Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 4.12.17 do 10.12.17 Merkury w biegu wstecznym do 23.12.17 Mars w Skorpionie od 9.12.17.

 

 

„Najlepszym prezentem, jaki możesz komuś podarować to Twój czas. Bo kiedy ofiarujesz swój czas to ofiarujesz kawałek swojego życia, którego nigdy nie odzyskasz”.

 

 

"Nie traćcie głowy! Życie chce was po niej pogłaskać."( Stanisław Jerzy Lec).

Zatrzymanie się Merkurego podczas dzisiejszej pełni Księżyc na Saturnie oraz jego bieg wsteczny rozpoczyna sprawdzanie naszych wyobrażeń, planów, wizji i wcześniejszych wiar. Atmosfera jest poważna i sięgamy „otrzeźwienia”. Powiązanie gwiazd nie jest przyjemne, szczególnie, gdy wielu dostrzeże różnice miedzy tym, co by się „chciało”, a tym, co jest w realu. Niektórzy popadając w niełaskę gwiazd dopadnie może rozczarowanie, gorycz i niepewność. Saturn zatrzymuje to, co nie ma bezpieczeństwa i nie jest związane z odpowiedzialnością wszelkiego rodzaju. Nie koncentruj się lepiej na tym, co się nie udało, ale wykorzystaj położenie gwiazd na wyciąganie wniosków i poprawienie swoich błędów nie dając się przy tym innym dołować. To, co ma najwyższy sens może przez moment być ukryte, jednak, gdy posłucha się serca i silnych, pozytywnych wpływów konstelacji Jowisza z Neptunem zawsze można wskrzesić nadzieję w sobie rozpoczynając tworzenie trwałości i stałości pozwalając przy tym na osobiste ekspansje. Nadzieja przecież nigdy nie umiera. Dzis rozpoczynamy oficjalne odliczanie. Do Świąt pozostała już tylko mała chwilka. Ja dziękuję i pozdrawiam Was z pierwszą adwentową świeczką życząc harmonijnych, ciepłych dni grudnia.

 

 

"Spróbuj po prostu żyć. Rozpamiętywanie jest zajęciem starców. "( Paulo Coelho)

 

 

3.12.17 Słońce w Strzelcu, Księżyc w Bliźniaku.

 

 

Konstelacje tygodnia:

 

Merkury w Strzelcu znajduje się w biegu wstecznym przechodząc ponownie Saturna i uaktywniając trygon do Urana i sextil do Marsa. We wtorek Chiron rozpoczyna bieg prosty w Rybie.

 

9.12.17 Mars przechodzi do Skorpiona tworząc sextil do Saturna. Jowisz przez cały tydzień stoi w trygonie do Neptuna. Tylko Uran pozostaje w biegu wstecznym.

 

 

"Życie ma tyle kolorów, ile potrafisz w nim dostrzec."  (Małgorzata Stolarska)

 

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku znajdziesz w podstronach.

                                                                                             Bild via Pixabay.