Wodnik 21.1.-19.2

 

Może się przydarzyć, że do końca tygodnia zabraknie Ci cierpliwości, spokoju i powietrza do oddychania. Pełnia Księżyca w Strzelcu i zatrzymanie Merkurego przypomina, co nie jest do końca powyjaśniane, jeżeli chodzi o Twoje idee. Na szczęście obie planety w pozytywnych konstelacjach pomogą opanować trudne uwarunkowania i rozsądnie podejść do wyzwań, które od dawna Cię przerastają. Przed każdą decyzją nabierz w płuca powietrza, szczególnie od soboty, gdy Mars ustawi się w kwadracie. Prowokacje, zaczepki, absoluty spadek energii może spowodować, że wypowiesz jedno słowo za wiele, nie panując nad wysokimi emocjami.

 

Długie skrywanie swoich prawdziwych uczuć, może zaprowadzić w grudniu, przy adwentowym blasku do ekspozycji niektórych wrażeń.  Czy to, co robisz ma sens do końca? Kto za wszystko odpowiada? Gdzie są Twoje osobiste wartości?

 

Słońce w Strzelcu świeci dla Wodników bardzo przychylnie. Z Jowiszem nie możesz przesadzać, albo wycofasz się z tego, co już od zarania dziejów dusi. Coś odchodzi. Sam czujesz, że siłą nie da się niczego zatrzymać. Gdy dasz sobie tyle przestrzeni ile wymagasz od innych poczujesz ogromna lekkość, dopuszczając dopływ świeżego powietrza do „wodnikowych” życiorysów.

 

 Twoja lojalność i podejście do kolegów jest zadziwiająca. Dlaczego więc pozwalasz, aby najbliżsi lekceważyli Ciebie? Ostatecznie sam sobie nie buduj granic rozwoju i ekspansji. Programowanie dodatkowych barykad nie sprzyja wyjaśnianiu zawiłych zagadek. Postaw na cierpliwość. Od 23.12 już wszystko ukarze się w innych, bardziej przyjaznych barwach.