Rak 22.6.-22.7.

 

Mars ustawił się w trygonie ze Skorpiona. Zbliżający się Nów Księżyca w Strzelcu wola do nieba o pasje, wielkie wizje i szukanie dróg do szczęścia. Tydzień jest świetny na poważne przemyślenia i przeanalizowania sowiej przeszłości.

 

Rak, bowiem potrzebuje entuzjazmu, czegoś gdzie mógłby zapłonąć do końca, ostatecznie się oddać i rozpocząć pracę nad swoim dziełem życia. Z ogromną siłą podjedziesz do nowych zadań i byle, jaka trudność nie pozwoli na wycofania czy chowania do wnętrza Twojej skorupki. Zbierz swoje moce. Przy starym nie może zostać, gdy Pluton stoi naprzeciwko i do niego dołącza niebawem Saturn. Szukaj innowacyjnej, znaczącej perspektywy, powinności, które dodadzą Ci pozytywnej energii, uznanie otoczenia, pochwały i wewnętrzne zadowolenie. Może nawet zbudujesz dom wewnętrzny? Na tym, bowiem polega Twoja następna misja. Gdy Wenus biegnie radośnie przez Strzelca szukając informacji oraz intelektualnych impulsów, z czerwoną planetą masz nad nią przewagę. Możesz dotrzeć do wszystkiego, nawet, gdy Merkury w retro nie zdradza ostatecznej tajemnicy. Zajmuj się sobą! Podejmuj inicjatywy! Przechodź do ofensywy. Ty i Twoje „rakowe” życie ma być priorytetem! Nie spełniłeś wszystkich swoich życzeń, nie wypowiedziałeś wszystkiego, co leży Ci na sercu??

 

To jest Twoja ostatnia szansa tego roku! Mów jasno, przedstawiaj się odważnie, nie bój swojego cienia! Jowisz w trygonie nie pozwala na podlegania. Teraz dopiero się rozpędzasz mając dokładnie przed sobą precyzyjnie określone cele. Wkraczasz do ringu! O siebie oczywiście.