Rak 22.6.-22.7.

 

Ciągle robisz coś dla innych. Bez końca zajmujesz najbliższymi martwiąc o wszystkie szczegóły.

 

Zatrzymanie się Merkurego na Saturnie podczas pełni Księżyca oraz jego rozpoczęcie biegu wstecznego w następnym tygodniu uzmysłowi jak należy przejść do myślenia o samym sobie

 

Osoby, którym dajesz, poświęcasz swój czas muszą same wziąć odpowiedzialność za swoje życie. Dla Raka, który zawsze jest mocno powiązany emocjonalnie z rodziną, korzeniami trudno jest zrozumieć pewne kwestie, nie łatwo wyobrazić, że ktoś może odchodzić lub odpływać z pełnią Księżyca.

 

Mars w kwadracie w opozycji do Urana stawia trzecie dekady urodzonych przed faktami dokonanymi. Czego nie potrafisz odsunąć od Ciebie, może być Ci wyrwane. Dlatego każdy z Was potrzebuje spokoju, cierpliwości i czasu na zrobienie bilansów życiowych do 23.12, kierując realistyczne spojrzenie do przyszłości. Twój los od zaraz wymaga nowego ukierunkowania i stworzenia prawdziwych priorytetów, gdzie Ty staniesz na pierwszym miejscu.

 

Jowisz i Mars od 9.12 sprzyja wszystkim dostarczając potężną siłę do opanowania każdych, nawet bardzo skomplikowanych sytuacji. Nie boisz się już przyszłości. Wiesz i jesteś przekonany, poradzisz sobie z każdym wyzwaniem! Tydzień wyciąga konserwacje, wskazuje palcem, gdzie zrobiłeś dla kogoś za wiele, gdzie za mało i w jakim punkcie życia sam stoisz.

 

Jesteś zdolny od końca siedmiu dni przejść do zadań, których nigdy nie wykonywałeś i może świadomie rezygnowałeś z niecodziennego.

 

Wszystko, co „czuje” się dobrze należy spokojnie wykonać. W innym przypadku rezygnować, skreślać, zamykać, nie czekając na uaktywnianie szokujących metod Urana.