Skorpion 24.10.-22.11

 

Ze Słońcem w Strzelcu nikt nie patrzy na szczegóły. Gdy Mars wszedł do Twojego domu, natychmiast zabierasz się za porządki wszelkiego rodzaju. Z miejsca dostrzegasz, co jest niezrobione pragnąc dookoła wszystkim uświadomić, jaką masz wiedzę i potencjał. Działasz zdecydowanie, obmyślasz plany. Do świąt możesz być nawet w trybie przyśpieszonym przygotowany. Zawodowo uwzględniłabym jeszcze tempo kolegów. Nie wszyscy z Merkurym w retro będą myśleć tak jak Ty sprawnie! Szukając dróg do celu wpadniesz na świetne strategie, aby zdobyć cele. Twoja siła przebicia rośnie jak na drożdżach, zaangażowanie ponad normę i już słychać pochwały z każdej strony. Może będą również ciekawe propozycje współpracy? Zadbaj o to, aby się dobrze przygotować!

 

W miłości i związkach wszelkiego rodzaju rzucasz się od razu każdemu w oczy. Z takim blaskiem i magiczną aurą nie siedziałbym w domu, ale wykorzysta zaproszenia świąteczne i noworoczne. Przy okazji możesz się czegoś istotnego dowiedzieć i usłyszeć mnóstwo komplementów dotyczących Twoje osoby.

 

Będąc przynajmniej kilka mil dalej od innych pozwolisz sobie śmiało na wypowiadanie życzeń. Z Jowiszem Twój talent błyskawicznie się rozwija. Będzie można odważne przyjąć więcej odpowiedzialności!