Lew 23.7.-23.8   

 

Sam widzisz się w superlatywach. Jednak, gdy Mars ustawił się w kwadracie musisz zrozumieć, że otoczenie postrzega Cię zupełnie inaczej. Aby stworzyć harmonię, której pragnie Wenus w trygonie między miłością, rodziną, obowiązkami, przyjemnościami, karierą i przyjaciółmi należy od zaraz uzbroić się w cierpliwość. Zapal w spokoju jedną świeczkę, zastanów, co jest priorytetem. Jak Ty widzisz wszystko, nie musi akceptować tego otoczeniem. Czas świąteczny z Merkurym w biegu wstecznym może wydać się bardzo chaotyczny. Lew dostaje drugą szansę naprawienia i zdobycia tego, co wcześniej przeciekło mu przez palce. Tylko uwzględnij, że inni mają także swoje problemy. Czerwona planeta może zabrać nagle moce, pewnie spowodować spadek siły witalnych, w innym przypadku dopadnie Cię przeziębienie. Zadbaj o siebie! Nie śpiesz się! Nie musisz być ciągle pierwszy na mecie. Zabłyśnij i pokaż swój spokój, cierpliwość, wielkoduszność w zupełnie inny sposób niż do tej pory. A przy tym otwórz się na nowe. Nie bój pokazać takim, jaki jesteś! W środku nie możesz być rozdarty wewnętrzne i jednocześnie podsuwać winy za wszystko partnerowi. Tu można dużo stracić przez niecierpliwe słowa, nie kulturalne zachowania i zbytnie pewności siebie. Nie denerwuj się. Przedstawiaj innym w każdym momencie swoją klasę. W pracy i domu i nic nie powinno wyprowadzić Lwa z równowagi.

 

Tymczasem zdobędziesz wszystkie zamierzenia, bez nerwów i z akceptacją największego przeciwnika. Twój umysł funkcjonuje na szybkich obrotach. Potrafisz dostrzec w uniwersum wspaniałą wizję. Właśnie teraz, do końca roku podejmiesz życiowe decyzje.  

 

Ale bądź sobą i przeznacz dużo miejsca na wypoczynek, spotkania w gronie dobrych znajomych i zaznaczenie Twoich pierwszoplanowych priorytetów.