Panna 23.8-22.9

 

Zatrzymanie się Merkurego na Saturnie i jego bieg wsteczny przez następne tygodnie powoduje, że zaczynasz po pełni Księżyca wątpić w siebie, w swoje idee i wszystko, co robisz. Twoja gwiazda komunikacji w trudnym położeniu nie daje żadnej pewności, ale zawiesza w powietrzu wiele znaków zapytania. Panna może na moment stracić orientację! Nie dałabym się, tak od razu wpływom nieszczęsnych gwiazd, spokojnie przemyślając i wykorzystując sposoby sprytnej analizy. Nie słuchaj tego, co mówią zazdrośnicy, nie skreślaj życiowych planów, ale ze spokojem podejdź do konfrontacji z niejasnościami.

 

Najpierw; co jest dla Ciebie celem? Co chcesz osiągnąć? Gdy Słońce i Merkury po pełni wszystko stale rozpuszcza razem z Neptunem -masz pomoc od Jowisza, Plutona i Marsa z końcem tygodnia! Z biegiem Twojego patrona do tyłu dostaniesz wiele możliwości rozwiązania niecodziennymi sposobami kwestii, które Pannę bez końca nurtują. Na końcu wygrasz! Nie bój się zmian, rewolucyjnych odnów, przekonstruowania i dopasowania życia do realnych uwarunkowań.

Wenus jest w znaku Strzelca. Tu masz poświęć dużo uwagi sprawom partnerskim i finansowym. Przecież chcesz zabezpieczania!  Kto chce z miejsca pewności, jeszcze tego nie otrzyma. Daj innym przestrzeń do oddychania nie zapominając o swoich potrzebach i wyobrażeniach. Nie musisz tańczyć na czyjeś rozkazy. Pozytywnym nastawieniem, większą wyobraźnią, zaufaniem w swoje siły(!) i hojnością serca Panna zdobędzie do końca grudnia to, o czym tylko sobie zamarzy. Spokojnie