Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od   26.1.15 do 1.2.15. Wenus w znaku Ryb.

 

 

 

 

 

                              "Tylko miłość potrafi zatrzymać czas."
                                           Marcel Prostu

 

 

 

 

Konstelacje tygodnia:  

Wenus przechodzi 27.1.15 w znak romantycznej Ryby ustawiając się najpierw w kwadracie do Saturna, po czym równając z Neptunem. Merkury w biegu wstecznym tworzy sextil do Urana i koniunkcję do Słońca. Mars i Pluton formują sextil.

 

 

 

Jaki będzie nowy tydzień?

Nowy tydzień przynosi wiele niebanalnych możliwości, mimo Merkurego w biegu wstecznym( patrząc z Ziemi).Słonce w Wodniku, Merkury i Uranus podsuwają nam nieoczekiwane awangardowe pomysły. Mars i Pluton dodaje siły i pewności siebie...A tymczasem w miłości niektórzy razem z Wenus w znaku romantycznej Ryby rozpoczynają czas wrażliwości, romantyczności i tkliwości…Jej połączenie w nadchodzący weekend z Neptunem to czarująca niezwykłość i odjazdy na chmurkę numer siedem. Przygotuj się na zupełnie inne pojęcie miłości..

Abyśmy za daleko nie ulecieli w przestworza zadba już kwadrat Saturna do Wenus i Merkury w biegu wstecznym oraz opozycja Księżyca do Urana. Ach, te codzienne obowiązki..! Niecodzienna, duchowa, niepojęta miłość? Tak, ale omijając iluzję świata!

                                       Fazy Księżyca-do poniedziałku godziny 17; 38 Księżyc w ognistym Baranie razem z sextilem Wenus zapowiada czas flirtu, pasji oraz namiętności!

-od poniedziałku godziny 17; 39 godz. do środy godziny 23; 37 godz. Księżyc w Byku z kwadratem Merkurego napomina o spokojnym podejściu do opinii innych. Dobry czas, aby zając się sprawami rodziny i własnego, dobrego samopoczucia.

-od środy godziny 23; 38 do soboty godziny 8; 10 Księżyc w Bliźniaku z trygonem do Słońca i sextilem Jowisza to pozytywne nastawienie do otoczenia, pobłażliwość, akceptacja. Piątek można śmiało przeznaczyć na ważne rozmowy z przełożonymi przedstawiając swoje pomysły. Czas interesujących spotkań i dyskusji.

 -od soboty godziny 8; 10 razem z Księżycem w rodzinnym Raku zajmujemy się najbliższymi. Z trygonem Wenus sobota nadaje się na romantyczne randki. W niedzielę opozycja Plutona to wysoka wrażliwość. Więcej wyrozumiałości i tolerancji w słowach i czynach!

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku.Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów.

-poniedziałek 26.1.15 od 15.24 godz. do 17; 38 godziny.

-środa 28.1.15 od 3; 20 godz. do 23; 37 godz.

-piątek 30.1.15 od 10; 25 godz. do 31.1.15 godziny 8; 10.

-niedziela 1.2.15 od godziny 14; 38 do 18; 42 godz.

 

 

"Jest tylko jeden ratunek dla zmęczonej duszy -
miłość do drugiego człowieka."
Gasset Jose Ortega


Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

"Wszechpotężna jest miłość, która wszystko tworzy,
wszystko ochrania."
Goethe Johann Wolfgang

 

 

 

Baran 21.3-20.4

Saturn, Słonce i Jowisz są teraz Twoimi najlepszymi doradcami. Razem z nimi doczekasz się na pewno momentów lekkości, radości i wewnętrznej spójności. Księżyc w Twoim znaku jeszcze w poniedziałek to bardzo dobry początek tygodnia, wielkie wizje, którymi Ty ufnie podążasz szukając swojego spełnienia.

Teraz wierzysz, że Twoje działania mają sens. Saturn w pozytywnej pozycji pomaga w koncentracji i trzymaniu steru w jednym kierunku.

Cele razem z nim będą na pewno osiągnięte. Twoja prace wykonujesz z wielką precyzją. Merkury, choć w biegu wstecznym, ale pozytywnie nastwiony do Twojego Słońca rozwiązuje wszystko z łatwością, co zalegle. Radość możesz znaleźć teraz we wszystkim. Wenus jeszcze do środy dostarcza chwil spełnienia i czaru.

Daj się ponieść pozytywnym emocjom! Twój Mars w znaku sąsiedniej Ryby przypomina o uczuciach, których od dawna do siebie nie dopuszczasz!

Początek drugiej dekady urodzonych walczy z kwadratem Plutona. Nie przejmuj się! Pozwalając odejść staremu przywitasz działania Jowisza. Nie licząc na szczęście i tak czeka Cię jego spotkanie.

 Nic nie przyspieszaj.

 

 

 

 

 


Byk 21.4.-20.5

Długo czekałeś. Ale tym razem się doczekasz!

 Razem z przejściem Wenus w znak Ryb dla Byka wiele się zmienia! Oczywiście na pozytywne.  Sytuacje partnerskie i finansowe, mimo kwadratu Merkurego i nieszczególnej komunikacji nabierają optymistycznego kierunku. Wielkie uczucie błogości i szczęścia pozwolą z łatwością akceptować odmienne poglądy partnera, jego wymogi czy zapatrywania.  Razem z Wenus Twoja aura nabiera blasku. Twoja osoba jest mile widziana w towarzystwie i wszyscy kierują twarz właśnie w stronę Byka.

Wykorzystaj jej dobre położenie do zakończenia sporów lub sytuacji, które od dawna leżą Ci na sercu. Kwadrat Słońca, bowiem wymaga powagi sytuacji i profesjonalnego podejścia. Nie lekceważ sytuacji zawodowych. Razem z Marsem w sextilu możesz doczekać się bardzo dobrych wyników wysokiej klasy.

Razem z Plutonem dążysz dalej swoją wyznaczoną ścieżką. I nikt nie jest w stanie zatrzymać Cię z obranej drogi. Cierpliwość przyda się Bykom na pewno. Ale środek tygodnia oczekujesz już pieknego Księżyca właśnie w Twoim znaku!

Razem z kwadratem Jowisza nie pozwól na działania przypadków. Twoje życie leży w Twoich rękach, gdy Ty sam będzie bez wygórowanych wymagań swoje warunki dyktował.

Tydzień pozytywnych zmian!

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Gdy wiele planet ustawia się w kwadracie pierwsza i druga dekada urodzonych musi przygotować się na utrudnienia, wyzwania, które razem ze Słońcem w przyjaznym Wodniku i sextilem Jowisza na pewno pokona!

Wenus w nieciekawej konstelacji będzie przeszkadzała sytuacji w partnerstwach. Kwadrat Neptuna nie ułatwia odnalezienie prawidłowych rozwiązań. Opozycja Saturna to przygotowanie się do konkretnego, dokładnego sprawdzenia swojego zdrowia!

Razem z tym tranzytem omijaj konflikty z przełożonym. Nałożone Ci zadania muszą być wykonane z ogromną skrupulatnością i troską o szczegóły. Kwadrat Marsa zabiera energię. Ogrom wysiłku, nadszarpane nerwy, a może i porządne przeziębienie wyprowadza Bliźniaka z równowagi. Jednak Merkury w trygonie, choć w biegu wstecznym i sextil Jowisza pozwoli na zajecie się tematem wypoczynku, relaksie i przestrzeganie regularnych przerw w pracy.

Wykorzystaj swoją planetę Merkury do optymalnych zmian w swoim życiu. Jego świetne położenie pozwoli spojrzeć na siebie z dystansu podejmując nowe zamierzenia.

 

 

 

 

 


Rak 22.6.-22.7.

Wenus w niekorzystnym położeniu od dłuższego czasu uświadomiła Ci brak pozywanych uczuć takich jak czułość, bliskość, harmonia, intymność…

Od wtorku oczekuj gromu z jasnego nieba! Planeta miłości w korzystnej pozycji do Twojego Słońca budzi w Tobie wielkie emocje. Ty sam łagodny, delikatny i wrażliwy dostrzegasz zupełnie odmienne otoczenia. Twoja chęć przytulenia do siebie całego świata dodatkowo z trygonem Neptuna ożywia wielkie uczucie niepojętego błogostanu i wewnętrznego zadowolenia!

W mgnieniu oka kierujesz się intuicją. Mars już w Raku prowadzi Cię i tak w odpowiednie strony. Pozytywna, wielka energia pozwoli na stworzenie pięknej atmosfery w domu, poprawy finansowej i kreatywnych zajęciach.

 Druga dekada z opozycją Plutona musi stawić na kompromisy. Rak nie płacze już nad wyrwaną mu podłogą spod nóg, lecz teraz zaczyna porządnie od nowa budować!

Jesteś pewny swojej siły! Z podwojoną mocą podchodzisz do postawionych sobie wielkich zadań! Masz pojęcie, że niedługo będzie jeszcze lepiej?

Już nie patrz do tylu, już się nie odwracaj. Czasami warto wyskoczyć niespodziewanie z pudełka i się wszystkim pokazać. Zrób to teraz!

 Lew 23.7.-23.8

Dwie planety opuszczają już opozycję i Lew powolutku będzie dochodzi do siebie po trudach i przeprawach. Stojące jeszcze Słonce i Merkury w Wodniku kieruje Twoją szczególną uwagę w stronę spełnienia!

Twoje życzenia i marzenia zmieniają się. Zauważasz cierpienie świata i własne niezadowolenie. Czas będzie razem z Jowiszem i Merkurym w biegu wstecznym jeszcze raz przemyślając swoje ostatnie postanowienia. Nie wszystkie Twoje życzenia doczekają się teraz samozadowolenia.

Saturn w pozytywnym trygonie to nowe doświadczenia. Twoje wszelkie obowiązki wykonane są ze szczególną uwagą i dokładnością.  Dyscyplina i obowiązkowości jest godna polecenia. Słonce w opozycji nakazuje akceptować racje innych, choć odbiegają one bardzo od Twoich własnych.

Uranus i Węzeł Księżycowy przynosi przyjemny, świeży powiew wiatru. Razem z nim przywitasz nowe odczucia życia.

Jowisz żąda dla Lwa sukcesu! Twoje aspiracje są i zostaną wielkie. Mimo, że Merkury w biegu wstecznym w opozycji dostarcza Ci chaosu będziesz potrafił zrobić z nim porządek.

Szukaj miejsc spokoju nie rezygnuj teraz ze swojego marzenia!

 

 

 

 

                                                                               

Panna 24.8.-23.9

Mars i Wenus od wtorku w opozycji przynosi nieporozumienia w partnerstwach. Szczególnie pierwsza i druga dekada urodzonych razem z kwadratem Neptuna musi akceptować realia i życzenia partnera. Małe złości i wielkie nadzieje mogą przeobrazić się w burzliwe dysputy. Nie prowokuj lepiej stawiając na kompromis i współdziałania.

Sytuacje materialne będą wymagały razem z Merkurym w biegu wstecznym także Twojego analitycznego spojrzenia.

Własna kontrola i dobre oszacowanie osobistej energii pomoże uniknąć niepotrzebnych konfliktów. Tymczasem single mogą spodziewać się nieoczekiwanych spotkań i burzy gwałtownych uczuć.

Zawodowo unikaj ryzykownych przedsięwzięć. Kłótnie i brak dyscypliny mogą zawarzyć na Twojej karierze.

Dobrze, że wielki Pluton służy Ci z pomocą. Jego trygon uporządkuje szybko spontaniczny chaos uczuciowy. Gdy Mars będzie nastawiał Cię buntowniczo, planeta transformacji wskaże świadomie zupełnie inne wyjścia z niecodziennych sytuacji.

Uważaj na zdrowie. Nieplanowe odwiedziny Saturna z jego niekorzystną konstelacją ( pierwsza dekada urodzonych) to uciążliwe kontrole wszelkiego rodzaju.

 

 

 

 

 


Waga 24.9.-23.10

Razem ze Słońcem w trygonie Waga może sobie swobodnie na więcej pozwolić. Punktujesz śmiałością, szybkością decyzji oraz akceptacją niecodziennych projektów. Do Urana w opozycji chyba od dawna się przyzwyczaiłaś. Zmiany sytuacji, niezapowiedziane wypadki dostarczają Ci tylko inspiracji i checi zaakceptowania nowatorskich perspektyw.

Możliwe, że wiele rewolucyjnych impulsów burzy dotychczasowo uporządkowane życie, ale układy planet wymagają nowego nastawienia.

Daty urodzenia 5-10.10 z kwadratem Plutona muszą tworzyć kompromisy szukając dla siebie zgodnego i pasującego otoczenia.

Gdy Wenus uszczęśliwia jeszcze ostanie daty urodzonych Wag sextil Jowisza czuwa nad odpowiednim uznaniem i chwalebnymi czynami. Razem z nim kierujesz do szczęścia.

 Koniec tygodnia przynosi nieoczekiwane sytuacje i wydarzenia, które w przyśpieszonym trybie będą zmieniały Twoje plany.

Trygon Merkurego to wielkie nadzieje. Interesujące możliwości zawodowe poprawiają w tempie błyskawicy Twoją sytuację ekonomiczną. Nie zwracaj uwagi na małe niepowodzenia!

To nie będą cuda nadchodzącego tygodnia, ale realne, bardzo pozytywne koleje losu.

 

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

Kwadrat Słońca, Merkurego i Jowisza wymaga od dawna Twojego zaangażowania, wytrzymałości oraz pomysłowości. Wtorek będzie dniem przełomowym w nowym tygodniu! Trygon Wenus z Ryby nie tylko poprawia nastroje i zapatrywania, ale umożliwi rozwiązania trudnych problemów komunikacji. Nagle z łatwością znajdujesz wyjścia nawet z bardzo skomplikowanych do tej pory sytuacji. Mars w trygonie przynosi siły przebicia i moc. Razem z nim przeskakujesz postawione Ci wymagania Słońca w kwadracie!  Teraz, bowiem miłość będzie czekała na Skorpiona!

Nowe znajomości, sympatyczne wiadomości, przyjemne spotkania poprawiają aurę w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Zawodowo, finansowo i prywatnie wysuwasz się do pierwszych rzędów.

Single z trygonem Marsa i Wenus mogą oczekiwać bardzo przyjemnego czasu. Nie opieraj się!

 Poddaj raczej romantycznemu nastrojowi ufając nadchodzącym jeszcze dniom nieznanym.

Pod koniec tygodnia wyglądaj zwycięstwa. Sextil Twojego Plutona z Marsem to rozplątanie wreszcie starego Gordyjskiego Węzła!

Odważ się eksperymentować, schodząc ad extremum z utartej, nieaktualnej drogi!

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

 Gdy koniunkcja Saturna przypomina, że życie to nie jest bajka dla pierwszej dekady urodzonych, kwadrat Wenus zaostrzy sytuację w partnerstwach. Twoja pozycja będzie wymagała wytrzymałości i zaakceptowania inności czy to w relacjach prywatnych czy też zawodowych.

Prawda, podział obowiązków, solidność oraz autentyczność pozwoli spełnić wysokie wymagania obu planet.  Neptun i Mars w kwadracie dla pierwszej i drugiej dekady urodzonych to nie lada wyzwanie odróżnienia prawidłowego od priorytetu i aktualnej potrzeby!

Pozostań w realu akceptując nieprzyjemną rzeczywistość. Gwiazdy wzywają Strzelca do spokoju i opanowania. Tylko tak będzie można trudny czas przetrzymać. Trygon Urana i Jowisza prezentuje szybkie zmiany sytuacji, optymistyczne niespodzianki i koleje losu.

Interesujące oferty musisz natychmiast przyjmować. Postęp i rozwój z Jowiszem jest gwarantowany.

Musisz z tego korzystać!

 

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Merkury w biegu wstecznym opóźnia wykonanie zadań, utrudnia komunikację i wprowadza niepewność…

 Ale pal licho bojowe zadania! Ustawiająca się Wenus w sextilu uświadomi Koziorożcom, że praca to nie jest wszystko! Romantyczna aura otacza i Ciebie. Razem z nią jest gotowy do flirtu, spędzenia czasu w miłym towarzystwie, intersujących rozmów akceptując aprobująco spojrzenia płci przeciwnych.

Powodzenia muszą na razie zaczekać. Jesteś, bowiem zajęty sobą, swoim nastrojem, optymistyczną sytuacją rodzinną i darami finansowymi. Sextil Neptun i Marsa układa sam współpracę nawet z wielkimi konkurentami. Machasz ze zrozumieniem ręką na drobne nieporozumienia. Nie ma, co się denerwować, gdy wiesz, że wieczorem czeka na Ciebie nastrojowość, intymności i sklepienie nieba!

Wszystko będzie dobrze –mówią do Ciebie planety z Ryb. A Ty wierzysz, w radosne zakończenia. Istota dni Koziorożca doświadcza przeobrażenia. Gdy za oknem śnieg, deszcz czy mróz w Twoim sercu będzie płonął gorący ogień.

Daty urodzenia 3-7.1 z kwadratem Urana i koniunkcją Plutona cierpią pod wpływem ciągłych nieoczekiwanego obrotów sytuacji. Akceptując realia oszczędzisz sobie korony cierniowej. Nie uciekaj od siebie samego.

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Ty, jako Wodnik oczekujesz w nowym tygodniu najlepszych korzyści. Planety w Twoim znaku będą pomagać abyś szedł dalej swoim wyznaczonym torem dodając Ci wielkiej energii i pewności siebie!

Sextil Saturna dla pierwszej dekady urodzonych jest super korzyścią w karierze zawodowej. Realizacje własnych potrzeb, planów i pomysłów są żyrowane przez korzystny układ planet. Nie naginaj się tylko do tego, co mówią inni…! Twoja osoba i własne wybory musza być teraz dla Wodnika najważniejsze.

Razem ze Słońcem w Twoim znaku pozostaje przy Tobie siła, władza i power do działania. Łączący się Merkury pozytywnie z Twoim Uranem to czas nowych decyzji, niecodziennych możliwości oraz szansa do zrealizowania tego, co wcześniej się nie udało!

Przygotuj się dobrze do bojowej wędrówki i bardzo przyjaźnie nastawionego do Ciebie świata.  Projekty, które od dawna leżą Ci na sercu dożyją pozytywnego happy-endu.

Wenus w koniunkcji dla trzeciej dekady urodzonych to łatwość i lekkość we wszelkich relacjach. Nie rozpraszaj swojej energii z opozycją Jowisza. Twoja dynamiczność musi być tam skierowana, gdzie gwarantowane jest bezpieczeństwo!

 

 

 

 


 
Ryba 20.2.-20.3

Kwadrat Saturna dla pierwszej dekady urodzonych wskazuje punkty w Twoim życiu, gdzie od dawna jesteś niezadowolona. Wrażliwe przesilenia Twojego dobrze skrywanego przed światem życiorysu z tym tranzytem trzeba będzie przerobić i pokonać! Sprawdzając codziennie swoją długą listę niespełnionych marzeń zaznacz wtorkowy wieczór czerwoną, grubą kreską.

Wenus wchodząca właśnie do Twojego znaku przynosi ze sobą zielone światło dla pozytywnych uczuć, radości, harmonii, miłości i bliskiego poczucia szczęścia!

Koniunkcja Neptuna razem z planetą rozkoszy wprowadza Cię w nastrojowe usposobienie. Nagle dostrzegasz znowu tyle dookoła pieknego! Problemy są przecież do rozwiązania! To dobrze, że wszystko tak się szczęśliwie zmienia!

Koniunkcja Marsa dla pierwszej i drugiej dekady urodzonych razem z sextilem Plutona to ogrom naturalnej bezpośredniości prowadzącej do tryumfu!

Rybo, Twój czas jest teraz abyś przeforsowała swoje talenty, kreatywne zdolności oraz fenomenalną kompetentność!

Neptunem w Twoim znaku musisz umieć odpowiednio kierować. Jego pozycja raz na ponad sto dwadzieścia lat należy bezbłędnie wykorzystać!

Nadchodzi bardzo dobry tydzień! Będziesz oczarowana!

 

                                         Dla wszystkichPrzejście Wenus w znak Ryb przypomina nam o miłości bezgranicznej, niepojętej, duchowej, a nawet bezinteresownej..

Uczucia razem z nią staja się niebiańskie. Nasza uwaga skierowana jest na innych, przypominając nam o bliźnich, pomocy i składaniu ofiary także z samych siebie…

Ograniczaj siebie i swoją energię.

Gdy jedni z nas będą pływać razem z Wenus w Rybach w niebiosach, inni będą cierpieć nie zdając sobie może sprawy, co jest przyczyną ich bólu. W znaku Ryb pragniemy pomagać tym, których szczęście omija. Działalność społeczna, altruizm, hojność to symbole, które są teraz myślą przewodnią.

W połączeniu z Saturnem i Neptunem Wenus szuka sprawiedliwości. Czynności tylko z głębokim przekonaniem. Połączenia rozumu z duszą i ciałem. Z niewidzialnym, nieprzeniknionym i tajemniczym.

W tym czasie nasze potrzeby w partnerstwach rosną do wielkich rozmiarów.. Marzenia oraz ideały, bowiem odbiegają całkowicie od realności. Niezwykłe romantyczny ton daje naszym uczuciom oraz emocjom intensywnej wspólnoty. Całkowita jedność. Muzyka, sztuka, kreatywne działania artystyczne razem z Wenus w znaku Ryb dostarcza nam bardzo bogatych wewnętrznych doświadczeń i pozazmysłowych inspiracji.  

 

28.1.15 należy jednak oddzielić marzenia od rzeczywistości. Saturn w kwadracie przypomina o twardym realu, obowiązkach i nieuregulowanych sytuacjach finansowych. Do końca tygodnia warto zając się sytuacjami gospodarczymi. Merkury jeszcze w biegu wstecznym będzie pomagał nam uporządkować wszystkie zaległości ekonomiczne.

Działając ostrożnie ominiesz błędy i nieporozumienia. Przy biegu retour Merkurego trzeba wykorzystać przeszłą wiedzę oraz doświadczenia eksploatując ją w aktualnej realności.

Do konieczności zmian, innowacji i poprawieniu planów wzywa Słonce w znaku Wodnika. Razem z niekorzystnym połączeniem Wenus z Saturnem wiele z naszych pomysłów może być finansowo zagrożonych, dlatego kieruj dobrze skąpą ilość pozytywnej energii w należyte strony.

Decyzje oraz prestiżowe zamiary lepiej odłożyć na później przy niekorzystnym biegu planety komunikacji. Zwiększona kreatywność z Wenus w znaku Ryby dostrzeże nowe drogi i rozwiązania bez niepotrzebnych ucieczek w świat iluzji.
...Życie ma tak wiele aspektów i pięknych kolorów, że warto o nie walczyć, warto walczyć o dobro, szlachetne, czyste uczucia, które stanowią prawdziwe, ponadczasowe wartości, istotę człowieczeństwa.' - Fragment książki Ewa Borowska „ Niebieskie liście”

 

 

 Ja życzę wszystkim optymistycznego tygodnia!

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon: 0043/6645403372 lub  0043/16004350.

 Bezpośrednie połączenie z Polski: Telefon Numer: 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto)

E-mail: honorata.n@outlook.com

 

Słońce w Koziorożcu, Wiedeń 24.1.15


Cupid and Psyche

Bild: Cupid and Psyche-Canova via Wikimedia Commons.