Bliźniak 21.5-21.6

 

Saturn po pełni pozostaje w opozycji dłużej na Merkurym abyś dokładnie zastanowił się nad swoim celem, marzeniem i życzeniem. Czyżbyś coś zapomniał lub inaczej sobie wyobrażał? 

 

Wszystko, o czym jeszcze pomyślisz masz śmiało realizować, wcześniej sprawdzając i korygując.  Myślę, że do końca tygodnia już będziesz wiedział, na co Cię stać i na co możesz realnie liczyć. Saturn sprawdza ostatnie dekady urodzonych w bardzo szybkim tempie, na wykonanie Twojego zadania. Aby wykonać swoje zamiary potrzebujesz dużo siły. Planety nie dają od razu jasnych wskazówek, ale dużo się ruszy i przeszłość jeszcze raz będzie oczyszczona, z tego, co pozostało lub ukrywałeś pod dywanem.

 

W pracy, podczas biegu wstecznego Twojego patrona, należy wykazać się olbrzymią kompetencją. Nie trzymaj się tylko starych idei! To nie działa! Więcej gazu, zaangażowania, otrzymasz w skrzydła świeży powiew wiatru! Na końcu zobaczysz ile zyskasz, jak bardzo będzie lżej i jakie stworzysz nowe życie! Nie przejmuj się małymi potknięciami, ale walcz rozpoczynając od ważnych porządków.

W partnerstwach dobrze jest stworzyć sytuacje spokoju i harmonii. Pierwsza świeczka już pali się na adwentowym stroiku, także Bliźniak znajdzie swoje zaciszne miejsce do odpoczynku, kontemplacji i przygotowania do skoku w świetny rok 2018