Skorpion 24.10.-22.11

 

Z Marsem i Jowiszem jesteś bardzo odważny, a energia tych znaków sprzyja wszystkim zamierzeniom prywatnym i zawodowym. Merkury, gwiazda intelektu oraz komunikacji w biegu prostym trzyma się, tak jak Ty, swojej przeszłości.

 

Z pozycją tych gwiazd zrezygnowałabym ze starego myślenia oraz działania. My musimy, coś za sobą zostawić, aby od poniedziałku nie wciągać do nowej ery starych problemów przeszłości.  Optymistyczny, pobieżny znak Strzelca nie jest w żadnym calu podobny do Ciebie. Skorpionowa wiara oraz siła leży, bowiem nie w wierze, ale możliwości, czasami bolesnej transformacji. W środę jest bardzo ważny dzień. Saturn po 30 latach wraca do swojego domu Koziorożca. Z nim jesteś bez słów zaproszony do objęcia większej odpowiedzialności za siebie, swoje myśli, czyny i słowa. Saturn nie pozwoli, aby przez następne 3 lata zbłądził w uliczkach bez wyjścia. Nie trzymaj się sytuacji, ludzi, wyobrażeń, które były. To nic nie da. Saturn bez słowa zamknie rozdziały, które Cię ograniczały i w pozytywnym sextilu stworzy bardzo powoli nowe, bezpieczne struktury do następnej przyszłości. Szkolenia, nauka, a może wybór odmiennych dróg powołania nie będą Skorpiona przerażać. Już przed Wigilią poczujesz jak bardzo masz twardy grunt pod nogami. Twoje życzenia wypełni niebo, jeżeli wykażesz się dyscypliną, pilnością i cierpliwością. Nie lekceważ słów gwiazdy przeznaczenia. Ona i tak nie zaakceptuje odmiennego zdania.

 

W partnerstwach wszelkiego rodzaju oraz miłości z Marsem przy Słońcu wpada podejmować inicjatywy! Nie śpij. Nie ociągaj się. Działaj! W tym momencie jest chwila czynu. Z Marsem zdobędziesz to, czego tylko zapragniesz do końca stycznia. Wigilia z trygonem Księżyca w Rybie wpadnie lepiej aniżeli siebie wyobrażasz. Nie zabraknie głębokich, prawdziwych uczuć, poważnych słów oraz inspirujących sygnałów, które zsyła Ci niebo. Wchodzisz odważnie do nowej ery nie obawiając się znanej już energii. Czas poważnych rekonstrukcji  uważam dla Skorpiona za otwarty.