Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od   12.1.15 do 18.1.15. Mars w znaku Ryb. Mars kwadrat Saturn.

Jedynymi ograniczeniami w twoim życiu są te, które sam sobie narzucasz.

 Robin S. Sharma
Konstelacje tygodnia:  

Mars opuszcza Wodniak wchodząc do znaku Ryb. Wenus i Merkury ustawiają w sextilu do Urana. Saturn blokuje Marsa w kwadracie.  Uranus kwadrat Pluton pozostaje aktywny.

 

 

 

Jaki będzie nowy tydzień?

 Gdy pragniemy, czegoś z całego serca, nie ma dla nas ograniczeń. Ale czy na pewno?

Saturn już w Strzelcu w kwadracie do Marsa obok aktywnego kwadratu Urana z Plutonem przynosi wielką energię napięć i ograniczeń. Dysharmonia planet to działania wielu przeciwstawnych sił.  Nowe zwątpienia, a może i stres odbiera nam tym razem planeta zmienność Uranus razem z Merkurym i Wenus. Niecodzienne pomysły, komunikacja, nowe partnerstw czy przyjaźnie rozwiązują twardość dwóch kwadratów pozwalając dostrzec postępowe rozwiązania.

                                      Fazy Księżyca-do wtorku 0; 45 godz. Księżyc w Wadze podczas poniedziałkowej opozycji do Urana przyspiesza wiele działań. Po malutku….Jego wtorkowy sextil z Jowiszem nastraja nas pozytywnie do otoczenia. Szukamy porozumienia i harmonii.

-od wtorku 0; 46 godz. do piątku godziny 9; 02 Księżyc w Skorpionie z trygonem do Neptuna nakłania do kierowania się intuicją. Spróbuj włączyć swój szósty zmysł! W czwartek Księżyc w kwadracie do Jowisza ostrzega przed wypowiadaniem przyrzeczeń, które trudno będzie dotrzymać!

-od piątku 9; 03 godz. Księżyc w Strzelcu z sextilem Wenus i Marsa to świetny czas dla miłości, romantyczno-intelektualnych spotkań, wspólnych wyjść i rozmów…aktywności z rodziną w plenerze, na łonie natury lub długi spacer urozmaicą ten entuzjastyczny dzień.

 

 

 

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku.Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów.

-wtorek 13.1.15 od godziny 10; 48 do 14.1.15 godziny 0;45

-piątek 16.1.15 od godziny 0; 53 do 9; 02 godziny.

-sobota 17.1.15 od godziny 20; 26 do 18.1.15 godziny 13;05

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


Zło nie zniknie tylko, dlatego, że przestaniemy je dostrzegać.  S. Beckett


Baran 21.3-20.4

Nowe dni jeszcze z kwadratem Słońca i Twoim Marsem w kwadracie do Saturna przynosi pewne blokady i ograniczenia.  Twój spontaniczny, żywy charakter działania trzeba będzie zmienić w nadchodzących dniach. Gdy Saturn hamuje, Merkury i Wenus w sextilu pomoże znaleźć Baranom nowe rozwiązania! Punktujesz pełną koncentracją, obyciem i elokwencją. Wszelkie układy partnerskie stoją pod dobrą gwiazdą! Stawiaj na nowe, niecodzienne aranżacje opierając się na realiach.

Trzecia dekada urodzonych jeszcze z kwadratem Słońca musi ograniczyć swoje wymagania. I małe postępy zaprowadź Cię spokojnie do celu. Styczeń nie jest Twoim ulubionym miesiącem, ale gdy posłuchasz się podpowiedzi Jowisza i Saturna możesz zajść bardzo daleko!

Czasami warto również poczekać. Saturn w sextilu pozwoli zebrać na pewno dobre plony Twojej pracy, gdy będziesz brał pod uwagę dyscyplinę, dokładność oraz solidność.

Zrezygnuj wreszcie z niewykonalnych zamiarów. Nic nie ryzykuj.

 

 

 

 


Byk 21.4.-20.5

Przechodzący Mars do znaku Ryby i Słonce z Koziorożca pokazuje że wszelkie, nawet trudne sytuacje, np. partnerskie znajdą rozwiązania w nadchodzącym tygodniu. Twoje pozytywne nastawienie, wiara w dobre jutro i zaufanie w siebie pomoże przetrwać niejedną burzę. Nie wdaj się tylko do soboty w kłótnię z przyjaciółmi czy znajomymi. Pozycja Marsa zaleca ostrożność. Twoja wrażliwość wzrasta i dzięki niej wyczuwasz nastroje innych wiedząc od razu, co należy robić. Razem z trygonem Plutona jesteś w stanie sprostać nawet bardzo trudnym rozmowom.

Gdy Jowisz wymaga od Ciebie coraz więcej powinieneś brać pod uwagę systematyczność oraz regularność. Słonce pomaga pokazać się z najlepszej strony. Wszyscy znają i podziwiają Twoją wiedzę, doświadczenie oraz profesjonalność. Twoja pozycja zawodowa poprawia się, choć finansowo jeszcze trzeba uważać podczas ważnych transakcji czy też zakupów. Najważniejsze informacje uzyskasz-od samego siebie. Dlatego nie słuchaj podpowiedzi z zewnątrz. Tylko to, co podpowiada Ci Twoja intuicja i wnętrze będzie miało pozytywne echo w przyszłości.

Nie sprawiaj wszystkim przyjemności dookoła. Pomyśl o tym, czy na pewno na wszystko Cię stać? Od piątku wiele zmienia się z korzyścią dla Ciebie.

 

 

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Jeszcze wiele planet stoi po stronie Bliźniaka. Razem z Wenus Twoje kontakty międzyludzkie układają się pozytywnie.  W komunikacji punktujesz swoją wiedzą, profesjonalną znajomością faktów oraz obrotnością.

 Merkury z planetą miłości pozwala na bardzo dobry całokształt damsko-męski.  Możesz spokojnie poświecić trochę więcej czasu na własne przyjemności korzystając z uroczej atmosfery dni. Uranus umożliwia pozytywne zmiany dostarczając Ci ciekawych zajęć. Najlepsze konstelacje ma trzecia dekada urodzonych razem z Jowiszem, który czyni Cię szczęśliwym i zadowolonym. Spełniaj teraz swoje marzenia!

Pierwszej dekadzieurodzonych z opozycją Saturna i jego kwadratem z Marsem towarzyszy atmosfera napięcia i ograniczeń, które trudno będzie wytrzymać.  Chwytaj podpowiedzi innych gwiazd stosując się do ich zaleceń.

Saturn będzie Cię sprawdzał we wszystkich kierunkach, a jego nakazy nie należy lekceważyć. Zwracaj uwagę na Twoje zdrowie i dylematy prawa wszelkiego rodzaju.

 

 

 


Rak 22.6.-22.7.

Opozycja Słońca jeszcze dla trzeciej dekady urodzonych uniemożliwia przebicie się ze swoimi pomysłami i realizacje zamierzeń. Inicjatywy i prace wymagające wysoką koncentrację nie jest teraz polecana. Ale już od poniedziałku wiele się zmienia dla wszystkich urodzonych spod tego znaku!

Planeta energii w trygonie kieruje Cię w inne strony, zaostrzając wyczucia sytuacji. On przynosi przyspieszenia, rozwiązania wszelkich spraw, które do tej pory z nieprzyjemnością odsuwałeś na bok.

Neptun czyni Cię nadal romantycznym. Jego trygon dobrze jest użyć do wszelkich kreatywnych prac i poprawy atmosfery w partnerstwach. Poetycki nastrój otacza przede wszystkim pierwszą dekadę urodzonych.

Kwadrat Urana i opozycja Plutona dla drugiej dekady urodzonych przypomina o ostrożności wszelkiego rodzaju. Nie wykonuj teraz szybkich ruchów. Wszelkie decyzje muszą być przemyślane. Warto poczekać jeszcze tydzień z ważnymi projektami.

Mars będzie teraz pomagał i ochraniał wszystkie Raki!

 

 

 Lew 23.7.-23.8

Kwadrat Marsa z Saturnem dotyczy przede wszystkim trzecią dekadę urodzonych, która musi przygotować się na utrudnienia i brak sprzyjających warunków działania.  Ważne byłoby słuchać przede wszystkim swoich decyzji serca, rezygnując z oklasków, fałszywych komplementów i nieautentycznych schlebiań..

Merkury, bowiem i Wenus jest jeszcze w opozycji, dlatego wymiana informacji oraz komunikacja wszelkiego rodzaju będzie wymagała od Ciebie cierpliwości oraz opanowania. Gdy wyzwania zabierają Ci spokój pomyśl o tym, że wkrótce wiele się zmienia a, Jowisz koło Twojego Słońca nakazuje wykorzystanie swojej wiedzy, dobroci serca i wyrozumiałości!

Nie zapominaj o swojej wierze w przyszłość i własną osobę. Tylko wewnętrzną harmonią przezwyciężysz wszystko. Próby sił się nie opłacają, a wyjście Marsa już z opozycji od poniedziałku umożliwi dobrą orientację i sprecyzowanie własnych zamiarów.

Zrezygnuj z walki. Uranus w trygonie wynagrodzi Twoje starania. Jowisz dodaje czaru i więcej szczęścia. Czas działa na Twoją korzyść.

 

 

 

 

 

                                                                               

 

Panna 24.8.-23.9

Dla drugiej i trzeciej dekady urodzonych zapowiada się bardzo dobry tydzień. Słonce i Pluton w trygonie czyni Cię zaangażowaną, silną i pełną temperamentu.

 Prawdopodobnie opracowujesz ważne projekty, które przy pomocy dobrych gwiazd możesz zrealizować. Planety dojdą siły, odwagi i wiary w siebie. Odważne decyzje zapadają bez mrugnięcia rzęsą. Panna zna już swoje profesjonalne wartości wykorzystując do tego wiedzę oraz analityczne zdolności. Trygon Słońca rozjaśnia Twoją postawę. Z łatwością robisz nowe plany, wykorzystując świadomie nader sprzyjające sytuacje.

Pierwsza dekada urodzonych z opozycją Neptuna i Marsa musi spojrzeć krytycznie na otaczającą realność. Nie lekceważ utrudnienia. Wkraczanie do boju z przeciwnościami może przynieść Ci ogromne szkody. Opozycja Marsa, kwadrat Saturna i obie planety w kwadracie to niemożliwości, które trzeba będzie akceptować.

Nie wybiegaj teraz z szabelką na czołgi… Neptun dodatkowo w opozycji utrudnia zadania zakrywając prawdy. Schodząc z drogi prowokacjom, postaraj się zachować spokój i opanowanie.

 Trzeba przeczekać. Zwracaj uwagę na zdrowie.

 

 

 

 

 


Waga 24.9.-23.10

Trygon Słońca i Merkurego z Wodniak umożliwia Ci nawiązywanie ciekawych znajomości. Propozycje idące w Twoim kierunku należy szybko przyjmować. Dobre sytuacje, nieoczekiwane możliwości, bowiem mogą szybko się zmieniać. Mimo że czasami obawiasz się wziąć inicjatywy w swoje ręce, planety namawiają do większego zaangażowania. Saturn w świetnym sextilu jest gwarancją prowadzącą do stałego powodzenia, a taką pozycje miałaś już dawno, przed wielu laty..

Układy gwiazd zapowiadają piękną atmosferę w pracy oraz życiu prywatnym. Węzeł Księżycowy towarzyszy Ci na Twojej drodze przynosząc znaczące, przeznaczenie wydarzenia. Wszystko, co ważne przesuń na początek tygodnia. Mars jeszcze w trygonie umożliwia postęp zsyłając ciekawe rozwiązania.

Sytuacje, które wcześniej sprawiały Ci kłopoty, możesz teraz z łatwością podejść. Twoja strategia jest odpowiednia. Nie daj się zwieść fałszywym podpowiedzią.

Daty urodzenia 6-9.10 z kwadratem Plutona i opozycją Urana musza oczekiwać chaotycznych sytuacji. Jowisz jest do czerwca po Twoje stronie. Liczy się Twoja ofensywa, mądrość i zawziętość w osiąganiu celu.

 Orientuj się przede wszystkim modernizacją akceptując zmienny tok życia.

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

Merkury i Wenus przynosi jeszcze dezorientację w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Napięcia, niejasności trzeba będzie teraz spokojnie rozwiązać kierując się dojrzałością osobistą.  W sytuacji prywatnej nie stawiaj wszystkiego na ostrzu noża. Zawodowo będzie już zmieniać się pozytywnie na Twoją korzyść od poniedziałku.  Na zaczepki, trudności musisz od razu reagować, nie zostawiać nic na potem. Dbając o jasność układów jest szansa z trygonem Słońca na śmiałe postępy.  Cierpliwością i zdecydowaniem odnajdziesz drogi do zaszyfrowanych do tej pory sugestii.

Mars, ustawia się w trygonie poprawiając Twoją koncentrację. Dobre maniery, bystrość i przewidywania ukazują Ci już od poniedziałku wiele możliwości, Mimo, że w pracy będzie jeszcze mnóstwo do wykonania, nadciągają pozytywne zmiany Twoich sytuacji.

Pozycja Słońca wywołuje, bowiem Skorpiona do pierwszych szeregów. Twoje cele będę na pewno osiągnięte. Nie daj się tylko wciągać w role pośrednika. Jowisz w kwadracie upomina przed nadmierną przesadą wszelkiego rodzaju. Pilnuj swoich spraw i dobrej pozycji.

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

 Saturn w Twoim znaku dopiero teraz daje o sobie znać.

W nadchodzącym tygodniu przygotuj się na postawione Ci wyzwania. Jego kwadrat do Marsa ostrzega przed trudną sytuacją, którą będziesz mógł z innymi pozytywnymi konstelacjami rozwiązać.  Nie biegnij do przodu tylko na oślep, gdy czujesz zarzucone na szyje lasso… Ograniczenia czy przepisy wszelkiego rodzaju musisz przestrzegać. Unikaj stresujących Cię, negatywnych przyjaciół. Twoja wiara i radość życia musi teraz przetrwać. Pierwsza dekada urodzonych może poczuć, że traci Powera oraz własną energię. Odwołaj się natychmiast do położenia Urana, Merkurego, Wenus i Jowisza! Szukając miejsc spokoju i harmonii odnajdziesz drogę do siebie samego. Uran, bowiem zapowiada wiele nowych kontaktów oraz pomysłów do walki z Saturnem.  Korzystaj z inspiracji  dobrych przyjaciół zmieniaj z zaangażowaniem swoje życie prywatne.

Tylko to, co ma dla Ciebie ogromne znaczenie serca będzie mogło teraz przetrwać. Twoja siła jest wielka, gdy będziesz kierował się miłością, dobrocią i własną wiedzą.

Nie dodawaj tylko więcej gazu, gdy światło skrzyżowania mówią Ci jasno: „ stop!”

 

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Słonce stojące w koniunkcji pozwala wszystko wykonywać według ustalonego przez Ciebie planu. Jego pozycja warta jest teraz wykorzystania wielkich zadań i zamierzeń. Twoja wiedza, stałość pojęć i ważne cele mogą być osiągnięte. Poprawiaj swoją osobistą pozycję dopóki na to jest czas. Kwadrat Plutona w Twoim znaku jest aktywny i dla drugiej dekady w połączeniu Marsa i Saturna pozwolili rozwiązać ze stanowczością wyzwania przeszłych dni.

Nie masz się teraz, co obawiać. Wielka siła planet będzie teraz Ci przyświecać. Mars z Ryb nakazuje tolerancyjne podejście i zrozumienie faktów. Wyrozumiałość.   Postawione Ci, nawet bardzo wysokie wymagania będziesz w stanie jednomyślnie sprostać!

Neptun w sextilu pozwoli Ci trzymać się w końcu z dala od tego, co Ci szkodzi. Nie jesteś odpowiedzialny za cały świat!

Ważna jest Twoja sytuacja osobista, dobre imię oraz wewnętrzne zadowolenie. Najpierw pomóż zdecydowanie samemu sobie!

 

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Planety stoją w pięknej pozycji dla wszystkich Wodników. Najważniejsze jest, że nowe miejsce Saturna stawia Cię teraz obiema nogami na ziemi. Jego sextil zapewni Ci mocną, zdecydowaną pozycję, aby ciekawe plany mogły być wdrożone do realnego życia. Koniunkcja Wenus i Merkurego namawia na akceptowania nowych kontaktów, zaangażowaniu w pracy i łatwość komunikacji. Wiele propozycji skierowanych właśnie do Ciebie poprawia Twój image, a za tym pozycję zawodową i finansową. Tymczasem prywatnie siedzisz na chmurce numer siedem. Romantyczny nastrój w związkach będzie jeszcze długo trwał. Przeznacz czas na wycieczki, wspólne aktywności partnerskie. Nawet trudne sytuacje z przeciwnikami Wodnik będzie umiał teraz z łatwością opanować.    

Sextil Urana otwiera przed Tobą wiele drzwi do tej pory zamkniętych. Jowisz sprowadza do Twojego życia ludzi, którzy bardzo Ci pomogą!

Masz więcej do zaoferowania niż sam siebie oceniasz. Wyciągnij wreszcie z siebie to, co masz najlepsze. Pobieżność nie będzie teraz akceptowana. Sterujesz do występów na ważnej scenie. Pozytywne zmiany przyjmuj z uśmiechem!

 

 

 

 

 

 


 
Ryba 20.2.-20.3

Kwadrat Saturna do Marsa, już w Twoim znaku przynosi dla pierwszej dekady urodzonych wyjątkowo niekorzystne sytuacje.  Pojawiający się ludzie, czy też okoliczności to krytyka, ograniczenia, prawa, które mogą Cię zdezorientować. Zanim wstąpisz sama na barykady przemyśl dokładnie następne kroki.

Saturn jest planeta przeznaczenia. Kończące się pewne okoliczności będą wiele w Twoim życiu zmieniać. Nie próbuj nic tyko przekształcać na siłę. Niech koniunkcja Neptuna pomoże rozróżnić to, co dobre, a co negatywne dla Ryby. Pozycja Neptuna jest może dobra na odkrywanie swoich talentów, ale odrywa Cię od otaczającego świata..

 Razem z sextilem Plutona i Słońca druga i trzecia dekada urodzony ma najlepsze karty w swoich rękach. Twoja miejsce nabiera znaczenia, pewnością siebie osiągniesz zwycięstwa. Pomoc ze strony Kosmosu jest więcej niż pewna!

Mars od poniedziałku w Twoim znaku pozwoli Rybom wreszcie przebić się ze mądrymi pomysłami. Nowy tydzień należy podejść jednak ze spokojem. Przyglądaj się dobrze otoczeniu, akceptując, co mówi Twoja intuicja oraz symbole nadchodzących Cię wiadomości. Angażując wyobraźnię oraz fantazję możesz teraz mocno zaznaczyć niewidoczne do tej pory, strony Twojego pozytywnego charakteru.

Wykorzystaj energię tej planety przede wszystkim walcząc o siebie i swoje postępy, nie uciekając od rzeczywistości.


                                      Dla wszystkich


- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi. A. de Saint Exupery

 
Przejście Marsa do znaku Ryb zmienia już od poniedziałku 12.1.15 nasze działania.

 Energia tego znaku i jego kwadrat do Saturna w Strzelcu zahamuje wiele projektów, planów czy inicjatywy. Do soboty ważne będzie przestrzeganie wszelkiego prawa, nakazów, czy paragrafów. Nierealistyczne oszacowania czy kalkulacje mogą być zatrzymane przez osoby autorytetu/ przełożonych lub inne sytuacje. Wątpliwości i niejasności przechodzą wszelkie kontrolę ( Saturn).

 Nie przyjmuj narzucone Ci ograniczenia, jako odrzucenie Twojego pomysłu, ale jako czas korekty…. Tym ominiesz napięcia, niepotrzebne konflikty czy eksplozji wydarzeń.

Wszelkie działania z Marsem w znaku Ryb będą wymagać od nas empatii i ogromnej wrażliwości. Nasza siła przebicia jest tu na pewno słabsza. Szybciej schodzimy z drogi osobistym, bezpośrednim konfrontacjom. Pragnąc pokazać swoje oddanie nie należy koniecznie okazywać swojej uwagi w kategoriach materialnych. W znaku Ryb liczyć się będzie ideowość, opieka i czas.

 

 

 

Uranus, Merkury i Wenus od połowy tygodnia sprawiają nam kosmiczne niespodzianki. Nieoczekiwane wydarzani, spotkania, obiecujące rozmowy mogą postawić na naszej drodze odmienne pomysły. Oczywiście wszystko musi odpowiada realności. Mimo, że kwadrat Marsa z Saturnem może dać nam poczucie strat i ograniczenia warto kierować się nadal intuicjom.  Rozwaga duchowych aspiracji, omijanie ryzyka i niedozwolenie na nadużycie swojego własnego zaufania pozwoli nam dojść do prawdy i realizacje zamierzeń.

 Nie wchodź w intrygi koncertując się dokładnie na swojej energii. Jej wartości będą teraz ograniczone, dlatego warto pomyśleć o właściwym rozkładaniu osobistych sił.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju warto pomyśleć o nowych współpracach. Pomysłów nie będzie nam brakowało, a kreatywne możliwości rozwiążą wiele piętrzących się na początku tygodnia problemów.

Mars w znaku Ryby może przynieść ze sobą frustracje, strach czy tez fałszywe oszacowania. Koniec siedmiu dni pokaże nam radosne, nowe rozwiązania, odmienne możliwości i bieg sprawy. Elastyczne nastawienie ułatwi spokojne przeanalizowanie nowych sytuacji. Koncentruj się na tym, co najważniejsze, nie marnując energii na tym, co się dla Ciebie nie opłaci.

Uzbrajając się w cierpliwość i opanowanie nie zadzieraj lepiej z ludźmi, którzy Cię ograniczają. Sobota i niedziela przynosi już ze sobą optymistyczne nastawienia, zmiany sytuacji oraz możliwość respektowania innych. Nie daj się zwieść małymi przeszkodami i trudnościami. Rezygnując z ważnych dla Ciebie projektów oddalasz się od swoich celów. Chwilowe niepowodzenia każdemu się przytrafiają, warto, więc trochę przeczekać.

Trudno będzie dla tych, którzy w fanatyczny sposób obstawiają przy swoich zamiarach. Upór, działania z ukrycia, brak tolerancji, stawianie się w roli ofiary czy szukanie winnych nie zaprowadzi do powodzenia.

Ja życzę wszystkim pogodnego tygodnia!

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon( bezpośrednie porady):

 AUT: 0900/900 909 (1, 81 / min), PL: 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto).

Słońce w Koziorożcu Wiedeń,11.1.2015

E-mail: honorata.n@outlook.comTo nie dobrobyt czyni nas szczęśliwymi, lecz dobroć i sposób widzenia własnego życia. I jedno, i drugie zawsze zależy od nas samych: człowiek zawsze może być szczęśliwy, jeśli tylko tego zechce, i nikt nie jest w stanie mu przeszkodzić.

 A. Slozenicyn.


Destiny - John William Waterhouse

Destiny - John William Waterhouse-via Wikimedia Commons.