Byk 21.4-20.5

 

Następny tydzień, mimo Merkurego w biegu wstecznym jest dobrym etapem na rozwiązywanie ważnych kwestii. Kto z Was ma do przemyślenia pewne idee lub przepracowanie niektórych projektów, skupiłabym swoje siły do zdobycia celów. Do 9.12 masz świetny czas na wszystko. Następnie Mars ustawi w opozycji utrudniając zrealizowanie niektórych zadań. Przygotuj się na pewnie opory, utrudnienia, a może i prowokacje. U pierwszej dekady urodzonych rozpoczyna się to od soboty. Dodatkowo można poczuć spadek siły. Oszczędzaj swoją energię. Dwóch na przeciw to już łamigłówka, z którą trzeba będzie sobie sprytnie poradzić.

 

Bez Wenus na przeciw od razu dostrzeżesz inne perspektywy przystając z ochotą na poważne zmiany życiowe. Co się nie sprawdza, Saturn w trygonie i tak opanuje swoją pracowitością. Nie musisz się śpieszyć.  

 

Planeta komunikacji w biegu wstecznym skoryguje niektóre wyobrażenia, wizje oraz plany. Wszystko ma być wykonalne i zapięte do końca na ostatnie guziki. Nie daj się zastraszyć chaotycznym gwiazdkom, ale z konsekwencją i spokojem podążaj drogą do wyznaczonych sobie punktów docelowych. Przy wszystkim nie należy przybierać postawy „samotnego bojownika”, ale więcej integrować najbliższych, rodzinę i przyjaciół. Dobre rady są złota warte. Skorzystaj z pomocy, która jest Ci dana komunikując i wymieniając się informacjami. Całość ma być precyzyjnie przemyślna.