Strzelec 23.11.-21.12  

 

Merkury w biegu wstecznym odkręca dalej przeszłość. Jest wiele do zrobienia, do rozważenia i zrozumienia. Szczególnie, gdy kończysz długą fazę lekcji z Saturnem. Jego pobyt w Twoim znaku się zostawia na pewno ważne rozumienia. Z Uranem w pozytywnym aspekcie jeszcze jest, coś do przeorganizowania, może zamknięcia, a pewnie po prostu zatrzymania, bowiem nie daje Ci osobistego bezpieczeństwa.

 

Nastrój tygodnia jest dla Strzelca bardzo pogodny. Ze Słońcem i Wenus z radością zakończysz ten rok. Może przemienisz swoje nastawienia, wiary i zachowania. Czy to, czego kiedyś bardzo pragnąłeś ma dla Ciebie nadal znaczenie? Merkury retro z Saturnem na ostatnich stopniach, wyciągnie konsekwencje z minionych miesięcy, podsumowując ostatnie trzy lata. 

 

Profesjonalnie pokażesz się z jak najlepszej strony. Przed Tobą nowe, ciekawsze cele, które należy zdobywać. Jesteś spokojny i z uwagą śledzisz wszelkie wydarzenia. Nie zdradzaj od razu swoich tajemnic, ale poczekaj, aż gwiazda komunikacji wyruszy w bieg prosty. W miłości z Wenus otacza Cię piękna aura. Wierzysz w swoje siły i ostateczne zwycięstwo! Jednak Neptun w kwadracie pozdrawia przypominając o mgle, która pewnie od jakiegoś czasu zasłania ważne kwestie. Przypadkiem nie oddalaj się od realu i nie chowaj w pamięci na siłę, to, co jest faktem. W uczuciach, bowiem nigdy nie ma gwarancji, jednak to, co nas najbardziej łączy i spaja jest zwykły dzień codzienny, a nie prześliczna, fantazyjna, wymyślona w głowie bajka.