Waga 23.8-22.9

 

Ze Słońcem i Merkurym w dobrej pozycji zawodowo masz dobre podeście do pracy, możesz wiele osiągnąć i ze spokojem zorganizować plan następnych czynności. Niestety Merkury zatrzymujący się 3.12 na Saturnie nakazuje jeszcze raz przemyśleć swoje podstawowe wizje. Znajdź czas na dokładnie zdefiniowanie swoich ambicji, aby z większą profesjonalnością przedstawiać innym osobiste predyspozycje.

 

Do końca nic nie będzie jeszcze wiadomo. Po pełni Księżyca dla Ciebie z zmiennych konstelacjach, Uran i Mars mają najwięcej do powiedzenia. Siła czerwonej planety jednak jest przy Tobie i należy to wykorzystać świadomie do końca tygodnia! Przedstawiania innym swojego niezdecydowania, niepewności nie jest teraz na miejscu! Nie dawaj ogólnikowych odpowiedzi, ale trzymaj czerwonej, swoje lini(!), która ma zaprowadzić dyplomatyczne Wagi do celu.

 

W niektórych związkach, gdzie wygadało super świetnie możesz mieć odczucie, że wolności i niezależności jest trochę za wiele. W wielkim luzie tracimy orientację zapominając o priorytetach życia. Przesady z Merkurym w retro będą prowadzić Ciebie do konfrontacji z normalnymi wymogami szarych i codziennych, nawet bardzo drobnych obowiązków. Ze Słońcem i planetę komunikacji znajdziesz mimo wszystko wyjścia z ciemnego labiryntu. Jasność Twoich wyobrażeń nie pozwoli zajmować się błahostkami. Waga ma istotne zadnia do wykonania. Wybieraj wyższe ideały wdrażając całość w rzeczywistość, która Cię otacza.