Ryba 20.2.-20.3

 

Ten ważny Nów Księżyca, odbywający się w galaktycznym centrum, stoi w kwadracie dla Ryby. Merkury jeszcze do końca robi, co może, abyś wyjaśniła, zrozumiała i doszukała w sobie wiary, nadziei i obiektywności. Saturn na krańcowych stopniach dla ostatniej dekady urodzonych Ryb także chce znać prawdy. Brak wiadomości, pogmatwane myśli nie sprzyjać odnalezieniu wyjść z trudnych, zawikłanych sytuacji.

 

Na szczęście Mars stoi w trygonie. Jowisz także przygotowując jeszcze raz do uaktywnienia trygonu z Neptunem. Nadzieja jest zawsze przy Tobie. Jeżeli pojmiesz przesłanki nieba w poniedziałek, Saturn, Słońce i Wenus przechodząca do Koziorożca wręcza Ci ogromną siłę i konsekwencję do zdobycia najwyższych szczytów.

 

Przestań płakać nad sobą, sytuacją oraz niezrozumieniem otoczenia. Nie każdy, jak Ty, płynie na fali uczuć, emocji i fantazji. Ja gwarantuję Ci, w Wigilię stoisz już pewnie nogami na ziemi. Zrobiłaś bardzo dużo dla innych, teraz z planetą karmy, Saturnem i przeogromną motywacją zaczniesz pracować dla siebie. Nad czym się zastanawiasz?

 

Nie masz nic do stracenia.

 

Saturn raz na 30 lat ustabilizuje Twoje życie zawodowe oraz prywatne. Uczuciowo odkopiesz kotwicę w dnie morza, która nie odpłynie z byle, jakim prądem. Gdy jeszcze w poniedziałek nie masz żadnych namacalnych faktów w rękach, uzbrój się w cierpliwość.

 

Nów Księżyca niby w kwadracie, ale jest bardzo przyjazny dla Ryby. Znajdziesz wyjścia i ogarniesz całość. Teraz już nie możesz się odseparować. Twoje myśli, intuicja i wyobraźnia ma być mocno zamurowana z realem. Saturn w przyjaznym sextilu towarzyszy Rybom przez następne 3 lata.