Wodnik 21.1.-19.2

 

Mars stoi w kwadracie i będzie stawiał przed Tobą wyzwania, domagał wybrania konkretnej farby, ukazania prawdy i zajęcia tymi problemami, które skrzętnie ukrywałeś przed ostatnie miesiące. Nie da się temu zejść z drogi. Dlatego uważaj na agresję skierowaną z otoczenia przeciwko Tobie. Nie pozwalaj innym na ataki, ale broń, mów jak jest nie owijając nic w bawełnę. Dodatkowo oczekujesz spadek energii. Należy od natychmiast zadać o siebie, dłuższe przerwy i czas odpoczynku. Słońce i Wenus oraz Saturn cały czas pomagają. Z Merkurym w pozytywnym sextilu w retrogracji bezzwłocznie zrozumiesz, o co tu chodzi, co należy rozwiązać, co zakończyć, a do kogo/ czego zdystansować nie wyobrażając na siłę nic dobrego. Co jest w realu, a co w głowie, a co faktem będzie od razu klarowane. Aby skomplikowane sytuacje ominąć, obojętnie czy zawodowo czy prywatnie zdecyduj się na odwagę prezentując innym, bez upiększania Twoje osobiste zdanie.

 

Planeta komunikacji sprawdza Twoje wyobrażenia i wiary.Za dużo kwestii wcześniejszych zostawiłeś na ostatnie godziny. Niestety, nic się samo nie rozwiąże. Na szczęście aż trzy gwiazdy stoją po Wodnika stronie, aby rozpoczął niebawem budowę silniejszych fundamentów do nowej przyszłości.

 

W związkach błyskawiczne potrzeba innowacyjnych reform. Mimo, że nic nie mówicie, wypada spotkać się w środku jakiegoś tematu. Jest wiele punktów zaczepnych, gdzie przystoi szczerze podyskutować. Wskrzeszaj w sobie przebojowość i lwie serce do przedstawienia swoich niezakłamanych myśli, potrzeb i pragnień, a które Mars znowu zapewnię bezpośredni Ci przypomni.