Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 17.8.15 do 23.8.15.  Słonce kwadrat Saturn 22.8.15. Przejście Słońca w znak Panny.
„ Cisza jest święta. Zbliża ludzi, gdyż tylko ci, którzy się dobrze ze sobą czują, mogą siedzieć w milczeniu” Nicholas Sparks ( Pamiętnik)

 

 

Konstelacje tygodnia:

Wenus w biegu wstecznym łączy się trygonem z Uranem. Słonce ustawia w kwadracie do Saturna. W niedzielę Słonce przechodzi do znaku Panny zbliżając do Jowisza. Pluton, Neptun, Uran znajdują się nadal w retrogracji. 


                                                                            22.8.15

                             Konstelacje i fazy Księżyca( atmosfera dnia)

-do poniedziałku godziny 22; 42 Księżyc w znaku Panny z sextilem Saturna to dobry czas na naukę i pracę wymagającą wielkiej koncentracji.

-od poniedziałki godziny 22; 43 do czwartku godziny 11; 25 Księżyc w Wadze z sextilem do Marsa i opozycją do Urana z jednej strony dodaje odwagi do znaczących czynów, z drugiej musisz uwzględnić nadspodziewane zmiany sytuacji nastrojów oraz okoliczności.

-od czwartku godziny 11; 26 do soboty 22; 42 Księżyc w Skorpionie z sextilem do Jowisza, Plutona i Merkurego poleca podejmowanie ważnych zadań, działania z konsekwencją oraz wytrwałością. Powodzenia są gwarantowane. Mów, co myślisz i co leży Ci na sercu.

-od soboty godziny 22; 43 razem Księżyc w Strzelcu z kwadratem do Neptuna nie obiecuj za wiele, nie słuchaj przyrzeczeń...pewnie nic nie będzie zrealizowane w rzeczywistości.

-

 

 

 

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów….itp.

-poniedziałek 17.8.15 od godziny 19.12 do 22; 24

-czwartek 20.8.15 od godziny 4; 58 do godziny 11; 25

-sobota 22.8.15 od godziny 21; 32 do godziny 22; 42


                                   Jaki będzie tydzień dla wszystkich?
„….Poza tym jest taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca, jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.” Haruki Murakami

 

Nowe dni przynoszą odrobine wypoczynku od dramatów, nieszczęśliwych wiadomości dając nam chwile oddechu i wypoczynku. Przynajmniej do nadchodzącego piątku …

Pragnienie wolności oraz niezależności osobistej możesz uzyskać tylko sięgając swojego wnętrza, opierając się przy tym na wartościach Jowisza w znaku solidnej Panny. Teraz liczy się racjonalne myślenie, konkrety i dokładna analiza. Istotne jest, aby ważnych słów, konfrontacji oraz wymianie myśli towarzyszyła pełna świadomość wypowiadając ostateczne sądy.

Wenus, Uranus roznosząc magiczne zaklęcia w trygonie będą wykrzykiwać parole również o nieżelazności, wolności czy też indywidualnym spełnieniu. Kto czuje pełne zadowolenie i jest panem sytuacji pozwoli automatycznie drugiej osobie na odnalezienie siebie. Zaskakujące spotkania, propozycje, wydarzenia dostarczą nam nieoczekiwanych wrażeń oraz emocji. Impulsy tych dni mają ważne znaczenie dla przyszłości.

 Wszyscy urodzeniu w znakach ognia oczekują szans popraw sytuacji finansowych. Z drugiej strony zahamowania, ograniczania i wiązanie rąk innym przestarzałym przysięgami zapowiada ni stąd ni zowąd zmiany nawet najtrudniejszych sytuacji.

Jest możliwe, że z trudna konstelacja Słońca i Saturna otworzy wiele ran, o których nikt nie chce pamiętać.

 Od czwartku atmosfera nabiera powagi. I nie wielu będzie już nam do śmiechu. Saturn wychodząc ze Skorpion kategorycznie zabiera i hamuje, to, co nie ma prawa funkcjonowania. Dobrze zrobią Ci, którzy z rozważnością i cierpliwością podejdą wypełniając swoje zamierzenia. Inni znowu mogą mieć problem z wyżej wymienioną konstelacją spełniając proste obowiązki.

Jowisz i Słońce przechodzące w krótce do znaku Panny będą oddzielać bardzo precyzyjnie ważne od mniej istotnego. Kończy się jedna życiowa faza. Nowy czas będzie potrzebował dużo miejsca, aby nasze plany, projekty i marzenia wprowadzić w uwarunkowania współczesności.  Bez zwątpień, ale możliwe z ważnym rozstaniem, pożegnaniem i zapomnieniem na długi czas tego, co nie jest przydatne.

 Akceptuj granice, prawa, przepisy( także, np. w ruchu drogowym). Pozytywne myślenia, szukanie złotych środków i błogiej harmonii na pewno ułatwi przejście bardzo trudnego, ograniczającego czasu. Planety w biegu wstecznym nie ułatwiaj nam działania i osiągania błyskawicznych celów. Wymagana jest od nas siła, energia do przezwyciężania utrudnień i coraz to inne, praktyczniejsze metody działania.

Wejście Słońca do ziemskiej Panny i ustawienie obok Jowisza będzie ułatwiać odnalezienie się w codziennej szarości. Przygotuj się na to, że wszystko, co nie ma szansy przetrwania musi być pozostawione.

Z pozycja tych planet znaki ziemi i wody wysuwają się na plan pierwszy z mistrzowskimi metodami i racjonalnym podejściem do różnych sprawy. Żywienie, zdrowie, organizacja dnia i pracy zajmują nam przez następne dwanaście miesięcy bardzo dużo czasu. Z cierpliwością i pilnością można zyskiwać popularność i sławę przy okazji odnosząc wszelkie korzyści. Także materialne..  Słońce w Pannie przypomina o nadejściu złotej jesieni i odejściu pięknego lata..

Ważne abyś w nowym tygodniu akceptował limity, granice lub słabe własne strony czy też ograniczone kompetencje.

Odpowiedzialność, prawo oraz praworządność ma najwyższe priorytety.


Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?( Dziś z uwzględnieniem nowej pozycji Jowisza)

 

„ Pewne rzeczy nigdy nie umierają. One cichną na jakiś czas, ale nigdy nie umierają” Santa Montefiore.

 

 

 

Baran 21.3-20.4      

Przed Tobą bardzo dobry tydzień. Nów Księżyca na pewno przyniósł Ci ogromne szasnę zapowiadając bardzo dobry czas. Wiele planet w dobrym położeniu jeszcze do końca siedmiu dni przynoszą ważne spotkania partnerskie, miłosne i mnóstwo postaci z przeszłości… Zawodowo razem z Twoim Marsem w trygonie wysuwasz się do pierwszych szeregów podejmując jednomyślne decyzje i zdobywając wszystkie pochwały. Ale Mars razem z Wenus namawiają, aby zając się jednocześnie swoim życiem prywatnym, uczuciowym pamietające o tych, których nosisz głęboko ukrytych w sercu.

Czujesz w końcu, że żyjesz i jest w Tobie wiele mocy, aby odważnie podjąć ostateczne decyzje. Profesjonalnie nie będzie granic czy ograniczeń …Nagle Baran nastraja się romantycznie zauważając i odczuwając odmienne impulsy, nawet te bardzo już zapomniane.

Druga dekada urodzonych walczy jeszcze z kwadratem Plutona. Jest to nieprzyjemne uczucie zmieniające całkowicie Twoje drogi bytu doczesnego. Nie ma w Tobie obaw, ani strachu,…ale trzymanie się na przyzwyczajeniach, uzależnieniach nic tu nie pomoże. Zwróć swoją twarz w przyszłość! Słońce jeszcze do niedzieli w trygonie jest poręką, że wszystko uda się na pewno.

Jowisz opuścił swoje zbawienne położenie zostawiając przy Tobie dobro, piękno i uznanie Twojego nie tylko najbliższego otoczenia.

Zachowaj mimo wszystko umiar i dyscyplinę podczas wykonywania wszelkich zadań. Czasami mniej jest więcej. Nie śpiesz się.

                              

 

 

                                                


Byk 21.4.-20.5

Trygon Jowisza już od  11.8.15 przypomina przepiękne czas sprzed dwunastu laty... Razem z planetą szczęścia możesz oczekiwać wielkiej, pozytywnej przemiany, budowy nowego świata, przywitanie dobrodziejstw i wielkich konfrontacji z sukcesem oraz sprzyjającego losu.

 Możliwości jak z bajki dla dzieci będą ukazywać się powoli. Jednak obiecane przychylności nie ominą Byka na pewno. Masz teraz w sobie wiele siły, aby powalczyć na przykład z kwadratem Marsa. Pierwsza dekada jest właśnie pod jego wpływem. Zamiast przebijać głową ściany denerwując się na ukazujące się przeciwności, postaw na kreatywne rozwiązania. Neptun i Merkury w trygonie sprzyja, bowiem rozmowom, poszukiwaniom nowych pomysłów, wyjazdom, podróżom i poznawaniu pogodnych ludzi.

Druga dekada urodzonych Byków z trygonem Plutona może wkrótce odebrać sobie wszystko, co zabrał przez ostanie dwa i pól roku Saturn w opozycji. Jeszcze tylko niewielka ilość osób urodzonych w trzeciej dekadzie musi kierować się cierpliwością. Zdyscyplinowanie i przestrzeganie prawa na pewno uda się Tobie bardzo łatwo.

Słonce i Wenus w kwadracie dla również trzeciej dekady urodzonych nie asystuje wykonaniu bez błędów postawionych Ci zadań. Wytrwałość i zdecydowanie pomoże przetrwać do końca tygodnia. Słońce będzie zmieniać swoją pozycję biorąc Cię pod swoje opiekuńcze skrzydła. Komunikacja i konstruktywna rozmowa przyniesie dużo wyjaśnień.

 

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Jowisz ustawił się od 11.8.15 w kwadracie włączając czerwone światło dla lekkości, szybkiego szczęścia i swobodności w realizowaniu planów. Znak Panny będzie teraz od Ciebie wymagał zwiększonej koncentracji, wysokiej analizy oraz przezornej inteligencji. Udać wiele się może, gdy będziesz spełniał wymogi otaczającej Cię rzeczywistości. Tematy zdrowia, prawidłowego żywienia i sporządzenie( i realizowanie!) regularnego trybu życia jest sprawą na pewno nie szybką i prostą. Ale i Jowisz i Saturn za trzy tygodnie będą zmuszać na reformacji w Twoim osobistym życiu.

Tymczasem Słońce, Wenus oraz planeta energii Mars zapowiadają Bliźniakom wspaniały nadchodzący tydzień. Kto z was przemyśla od dawna założenie własnej działalności gospodarczej jest protegowany przez wszelkie układy planet.

Do końca następnej niedzieli stoisz w punkcie wielkiego zainteresowania. Rozmowy kwitną, a inspirujące kontakty uskrzydlają Cię dodając blasku. Kwadrat Merkurego, Neptuna i wkrótce Słońca przypomina abyś kierował się spokojem, opanowaniem wyznaczając ścisłe sprecyzowane cele oraz założenia.

Daty urodzenia 29.5-1.6 stojąc pod wpływem Neptuna leżą bardzo daleko od otaczającej ich rzeczywistości. Gdy czujesz się niezrozumiany jeszcze raz zapytaj. Twoje wyobrażenia nie zgadzają się z odbiorem ludzi, którzy Cię otaczają. Trzecia dekada Bliźniaków ma najlepsze konstelacje, aby spełnić w tempie błyskawicy wszystkie zamierzone biznesplany oraz posłannictwa. Pamięta o dyscyplinie i konieczności sprawdzania.

Znajdujesz się w fazie przejścia do całkiem odmiennego świata.

 

 

 


Rak 22.6.-22.7.

Ten uśmiechnięty Jowisz w sextilu od poprzedniego tygodnia przynosi łagodność, zadowolenie, szczęście i mądrość działania. Od niego płynie teraz wielka siła przebicia, uczucie weselenia i wewnętrzny spokój w podejmowaniu wszelkich decyzji. Protekcja gwarantowana z góry przypomną lata minione, gdy nieskoczenie, wiele miało inne wartości… Rak wykaże się teraz nie tylko wysoką inteligencją, ale pokaże światu ile w nim mocy do osiągniecia zwycięstwa. Uczucia sympatii skierowane w Twoją stronę to nie tylko wina Merkurego gwarantująca udane sprawy zawodowe oraz ciekawe spotkania profesjonalne czy prywatne. Masz w ręku wszystkie atuty, aby do jesienie roku aż 2016 zmienić swoje życie tak, jak Tobie osobiście to odpowiada.

Koncentruj się na sobie rozwiązując osobiste problemy, szukając pomocy intuicji, licząc na własne, przeszłe doświadczenia. Nachodzący czas może być wielce zbawienny. Czerwona kurtyna podnosi się do góry abyś ukazał wszystkie swoje ukryte talenty.. Cegiełka po cegiełce, nie robiąc kroków do tylu trzymasz pochodnię szczęścia dającą blask na długie, następne lata.

Daty urodzenia 4.7-6.7 z opozycją Plutona w żadnym wypadku nie mogą trzymać się przeszłości. Zamykaj drzwi tego, co się nie udało. W zależności od konstelacji osobistych Pluton zwiastuje całkiem nową erę.  Nawet, gdy jeszcze boli..

Uran kwadrat dla dat urodzonych 12.7-14.7 ukazuje momenty przełomowe, ciągłe niespodzianki i konieczność modernizacji.. Nie uciekaj tylko od realności. Saturn wymaga jeszcze od Ciebie szóstego zmysłu abyś spełni wymagania teraźniejszych uwarunkowań.

 

 

 

 


Lew 23.7.-23.8

Jowisz opuścił Twój znak na długie lata, ale pozostawił do  8.9.15 małe szczęście, Wenus w Twoim znaku abyś dokończył wszystkie plany oraz zamierzenia w wielkim stylu i z błyszczącą galą.

 Jest coś na pewno do naprawienia. Miniony Nów Księżyca przy Twoim Słońcu bezspornie to zaznaczył.

 Radosnych momentów jest bardzo wiele, gdy Słońce, Wenus tworzą przecudne konstelacje.  Zbierz w sobie wszystkie moce, aby z odwagą oraz męstwem przeforsować swoje ważne, od dawna już przemyślane zadania.

Decyzje do przemian niech Cię nie odstraszą. Mars w Twoim znaku to jednomyślność, szybie działanie i niepowtarzalna energia do potrzebnej reformy. Nowe zadnia, odmienna praca, odpowiednie wynagrodzenia razem z układem wszystkich planet Lwom jest na pewno zagwarantowana!

Idąc jak burza do przodu nie zapomnij o najważniejszych uczuciach i osobach, które stoją zawsze, szczególnie w tych trudnych chwilach przy Twoim boku. Wenus pragnie Twojego osobistego szczęścia, zadowolenia oraz samozadowolenia…Masz szasnę zrozumieć i doświadczyć uczucie bezpieczności w ramionach planety miłości..

 Twoja radość życia oraz pomysłowość jest afirmowana przez Urana w trygonie. Nie ma, co się nowego obawiać! Niesamowicie ciekawe plany rozpocznij już od nadchodzącego poniedziałku!

 Nadchodzi czas bardzo ważnych decyzji. Pamiętaj o odpowiedzialności.

 

 

 

                                                                                                             

Panna 24.8.-23.9

 Jesteś już gwiazdą i szczególną laureatką do szczęścia, radości i powodzenia, gdy Jowisz 11.8.15 zawitał do Twojego znaku. Wszystko, nie tylko będzie piękniej, ale przede wszystkim łatwiej, szybciej i w odpowiednim stylu.

 Rok, a zatem następne dwanaście miesięcy przeznaczony dla Ciebie musisz wykorzystać już od aktualnego momentu!

Warto w tym czasie dążyć do osiągniecia swoich celów, czasami może zaryzykować, taka sytuacja, bowiem powtarza się za wiele laty.. Sprawdzaj od teraz wszystkie propozycje, możliwości oraz przedstawione Ci pomysły. Otoczona uwielbieniem możesz spodziewać się szczęścia osobistego oraz zawodowego. Jowisz w Pannie będzie wygrane umacniał. To, co zdobędziesz, pozostaje już na stale.

 Nagle doznajesz olśnienia, analizując swoje ostatnie przemyślenia. Dlaczego czegoś wcześniej nie zrobiłaś, nie należy już rozpatrywać. Nadszedł czas kojących momentów, a Twój entuzjazm szybko na pewno nie zagaśnie!

Merkury zawitał również do Twojego znaku. Przechodź do akcji, nie czekając, podejmując pewnie optymalne dla Ciebie decyzje.

Podróże, kształcenia, zmiany profesji, kursy są protegowane….a za tym idzie całkowita poprawa finansowa i sukcesy na każdym poziomie życia. Kontroluj nadal fakty, trzymając się realiów nie zagubisz się w swojej ostrożności w środku mgły zsyłanej przez Neptuna. Ten, w opozycji dla dat urodzonych końca pierwszej dekady proponuje ścisłe trzymanie się wytyczonego celu oraz prawdy.  Pozostań autentyczna nie myśląc o strachu.

 Tylko ten, kto jest odważny może do następnej jesieni roku 2016 bardzo, bardzo wiele zyskać… Ty musisz podjąć inicjatywę!  

 

 

 

 


 Waga 24.9.-23.10

 Z układami gwiazd odnajdujesz swoje ulubione miejsca spokoju, radość życia oraz moce do pokonania nawet największych wyzwań!

 Choć Jowisz opuścił swoje pomocne położenie, Twoja Wenus razem z Marsem pozostaje do końca całkowicie wierna darując Ci miłość, piękno, zadowolenie oraz wielkie pasje! Piątkowy Nów Księżyca w sextilu ożywił Cię wnosząc odwagę do rozpoczęcia czegoś wielkiego. Widzisz jasno postawione przez sobą cele. Wygrane zapowiadają poprawy gospodarcze, stworzenie ciekawych planów biznesowych i bazę do stabilizacji życiowej.

 Największe szanse masz jednak w miłości. Z koniunkcją Węzła Księżycowego spotykasz na swojej drodze partnera duszy, który jest Tobie od wieków przeznaczony. Jeszcze tylko może potrzebujesz większej pewności siebie, zdecydowania i dyscypliny. Mars zapewnia, że wszystko to jest w zasięgu ręki!

Kwadrat Plutona dla dat urodzonych 6.10-8.10 promuje ostrożne działania i zrezygnowania z pośpiechu lub niedokładności. Czas sam przyniesie rozwiązania, jeżeli machniesz ręką na marzenie o prześwietnej( Twoim zdaniem) przeszłości……

Aby żyć teraz, w danym momencie i chwili trzeba otworzyć się na nowe partnerstwa, układy oraz plany. Uranus w opozycji oraz Wenus w biegu wstecznym konfrontuje Wagi raz po raz z nieoczekiwanymi wydarzeniami, także powiązanymi z losami Twoich zakurzonych kronik…

 Trzecia dekada urodzonych ma wspaniałe konstelacje z pozycją Słońca. Żegnasz ze spokojem odejście lata i nic nie jest w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Wkrótce nadchodzi przecież Twój czas.

Decyzje muszą być zgodne z głosem serca.

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

Saturn jeszcze do 17.9.15 w Twoim znaku porządkuje na następne prawie trzydzieści lat( 30!) odsuwając to, co nie jest na stałe.

Pożegnania , przywitania… tak wiele ciągle się zmienia, jedna Ty wiesz sam, na czym i na kim możesz polegać. Twoje decyzje muszą być z odpowiedzialnością. Przejście Jowisza do Panny otwiera przed Skorpionem nową fazę. Poczujesz wkrótce, że rosną Ci skrzydła, podnosząc powoli głowę z popiołu…

 Odkryjesz jeszcze raz krainę szczęścia, tak dawno przez Ciebie zapomnianą... Planeta szczęścia przynosi zdecydowanie, lekkość w działaniu i cele dające gwarancje powodzenia. Odwagi teraz nie może Ci zabraknąć... Przeżycia, wydarzenia, nowo poznani ludzie będą, bowiem spełniać Twoje marzenia. Słuchaj, co mówi Twoje uczucie. Razem z Merkurym decydujesz szybko wiedząc jak poprawić sytuacje gospodarcze, z kim rozmawiać o przyszłości i gdzie w ogóle jest Twoje miejsce.

Pierwsza dekada urodzonych znajduje się pod wpływem kwadratu Marsa. Uwagę należy zwrócić na wydarzenia i ataki ze strony nader niespodziewanej.. Jeszcze do końca tygodnia trzecia dekada urodzonych natrafia na opory i trudności związane z niekorzystnym położeniem Słońca. Saturn ze Słońcem nie wróżą niestety nic dobrego. Ograniczenia i restrykcje odgórne powinny być bez zmrużenia oka wypełnione.

Przetrzymaj jeszcze do końca tygodnia. Mimo Twojego Marsa w nieciekawym humorze będziesz potrafił razem z Jowiszem prawidłowo rozstrzygać. Nadciągają na pewno lepsze czasy. Spełniaj w końcu swoje marzenia pamiętając o kompromisie i tolerancji.

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

Twój Jowisz upuści miejsca dostarczające radości, optymizmu i wiary w dzień następny. Pozycja jego w znaku Panny będzie nakłaniać Strzelca do przemian w dniu codziennym, sytuacjach zdrowotnych i szczegółach, precyzji w działaniu dążąc do stabilności, dokładności oraz odszukania tego, co gwarantuje poczucia wewnętrznego bezpieczeństwa.

Już ostatni Nów Księżyca przyniósł na pewno spontaniczne, nawet dla Ciebie nieoczekiwane decyzje. Jeżeli nie będziesz przesadzał z kwadratem Jowisza są wielkie szanse na odkrycie nowych wizji, plany będą odpowiednio zmienione, zawodowo trzeba będzie podejmować zadania z większą odpowiedzialnością. Za wszystkie swoje czyny.

  Tymczasem Merkury, także w znaku Panny utrudnia komunikację, wymianę myśli oraz zrozumienie drugiego. Warto jeszcze do końca tygodnia wykorzystać położenie Słońca. Ono wskazuje Ci drogi wyjścia z trudności podsuwając, co rusz spontaniczne i bardzo odpowiednie rozwiązania.

 Mars w trygonie to czyste błogosławieństwo w tym momencie. Pozytywna energia spływająca na Strzelca jest w stanie zrealizować największe zadania.  Solidna baza do misji przeznaczenia jest już zapewniona! Ostatnia dekada urodzonych ma wspaniałe konstelacje do miłości! Trygon Słońca oraz Wenus sprzyja radosnej atmosferze w partnerstwach.  Wszelkie priorytetowe poczynią są z nawiązką, błyskawicznie wykonane!

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

 Gdy już od długiego czasu jesteś nękany przez Plutona w Twoim znaku pojawia się wreszcie po bardzo wielu latach moment trwający więcej niż dwanaście miesięcy w postaci trygona Jowisza, który wiele Ci odpłaci…

 Jego boska moc przynosi prawdziwe szczęście. Znak Panny zapewni jego stałość. Pozytywne zmiany przynoszą w końcu uśmiech na Twojej twarzy. Twoje marzenia będą ślubnie spełnione. Nowe otoczenie, poprawy finansowe, twórcza praca i mądrość życiowa pozwoli wprowadzić w życie Twoje aspiracje.

 Na razie pierwsze daty urodzonych pewnie nie mogą uwierzyć w spontaniczne łaski zrządzeń losu… przeżycia będą tak wielkie, może nawet sobie nie wyobrażasz.. Nie trzeba będzie harować na uznania i oklaski.. Ogromny wysiłek, który wkładałeś w odpowiedzialności nie będzie już potrzebny. Pochwały i szacunek otoczenia pojawi się samoistnie i bez Twojej pomocy.. A wszystko odbywa się już dużo łatwiej, z uśmiechem, w miłej atmosferze…

Tymczasem Merkury w trygonie już nakręca komunikację. Rozmowy na wysokich i niskich szczeblach przynoszą słodkie owoce, bez wielkich starań. Lista życzeń powoli będzie się spełniać. Gwiazdy wybrały Ciebie protegując, dorzucając nowe szanse zawodowe oraz obiecujące kontakty prywatne.

Musisz spróbować jeszcze się otworzyć, powiedzieć innym o tym, co leży Ci na sercu, czego pragniesz i co ma największe wartości. Optymistycznych wydarzeń przez następny czas nie zabraknie.

Jesteś zdziwiony? I Ty zasługujesz nareszcie na szczęście i osobiste spełnienie! Bardzo dobry nie tylko tydzień, ale również całe 12 miesięcy przed Tobą!

 

 

 

 Wodnik 21.1.-19.2

Jowisz w opozycji przez czas ostatniego roku stawiał wyzwania, propozycje czy też możliwości, które nie wszystkie pewnie przetrwały do dnia dzisiejszego.. Jego pozycja z trudnościami jest zakończona.

 Już możesz zabrać się za spokojną pracę, walkę o swoje własne ideały, osobiste plany oraz pomysły.  Powodzenie przyniesie Ci Twoja wielka siła, pewność wiary w moce wyższe, ciekawe wizje oraz inteligentne myślenie.

Czasami, tak jest w życiu sam wiesz, nie warto polegać na przyjaciołach, ale samemu stworzyć coś trwałego i bardzo bezpiecznego. Opozycja poprzedniego Nowiu Księżyca możliwe, że przyniosła pozytywne korzyści zawodowe lub zmiany w życiu prywatnym. Planety jeszcze stoją w twardym układzie ,nie po Twojej stronie, zmuszając Wodnika do ataku i bitwę o swoje ideały oraz wartości serca.

 Wielkim tematem w danym momencie są na pewno układy partnerskie. Wenus ciągle i nieskoczenie jeszcze będzie uśmiechać się do Ciebie, pragnąc abyś Ty zadbał w końcu o równowagę. Mars w opozycji to już większa kontrowersja. Musisz przygotować się na trudności i zadania przerastające Twoje możliwości. Dobrze będzie skorzystać z pomocy profesjonalnej. W tym czasie pierwsza dekada urodzonych jest pod jego bezpośrednim, niebezpiecznym wpływie.

Twój Uranus w sextilu pomoże przezwyciężyć problemy. Nie wdawaj się tylko w zbędne dysputy, nie reagują agresywnie. Słońce i Saturn, bowiem na razie nie mają ochoty Ci pomoc. Użyj swojej wiedzy, mądrości oraz wielkiego spojrzenia humanizmu. Czas będzie wszystko zmieniał i Wodnik przejdzie wkrótce do grupy zwycięzców!

.

 

 

 


Ryba 20.2.-20.3

Pozycja Jowisza przez ostatni czas nie miała wpływu na zdobycie szczęścia. Od 11.8.15 planeta szczęścia ustawiła się w opozycji pragnąc postawić na Twojej drodze wiele konceptów, możliwości oraz nieskończonej ilości praktycznych wizji.

Jowisz będzie zsyłał na Ryby swoją radość życia, zaufanie i wiarę w przyszłość. Stabilną, pewną i pełną bezpieczeństwa. Wypróbuj spokojnie postawioną Ci ogromną ilość ofert ji wybierając jednak to, co do Ciebie pasuje oraz zapewni stałość. Twoja spirytualna oraz ezoteryczna strona będzie nabierała ogromnego znaczenia. Opozycja Jowisza do Neptuna w Twoim znaku to wybór na pewno masy przyszłościowych wizji.

 Najważniejszy czas i znaczące powodzenie dopiero nadchodzi. Potrzebujesz teraz razem z Jowiszem w Pannie: dobrze sprecyzowanych dyspozycji, bezmiar precyzji działania, konkretniej wytycznej oraz opracowanego planu i Twojej intuicji!!

Nowy świat otwiera się przed Tobą. Wszystkie reguły i prawo musi być także przestrzegane.

Tymczasem Merkury ustawiając się naprzeciw w nowym tygodniu pragnie wskazać abyś szukała nowych źródeł finansowych, wymiany myśli oraz zabezpieczeń gospodarczych. Z dnia na dzień będzie się mnogość poprawiać, Z łatwością osiągniesz to, co tylko zapragniesz. Twoim drogowskazem niech będą nawet najskrytsze motywacje, marzenia czy również zamierzenia. Co postanawiasz musi być wdrożone w życie! Szczytne cele pozostaną osiągnięte. Wiem, że Ty będziesz dążyła do tego pamiętając jednocześnie o swoich potrzebach, bez niepotrzebnego rozdawania się innym!

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim udanego nowego tygodnia!

 

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny 0043/1 6004350.

 Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto) E-Mail: honorata.n@outlook.com

 

Słońce w Lwie, Wien, 16.8.15

 

„…. Już jestem twój. Co ze mną zrobisz?

                    Ukryje Cię tam, gdzie nie spotka Cię nic złego.”

                                      Susanne Collins
Foto: Wuppertal Elberfeld - Rathaus – Gerechtigkeit via Wikimedia Commons.


https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Wuppertal_Elberfeld_-_Rathaus_-_Gerechtigkeit_02_ies.jpg