Grudzień 2016

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od  5.12.16 do 11.12.16.

 

 

„Dzwon na trwogę musi mieć odważne serce.” S.J. Lec.

 

 

Konstelacje tygodnia:

 

Mars ustawia się w sextilu do Urana 6.12.16. Wenus przechodzi do znaku Wodnika w środę. W czwartek oczekujemy pięknej konstelacji Słońca w sextilu do Jowisza. W piątek Słońce przechodzi Saturna w Strzelcu. W sobotę Merkury łączy się sextilem z Neptunem. Uran jest w biegu wstecznym w Baranie. Konstelacja Uran kwadrat Pluton uaktywnia się!(+4,7).

          Konstelacje i fazy Księżyca( atmosfera dnia).

 

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

 

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów….itp.

 

-poniedziałek 5.12.16 od godziny 12; 24 do 6.12.16 godziny 5; 32.

 

-środa 7.12.16 od godziny 15,06 do 8.12.16 godziny 11; 17.

 

-sobota 10.12 16 od godziny 2; 07 do godziny 13; 42

 

 

 

„Jedyną wartością, która odróżnia jednego od drugiego - kluczem przenoszącym jednych w kierunku ich dążeń, gdy drudzy grzęzną w bagnie przeciętności - nie jest talent, wykształcenie lub błyskotliwość intelektualna; jest nim samodyscyplina.
Z samodyscypliną wszystkie rzeczy są możliwe.
Bez niej nawet najprostszy cel wydaje się nieosiągalnym marzeniem.” Teodor Roosevelt

 

 

 

 

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

"Fakt podstawowy, że jesteśmy życiem, które chce żyć - uświadamiamy sobie w każdym momencie naszego istnienia."

A. Schweitzer.

 

 

 

 

Baran 21.3-20.4

Gdy Merkury planeta komunikacji stoi w kwadracie nie włączaj na upartość, zamykając sobie ostatecznie niektóre drogi. Ważne byłoby z pięknym trygonem Słońca i następnie sextilem Wenus z Wodnika, właśnie mimo trudności pozostać w dialogu!

Nie uciekaj od konfrontacji, rzucając ręcznik i trzaskając drzwiami. To nie przystoi znakom kardynalnym, które mają innych prowadzić! Ma się rozumieć zawsze do pokoju i zwycięstwa.

Niebo stoi dla Baran otworem szczególnie od połowy następnego tygodnia. Rozpoczynaj walkę o swoje priorytety pozostając mimo wszystko finalnie fair z uwzględnieniem potrzeb drugiego. Mars, Twój patron z Wodnika inspiruje podsuwając, co ruszy kreatywniejsze metody działania. Korzystaj z jego siły oraz power-a. Nikt nie jest w stanie Cię wyprzedzić.  Masz w sobie przeogromne moce, które przydadzą się na pewno i w czasie adwentowym do uzyskania osobistych priorytetów.  Gdy jesteś czegoś niepewny, nie obawiaj się pośmiewiska, ale zasięgaj informacji, pytaj znawców, którzy chętnie służą Ci poradą. Układ Urana z Marsem doświadczysz już od poniedziałku, jako przeogromny przypływ eksplozywnej siły. Swoją aktywnością oraz celowością dobijasz od raz pewnego interesu i profitujesz osobistą sprytnością.

Gdy czerwona planeta i Wenus pomaga to czuć nie tylko kosmiczną, ale i niebiańską pomoc.

 Od piątku doczekasz się poprawy materialno-gospodarczych. Nie będziesz żałował pieniędzy na prezenty, aby każdego w swojej rodzinie uszczęśliwić!

 

 

 

Byk 21.4-20.5

Merkury w trygonie to prezent nieba, tak przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Swoją mobilnością oraz ekspresją przerastasz każdego w organizacji i załatwieniu spraw jak należy. Słuchaj jeszcze intuicji. Planeta komunikacji da pewien sygnał w nadchodzącym tygodniu abyś przypadkiem nie popełnił gafy.

Zawodowo i profesjonalnie możesz cieszyć się na wspaniały tydzień. Twoje siły witalne wzrastają i całokształt robisz tak jak należy. Na stałość! Koncentruj się na sobie oraz konkretnie sprecyzowanym planie. Jakaś wizja może być zrealizowana razem w grupie najbliższych Ci przyjaciół, a jej temat już od dawna krąży Ci po głowie.  Dalej nadchodzą bardzo dobre wiadomości. Nie śpiesz się ze wszystkim i tak masz czas na realizacje do 19.12 Przynajmniej jest pewność, że Byk na końcu doczeka się pewnego sukcesu.

Rozpoczynając mistrzostwa o siebie, miej na względzie, pozycję Wenus przechodzącą do Wodniku. Niektóre sytuacje partnerskie mogą wymknąć się spod kontroli. Nie bierz od raz słów krytyki tak do serca. Obrażaniem lub niesympatycznym zwrotem można nabawić się tylko biedy!

Mars w kwadracie osłabia dalej koniec drugiej i początek trzeciej dekady urodzonych. Otwieraj oczy i zawalcz o własne cele. Twoja rola ma być wiodąca i nikt nie musi Cię spychać z pierwszych, zasłużonych pozycji.

 

 

 

Bliźniak 21.5-21.6

Gdy Jowisz, Mars i od następnego tygodnia Wenus ustawia się w trygonie można prognozować bardzo piękny przedświąteczny, adwentowy czas! Od środy do piątku możesz się już przygotować na sympatyczne wydarzenia, uznanie otoczenia i wielkie nie tylko pochwały! Jowisz prowadzi Cię za rękę prostą drogą do szczęścia. To przyda się kończąc trudny rok 2016 dla Bliźniaka!

Przez długie, następne tygodnie masz szasnę dotykać nieba i spełnić swoje duże i małe życzenia. Jeszcze musisz chcieć, sprecyzować rzeczowy plan i trzymać się ściśle przepisów! Koniec drugiej dekady urodzonych stoi pod wpływem opozycji Saturna, a ten nie lubi się droczyć i bawić.

Aby ziścić się osobiści znajdź świadomie miejsce i czas dla siebie. Zadbaj o swój wygląd, a może Wenus namówi w trygonie na zmianę fryzurki lub kupienie czegoś modnego?!

Skorzystaj również z pomocy dobrych przyjaciół. Nowe idee wymagają współpracy, kooperacji, wymiany myśli, która teraz kwitnie jak kwiaty na wiosnę. Gdy śnieg na dworze, a zima na progu- Bliźniak znajduje z radością swoją słoneczną stronę! Doświadczając uroczego otwierasz się bez problemu na nowe. Wysłuchaj jeszcze dobrych rad, które na pewno zabezpieczą Twoją przyszłość na długie lata!

Święta już nadchodzą –Ty możesz je przywitać wraz ze szczęściem. Polegaj spokojnie na Jowisz. Niesamowite, błyskawiczne pomysły będę możliwe do spełnienia! Wykorzystuj od zaraz innowacyjne idee. Stare już nie działa! Patrz bardziej przyszłościowo!

 

 

Rak 22.6.-22.7.

Wenus pomalutku wychodzi już z opozycji, co oznacza dla Ciebie odnalezienie miejsc harmonii i na pewno poprawy nastroju. Jeszcze należy zwrócić ogromną uwagę na Merkurego. Jego pozytywne połączenie z Neptunem wykorzystać dla siebie. Masz świetną intuicję, której nie zawsze ufasz. Poddawanie się emocjonalności czy zmienności nastrojom może czasami gubić lub wieść w niepotrzebne zaułki. Koncertuj się. Twórz inne plany, struktury pamiętając o głosie serca. W końcu należy nauczyć się kierować, także innymi! Pluton w opozycji nakazuje wziąć samemu życie w swoje ręce. Nikt nie będzie pomagał. To on konfrontuje z Twoimi stronami cienia i tematami, od których wiecznie uciekasz.

Zapominanie tego, kim jesteś, co mówi serce, nie wykorzystywanie talentów może doprowadzić w bezproduktywne miejsca cierpienia. Rak powinien znać swoją doniosłą rolę razem z osobistą wartością. Troski nie są przyjemne, jednak na tym będziesz wzrastał rozumiejąc, co się tak naprawdę dookoła dzieje.

Dobrze byłoby nie zamartwiać się o przyszłość, ale spokojnie popatrzeć w dni minione uświadamiając ile już sam osiągnąłeś! Przed Tobą jeszcze wiele pięknych momentów. Rok 2017 będzie kończył się zwycięstwem, ale to, co teraz wymyślasz, Saturn da pod kontrolę. Podejmując poważne decyzje zauważ, że Merkury na przeciw nie ma ochoty na żarty. Idź za głosem wewnętrznym, nawet, gdy inni powiedzą, że zwariowałeś. Trygon Neptuna nigdy Cię źle nie poprowadzi. Tylko wskrześ w sobie zaufanie. Do świata. Do dni kolejnych i nade wszystko samego siebie, ponieważ inaczej przeznaczenie może dorzucić jeszcze inne zrządzenia losu.

Twoja wizja ma wielką przyszłość i całokształt doczeka realizacji. Fakty będą Ci podane. Akceptuj realne wymagania. Tymczasem w miłości czas na rewolucyjne przeinaczenia! Pozwól sobie na odważne impulsy. Z tradycyjnymi konwenansami nic już nie zdziałasz. Odwagi! Walcz o siebie!

 

Lew 23.7.-23.8

Pierwsza dekada urodzonych Lwów może doczekać się nagłych niespodzianek! Wenus w opozycji wzywa na pojedynek i nawet nie będziesz wiedział, w którym momencie jesteś już zakochany! Single mają świetny czas na poznanie bardzo miłej osoby! Czy jesteś przygotowany na rewolucję? Zaufaj nadchodzącym wydarzeniom. Słońce stoi jeszcze w trygonie, a Saturn i Jowisz pragną osobistego szczęścia. Tematy partnerskie będą się ciągnąć przez cały, długi rok następny. Wielkiej miłości nie myl tylko z rewoltą i trzaskaniem drzwiami. Otwieraj się szybko na to, co nowe, nieznane i porusza Twoje szlachetne serce!  

Wiedząc, czego chcesz i dokąd dążysz trzymaj się wyznaczonych celów nie zwracając uwagi na tych, którzy Cię nie rozumieją. Nie wszystkich można przeciągnąć na swoją stronę. To doświadcza trzecia dekada urodzonych, gdy Mars z naprzeciw droczy się i gniewa.

Twoja sytuacja zdrowotna powinna być sprawdzona. Zaufaj dobrym medykom, gdy są jakieś wątpliwości. Lwia motywacja , siła przebicia i tak ostatecznie zwycięży ponieważ ludzie lubią być w Twoim towarzystwie, a Ty sam tymczasem czerpiesz z tego pozytywną energię życia i tworzenia. Także dla innych.

Nowy tydzień zapowiada wiele możliwości. Pozwól prowadzić się uczuciom czy emocjom serca.

 Inny, bardziej ciekawy powiew wiatru pewnie szybko pozwoli Ci ruszyć z miejsca.Z Uranem możesz zapoczątkować niecodzienne, dynamiczne projekty. Szukaj współpracy i synergii. Taka faza się długo nie pojawi, a Twoja kariera i los osobisty niebawem będzie jasno świecić. Daj z siebie wszystko! To będzie ekskluzywnie wynagrodzone!

 

 

Panna 24.8-23.9

 Z Merkurym w trygonie dobrze byłoby abyś wyszła z cienia, podsumowała ostatnie tematy i wyciągnęła odpowiednie konsekwencje!

Zamykaj już to, co Cię od dawna denerwuje, gdzie nie otrzymujesz nic dla siebie lub jesteś w mierny sposób wykorzystywana! Czas wyjść z roli ofiary. Nie bierz już na swoje barki odpowiedzialności za innych. Tych, którzy w ogóle tego nie doceniają. Twoją pracę wykonujesz z nawiązką, a Twoja sumienność zadziwia innych, jest z entuzjazmem przyjmowana, ale i spożytkowana do celów innych. Długo już siedzisz cichutko, nic nie mówisz, Saturn sobie wsadza ciągle szpilki w boki…a Ty dalej nie reagujesz!

Już dobrze. Wiesz, co chcę Ci napisać.

 Decyzje leżą od natychmiast w Twoich mocach. Zdystansuj się do ludzi, projektów, które w ogóle nie są Ci na rękę lub odbiegają od faktycznej rzeczywistości. Koniec grudnia i patrząc dalej do końca roku 2017 z przejściem planety karmy to Panna wygra i wyjdzie najlepiej z tego galimatiasu. Walcz o siebie. Trzymaj brodę do góry i nie wchodź w trudne układy doceniając przeogromne, osobiste talenty, które należy pokazać światu. Tak, to Ty ma służyć i pomagać innym, ale nie zapominając o swoich pragnieniach serca!

Profesjonalnie stoisz top. Twój Merkury nawiązuje niecodzienne, sprzyjające współprace. Sytuacje materialne zwiększają bardzo sympatycznie zawartości portfela. Nawet, gdy robi się bardzo skomplikowanie Panna rozkręca się wraz z pojawiającym się wyzwaniem.

Pamiętaj czasami o normalnych potrzebach kierując również intuicją. Neptun, naprzeciw, ale w cudnym połączeniu z Twoją gwiazdą komunikacji już powie, gdzie jest Twoje miejsce. Zaufaj w bieg życia. Odnajdziesz na pewno to, czego szukasz. Strach i obawy nie są potrzebne. Pannie nie grozi załamanie egzystencji!  Chiron w koniunkcji przedstawi bardzo ważne osoby. Przeznaczenowe- łączące Cię ze szczęściem!

 

 

 

Waga 23.8-22.9

Mimo, że Merkury stoi w kwadracie nie pozwalając od razu się dogadać, a może zmuszając do dialogów, które wcześniej omijałaś -przejście Twojej Wenus do Wodnika poczujesz, jako wyzwolenie! Nareszcie więcej luzu, odważnych pomysłów i kreatywnych idei. Nudzić na pewno się nie będziesz!

W atmosferze romansu i flirtu czujesz się dobrze stojąc w centrum zainteresowania. Oryginalność może zaprowadzić do uzyskania tego, co masz na myśli. Nie czekaj, więc już za długo, nie namyślaj, ale pokieruj sercem. Będzie na pewno bardzo przyjemnie! Nowe osoby przynoszą wiele ciekawego w Twoim życiu. Możesz ze spokojem pozwolić sobie także, na co nieco więcej.. Sytuacje finansowe jakby w czarodziejski sposób również ulegają poprawie. Dobrze jest już w następnym tygodniu wybrać się po świąteczne prezenty.

Zawodowo należy wysłuchać, co mówią przełożeni. Niektóre wytyczne mogą nie przypaść Ci do gustu. Nie wchodź natychmiast na barykady. Szczególnie druga dekada urodzonych z kwadratem Plutona powinna uważać. Umieszczanie siebie samej w paszczy lwa, nie jest Ci potrzebne.

Słońce w sextilu pozwala rozkoszować się pięknymi momentami. Z pomocą najwierniejszych przyjaciół będziesz mogła wejść do odważnych, przyszłościowych projektów. Ciągle pracując tak wiele już nie zapominasz o rozkosznych stronach życia. I Wadze coś się należy. Jowisz będzie czuwał nad Twoim przeznaczeniem. Mars w sextilu da dużo odwagi. Nie lękasz się i śmiało podejmujesz decyzje. Ogromna ilość inspiracji kieruje do osobistego powodzenia. Rób teraz to, na co kiedyś nie miałaś odwagi.  Przestarzale metody myślenia i działania należy zakopać bardzo daleko od siebie. Przechodź do współcześni. Tu będziesz mogła spełnić swoje najskrytsze marzenia!

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

Twój instynkt razem z położeniem Merkurego i Neptuna pozwoli w nowych dniach ominąć niektóre niepotrzebne uwarunkowania. Gdy Wenus ustawi się w Wodniku nie należy od razu odwracać się plecami. Posłuchaj, co mówi partner, a może ktoś inny w rodzinie. Przecież żyjesz w demokracji i każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Kłopoty mogą pojawić się z nienacka, jeżeli chodzi o poglądy lub przyszłościowe wizje. W razie potrzeby poradź się serca, co należy zrobić w krytycznej sytuacji, nie negując jednak tego, co doświadczysz.

Pieniądze między czasie nie rozrzucaj na boki pamiętając, że nowy miesiąc dopiero jest przed Tobą. Osobom zaufanym możesz śmiało wszystko powierzyć, jednak nie pozwól innym wyprowadzić się na manowce. Uwaga. Tu Twoja czujność nie może być uśpiona.

 Planeta komunikacji z Koziorożca tymczasem zadba o nowe myśli zawodowe. Skorpion będzie przeprowadzał bardzo ważne rozmowy, które przyniosą dorodne owoce już na początku roku 2017. Wiele trzeba zmienić…już od dawna to czujesz. Aby wybrać dobrze oprzyj się na głosie wewnętrznym mając na myśli skróty do osiągniecia powodzenia specjalistycznego.

Instynktownie odszukasz się na odpowiednim miejscu. Twoje decyzje zabezpieczą dzień następny. Pisanie, egzaminy czy szukanie pracy ma teraz priorytet. W Tobie drzemią ogromne moce twórcze, które dobrze jest właściwie wykorzystać.

Mars w kwadracie przeszkadza urodzonym od 10.11 do 16.11. Nie mierz swoich sił miarkom innych, ale otwieraj na nowoczesność, innowacje oraz nietradycyjne sposoby myślenia. Wszystko jest to do zrobienia. Święta Bożonarodzeniowe i tak będą bardzo piękne! Księżyc w Twoim znaku da z siebie wszystko, abyś  Ty był szczęśliwy. Tylko bez pośpiechu!

 

 


Strzelec 23.11.-21.12

Saturn w Twoim znaku porusza bardzo ważne tematy. To, za jakiego sprawką tracisz częściej humor, odchodzisz od żartów, a o lekkości nastawienia do świata w ogóle nie ma mowy…

Dobrze jednak byłoby wskrzesić w sobie swoją wiarę, optymizm i dziecięcą radość! Konstelacje są dobre, gdy uwzględnisz sobotę z przejściem Słońca przez planetę przeznaczenia.  Urodzeni miedzy 9.12-11.12  mogą doświadczyć wiadomości, które nie są im na rękę. Nie rób nic sam, gdy masz dookoła tyle dobrych dusz. One Ci dobrze radzą, gdy nie będziesz pędził sam przed siebie!

Z pozycji Słońca, Jowisza i Wenus już z Wodnika świat będzie rozpościerał przed Strzelcem czerwone dywany do przyszłości. Czy będziesz umiał z nich skorzystać? Wybrać dobrze? Zastanowić się? Wszystkie wyroki, które podejmiesz są trwałe na dziesiątki laty. Namyśl się w spokoju. Bez pośpiechu i z zaufaniem w Twoje osobiste dobro. Co odchodzi należy żegnać. Przeznaczenie ma dla Ciebie wyższe zadnia. Pozostań przy swoich priorytetach. Tak, drogi wyboru w fazie Saturna nie są łatwe i nic nie spada samo z nieba. Należy, więc być cierpliwym, wytrzymały i dążyć przed siebie z determinacją. Wszystko ma swój wyższy sens. Tak, jak Strzelce w to wierzy.    

Szczęście z Wenus w sextilu ukaże się w różnych barwach. To, o czym od dawna marzyłeś będzie spełnione, a ciekawi, nowo poznani ludzie przedstawią Ci inny świat. Taki, jaki do tej pory nie znałeś.  

Za co się teraz weźmiesz będzie ukończone wspaniałym zakończeniem nawet projekty, nad którymi dawno już pracujesz. Nie warto się poddawać! Więcej dobrych myśli. Nadzieja nigdy nie zginie, dopóki wykażesz jej szacunek i oddanie. Akceptuj rozwój toku wydarzeń. Saturn w Twoim znaku jest już przeznaczeniem.

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

W ważnych rozmowach trzeba będzie grać główną role i podejmować przyszłościowe decyzje.

 Nie tylko w sprawach profesjonalnych, ale również finansowych można by upiec kilka pieczeni na jednym ogniu.  Merkury w koniunkcji to największy aktualnie suwenir..Jeszcze tylko uważnie słuchaj i nie daj się zwieść fałszywym przyrzeczeniom. Neptun będzie ochraniał w pozytywnym sextilu abyś rozpoczął inspirujące kontakty, zadeklarował przyszłościowe projekty i w każdym innym pomyśle stanął na wysokości zadnia.

Gdy Wenus opuszcza Twój znak skupisz się przede wszystkim na pracy. Chociaż w różnych partnerstwach będzie teraz istotne omawianie szczegółów z wielkim zaangażowaniem. Wiesz już, czego chcesz i jak opanować każdy kryzys. Pluton w Twoim znaku to radykalne zmiany, gdzie nic nie będzie już tak ja było. Akceptuj transformacje. Życie rodzi się faktycznie także na ruinach

Gdy na horyzoncie pojawią się problemy Koziorożec będzie, jako pierwszy wzywany do ich rozwiazywania. Zdajesz sobie sprawę- na Ciebie spada odpowiedzialność profesjonalnie oraz w rodzinie. Wypróbuj jeszcze bardziej orientacyjnych scenariuszy, aby nie kręcić się w przestarzałych poglądach i własnych opiniach!

 Te z was, które od dawna nie odzywają się w pewnych kwestach powinny jak najszybciej wyciągać karty na stół, aby dojść do indywidualnych celów. Nic nie uda się, gdy siedzisz przestraszony w ukryciu! Wychodź z cieni i zawalcz odważnie o siebie! Nie daj się przestraszyć pogróżkom czy zastraszeniom. Prawda i tak zwycięży, a Ty masz siedem dni przed sobą, gdzie wygrana jest pewną. Śmiałości! Wszystko uda się jak trzeba. Nowe struktury życia oraz dużo lepsze środowisko jest Ci zapewnione przez radosne gwiazdy.

 

 

 

 Wodnik 21.1.-19.2

Gdy wszystkie planety stoją top i ma się najlepsze konstelacje ze wszystkich znaków zodiaku można ze spokojem spojrzeć w przyszłość! Ach, niech ostatecznie wszystko dobrze się układa, a Wodnik z całą swoja mocą walczy o swoje ideały, które mają uszczęśliwić Ciebie oraz uniwersum! Tak, inni też czekają na Twoje rozwojowe pomysły!

Twoja siła ducha jest dużo wyższa niż u innych. Myślą i słowem możesz teraz zdziałać wiele, gdy Jowisz stoi w trygonie. Wybieraj z rozwagą partnerstwa zawodowe i prywatne, w które wchodzisz. Czas, bowiem jest bardzo prestiżowy abyś Ty poprowadził świat do nowej epoki!

Wiedząc, jakie stoią przed Tobą zadanie koncertuj się roztropnie na wyznaczonych celach. Energia Marsa pomoże postawić z pewnością na swoim! Uzgadniaj real i pamiętaj o demokracji słowa oraz wyznania.  Twoje życiowe szanse podnoszą się na każdym poziomie życia, jeszcze więcej, gdy będziesz pracował i robił, coś dla innych pożytecznego!

Tymczasem w miłości, razem z planetą miłości w Twoim znaku czas odmienia się jak za pomocą czarodziejskiej różdżki! Twoja głowa jest już zaraz w chmurach. Jaki radosny czas czeka Wodnika, gdy potrafi się otworzyć na nieznane jeszcze mu odczucia! Środa jest świetnym dniem na randki, inspirujące spotkania i wypowiedzenia słów zakochanych. Szybko zapominasz fazę niezadowolenia. Gdy profesjonalnie i prywatnie jesteś w super formie można spokojnie poświęcić mnóstwo godzin na harmonijny czas adwentowy! Oczywiście we dwoje!

 

 

Ryba 20.2.-20.3

Mając za sobą wiele ważnych wydarzeń, przejście Merkurego do Koziorożca witasz z okrzykiem radości! Czas najwyższy wyjść z marnego ograniczenia i rozpocząć świąteczne panowanie. Święta idą i czas Noworoczny! Inspiracje konfiguracje czekają na Rybę, która pragnie wejść także w nowy Rok z wielką, całkiem nową wizją.

Od poniedziałku, szczególnie pierwsze dekada urodzonych z was mają ręce pełne roboty. Rozmowy, podpisy na wysokim szczeblu zatwierdzają Cię profesjonalnie dając pierwsze cegiełki na budowę olbrzymiego fundamentu. Przy okazji poznajesz bardzo miłych ludzi, a każdy z nich jest nad wyraz przychylny. Uśmiechy nie umkną Twojej postaci. Nie zamyślaj się tylko! Należy kuć żelazo puki gorące!

                      

Planeta komunikacji już wie, co dla Ryby jest najlepsze, a pozycja Koziorożca wskaże Ci gdzie jest stałość i bezpieczeństwo. Nie daj się tylko zwieść namowom innym. Stój przy sowich celach i priorytetach. Neptun, co rusz zakłada różowe okulary. Gdy pozostaniesz sobie sama wierną, nikt nie jest w stanie oszukać Cię z premedytacją.

Pluton w sextilu gwarantuje zwycięstwa, gdy nie zmienisz celu i z determinacją podążasz poważnie swoją drogą. Słońce i Saturn w kwadracie dla urodzonych od 7.3 do 11.3 ostrzega przed nierespektowaniem prawa. Planuj mądrze nie dając namówić się na podpisy pod stołem. To może za wiele kosztować.

Emocjonalnie w nowe siedem dni możesz być na wielkiej karuzeli. Wiara w przyszłość, pozytywne myślenia i motywacja przyda się na każdą godzinę następną. Ufaj w przyszłość nie zapominaj o realnych drobnostkach! Wszak jesteś mistrzynią interesu. Trzymaj się faktów, czytając w skupieniu, co podpisujesz! Dodatkowa kontrola jeszcze nikomu nie zaszkodziła!

Powodzenia!

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim spokojnego , adwentowego czasu!

 

Dziękuje, pozdrawiam.

Zapraszam na profesjonalne porady biznesowe i życiowe: Skype, mail albo prywatnie, telefon-Austria/Polska: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny: 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com   Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto).

 

Słońce w Strzelcu 4.12.16.

 

 

„Większa część trosk bazuje na bezpodstawnym strachu.” (Jean Paul Sartre.)

Bild via Pixabay.