Ryba 20.2.-20.3

 

Niektóre Twoje wyobrażenia związane szczególnie z partnerstwami ukazują się po pełni Księżyca w zupełnie innych barwach. Czasami nie należy długo myśleć, ale z miejsca podejmować decyzje, nie czekając aż się coś samo zrobi. Merkury zatrzymał się w kwadracie stojąc na Saturnie dla trzeciej dekady urodzonych. Te z Was będą musiały jeszcze raz podjeść do priorytetowych pomysłów przyglądając się dokładnie każdemu szczegółowi.

 

Wszystko, co jest oparte tylko na domysłach, fantazjach bez pokrycia oficjalnego może rozsypać się jak domek z kart. Gdzie popełniłaś błędy i źle oszacowałaś real?

 

Na szczęście Jowisz w trygonie i Mars od końca tygodnia w tym samym miejscu dostarczaj Rybom ogromnego power-a do sporządzenia konkretnego planu zadań do natychmiastowego wykonania. Powracając do punktu wyjścia zbierz wszystkie fakty, nie działaj spontanicznie, ale mierząc siły na zamiary szukaj wyjaśnienia. Negatywne myślenie będzie odchodzić w bardzo szybkim tempie, a pozytywna energia pomaga zrealizować z determinacją wszystkie marzenia. Najważniejsze, czego się podejmiesz musi być to doprowadzone do końca. Ryba powinna koncentrować się na zadaniach i celach, nie dając rozproszyć się Merkuremu w retrogracji. Zanim rzucisz się do nowych projektów, zastanów się, gdzie jest Twój największy potencjał. Jowisz w trygonie do Neptuna da zaufać w intuicję. Z tą konstelacją wyjdziesz finalnie na pierwsze pozycje w szybszym tempie aniżeli sobie wyobrażasz.