Astrologiczna prognoza tygodnia od 11.12.17 do 17.12.17

 

 

"Żeby dokonać wielkich rzeczy, musimy nie tylko działać, ale także marzyć, nie tylko planować,

 

ale także wierzyć. " (Anatol France)

 

 

 

 

Konstelacje tygodnia:

 

Merkury jest nadal w retrogracji łącząc w tym tygodniu z Wenus. Mars przeszedł do Skorpiona aktywując sextil do Saturna. Słońce ustawia w trygonie do Urana 16.12.17. Konstelacje aktywne; Jowisz trygon Neptun. W biegu wstecznym znajduje się tylko Uranus.

 

 

 

„Skoro człowiek przesypia prawie jedną trzecią swego życia, to powinien starać się maksymalnie wykorzystać nieliczne godziny, kiedy to nie leży bez świadomości. Jak najwięcej zrobić, jak najwięcej przeczytać, jak najwięcej się nauczyć i jak najwięcej pojąć z tego świata, na którym jest tylko gościem. I jak najwięcej dać temu światu…”.( Małgorzata Musierowicz)

 

 

 

 

 

 

"Co ma być to będzie, a jak już będzie, to trzeba stawić temu czoło."(  Joanne Kathleen Rowling).

 

Dzis pali się w skupieniu druga, adwentowa świeczka na świątecznym stroiku. Z Merkurym w biegu wstecznym patrzymy w przeszłość, podsumowując minione miesiące. Co nie jest zakończone wymaga jeszcze finalizacji, rozwiązania, oczyszczenia, a może skorygowania. Konstelacje są optymistyczne pragnąc, aby każdy znalazł odpowiedzi nawet na bardzo trudne pytania. Z Marsem w Skorpionie nasza motywacja wzrasta. Chcemy konkretów, odpowiedzi i przede wszystkim prawdy. Saturn na ostatnich stopniach Strzelca w towarzystwie Słońca i Wenus ciągnie za nosy… Czy w to, co wcześniej wierzyłeś i wyobrażałeś potwierdza się w realu? Planetę komunikacji oraz intelektu w retro dobrze jest wykorzystać do wyjaśnienia nierozumnych dla nas do tej pory kwestii. Nowe idee, które cichutko śpią w zarodku będą opierać się na autentyzmie oraz faktycznych przesłankach świata. Nie wszystkie informacje, które teraz usłyszysz są rzetelne. Chciałam tylko przypomnieć, że Merkury w biegu wstecznym specjalnie niektórych okłamuje serwując bajkę. Poczekaj z finalnymi decyzjami. Wtedy oszczędzisz sobie od-czarowania.  

 

Ja życzę wszystkim harmonijnego, pięknego czasu. Niech pozytywna energia gwiazd nie ominie nikogo w nowym tygodniu. Dziękuję, pozdrawiam. „.. to nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności. (Joanne Kathleen Rowling).

 

 

 

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału.

 

 

 

10.12.17 Słońce w Strzelcu, Księżyc w Pannie.

 

 

 

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku znajdziesz w podstronach.

 

 

„Czasami życie musi się skomplikować, żebyśmy my poznali na tych, na których warto liczyć.”

 

 

 

„Nie można się poddać tylko, dlatego, że się boisz. Nie zwracaj w połowie drogi. Ulewne deszcze kiedyś się skończą, przestanie być mgliście, wyjdzie słońce. Pamiętaj, że ludzie, których przeraziła burza nigdy nie zobaczyli tęczy.” (A. Stec)