Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 21.9.15 do 27.9.15 Słonce w znaku Wagi od 23.9.15.   Mars kwadrat Saturn 26.9.15
To nie jest ko­niec, to na­wet nie jest początek końca, to do­piero ko­niec początku.”  W. Churchill

 

 

 

Konstelacje tygodnia:

W środę Wenus z Uranem ustawiają w trygonie, a Słońce przechodzi w znak dyplomatycznej Wagi tworząc sextil do Saturna. W piątek Merkury w biegu wstecznym ustawia w drugim kwadracie do Plutona. Mars wchodzi do znaku Panny, a Pluton wyrusza natychmiast w bieg prosty. 26.9.15 Mars i Saturn konstruują kwadrat.

                                                                             26.9.15

                      Konstelacje i fazy Księżyca( atmosfera dnia)

-do poniedziałku godziny 14; 34 godziny Księżyc w Strzelcu z trygonem do Marsa umożliwi w końcu powiedzenie tego, co się myśli bez niepotrzebnego ukrywania prawdy.

-od poniedziałku 14; 35 godziny do środy godziny 19; 52 Księżyc w Koziorożcu z kwadratem do Merkurego i trygonem do Słońca poleca trzymanie się faktów i nie szukania konfliktów, gdzie i tak jest od dawna napięta sytuacja. Środa może być już lepszym dniem. Poprawa nastrojów będzie pewna.

-od środy godziny 19; 53 do piątku godziny 21; 45 Księżyc w Wodniku z trygonem do Merkurego pozwoli wysłuchać propozycji innych. Jego piątkowa opozycja do Marsa nakazuje wycofanie się z trudnych dyskusji czy też sytuacji.

-od soboty godziny 21; 46 Księżyc w Rybach z koniunkcją Neptuna pozwoli znaleźć odpowiednie słowa, aby wyrazić swoje głębokie uczucia. Niedzielny trygon Księżyca do Saturna to głos rozsądku, mądrości i pewności rozstrzygania.

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów….itp.

-poniedziałek 21.9.15 od godziny 11 do godziny 14; 34

-środa 23.9.15 od godziny 1; 14 do godziny 19; 52

-piątek 25.9.15 od godziny 6; 03 do godziny 21;45

-sobota 26.9.15 od godziny 18; 33 do  27.9.15 godziny 21; 30

                                  Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

„ Najtrudniejsze w dyskusji nie jest to by bronić jakieś opinii, ale aby ją mieć” Emmanul Schmitt

 

 

 

 

Aby zmienić myślenie i świadomość całego społeczeństwa na kuli ziemskiej nie będzie starczało czasu w aktualnym miesiącu. Zbliżając się do krwawej pełni Księżyca( 28.9.15) sytuacje mogą się komplikować. Dni, miesiące, a może i lata to jeszcze za mało, abyśmy z radości mogli skakać do góry. Świat razem z układem planet stoi przed ważnymi decyzjami, a tylko nasza wspólna, pozytywna energia może mieć wielkie wpływy na dzień następny.

 Choć każdy z nas może jest daleko, łączy nas dużo wspólnych przeżyć oraz problemów. Merkury jest do 9.10.15 w biegu wstecznym i zatrzymał się w pozycji kwadratu do Plutona. Kooperacje, dialogi i współdziałania są nadal utrudnione. Błędy oraz nieporozumienia trzeba poprawić, a stworzenie podłoża do rozmowy są możliwe tylko tam, gdzie wszystko opiera się na autentycznej kulturze, dyplomacji oraz sprawiedliwości.

Gdy Saturn w znaku Strzelca aż do grudnia 2017 rozpoczął pracę nad tym, co nam nieznane, odrębne, a pewnie i straszne, Słońce wkracza z odpowiedzialną miną do znaku Wagi, choć już przeczuwa, że nie będzie łatwo z bezlitosnym kwadratem Plutona.

Co niektórzy budzą się już ze snu śpiącej królewny konstelacji Jowisz/ Neptun przecierając jeszcze oczy. Jesteś czy Cię już nie ma? Kto będzie za wszystko odpowiadał, a kto kierował? Układy planet mówią o nadchodzących radykalnych zmianach. Nie dla wszystkich ciekawych.

Gdy w początek tygodnia jeszcze wchodźmy z pełną wiarą, od piątku można już spodziewać się krytycznych niespodzianek.

Niektóre fakty są jednak schowane, zatuszowane. Odkrycie ich wprowadza niepokój i dezorientację. Konfrontacje grążą impulsywną i pełną manipulacji atmosferą. W związkach wszelkiego rodzaju polecany jest dystans, a może i nawet mądra i rozsądna zmiana planów. Wkradający się niepokój, złość, agresja i niecierpliwość możesz ominąć dystansując się do tych ludzi oraz sytuacji, które Cię ściągają na dół.

Ważne jest, aby w każdej chwili działać, decydować sprawiedliwie rozpatrując dokładnie minione sytuacje tego miesiąca. Ci z was, którzy zauważą swoje błędy w przeszłości, próbując zrezygnować ze stereotypów myślenia mają szasnę na zaskakujące, pozytywne zwroty sytuacji i stworzenia niecodziennych planów do dni następnych.

 Sobotnia konstelacja Marsa i Saturna w kwadracie nakazuje zachować spokój, zmniejszyć tempo, respektując i przestrzegając wszelkie prawa świata. Nie wszystko zakończy się dramatycznie, jeżeli jasno określisz swój cel i zaakceptujesz opóźnienia czy nawet zahamowanie.

Słońce w Wadze wzywa wszystkich, a szczególnie głowy państw, odpowiedzialnych, dyplomatów i wojskowych wysoką rangą do kierowania się rozwagą, znajomością polityki zagranicznej, kompromisem nie zapominając w szczególnych sytuacjach i o zgodnym wyciąganiu ręki.

Tylko bezsensowny upór, złość i postawienie za wszelką cenę na swoim może sprowadzić nieszczęścia. Niech, więc mądrość weźmie i Ciebie pod swoje skrzydła, a Słońce w Wadze wskaże drogi rozsądku!

(22.9.15) Patrząc krótko na horoskopy ważnych przedstawicieli państw i dla nich nie zapowiada się szczęśliwy czas.

Pani  Bundeskanzlerin Angela Merkel oczekuje opozycji Plutona i Saturn zbliża się w następnym roku do AC-jest możliwe, że już, może nawet w jej szeregach słychać głosy niezadowolenia i nie tylko… Saturn na AC będzie ograniczał jej rządy i prawa. Uran na IC i jego opozycje przyspieszą pewne sytuacje w jej życiu.  

 

Staatschef Węgier –Victor Orban tylko z pozycji Słońca -Bliźniak oczekuje opozycji Saturn. Pewnie znajdzie się ktoś w jego kraju, kto będzie także chciał rządzić w zupełnie inny sposób. Pluton w 4 jako tranzyt jest bardzo dramatyczną konstelacją.

 

Nasz czarno-czerwony rycerz Bundeskanzer Werner Faymann ( godzina urodzenia nieznana) z pozycji Słońca-Byk; chroni go trygon Jowisza. Wyjazdy, rozmowy, zagraniczne będzie jeszcze trochę uprawiał. Saturn może być i dla niego zaskoczeniem zwłaszcza, że niedługo  w Austrii są wybory...

 

Staatschef  Andrzej Duda z AC Baranem i aktywnym kwadratem Urana z Plutonem. W roku 2016  wypada aby  się spodziewał zmiennych i trudnych rządów. Wielkie obietnice nie będą łatwe do spełnienia... Powinien przygotować się na wiele wyzwań szukając cierpliwości przede wszystkim w sobie do nieoczekiwanie zmiennych sytuacji. Dominującą role będzie

odgrywał obowiązek postrzegania faktów, rzeczywistości i reali otoczenia

( Saturn/ Neptun)

 

Pani Premier Ewa Kopacz(PO):

(godzina urodzenia nieznana). Bardzo ciekawy horoskop urodzeniowy: wizjonerka, idealistka szukająca sprawiedliwości i wolności. Saturn w tranzycie przy jej Słońcu raz na ca. 28 lat, Jowisz zbliżający się do Jowisza urodzeniowego wskazuje na bardzo istotny czas. Jowisz pozwoli zdobyć poważne osiągniecia, gdy będą konsekwentnie wypełniane wytyczone cele. Towarzysząc Saturnowi w zmianach wizji świta dla innych, Pani Premier profituje przede wszystkim z pracy na rzecz społeczeństwa.

 

                   Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

„ Trzeba zawsze zaprzęgać swój plug do jakiejś gwiazdy” R. W. Emerson

 

 

Baran 21.3-20.4

Masz bardzo dużą gamę konstelacji, które w nadchodzącym tygodniu trzeba będzie z głową i spokojem odpowiednio wprowadzi w życie i rzeczywistości. Słońce, bowiem będzie ustawiać się w opozycji nie ułatwiając Twoich zamierzeń oraz wypełnienia planów. Do 23.9.15 dysponujesz jest możliwościami uporządkowania wszystkiego z wielką dyscypliną. Dalej będzie potrzebna tolerancja, stabilizacja oraz stanowczość.

Do szczęścia i zadowolenia możesz teraz dojść tylko drogą objazdów. Skonstruuj, więc nowe  idee  przy pomocy Wenus i Marsa w trygonie. Pozytywne układy planet sprzyjają wszelkim nowym kontaktom, nawiązywaniu współpracy, poznawaniu ludzi oraz załagodzeniu sytuacji w rodzinnym gronie. Twój Mars zwalcza stres i patronuje zwinne ominięcia trudności. Odwaga i Twoje męstwo będzie zauważanie, jeżeli uwzględnisz najwyższy stopień dyplomacji, kultury osobistej oraz wymogi środowiska.

Słońce i Merkury w biegu wstecznym w opozycji i dodatkowo ustawiający się w kwadracie do Plutona nie tylko wprowadza, szczególnie drugą dekadę urodzonych w konfliktowe sytuacje, ale może pozrywać kontakty, na których wcześniej bardzo Ci zależało.

 Koncentruj się na sobie i radach tych, którzy są Twemu sercu bliscy. Świat może wychodzić Baranom, naprzeciw, gdy od czasu do czasu znajdziesz dla siebie miejsca spokoju, harmonii oraz zrównoważenia.

 

                                    


Byk 21.4.-20.5

Na szczęście masz przy sobie Jowisza, który w pozytywnym trygonie nie tylko jest konstelacją szczęścia, ale również pomaga uporządkować przeszłość i przyszłość. Możliwości w nowym tygodniu jest bardzo dużo.

Czas razem ze Słońcem z Panny należy wykorzystać do 23.9.16. Masz swoje zasady, których teraz trzeba się trzymać. Bez tego może powstać chaos, który przecież nie jest Ci potrzebny. Nie mów tylko ciągle, że wszystko jest w porządku! Kwadrat Marsa i Wenus dla drugiej i trzeciej dekady urodzonych nie wskazuje na to, aby partnerstwa wszelkiego rodzaju funkcjonowały właściwie. Neptun razem ze swoim sextilem kieruje nie tylko Twoją intuicją, ale nakazuje być autentycznym, odważnym, a przede wszystkim mówić to, co leży Ci na sercu!

 Najlepszym argumentem, silą i mocarną energią jest trygon Plutona. Twój potencjał jest niezaprzeczalny, a intensywność koncentracji i przyciągania dobra pozwoli osiągać wszystko, co tylko zapragniesz.

Najważniejsze abyś był sam ze sobą w zgodzie. Wewnętrzną harmonię utrzymasz dzięki należytym odpoczynkom, długim spacerom i pozwoleniu sobie na przyjemności. Nie dopuszczaj do różnych prowokacji. Jowisz pozostaje przy Tobie.

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Pierwsza dekada jest nadal pod wpływem trudnych układów planet. Tydzień może być trudny stawiając Ci, co rusz na drodze nowe zadania, które należy wypełniać z cierpliwością, rozsądkiem i powagą. Na szczęście od środy pojawia się po Twojej stronie Słonce! Jego sextil rozwieje falę niedobrego, kierując Ci do rozsądnych wyborów.

Dla wszystkich Bliźniaków ważne będzie pozostanie i uwzględnianie realu. Neptun, bowiem i Jowisz nie są teraz Twoimi sprzymierzeńcami. Zanim podejmiesz ważne decyzje pozostań lepiej na uboczu. Dystans ułatwi zrobić odpowiednią ocenę i spojrzeń na dane zagadnienie z ekwiwalentnej perspektywy.

Dobre interesy, ciekawe pomysły i przyjazne nastawienie Wenus doświadczy druga dekada urodzonych Bliźniaków. Idee, które wcześniej się nie udały, spotkania czy też umowy, razem z Merkurym w trygonie będą ekspresowo wykonywane.

Na oczach świata Bliźniak uaktywnia swoje najlepsze biznesowe talenty. Jeszcze więcej tylko dokładności oraz dyscypliny! Trzecia dekada urodzonych nie może pozwolić sobie na jakiekolwiek błędy. Słońce jeszcze w kwadracie hamuje. Mars za to dostarcza pewności, luzu i brawury do sfinalizowania wielu kwestii!

 

 


Rak 22.6.-22.7.

Do środy masz jeszcze bardzo dobry czas, aby pozałatwiać ważne dla Ciebie sprawy, dogadać się, z kim należy przy pomocy dobrze ustawionych gwiazd. Następnie, razem z wejściem Słońca w znak Wagi nie wszystko będzie przebiegać, tak jak sobie wyobrażasz. Kolegialnie z Merkurym w kwadracie i przy jego biegu wstecznym trzeba przygotować się na ograniczenia w układach lub braku akceptacji ze strony otoczenia.

Tylko bez paniki. Merkury, bowiem w niekorzystnym aspekcie do Plutona może przy za wielkiej emocjonalności szybko zakończyć te związki, na których właściwie bardzo Ci zależy. Nie podejmuj decyzji bez przemyślenia.

 Za każdym razem dobrze byłoby wysłać sygnały, że jednak jesteś gotowy do rozmów, konstruowania nowych planów i zmian w kooperacjach.

Na szczęście jest Jowisz i Neptun, który będzie pomagał. Postaraj się spojrzeć dalej szukając dorzecznych nie tylko rozwiązań, ale również jednomyślności. Wkroczenie do boju i upór może wprowadzić Raka w konflikty, z których trudno będzie się wycofać. Dlatego wrzuć na luz. Spróbuj wykorzystać intuicję, rozsadek i to, co mówi Twoje serce. Właśnie ten tydzień będzie wymagał od Ciebie zachowania zrównoważenia i spokoju. Wchodzący Mars do Panny przynosi zwiększenie siły przebicia oraz pewności siebie.

Pozostań w dialogu.

 

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

Słońce z Wagi uspokoi Twoje serce i wkrótce zapomnisz o obawach, nieporozumieniach czy też wewnętrznych rozterkach. Opłaci się poczekać z ważnymi zamierzeniami do środy. Układy planet będą, bowiem na Twoją korzyść się zmieniać, a niektóre sytuacje ułożą się same, bez Lwa interwencji.

Należałoby jeszcze ukazać swoje własne uczucia, sprecyzować konkretny plan i nie biec na oślep przed siebie. Mniej może okazać się w nowych siedmiu dniach więcej, gdy uwzględnisz dokładność, precyzję oraz pozytywne myślenie!

To, co skreśliłeś, a może i w rozpaczy ostatniego czas machnąłeś ręką, może jak gdyby za pomocą czarodziejskiej różdżki doczekać wspaniałych finałów! Koncentruj się, szukaj kooperacji, wspólnoty oraz nowych kontaktów. Merkury nie tylko dodaje otuchy, ale zapowiada reanimację bardzo ważnych dla Ciebie planów.

Uranus i Wenus w trygonie tymczasem wprowadzają ciekawą atmosferę w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Pozostań uważny, otwierając się nawet na to, co jeszcze nieznane. Mars namawia do wykorzystania pomysłowości i zdecydowanej ofensywności.

To, co mówi Twoje serce jest najważniejsze.

 

                                                                                                             

Panna 24.8.-23.9

Słońce opuszcza Twój znak, pozostawiając na pewno wiele dobrego. Na jego miejsce będzie wchodził Mars podnosząc Twoją błyskotliwość, determinację oraz wytrwałość w zdobywaniu celu!

Jowisz, bowiem jeszcze przez wiele miesięcy pragnie Twojego szczęścia. Razem z Marsem jest pewność, że następne dni będą wiele obiecujące. Ważne operacje trzeba będzie jeszcze raz rozpatrzyć trzymając się konkretów i faktów!

Neptun, bowiem w opozycji może być niebezpieczeństwem, że znowu dasz się namówić na coś, co nie ma w ogóle przyszłości. Nie trzymaj się już starych doświadczeń wprowadzając jednocześnie więcej innowacji. Nowych pomysłów, ciekawych rozwiązań jest bardzo wiele, gdy pozostawisz za sobą konwencjonalność. Całkiem nowe spojrzenie na sytuacje zapowiada korzyści.

Kwadrat Saturna będzie od pierwszej dekady urodzonych Panien wymagał dyscypliny oraz nadzwyczajnej roztropności. Razem z Marsem może być nawet konfliktowo. Nie rzucaj się z motyką na Księżyc, zapominając w przypływie emocji może o konsekwencjach!

 Zaufaj sobie, określając jasno własną pozycję. Partnerstwa, układy, połączenia sił oparte na autentyczności mogą spodziewać się ogromnego powodzenia.  

 

 

 

 


 Waga 24.9.-23.10

Tydzień nie będzie przyjemny dla wszystkich. Ty oczekujesz pomocy ze strony Słońca, które zawita do Twojego znaku. Czas ten należy całkowicie wykorzystać do przeforsowania ważnych dla Ciebie zamierzeń. Uwagę zwracaj na opozycję Urana, Merkurego w Twoim znaku w biegu wstecznym i nieciekawe konstelacje obu planet z Plutonem. Trzeba liczyć z trudnościami i konfliktami w rożnego rodzaju partnerstwach. Milczenie już nie pomoże, a zgodna sercu postawa i prawda może doczekać wyjaśnień lub reformacji Twoich planów.

 Napięcia zapowiada również Saturn razem z Marsem, który stojąc w sextilu będzie potrzebował Twoje właśnie interwencji. Nie rób się przy tym mniejsza, niż jesteś na prawdę. Tylko współpracą, dyplomacją i mądrym rozstrzyganiem doczekasz się razem ze Słońcem zwycięstwa.

Wiesz sama, co potrafisz, a kosmiczna pomoc będzie dana również od Twojej Wenus. Jasny tekst, przekonywująca i szczera siła duchowa pokaże innym, a przy okazji udowodni także Tobie, jakie wartości naprawdę posiadasz.

Od nieporozumień, nieścisłości i dyferencji nie należy uciekać. Nie poddawaj się tylko za wcześnie. Pewność siebie zapowiada sukcesy. Wykorzystaj błogosławione promienie słoneczne do zainspirowani siebie oraz innych.

 

 

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

Saturn odszedł i pozwoli zostawić z pełnym zdecydowaniem za sobą to, co nie dawało radości, hamowało rozwój i odbierało radość życia.

 Jeszcze kwadrat Marsa tylko dla trzeciej dekady urodzonych do środy będzie nakazywać szybkie rozstrzygania. Przechodzące Słońce do Wagi zbliża się coraz bliżej do Skorpiona zaznaczając nadejście lepszych dni. Razem z sextilem Jowisza i Plutona jesteś w stanie wiele pokonać. Szczęście będzie Ci dopisywać, gdy uwzględnisz realia i autentyczne odzwierciedlenie Twojego otoczenia.

Nikt nie jest idealny. To sam już wiesz, dlatego koncentruj się na swoich sprawach sięgając ręką po dobroczynne konstelacje. Energiczną postawą, znajomością fatów i pewnością siebie będziesz zadziwiał innych. Podnoś ostrożnie głowę do góry! Saturn jest już daleko. Musisz walczyć o siebie!

 Planety nakazują rozpatrzenie wyboru nowej drogi, nawet, gdy Skorpion z lubością pielęgnuje swoje zakurzone tradycje. Powinieneś odważyć się skakać teraz do zimnej wody. Nie doszukuj się dziury w całym, bo przez przypadek jeszcze coś niedobrego w sobie samym odkryjesz!

Wyzwolony z przeszłości rozpoczynasz niecodzienną erę ziemskiej wędrówki. Odwagi. Gwiazdy będą Cię protegowały. „Albo-albo” w tym tygodniu jest niekorzystne, a zaniżanie własnych wartości nie jest teraz absolutnie potrzebne!

 

 


Strzelec 23.11.-21.12

Pierwsza dekada urodzonych ma trudne konstelacje z Saturnem i rozpoczynającym się kwadratem Marsa od piątku. Zwracaj uwagę przede wszystkim na swoje zdrowie. Wszelkie układy partnerskie wymagają wysokiego stopnia dyplomacji.

Słońce z Wagi stoi przy Twoim boku od połowy tygodnia w sextilu gwarantując, że nie wszystko wygląda na końcu tak źle, jak już czarno malowałeś. Spokój, opanowanie i rozsądne myślenie jest świetną doradą dla Ciebie. Nie daj się sprowokować wyczuwając sygnały dochodzące ze strony planet. Postaraj się utrzymać wszystkie swoje sprawy w należytym porządku. Kontrola i dyscyplina jest odtąd nadzwyczaj zasadnicza.

Pozostań w realu nawet, gdy Jowisz i Neptun raz po raz kuszą niewykonalnymi mrzonkami. Zła ocena swoich sił może zaprowadzić w drogę jednokierunkową. Pomoc doświadczonych przyjaciół jest na pewno w takiej sytuacji dobrym pomysłem.

Druga i trzecia dekada urodzonych Strzelców może jeszcze w spokoju korzystać z dobrych układów planet. Merkury będzie rozwiązywał z pozytywnym wynikiem zagadnienia przeszłości. Wenus dostarczała radości i zabawy.

Niecodzienne wiele pomysłów zsyła Uran. Przechodź do realizacji razem z trygonem Marsa! Szybkie decyzje mogą całkowicie zmienić Twoje życie. Nowy wiatr w skrzydłach zapowiada kordialne metamorfozy!

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Z kwadratem Słońca, Merkurego w biegu wstecznym i Urana tydzień nie zapowiada się łatwo, ale wiele będzie możliwe jeszcze do realizacji. Jowisz pozostający w łaskawym trygonie chronić Cię będzie od złego. Twoje pomysły są dobre, ale nie nadszedł jeszcze czas do realizacji.

 Merkury ustawiający się w kwadracie do Plutona może przynieść krytyczne sytuacje, gdzie będzie potrzebna koncentracja, śmiałość innowacyjnych decyzji oraz dobre słuchanie nadchodzących stanu rzeczy.

Tematy przeszłe będę odpowiednio zakończone razem z wyruszeniem Plutona w bieg prosty. Ład i pogoda ducha zaprowadzi Koziorożca do stabilizacji. Zrezygnuj jednak z dominacji, moralizowania czy też ataku. Układy planet nie są w obecnej chwili dla wszystkich ciekawe. Dyscypliną i obiektywizmem zrobisz parę kroków do przodu nie trzaskając przy okazji głośno za sobą drzwiami.

 Z ważnymi przedsięwzięciami poczekałabym raczej do piątku. Mars z Wagi przyniesie poprawę nastroju, więcej fantazji i celowość wykonania zadań.

Koziorożec musi sam wziąć życie w swoje ręce, wybierając tylko to, co jest zgodne z głosem serca. Niektóre zmiany są konieczne. Tylko nie przesadzaj z emocjami. Pozostań jak zawsze realistyczny.

 

 

 

 

 

 Wodnik 21.1.-19.2

I wreszcie będę mogła napisać coś miłego!

Przechodzące Słońce do znaku Wagi i wyjście Marsa z opozycji pozwoli i Tobie uśmiechnąć się radośnie oraz rozpocząć nowatorskie plany czy też zrealizować życzenia. Za Tobą trudny czas, ale teraz będzie wiele okazji do nadrabiane.

Słońce przyniesie komfort psychiczny i satysfakcję z dnia codziennego, pomoże rozwinąć myśli przewodnie, a wszystko odbywa się z szerokim, serdecznym uśmiechem.

 Spożytkuj swoje dni już od środy na postawienie znacznych, priorytetowych zadań. Czas podwinąć rękawy i zabrać się do pracy. Wiem, że Twój koncept od dawna jest już gotowy. Gwiazdy protegują poprawę tego, co wcześniej się nie udało. Za korekturą stoi również Merkury w trygonie. Przejście do ofensywy nie będzie dla Wodnika trudnością. W kontaktach miedzy partnerskich grasz pierwsze skrzypce. Może nie jest Ci łatwo z dyscypliną wypełniać obowiązki, jednak warto pomyśleć o stabilności. Stany zdrowia i kondycja się poprawi, gdy nie zapomnisz o dobrej dawce spacerów na świeżym powietrzu i odrobinie sportu.

Trzecia dekada urodzonych ma na ostatnich stopniach kwadrat Saturna. Decyzje trzeba podejmować po dokładnym przemyśleniu. Twoja wolność i niezależność, za która zawsze tęsknisz- nadejdzie!

 Akceptuj jednak, że konieczności trzeba należycie wykonać!

 

 

 


Ryba 20.2.-20.3

 Słońce wychodzi z opozycji i na jego miejsce wkracza z nieprzyjemną miną pana i władca ognia- Mars.

Dla Ryby będzie teraz ważny; dom, rodzina i najbliżsi. Sytuacje od końca tygodnia mogą się pokomplikować. Pierwszym Twoim zadaniem będzie zwrócenie uwagi na zdrowie. Kontrole lekarska wykonaj od razu nie zamyślając się nad problemi całego świata. Ataki z zewnątrz mogą być przykrą niespodzianką. Sięgnij do swojej intuicji. Ona wskaże, kto jest Twoim wrogiem, a kto bratem.

Rozpoczynający się jeszcze raz kwadrat Saturna dla pierwszej dekady urodzonych razem z opozycją Jowisza i koniunkcją Neptuna zwraca uwagę na dokładne rozwiązywanie wszelkich spraw jurystycznych, prawidłowe wykonywanie wszelkich obowiązków, oraz wzmożoną koncentrację na przepisy. Ryba musi podjąć sama odpowiedzialność za swoje życie. Pewne sytuacje będą odchodzić. Pożegnania z Saturnem są tego konsekwencją.

Druga i trzecia dekada urodzonych może polegać na swoich założeniach koordynując kompleks z realiami dnia codziennego. Pluton wspomoże postawić na nogi nawet bardzo poważne projekty, gdy sobie samej i swojej mocy zaufasz.

Neptun, bowiem w Twoim znaku kieruje Rybę do wyższego świata. Nie każdy ma tu wstęp, nawet na momenty. Ty jesteś wybrana do dziejotwórczych zadań.

 W końcu nadchodzi chwila pokazania się silnej i przekonywującej!

 

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim pogodnego tygodnia.

 

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com

 

 Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto).


Słońce w Pannie, Wiedeń, 20.9.15

 


 

„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie”

Zbigniew Herbert