Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od   19.1.15 do 25.1.15. Nów Księżyca w znaku Wodnika na osi Lew/ Wodnik 20.1.15 o godzinie 14;15. Mars konjunktion Neptun. Merkury w biegu wstecznym od 21.1.15 do 12.2.15.

Gdy jed­nak wszys­tko za­leży od przy­pad­ku, mu­simy te­mu przy­pad­ko­wi zaufać. 

J.R.R. Tolkien
Konstelacje tygodnia:  

Wenus ustawia się w opozycji do Jowisza. Słonce opuszcza Koziorożca we wtorek. Mars i Neptun tworzą koniunkcję podczas nowiu Księżyca w znaku Wodnika.  W środę Merkury wyrusza w bieg wsteczny.(!)  Słonce i Saturn łącza się w sextil.

.

 

 

 

Jaki będzie nowy tydzień?

Wiele konstelacji mimo nowiu Księżyca nie będzie namawiało na rozpoczynanie czegoś nowego. Przejście Słońca w znak Wodnika i opozycja Wenus z Jowiszem krzyżuje wiele planów. Nagle dostrzegamy wiele nowych możliwości dla naszej przyszłości. Stop! Koniunkcja Marsa z Neptunem i zatrzymanie się Merkurego to nie jest wyruszenia do startu! Wszelkie pomysły muszą być dokładnie zbadane.! Na szczęście koniunkcja Słońca z Saturnem pomoże nam wyjść ze ślepych uliczek.

 

 

 

 

Tyl­ko ten, kto ma od­wagę mówić to, co myśli, zasługu­je na pełne zaufa­nie. Być może człowiek ta­ki wy­razi się cza­sem niezręcznie, a na­wet nieg­rzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał. 

Carlo Frabetti


                                     Fazy Księżyca


-w poniedziałek do godziny 24; 00 Księżyc w znaku Koziorożca w kwadracie z Uranem to niemile niespodzianki, zgrzyty w pracy i nieporozumienia… Stawiaj priorytety koncertując się na prace szukając ostatecznych rozwiązań.

-od wtorku godziny 0; 00 Księżyc i jego Nów w znaku Wodnika do czwartku 13; 49 godz. z sextilem Saturna i Urana przynosi nagłe, niespodziewane zmiany sytuacji, nowe pomysły i odmienne doświadczenia. Planuj następne kroki dokładnie. Czwartkowy kwadrat Księżyca z Saturnem może już przynieść krytykę i niezadowolenie.

-od czwartku godziny 13; 50 godz. do soboty 14; 32 godziny Księżyc w spokojnej Rybie razem z sextilem Plutona i trygonem do Saturna to pewne wystąpienia, niepodważalne argumenty i prawidłowe, jednomyślne decyzje!

-od soboty 13; 50 godziny rozpoczynamy weekendu z Księżycem w burzliwym Baranie z kwadratem do Plutona.  Przesada, zbyt wielka dominacja, za szybkie, nieprzemyślane słowa mogą przynieść konflikty. Przeznacz lepiej czas na aktywność sportową!

 

 

 

 

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku.Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów.

-poniedziałek 19.1.15 od godziny 11; 52 do 20.1.15 godziny 14.

-czwartek 22.1.15 od godziny 2; 46 do 13; 49 godziny.

-piątek 23.1.15 od godziny 12; 14 do 24.1.15  godziny 14;32

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

Miłość jest piękna tyl­ko wte­dy, gdy obie stro­ny mają do siebie zaufa­nie i są w sta­nie dać so­bie nawza­jem poczu­cie bezpieczeństwa. M. Sandemo

 

Baran 21.3-20.4

Od wtorku nadchodzą pozytywne wiadomości!

 Przechodzące Słonce do przyjaznego Wodnika przynosi nowe, oryginalne znajomości, propozycje i korzystne warunki dla wszelkiej współpracy z grupami podobnie myślących!

Nie wyskakuj teraz z samotnymi posunięciami. Wiele planet w odpowiednich układach namawia do kooperacji. Razem ze Słonce, Jowiszem i Wenus nie boisz się nowych przedsięwzięć. Spontaniczne integrujesz alternatywy łącząc je w Twoje życie codzienne.  Druga dekada z kwadratem Plutona musi zrezygnować z użycia przemocy. Przymus czy manipulacja nic tu nie pomoże. Kieruj się jednomyślnie życzliwością. Priorytetem musi być bezkonfliktowość.

Prywatnie, uczuciowo i finansowa sytuacje się w mgnieniu oka poprawiają.  Miłość kwitnie w swojej awangardowości. Ty sam z Węzłem Księżycowym spotykasz wielu ludzi z przyszłości.

Twoja wielka energia przyda się całemu otoczeniu. Nie zapominaj, że Merkury jest wkrótce w biegu wstecznym wymagając od Ciebie rzetelności! Gdzie sytuacje są nie jasne nic nie ryzykuj.

 

 

 

 

 


Byk 21.4.-20.5

Słonce i Nów Księżyca w kwadracie przyniesie parę wyzwań Bykowi. Trudności jednak z Marsem, Neptunem i Plutonem będą do przezwyciężenia! Sytuacje wymagają od Ciebie inicjatywy oraz twórczej postawy.

Zamiast robić jedna krok do przodu, dwa do tylu trzymaj się lepiej wyznaczonego sobie celu.

Mars i Neptun budzi w Tobie intuicję. Aby nie stracić energii na projekty, które się nie opłacą, słuchaj lepiej swojego ego! Podejmując ostateczna decyzje, przemyśl dokładnie aktualny problem.  Sytuacja finansowa wymaga Twojej natężonej uwagi. Gwiazdy ostrzegają przed rozrzutnością czy też niepotrzebnymi inwestycjami.

Pluton, Mars ręczą za odpowiednią, silną energię. Wiele sytuacji partnerskich wymaga od Ciebie mądrości i nowej interpretacji własnego światopoglądu. Czy Twoje wyobrażania są jednomyślnie w różnych związkach partnerskich?

Cel, który sobie sam postawiłeś osiągniesz tylko dzięki wielkiej cierpliwości.

Nie zapominając o sobie, uwzględnij potrzeby Twojego otoczenia! Sytuacje będą się zmieniały nieoczekiwanie. Więcej elastyczności.

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

We wtorek Twoja planeta Merkury zatrzymuje się razem z przejściem Słońca do Wodnika. Dla Ciebie oznacza to natychmiastowe skoncentrowanie się na sprawach zawodowych. Razem z trygonem Słońca, Wenus i Merkurego masz szanse wszystko nadgonić, co ostatnio się nie udało, nie powiodło lub co przegapiłeś! Nie pozwól tylko nikomu wtrącać się do swoich planów i zamierzeń. Kwadrat Marsa to możliwość nie potrzebnych konfliktów, które mogą zahamować Twój rozwój i pęd do przodu!  Kieruj się przede wszystkim stałością, stabilizacją i utwierdzeniem swojej pozycji fachowcy. Solidne podejście do wszelkich spraw utwierdzi jeszcze raz Twoje pozytywne zmiany. Uranus w sextilu z trygonem Węzła Księżycowego przynosi różnorodność zadań, która czeka na Ciebie.

Wenus w trygonie zapewnia dobry humor, optymistyczne nastawienie i ciekawość świata. Wszelkie układy wzajemnej życzliwości są protegowane przez planetę wdzięku, miłości oraz szczęścia.

Saturn w opozycji daje Ci jednak czasami niepewność. Nie szukaj tylko dziury w całym! Bliźniak przechodzi czas przełomu, czekając na stan równowagi. Różnice poglądów trzeba od razu omówić. Nie uciekaj od konfrontacji.

 

 

 

 


Rak 22.6.-22.7.

Za Tobą wiele wyzwań z wieloma opozycjami ważnych planet. Od wtorku Słonce przechodząc do znaku Wodnika kończąc cztery długie tygodnie zmagań!

Mars i Neptun stojąc w trygonie nakazuje kierowanie się intuicją. Przed Rakiem wielkie zadania, które będziesz potrafił, ze spokojem wykonać, jeżeli w ostatniej sekundzie się nie poddasz! Pamiętaj, że rezygnacja przed samym osiągnieciem celu jest Twoją cechą charakterystyczną... Krok do przodu, poddanie, dwa kroki do tylu razem z połączeniem Marsa z Neptunem nie będzie korzystne!

Spójrz jeszcze raz z dystansu na osiągnięte już cele i trudny rok 2014. Przed Tobą lepszy czas, więcej zadań, ale to wszystko się opłaci! Cisze, dołki psychiczne trzeba jeszcze przetrzymać z zaciśniętymi zębami. Następny tydzień czeka Cię już wiele pieknego! Nie ustępuj ze swojego stanowiska, przyznając ze smutkiem komuś rację. Walka o siebie, musi trwać do końca. Wycofanie-będzie oznaczało rezygnację z marzeń. Nie rób tego.

Szczególnie daty urodzenia 3.7-8.7 z opozycją Plutona i kwadratem Urana muszą stawiać na spokój. Wewnętrzną harmonią, odwagą, zaufaniem w przyszłość i pozytywnym nastawieniem będziesz potrafił ominąć wszelkie dolegliwości.

 Lew 23.7.-23.8

Razem z nowiem Księżyca trzy planety w opozycji od wtorku nie będą sprawiały Ci kłopotu pożegnać się z tym, co nie pozwala Ci na spełnienie, wolność oraz niezależność. Twoja decyzja będzie głosem serca i przesuwanie czasu lub działania na zwłokę nie są Twoją profesją.

 Lew pragnie osobistego szczęścia, a obowiązki wykonuje tylko dobrowolnie.

Partnerstwa, związki i komunikacja wszelkiego rodzaju potrzebuje natychmiastowej reorganizacji. Nieprzejęcia stanowiska, rezygnacja lub całkowita zmiana wykaże tylko pozytywne cechy Twojego charakteru. Słonce w Wodniku przypomina abyś się nie chował i dostrzegł w przyszłości razem z Jowiszem Twoje niecodzienne szanse. Wolność nie musi oznaczać uzależnienia się od warunków. Lew nigdy nie podążał za tłumem starając się indywidulanie kreować swój życiorys.

Z trygonem Urana wybieraj nowe drogi. Merkury w biegu wstecznym przypomni to, co od dawna w sobie ukrywałeś. Pozytywne współprace i możliwości otworzą się przed Tobą po zakończeniu tego, co od dawna nie równa się z satysfakcją.

Mniej będzie oznaczało w tym tygodniu więcej. Stawiaj na realia, omijając brak zabezpieczeń i lekkomyślność.

 

 

 

                                                                               

Panna 24.8.-23.9

Opozycja Neptuna, Marsa i kwadrat Saturna dla pierwszej dekady urodzonych oznacza ograniczenia, trudności. Wiele sytuacji i na pewno ludzi wymaga od Ciebie niemożliwego, rzucając kamienie pod nogi. Spokojnie. Brak alternatywy i sprzyjających warunków niech będzie polem do popisu! Nowe pojawiające się impulsy od wtorku kierują Cię ku modernizacji, nowoczesności i zafascynowania pracą z grupą.

Pluton w trygonie pomaga unieruchomić przeciwników. Nie akceptuj tylko tego, co nie jest zgodne z Twoim sercem.

Panna musi pozostać wierna sobie i własnym ideałom. Jeżeli sama wierzysz w swoje plany -czeka Cię powodzenie. W innym przypadku Saturn będzie zabierał, to, co nie pasuje do Twoich planów. Wypowiadaj swoje zdania odważnie. Odwaga cywilna będzie nagrodzona.

Trzecia dekada urodzonych jeszcze z trygone Słońca zapowiada czas optymizmu. Mimo, że Twój Merkury wyrusza w bieg wsteczny spodziewaj się wiele pięknych spotkań i przyjemnych momentów.

Nów Księżyca i planety w Wodniku będą stateczną Pannę namawiały do postępu. Kieruj Twój wzrok ku odrestaurowanej przyszłości!.

 

 

 

 

 

 


Waga 24.9.-23.10

Słonce, Wenus i Merkury w trygonie pomoże wreszcie rozwinąć Twoje skrzydła. Waga przygotowuje się do wysokich lotów i bardzo znaczących występów. Planety w Wodniku objawią Twoją postać jak z najlepszej strony. Mimo, że Merkury zatrzymuje się dla Ciebie przynosząc zbawienne rozwiązania spraw dotąd niezałatwiony. Razem z Twoją Wenus układy partnerskie zmieniaj się diametralnie.

Miłość bajeczna jest! I teraz sama tego doświadczasz.  Gdy zawodowo nadchodzą nowe, oryginale propozycje w związkach panuje stan błogostanu. Kiedy nie zawiedzie Twoja koncentracja mimo koniunkcji Marsa z Neptunem( dla wszystkich) już do końca tygodnia można śmiało prognozować wielkie powodzenie.

Decyzje razem z Węzłem Księżycowym musisz teraz podejmować. Nie uciekaj tylko od zdecydowania i zarzadzania!

Daty urodzonych Wag od  4.10- do 9.10 z kwadratem Plutona i opozycją Urana potrzebują czasu i wytchnienia. Przeczekaj lepiej trudne warunki atmosferyczne. Jowisz i Słonce przyniesie ratunek i protekcje.

Pamiętaj o sobie i swoich naturalnych potrzebach nie pozwalając nikomu się wykorzystać. Nów w trygonie zapewnia nowe, optymistyczne, niekonwencjonalne przedsięwzięcia, gdy nie przekroczysz granic realizmu.

 

 

 

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

Mars w trygonie w Rybach budzi w Tobie marzenia i tęsknoty do prawdziwych, romantycznych uczuć. Planety w znaku Wodnika, Nów Księżyca w kwadracie i połączenie Marsa z Neptunem może przynieść iluzje, za która teraz podążasz. Wszelkie działania z Merkurym w biegu wstecznym, znajdującym się w niekorzystnym położeniu zapowiada nie tylko trudności wszelkiego rodzaju komunikacji, ale także zamykanie za sobą pewnych teamów.

Nie wybieraj się za szybko w drogę, nie podejmuj emocjonalnych decyzji. Następne cztery tygodnie ze Słońcem w nieprzychylnej pozycji trzeba będzie cierpliwie przeczekać rozwiązując krok po kroku z cierpliwością ograniczenia.

Polegać możesz na swoim Plutonie w trygonie. Jego wielka siła dodaje Ci ogromnej mocy oraz niezłomności.

Jowisz i Wenus podaje do wiadomości, aby zrezygnować z wyolbrzymiania i patosu. Napięcia w partnerstwach będą do wytrzymania, jeżeli skierujesz swoje kroki do opanowania i spokoju. Nie słuchaj o gruszkach rosnących na wierzbie. Propozycji będzie bardzo wiele, ale nie wszystko będzie się zgadzało z Twoimi ideami.

Nie oddawaj teraz odpowiedzialności za siebie, swoje projekty i plany w obce ręce. Wszelkie dyrektywy musisz mieć sam pod kontrolą!

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

Słonce, Merkury i Wenus stoją w sextilu do Twojego znaku, co już jest gwarancją sukcesu.  Wszelkie spotkania, nowe znajomości, propozycje współpracy w grupach stoją pod dobrą gwiazdą przynosząc ciekawe nowiny.  Otwórz swoje serce na wnioski i sugestie skierowane w Twoją właśnie stronę. Nowe propozycje będą spełniać Twoje oczekiwania zapewniając stanowcze realizację.

Saturn w koniunkcji daje Ci stałość i bezpieczeństwo, jeżeli nie zapomnisz o swoim optymizmie! Kwadrat Marsa i Neptuna oraz obie planety w koniunkcji oznaczają jednak jeszcze niezdecydowanie. W która stronę masz wyruszyć? Co naprawdę zrobić? I co jest Twoim ziszczeniem?

Niejasne sytuacje trzeba przeczekać i dokładnie przeanalizować. Merkury w sextilu pomoże odnaleźć odpowiednie metody. Reorganizacja i zmiany wyjdą tylko Ci na dobrze.

Nowy tydzień naznacza się dobrą atmosferą, mobilnością i ogromną nadzieją. Now księżyca z Wodnika obwieszcza rozpoczęcie nowej, pozytywnej fazy.

Partnerstwa wszelkiego rodzaju rozwijają się przesympatycznie, gdy nie zlekceważysz reali. Niedojrzałość decyzji może być negatywnie skwitowana przez Saturna w Twoim znaku.

 Ty sam poczujesz wreszcie powiew wiatru w skrzydłach i fantazyjną energię! Obowiązki jednak muszą być wykonane.

 

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

 

Słonce opuszcza Twój znak, aby zawitać tutaj dopiero za rok…Wierzę, że był to dla Ciebie dobry czas, przynoszący więcej zrozumiana, pewności siebie i stałości w założeniach. Jego pozytywna energia będzie długo Ci przyświecać mianując Cię latarnią morską na wzburzonym morzu. Pluton zostaje i jego koniunkcja daje Ci mocy i energii do działania. Urodzeni od 1.1. do 5.1 z kwadratem Urana muszą akceptować nagłe zmiany, ekstremalne niepokoje razem z postawieniem Twojego świata na głowie.

Uran żąda całkowitych zmian w Twoim życiu. Pluton transformuje. W tym tygodniu Mars z Neptunem stoi jednak w sextilu ofiarując Ci wiele kreatywnych pomysłów, wyczucia sytuacji, zrozumienia drugiego oraz pewność i zdecydowanie.

Twojemu praktycznemu podejście do zajęć profesjonalnych sprzyja optymalna koncentracja. Idziesz za ciosem do celu, ale z akceptowaniem potrzeb otoczenia.

Modernizacje i unowocześnienia ze strony planet w Wodniku nie będą Cię interesowały. Wykaż się jednak kooperacją.  Merkury w biegu wstecznym to nie jest czas na rozpoczynanie nowego. W spokoju przeczekaj niejasne sytuacje.

 

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Tak piękny czas, jaki czeka Wodnika od wtorku zdarza się tylko raz do roku! Wykorzystaj, więc nadchodzące cztery tygodnie razem z nowiem Księżyca w Twoim znaku, Słońcem, Merkurym i Wenus do spełnienia lub rozpoczęcia tego, o czym od dawna marzysz.

 Wszystkim, którzy oczekują dnia urodzin, składam już najlepsze życzenia. Układy planet są wyśmienite. Zabieraj się od środka tygodnia do projektowania i działania!

Pełen energii i zapału przeforsuj śmiało własne postulaty. Program z Merkurym w biegu wstecznym należy rozpocząć od modyfikacji i nowego strojenia instrumentów. Spełnienia szukaj w kolektywach nowej orientacji. Uranus dodaje lekkości i swobody. Jowisz i Wenus magicznych spotykań i propozycji nie do odrzucenia.

Twoja szarmancka postawa i wiara w lepsza świat pociągnie za sobą tłumy. Sextil Saturna wdroży pomysły w czyny.

Własne dobro, zgoda i stabilność rokuje wygrane i honorowe zaszczyty.

 

 

 

 

 

 


 
Ryba 20.2.-20.3

Kwadrat Saturna i koniunkcja Marsa z Neptunem zatrzymuje w miejscu wszystkich urodzonych w pierwszych dekadach. Dodatkowo Merkury w biegu wstecznym będzie wiązał ręce i ograniczał to, czemu trzeba się dokładnie przyjrzeć. Nowe dni przynoszą powolne kroki do pojęcia i zrozumienia tego, co do tej pory było nie jasne. Intuicja musi teraz poczekać.

Sprawdzaj faty, liczby i realia.

Razem z Marsem i sextilem Plutona jesteś w dobrej formie, aby sam sprostać wyzwaniom bez zbędnej heroiczności. W Twoim gronie znajdują się ludzie, którzy Ci pomogą spełnić wizje i marzenia. Nie bój się prosić, dawać sygnały lub pytać o dalsza drogę. Przecież tylko ten, kto pyta, na pewno nie zabłądzi!

Połowa tygodnia otwiera przed Tobą nową możliwości.. Sprawy i sytuacje, które do tej pory były nie w porządku doczekają się rozwiązania.

Słonce i Nów w znaku Wodnika przypomni Ci o osobistym spełnieniu, potrzebie wolności i niezależności.

Nie omijaj konfliktów.

Wyjaśnienia i Twoja autentyczna postawa pomoże tylko ujawnić sens Twoich poczynań. Prawość i szlachetność działań opłaci się na pewno.

                                        Dla wszystkich20 stycznia Słonce przechodząc do Wodnika spotyka się z Księżycem tworząc Nów na osi Wodnik /Lew poruszając tematy i symboli indywidualnych i zbiorowych, osobistego spełnienia, wolności, niezależności oraz ograniczeń, uzależnień. Istota wiary i duchowości należy także do znaku Wodnika. W tym samym czasie Mars łączy się w znaku wrażliwych, spirytualnych Ryb z Neptunem przysłaniając nam prawdę podszywając różne pomysły, nie koniecznie prowadzących do realizacji wymyślonych celów!

Nasza energia słabnie, zostaje przytłumiona, brak jest faktów, odpowiedniej koncentracji i precyzji.. Okres ten nadaje się wspaniale na medytację i zajęcie się duchowością lub sztuką.

 Ale nie poważnymi celami. Merkury, bowiem przebywający także w tym czasie w Wodniku zatrzymuje się i wyrusza w bieg wsteczny!

 

To nie jest czas na rozpoczęcie ważnych projektów, istotnych podpisów, umów czy tez wielkie zakupy! Nie podejmuj teraz istotnych decyzji, ale przeznacz czas na korekty, poprawianie, przemyślania i modernizowanie planów. Komunikacja wszelkiego rodzaju jest utrudniona. Przeprowadzki, wyjazdy, podróże nie stoją pod dobrą gwiazdą.  Merkury pozostaje w biegu wstecznym do 12 lutego 2015.

 

Wtorkowy Nów Księżyca na osi Wodnik/ Lew przynosi ze sobą wiele sprzecznych życzeń, wyobrażeń i pragnień w zakresie osobistym, partnerskim i finansowym. Ci, którzy tkwią od dawna w uzależnieniach będą nachodzić myśli, aby się uwolnić! Tendencja do wolności z wieloma planetami w znaku Wodnika jest olbrzymi, ale nierealistyczne wyobrażenia przy innych konstelacjach nie gwarantują niestety spełnienia. Razem z Marsem w Rybach nasze emocjonalne działania mogą spowodować, że przy wielkich uczuciach wreszcie sprzeciwimy się czemuś, albo komuś, kto/ co nas hamuje od dawna.

Znak Lwa w opozycji do Wodnika wszak pragnie świecić i być zauważony! Jego optymizm i pewność siebie, trzeba połączyć z dojrzałością, aby doczekać się realizacji pomysłów. Wiele obietnic, wygórowane marzenia i oczekiwania muszą podlec z Merkurym w biegu wstecznym całkowitej kontroli.

Już tylko samo Słonce w Wodniku szuka nowego sensu życia posługując się własnym intelektem i nowoczesnymi technikami.

Merkury w biegu wstecznym może wprowadzić zamieszania, zmuszając do zmiany i taktyki działania. Nie przesadzaj z nadmiernym optymizmem słuchając niesprawdzonych podpowiedzi..

Bajeczne pomysły i cudowne zakończenia nie codziennie się zdarzają. Dlatego sprawdzaj lepiej wszystko nie zapominając o wdrożeniu reali do swojego marzenia. Zbyt wysokie wymagania, idealistyczne działania niemające konkretów mogą przynieść rozczarowania.

Tam gdzie będzie użyta siła, przemoc, manipulacja( Uran, Pluton kwadrat aktywny), fanatyzm religijny i polityczny można niestety, i w tym tygodniu prognozować ekstremalne wydarzenia.( Mars, Neptun koniunkcja w Rybach)

Pod koniec tygodnia z Księżycem w Baranie w kwadracie do Plutona zrezygnuj z buntowniczych impulsów. Zbyt emocjonalne czyny, niecierpliwe słowa można będzie wkrótce pożałować.

Stawiając raczej na cierpliwość, opanowanie i spokój ominiesz sytuacje frustracji.

 

 

„Urodzisz się dzięki kaszta­nom i chcę, żebyś było do nich po­dob­ne. Ukłuj,  gdy dot­knie cię ktoś, ko­go nie chcesz i nie lu­bisz. Po­każ miękką, ciepłą skórę, pozwól jej dot­knąć i ją pogłas­kać, gdy stwier­dzisz, że ktoś jest dob­ry i go lu­bisz. Ale wnętrze zaw­sze zacho­waj tyl­ko dla siebie i dla niewielu ludzi, którym zaufasz, bo na pew­no są gdzieś ta­cy, tyl­ko trze­ba ich zna­leźć. Ja jeszcze ich nie zna­lazłam, ale może...”D. Terakowska.

Ja życzę wszystkim spokojnego tygodnia!

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon: 0043/6645403372 lub  0043/16004350.

 Bezpośrednie połączenie z Polski: Telefon Numer: 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto)

E-mail: honorata.n@outlook.com

 

Słońce w Koziorożcu, Wiedeń 18.1.15

 

Tylko ci, którym ufasz, mogą cię zdradzić. Terry Goodkind


Gian Battista Zelotti - Venus between Mars and Neptune - WGA25965

Bild: Gian Battista Zelotti - Venus between Mars and Neptune-via Wikimedia Commons.