Lew 23.7.-23.8  

 

Planety i Merkury w retro i Ciebie odsyłają ponownie na linię startu. Należy jeszcze raz przyjrzeć się swoim wcześniejszym planom, decyzjom oraz wszelkim sytuacjom profesjonalnym oraz w związkach. Do 9.12 masz świetny czas na skupienie się na sobie, przeanalizowania ciekawszych strategii i metod działania, aby przeskoczyć blokady i utrudnienia.  

 

Daj sobie czas na wszystko, nie śpiesz się, gdy Słońce jeszcze na początku siedmiu dni stoi w kwadracie do Neptuna. Nic nie będzie do końca wiadomo. Gdy Merkury z Saturnem opóźnia wiele, należy obudzić w sobie zaufanie, siłę motywacji oraz wiarę, że poradzisz sobie z każdą niewiadomą. Słońce i planeta komunikacji daje drugą szansę na zdobycie celów, które nie osiągnąłeś wcześniej. Ale wykorzystaj dobrze fazę do soboty. Z przejściem Marsa do Skorpiona może wiele się przemienić. Na pierwszy rzut czeka pierwsze dekady urodzonych trafiają na protesty, spadek energii i limit swoich możliwości. Czy wszystko wykonałeś jak trzeba, uwzględniając nie tylko swoje potrzeby, ale również osoby, która jest na przeciw?

 

Gdy konstelacje zsyłają sytuacje, których nawet się nie spodziewasz postaw na spokojne rozmowy, czas wysłuchania, co mówią przełożeni, koledzy i najbliżsi. Swoją mądrością, samodyscypliną i konkretną oceną swoich predyspozycji podejmiesz bystre dekrety. Na szczęście dostajesz od gwiazd potencjał zaplanowania rozsądnych decyzji. Skup się na celu, pamiętając, że droga do niego jest najważniejsza.