Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od  10.8.15 do 16.8.15 Przejście Jowisza w znak Panny:11.8.15. Nów Księżyca na osi Lew/ Wodnik 14.8.15

 

 


 

 

 

 „Ja mogę żyć tylko sercem, wy za to żyjcie według zasad” Lew Tołstoj

 

 

 

Konstelacje tygodnia:

Mars i Słońce znajdują się w znaku Lwa. Jowisz przechodzi po 12 latach do znaku Panny 11.8.15.  Słońce tworzy trygon z Uranem. Merkury ustawia w opozycji do Neptuna. Nów Księżyca odbywa się w znaku Lwa 14.8.15. Wenus w biegu wstecznym łączy się ze Słońcem zapowiadając bardzo szczęśliwe wydarzenia..  Uran, Pluton, Neptun sa w retrogacji. Saturn przechodzi ostatnie stopnie Skorpiona.

                                                                           14.8.15

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów….Itp.

-poniedziałek 13; 44 godziny do 14; 08 godziny.

-środa od godziny 19; 43 do 22; 52 godziny

-sobota od godziny 6; 36 do godziny 9; 45

                 Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

 

 

„ Człowiek nie może walczyć ze swoim przeznaczeniem” P. Coelho

 

Rozpoczynamy bardzo ważny tydzień, gdzie procesy oczyszczające i wyjaśniające docierają do punktu kulminacyjnego.

Wenus już w biegu wstecznym porządkuje, wyjaśnia wszystkie układy partnerskie, miłosne i finansowe. Od środy do piątku razem z nowiem Księżyca w znaku Lwa otwiera się wiele nowych, nieoczekiwanych możliwości. Z drugiej strony kreatywne pomysły czy tez oryginalne impulsy mogą spalić na panewce ograniczone przez układy gwiazd. Piątkowy nów oznacza niespodziewane zmiany sytuacji, początki wielkiego.

 Jednak umotywowania, rozjaśnienia sytuacji otrzymasz dopiero od soboty! Dlatego nie śpiesz się z podpisami, zobowiązującymi umowami…itp. Z Merkurym w Pannie w opozycji do Neptuna w Rybach sytuacje muszą być jasne, decyzje pewne, a sposób działania musi mieć charakter bardzo praktyczny. Potęga pozytywnego myślenia, wiara w swoje siły i niecodzienność pomysłów, potrzeba wolności, niezależności może przy ułożeniu nowiu planet zagwarantować spełnienie i konkretne powodzenie nawet niecodziennie, wielkiego planu! Nie myśl tylko o swoich korzyściach, zyskach czy przewagach.. Mając na względzie swoje otoczeniu, najbliższych oraz współdziałanie. Nawet, gdy na wykonanie trzeba będzie poczekać, na pewno się opłaci.

 

 

 

 

 

 

11.8.15 już od dawana zapowiadany przez mnie, Jowisz planet szczęścia, hojności i bogactwa wkracza po 12 latach w znak analitycznej Panny. Tutaj pozycja radosnej gwiazdy pozwoli nam dostrzec detale, przeanalizować szczegóły, ucząc pokory oraz sumienniej pracy. Do tej pory Jowisz w Lwie pozwalał nam lekką ręką wydawać pieniądze ciesząc się życiem i stawiając na samospełnienie. Teraz bieg planety i jego konstelacje z Saturnem i Neptunem nie pozwoli nam na beztroskę, przesadna zabawę i koncertowaniu na pozorach.

Jowisz w Pannie wzywa do zdrowego odżywiania, zwracania uwagę na sytuacje zdrowotne, charytatywne i bogactwa świata, które są niestety wyczerpalne! Razem z nim zrodzi się pełne postrzeganie każdego człowieka, przyrody, zwierząt i wszystkiego, co nasz otacza. Wszyscy, bowiem stanowimy całość, i gdy jedni z nas nawet na drugiej półkuli ziemi nie mają, co jeść, także my jesteśmy i będziemy za to, co robimy i nie robiliśmy w przeszłości odpowiedzialni.   On będzie nas uczył dawać, brać i dzielić, stawiając na jasność, prawdę zmieniając i podnosząc naszą świadomość na zupełnie inny, nieznany poziom…( exil-opozycja do Neptuna)

Ważne daty dotyczące sytuacji Jowisza warte zapamiętania:

17.9.15 Jowisz opozycja Neptun

3.11.15 i 14.8.16 Jowisz opozycja Chiron

26.11.15- 18.6.16-10.9.16 Saturn kwadrat Neptun

23.3.16 i 26.5.16 jeszcze raz Jowisz kwadrat Saturn

Dokładnie będę pisać o tych trudnych konstelacjach w horoskopach tygodniowych tego i następnego roku. Razem z Jowiszem w Pannie czeka nas droga powrotna do mądrości, rozumu, sumiennej pracy, faktów i realizacji tylko tych pomysłów, które sprawdzają się w praktyce. Wszystko inne odpada przy wyżej wymienionych bezwzględnych układów planet nadchodzącego czasu. To, co nie potrzebne trzeba będzie pozostawić za sobą.

 

 

 

 

 

Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku pojawi się wyjątkowo z powodu urlopu w następnym tygodniu.

 Tymczasem zapraszam do obejrzenia  kilku zdjęć( zgoda wyrażona) z pięknego spotkania ezoterycznego astro-porad w dniu 8.8.2015 w Zakoście. Szkoda, że Cię nie było! :-) : http://zakosciele66.pl/galerie.    

 

 

Baran: Tydzień obiecujących wysokich lotów razem z Nowiem Księżyca .Nie zapominaj o szczegółach!

Byk: Wybierz proste drogi do celu. Kłótnie, spory, upór nie przynoszą oczekiwanych efektów!

Bliźniak: Zajmij się sobą nie doszukując wiecznie dziury w całym! W partnerstwach warto podjąć inicjatywę!

Rak: Ojej…., Jowisz po 12 latach w sextilu! Otwiera się świetna nowa perspektywa!( także finansowa!) Tylko bez przesady!

Lew: Nareszcie, Nów Księżyca w Twoim znaku gwarantuje niecodziennie pozytywne zmiany, również w układach wszelkich związków!

Panna: Od wtorku razem z Jowiszem da się pięknie żyć! Pomoc nadchodzi z każdej strony! Korzystaj z tych dobrodziejstw bez wstydu!

Waga: Gwiazdy obiecują nieziemsko pięknie układy partnerskie. Poświęć czas miłości!

Skorpion: Oj będzie się działo…z zapartym tchem oczekujesz niecodziennego wydarzenia… Podaj się emocjom. Będzie niezapomnianie przepięknie!

Strzelec: W miłości sielsko-anielsko. Tylko trzymaj pieniądze przy sobie, inaczej możesz doczekać rozczarowań! Uwaga!

Koziorożec: Świetne konstelacje do wszystkich biznesowych rozmów i projektów!  W miłości trzeba w końcu coś ryzykować!

Wodnik: Ufff… czy w miłości, czy profesjonalnie niecodzienne propozycje otwierają Ci oczy! Będzie ciekawie. Sprawdzaj szczegóły stawiając na ciągłość!

Ryba: Miłości nie da się zaplanować. Nie analizuj wszystkiego z zaciętością, ale więcej zaufaj! Także sobie!

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim jeszcze pięknego lata!

 

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny 0043/1 6004350.

 Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto) E-Mail: honorata.n@outlook.com

 

Słońce w Lwie, Polska 9.8.15

 

 

„Wszystko, co w życiu dobre jest kruche i łatwo to stracić” K. H

 

8.8.2015 w Zakoście astro porady ze mną.