Koziorożec 22.12.-20.1

 

Nów Księżyca w sąsiednim znaku nakazuje Wam, coś bardzo ważnego zabrać do nieznanej ery. Towarzystwo Twojego patrona, Saturna podczas Nowiu nie jest przypadkowe. Nic nie jest przypadkowe, jeżeli chodzi o niego. Z tym dniem, a potem dalej od środy wchodzisz z dostojnością w odrębną, bardzo ważną fazę. Zapakować masz przesłanki gwiazd w postaci nadziei, wiary i entuzjazmu. Optymizmu nie możesz także gdzieś zgubić po drodze. Masz już przygotowany plan na następne 3 lata? Gdzie, w jakim miejscu, jakim punkcie życia chcesz wtedy być? Co chcesz osiągnąć? Co utrwalić na wieki?

 

Majestatyczny orędownik wchodzi 21.12.17 do Twojego domu, gdzie pozostanie do roku 2020. Najpierw pierwsza dekada urodzonych ma zaszczyt go przywitać. Saturn przypomni wszystkim Koziorożcom o osobistym autorytecie, dumie, szacunku, prawdzie i czasie. Tak, stajemy się coraz bardziej wiekowi z nadejściem każdego Nowego Roku. Saturn postawi granice do tych tematów, gdzie trzeba się oddalić, ponieważ przeznaczenie jest już dla Ciebie zapisane w gwiazdach. Od czwartku będzie objawione. W bardzo powolnym odstępie dni. Ze Słońcem, Saturnem, Lilith i Plutonem Twoja moc jest potężna i górujesz z miejsca nad innymi znakami zodiaku. Dobrze spożytkuj te następne 4 tygodnie. Stoisz odważny, konsekwentny i zdyscyplinowany. Gwiazdy protegują w każdym ruchu, abyś dosięgnął sklepienia niebieskiego. Energia Saturna łączy Twoje siły z zaufaniem i pracą, która zdobędziesz wszystkie góry. Jowisz, Mars ze Skorpiona tylko podkreśla „kozirożcowe” racje oraz dzieła wykonane z zaangażowaniem dla innych. Neptun inspiruje, scala niebie i ziemię. Twoja intuicja rozwija się samoistnie. Nie, to nie wszystko. Oczekujesz wiele pięknych momentów. Wenus już stoi w przedsionku, aby zabezpieczyć finansowo i uczuciowo.

 

Ja życzę wszystkim Koziorożcom spełnienia marzeń! Niech w każdy dzień urodzinowego roku przyświeca Ci mrowie najjaśniejszych supergwiazd!