo długo nie dopuszczałeś do siebie takiej ilości głębi? Impulsy z zewnątrz, ludzie i wydarzenia nie pozwalają na pozostawienie wszystkiego, tak jak było do tej pory.

 

Profesjonalnie odważysz się robić coś nieznanego. Twój umysł i wyobrażenia nie pozostaną na starej granicy dotychczasowego myślenia. Czasami sami sobie stoimy w drodze do szczęścia. Prawda realu, protesty otoczenia, ludzie pokazują Ci prawdy rozwijając tym samym Twoją świadomość. Ty, znak przyszłości nie masz problemu z przejściem na wyższy poziom, jednak ten tydzień ma w sobie niepospolite przesłanki. Wspaniałe połączenie do staruszka Saturna oraz patrona Urana daje Ci szasnę wszystkiego uporządkowania i skierowania do ciekawszego przeznaczenia.

 

Z Wenus w trygonie odczuwasz wreszcie wewnętrzny spokój. Znajdujesz czas na odpoczynek, relaks i spotkania z wartościowymi ludźmi. Rozumiesz, Twoja ocena sytuacji wcześniej była błędna. Emocje ze znaku Skorpiona nie są od razu do Ciebie pojęcia, dlatego wysłuchaj krytyki i spróbuj wczuć się w emocje drugiego! Następne miesiące będą wyjątkowe. Dobrze jest poznać siebie z zupełnie innej strony.

 

 

 

Ryba 20.2.-20.3

 

Zawodowo nie zabraknie Ci w nowym tygodniu motywacji oraz dynamizmu. Merkury, planeta komunikacji i biznesu ustawiając się przed Nowiem Księżyca w trygonie sprzyja interesom. Trzeba jeszcze zachować w poważnych kwestiach suwerenność i ostrożność. Szczególnie, gdy chodzi tu o sprawy finansowe. Trzymaj z trygonem Jowisza trzeźwą głowę. Za wysokie gry w ciemno nie przyniosą korzyści. Masz najlepsze karty w ręku, ale bez przesady. Słońce i Księżyc w opozycji do planety niespodzianek to nieoczekiwane przetasowania, na które musisz być otwarta i gotowa.

 

Ważne, podczas każdej rozmowy, stawiaj na dialog, naturalność, wyjaśniając pobudki swojego dziania. Argumentów z trygonem Jowisza na pewno nie zabraknie i jednym słowem można trafić prosto do celu. Jowisz w trygonie jest pomocną ręką. On bierze Ryby w opiekę kierując również przed Tobą ludzi, w których dostrzeżesz swoje uczucia. Z protekcją Plutona w sextilu transformacje przebiega niebywale dobrze. Przechodzisz z łatwością na wyższe poziomy, gromadząc wynagrodzenia.

 

W partnerstwach miłosnych lepiej byłoby zdemontować ołtarz, który stworzyłaś dla swego partnera. Mądrzej jest osobę ukochaną traktować tak, jak samą siebie! Wenus i Słońce w harmonijnej Wadze polecają balans i równowagę. Bez egoizmu, bez podlegania, ale patrząc z równomierną intensywnością w tym samym kierunku. Myśl pozytywnie dostrzegając swoje wartości. Najgorzej jest, gdy zapominamy o sobie.

 

Bild via Pixabay.