Baran 21.3-20.4

 

 W poniedziałek Mars jest aktywny nadal w opozycji do Urana, dlatego rozpoczęłabym spokojnie tydzień. Nie pozwól się ponieść Marsowi, unikając szczególnie impulsywnych decyzji i rozstrzygnąć. Siedem dni i tak przedstawia się nie końca sprecyzowanie, ze względu na Merkurego w biegu wstecznym. Dla Ciebie jest to dobra pozycja. Mimo ogromnego zdziwienia dostajesz jeszcze jedną, drugą szasnę na poprawienie swoich wizji, pomysłów i planów.

 

Saturn w trygonie do 20 grudnia trzyma pieczę nad tym abyś nie zapomniał o szczegółach i podchodził do zadań z ogromną odpowiedzialnością. Mars ostatni tydzień stoi w opozycji dla trzeciej dekady urodzonych. Twoja niepewność mimo wielu nie wiadomych nie jest na miejscu. Weź pod lupę także swoje nastawienia i krytyczną postawę. Nie musisz popełniać błędów z przeszłości, a Słońce w pozytywnym aspekcie sprzyja mądremu, optymistycznemu działaniu.

 

W partnerstwach wszelkiego rodzaju wypróbuj dyplomację, jako najlepszy środek na stresowe, zaciemnione uwarunkowania. Nie trzeba się przyczepiać do drobnostek. Jeżeli czegoś nie rozumiesz, zapytaj jeszcze raz, nie wchodząc od razu na barykady. Dyskusje może do końca nie będą przebiegać tak, jak sobie wyobrażasz, ale najważniejsze, aby budować harmonijną aurę.