Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 19.10.15 do 25.10.15.  Słońce w znaku Skorpiona.

 

 

 

                         „ Nie możesz być silniejszy od przeznaczenia”

                                                       Eurypides

 

 

Konstelacje tygodnia:

W czwartek Merkury tworzy trzeci kwadrat do Plutona. Wenus znajduje się w Pannie, gdzie ustawia się w trygonie do Plutona. Słońce opuszcza znak Wagi wchodząc do intensywnego Skorpiona. Wenus od 24.10.15 znajduje się dokładnie przy Orkus łącząc jednocześnie w konjunkcji  z Jowiszem. Merkury przechodzi w  opozycję do Urana.

                                         24.10.15 ( Astroprogramm: www.urano.at)

          Konstelacje i fazy Księżyca( atmosfera dnia)-do środy 3; 39 godziny Księżyc w znaku Koziorożca z trygonem do Wenus i kwadratem do Urana najpierw przypomina o przyjaznych obowiązkach, następnie wprowadza nieoczekiwane, złośliwe zmiany sytuacji.  Akceptuj własne błędy i przeskoki akcji. Cierpliwości.

-od środy godziny 3; 40 do piątku godziny 7; 19 Księżyc w rewolucyjnym Wodniku z sextilem do Saturna i Urana będzie żądał od nas pełnej koncentracji, odpowiedzialności i powagi. Kreatywne pomysły wykorzystaj w czwartek do oryginalnych zadań. Nie podlegaj namowom grupie. Stawiaj własne granice.

-od piątku godziny 7; 20 do niedzieli 7; 23 godziny Księżyc w Rybie z kwadratem do Saturna i opozycją do Jowisza znowu nie nastawia nas optymistycznie. Krytyka dokoła, narzekania i niezadowolenie minie jednak. Uwaga na pieniądze i wartości wszelkiego rodzaju.

-od niedzieli 7; 24 godziny Księżyc w Baranie z trygonem do Saturna to bojowa atmosfera, ale Saturn zakończy wszystko optymalnie. Szukaj miejsc spokoju oraz odpoczynku.

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów….itp.

-20.10.15 od godziny 22; 32 do 21.10.15 godzony 3;39

-piątek 23.10.15 od godziny 6; 23 do godzony 7;19

-sobota 24.10.15 od godziny 13; 19 do 25.10.15 godziny 7; 23

             Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

Horoskop; (od lewej )Österreich, Polska, Deutschland, Bialorus, Wlochy, Irlandia, Hiszpania, Rosja, USA, Schwecja, Kroatien, Slovenija, Norwegia, Litwa, Ukraina, Wegry.

 

 

Aby przejść nowy tydzień trzeba nie tylko uzbroić się w cierpliwość, ale podchodzić do usłyszanych spraw, sytuacji z dystansu, informacji nie tworząc dodatkowych trudnych kolizji, nie ryzykować, co może tylko jeszcze dodawać bólu i cierpienia innym.

Nowe, bardzo zmiennie konstelacje oraz przejście Słońca do znaku intensywnego Skorpiona to wiele przeciwstawnych ewentualności, dla niektórych szans, dla innych niebezpieczeństw na bardzo wielkie dramatyczne, długotrwałe skale. Merkury z Plutonem w kwadracie od środy to wybuchowy aspekt w komunikacji wszelkiego rodzaju, dialogach, układach i związkach.

 Z jednej strony chcemy jeszcze pomagać biegnąc z innymi za idealistycznymi wizjami zapominając o myśleniu analitycznym. A przecież tylu dookoła jest słabszych. Także Europejczyków. Z drugiej strony z ogromną energią, która może i przenieść góry- dostarczyć poczucia wykorzystania, zabrania siły i oddechu. Kto nie będzie umiał powiedzieć; „nie” lub „dosyć, nie zgadzam się”, może ściągnąć czarne chmury nie tylko na siebie, ale również na całe najbliższe otoczenie.

Stawianie osobistych granic nie jest w wielu przypadkach egoizmem, ale ratunkiem. Pluton z Wenus będzie omawiał pozytywne fazy finansowe, partnerskie i wszelkich układów dla znaków ziemi i wody. Tam gdzie pojawi się manipulacja, przymusy lub obsesje kontakt będzie zerwany.  Czasami warto po jasnym i prostym wyjaśnieniu zakończyć pewne epizody, niż brnąć dalej w uzależniające konfiguracje.

Słońce w znaku Skorpiona otwiera przed nami całkiem nową, intensywną i emocjonalną epoką. „Wszystko albo nic” dewiza tłumaczy dużo w konstelacjach nie tylko na niebie, ale również międzyludzkich, politycznych, społecznych i tematach Europy-emigrantów.

Pluton w kwadracie do Urana i  Merkurego, Merkury w opozycji do Urana, Wenus przy Jowiszu i Orkus bardzo blisko, opozycja Neptuna to nie korzystna sytuacja pod koniec nadchodzących siedmiu dni.

Orkus w astrologii jest nazwany „bratem Plutona”

(https://en.wikipedia.org/wiki/Orcus).

Jego okrucieństwa znane są już z historii mitologii. Jak gdyby Pluton z góry wezwał go do pomocy z dołu, z samych piekieł do zmiany myślenia i transformacji wszystkich znajdujących się na ziemi. Gdy Orkus i Pluton wchodzą nam w paradę poruszona jest wielka maszyna przeznaczenia dotycząca narodów, społeczeństwa, całych krajów. Masy, ogromnej liczby ludzi, którzy muszą w danym czasie przeżyć drastyczne wydarzenia. Z Neptunem naprzeciw Orkus szuka ofiar. Stojąca obok Wenus wskazuje przede wszystkim na kobiety. Eskalacja wydarzeń następnego tygodnia z Plutonem i jego połączeniach planet może mieć miejsce w Niemczech i Austrii, tam gdzie jest ogromna ilość już agresywnych, zniecierpliwionych emigrantów.( http://www.focus.de/politik/deutschland/politik-und-gesellschaft-abschied-von-der-ueber-kanzlerin_id_5001336.html) .

Gdy Pluton długo transformuje, pokazując od razu tylko zgliszcza, Orkus może być przez jakiś czas przyjemny, miły, maskując swoje autentyczne oblicze. Pluton i Orkus obrazują zjawiska masowe dużej liczby osób. Dlatego nie tylko zakupy będą w następnym tygodniu ważne, ale pełna koncentracja, szukanie autentycznych źródeł informacji, wspólne działanie, pomoc słabszym-np. dziecko, dziewczynka) dla wszelkie sytuacji.

Rosnące niezadowolenie w społeczeństwie niemieckim i austriackim rozpoczyna transformacje całych narodów Europy w nieoczekiwany sposób. Gdy w Polsce wszyscy szykują się na wybory, w innych krajach będą zabierane trony. Z żalem, złością, rozczarowaniem.

Ściąganie różowych okularów i wspólne spotkanie na cmentarzu iluzji może być przez naród bardzo bolesne. Demokracja, kultura, religia, wartości nie wszystkich są jednakowe na całym świecie i nie każdy na ziemi, jest w stanie to pojąc, ponieważ urodzony jest w innych warunkach, klimacie, religii, nie doceniając naszych obyczajów, norm zachowania, tradycji czy dziedzictwa…

Złote czasy się kończą. A zejścia na samo dno nie będzie wycieczka w słoneczny plener.  Z Plutonem jest jednak nadzieja, że wszystko, co bardzo złe kończy się kiedyś. On wskaże nam wyjścia, zawiłe tunele i cienką smugę światła, gdy uzna, że jesteśmy gotowi.

Ja ze swojej strony polecam wzmożoną ostrożność od połowy tygodnia, kierowanie się sercem i nie zaprzedawanie duszy fałszywemu Hadesowi. Gdy Orkus i Pluton się odzywa, w najmniej oczekiwany momencie będzie chodzić o skrajności i reorganizacje na długi okres czasu. Stare nie ma szansy przy tych tranzytach na powrót.

 Czy znasz swoje własne granice tolerancji?

Złe zrozumienie miłości, współczucia, jedność, zbawienia, brak ograniczeń będzie przynosiło konsekwencje. Neptun rozmywa wszystko, a jego pobyt w znaku Ryb nie jest dla każdego wyzwoleniem, ale zagubieniem w ciemnych, zabagnionych zaułkach mrocznego labiryntu. Uranus to Joker. Jego pozycja podczas nowiu poprzedniego tygodnia jeszcze do końca miesiąca i jego pełni Księżyca pokaże nam się w swojej nieobliczalności.

Pluton nie odpuści nie doprowadzając do kollapsu struktur i systemów. Twoim zadaniem jest odnalezienie się w danych warunkach i stworzenie życia, takiego, jakie Ci odpowiada wykorzystując odmienne możliwości, szanse, kondycji danego kraju w aktualnej chwili, własnych uzdolnień oraz potencjału umysłu.

Drzwi do całkiem odmiennej dymensji świata otwierają się w tym tygodniu.. Dla niektórych z ciężkim do zniesienia rozczarowaniem i szokującym przeżyciem.

 

Nadzieja, że w końcu Pluton odkryje ukrywane prawdy jest pewna. Popatrz na sytuacje dookoła, może z poczuciem bezradności, jako niecodzienne atuty. Przekształcenia, odrodzenie świata można nazwać będzie w nowym tygodniu bolesną inauguracją. Lepiej jest odczekać ostrożnie do końca siedmiu dni z ważnymi decyzjami z cierpliwością.

Postaw na to, co dla Ciebie znaczące, istotne oraz trwałe.   

 Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

 

        „ Pomiędzy odrzuceniem, lekiem, kłamstwem, a miłością tkwi tajemnica, która staje się wewnętrznym więzieniem. Czasami jedna chwila zadecyduje o przyszłości“. Kim Edwards

 

 

Baran 21.3-20.4

 Opozycje planet, a szczególnie kwadrat Merkurego do Plutona, ten ostatni stojący i tak w trudnym miejscu wprowadza w następnym tygodniu chaos, kłótnie i rozprawy, z których lepiej byłoby zrezygnować!

Konstelacje są wyzwaniem, czy to życiu prywatnym czy też zawodowym musisz przygotować się na utrudnienia, ataki i brak akceptacji do Twoich pomysłów. Aby wyjść na prostą do końca tygodniu kieruj się proszę wyłącznie dyplomacją, mądrością i zaufaniem w aktualne zjawiska. Słońce z Wagi jeszcze do czwartku nie jest Twoim sprzymierzeńcem. Rzucane w ogromnej złości słowa, można już szybko pożałować, gdy będziesz kierował się emocją, chwilą i brakiem zrozumienia.

Bądź czujny i zjednocz swoje myśli oraz siły wewnętrzne. Szybciej niż myślisz będziesz mógł ominąć dramatyczne akcje, nieporozumienia i niedogadania, gdy odrzucisz walki bezpożyteczne. Pluton czyni Cię do tego niepewnym, zabierając ostatnią, jasną jutrzenkę. Czas na wielkie zmiany!

To nie jest sposób dla Barana, by chować się za innych! Wyjdź na przód, ale w spokoju. Powściągliwe i z odpowiedzialnością broń swoje ideały oraz prawa!

Czwartek może być dniem sądnym, jeżeli nie zrezygnujesz z nieprzyjemnej konfrontacji. Saturn jest w trygonie Twoją ostoją. Obojętnie, co się teraz wydarzy. Stabilnością i dyscypliną działania będziesz do końca roku zbierał jeszcze nagrody!

Nie daj się zastraszyć.  Autentyczność jest najlepszą cechą bojowego Barana. Pozwól jednak innym wypowiedzieć własne opinie i zdania. Zademonstruj, że i na Ciebie można będzie zawsze liczyć.

 

 

 

 

                                    


Byk 21.4.-20.5

 Do piątku musisz załatwić wszystkie najważniejsze sprawy! Przechodzące Słońce do Skorpiona ustawia się w opozycji, a to jest sygnał, że będą pojawiać się utrudnienia. Inne planety stoją we wspaniałych konstelacjach. Jowisz koło Wenus w trygonie, Mars, Pluton oraz Neptun pragną tylko Twojego spełnienia oraz szczęścia. Mars dostarcza siły, abyś zawodowo nie spoczął na laurach. Propozycja oraz wielka akceptacja pojawia się z każdej strony. Odważ się podjąć nawet te trudne zadania, o których wcześniej nawet byś nie pomyślał.

Najpiękniej planety stoją dla miłości! Wszystkie Twoje życzenia są w stanie się teraz spełnić!

 Twoje tęsknoty do autentycznej miłości, jedności oraz wspólnoty dają Ci razem z nową osobą poczucie, że rosną Ci wielkie skrzydła. Twoja mocna, energetyczna aura nie musi być ukrywana, ale śmiało nawet podkreślana! Nie bój się emocji. Warto w tym czasie wyjść miedzy ludzi. Koncerty, spotkania towarzyskie, wypady za miasto to szansa na spotkanie dla singli tej jednej w życiu osoby na stałe. Twoja kreatywny strona rozwija się z wielką cierpliwością. Uwierz jeszcze w swoje szczęście. Postaw na zwycięstwa i trofea!  To jest warunkiem do ziszczenia w braterstwach, miłości oraz zawodowej strony.

Mars razem z Wenus rozprawi się za Ciebie z rożnymi nieudogodnieniami. Jasność umysłu, zadowolenia i Twoja uśmiechnięta Twarz jest planet posłannictwem.

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Mars w kwadracie dla drugiej dekady urodzonych i opozycja Saturna dla pierwszej nie pozwala na poznanie dogłębnie wielkich tajemnic. Twoim zadaniem jest teraz wykonywanie wszystkich obowiązków, orientowanie na przepisach i nie wchodzenie w trudne czy nawet wysoko skomplikowane rożnego typu konstelacje. Zdrowie i Twoje samopoczucie niech będzie priorytetem na dalsze miesiące. Planeta karmy nie jest w opozycji od parady. Dobrze byłoby w tym czasie nauczyć się czegoś nowego. Wykorzystaj w każdym calu Twój talent wysokiej, jakości komunikacji.

Merkury i Słońce stojące jeszcze do końca tygodnia w trygonie pomagają pociągać za sobą tłumy wielbicieli, wysłuchać Twoich motywacji oraz poić się Twoją wiarą czy energią. Razem z trygonem Marsa rozwiążesz wszelkie zasupłane sytuacje. Uważaj jednak podczas wyjazdów czy też komunikacji drogowej. 

Uranus ma dla Bliźniaka propozycje. Tydzień jednak nie nadaje się na początki, ale raczej na zakończenia. Tu, gdzie czujesz się ograniczony, trzeba będzie powoli się wycofywać. Zbieraj swoje siły, gdy Twoja miarka dawno się przelała.

 Razem z pozytywną atmosferą planet z Wagi nienaganna forma zawodowa punktuje w każdym momencie. Świetne, niecodziennej pomysły charakteryzują przecież tylko utalentowane głowy. Pomyśl jeszcze o miłości dopuszczając bliskość i stałe uczucia.  Zrezygnuj z ryzyka.

 


Rak 22.6.-22.7.

Merkury, Słońce, Węzeł Księżycowy oraz Uranus stoją w kwadracie. Opozycja Plutona dla drugiej dekady urodzonych zmusza Raka do akceptowania zmian i przygotowania na odmienne plany. Jego dodatkowy niekorzystny aspekt z Merkurym dla dat urodzonych Raków; 29.6-7.7. nakazuje wielkie zjednoczenie wewnętrznych sił. Teraz nie możesz pozwolić sobie na żadne błędy!

Wenus, Jowisz, Mars oraz Neptun będą chronić od nieszczęsnych wydarzeń. Interesujące projekty, razem z silną, pozytywną energią przyciągają ludzi, którzy na pewno Ci pomogą. Teraz jest szansa abyś czuł się dobrze. Być kochanym i docenionym to wielka rzecz. Erotycznej charyzmy daje energia Marsa w trygonie. Razem z nią nadchodzi wiele pozytywnych zmian w Twoim życiu. Gdy Słońce w kwadracie zmusza do wykonywania, czego, co w ogóle nie lubisz, przechodzisz siebie, akceptując bardzo praktycznie do postawionego celu. Czasami może za bardzo się martwisz lub komplikujesz sprawy, które i tak się ułożą. Powinieneś więcej zaufać sobie oraz własnemu otoczeniu. Całokształt tego, co piękne i wymarzone jeszcze jest przed Tobą!

Wenus przy Jowiszu razem z sextilem do Twojego Słońca gwarantuje, że w Twoim partnerstwie nadchodzą budujące reformacje. Marzenia o księciu z bajki już odpadają. Pluton mówi o tym, abyś TY sam zmienił się w sobie. Otwórz się na nowe spojrzenia czy oceny sytuacji. Twoja wrażliwą stroną reagujesz czasami za dosadnie. Obrażaniem, kręceniem nosem nie stworzysz ciepłego, domowego ogniska. Emocjonalna, pewna stabilność jest tym, czego najbardziej potrzebujesz. Jowisz dostarcza komplet w owocnym aspekcie. Będziesz jeszcze świecił jak gwiazdka na niebie.

 

 

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

 Twoja głowa pełna kreatywnych pomysłów to zasługa Słońca i Merkurego w sextilu. Korzystaj do końca tygodnia z tej dobrej konstelacji. Zmiana znaku będzie wprowadzać przeinaczenia. Wszystko, co przebiega z konstelacjami gwiazd ma swój sens w pozytywnym znaczeniu. Nawet, jeżeli czasami trzeba na coś czekać. Twój dobry humor nie opuszcza Cię do końca tygodnia. Dobre wieści, ciepłe pozdrowienia, wspaniałe idee-oto odpowiednia faza dla lśniącego króla Słońca!

 Twoje zdolność umysłowe razem z Merkurym pozwolą na sprytne rozwiązanie niejednego problemu. Nowe kursy lub kształcenie jest bardzo dobrym pomysłem. Nauka będzie przebiegać prawomocnie bardzo szybko. Twoja motywacja razem z Uranem stwarza wiele nowych, pomyślnych okoliczności. Ludzi, których nie lubisz możesz omijać z daleko, ale w wielu przypadkach są to ci, którzy pokazując, co trzeba jeszcze poznać.

Saturn w trygonie nie pozwala Lwom na odpoczynek. W miłości, rodzinie, wśród przyjaciół wszyscy wiedzą, że na Tobie można polegać.

 Pozwól uczuciom powoli rozwiać się i dojrzewać. Jest możliwe, że Twój partner potrzebuje więcej czasu oraz innej atmosfery.  Stojąc jak zawsze we właściwym świetle zwróć uwagę na cień spadający na innych.  Związki wymagają stabilnej bazy przyszłości. Ty jesteś w stanie dać innym kompletny blok tego, co potrzeba.

 

 

                                                                                                             

Panna 24.8.-23.9

Połączenie Wenus i Jowisza w Twoim znaku przynosi nie tylko szczęście, zadowolenie, miłość, piękność i bogactwa. Obok tych dwóch planet masz jeszcze przy sobie energię Marsa. Razem z tymi układami jest pewność, że ogromna gama emocjonalnych odczuć nadchodzi w rozpoczynjącym się tygodniu!

Wszystkie najlepsze karty trzymasz w obu dłoniach. Zespalaj swoje myśli, abyś nie przegapiła tej najlepszej szansy. Jesteś respektowana, potrafisz dowodzić. Czas najwyższy rozpocząć życiową stabilizację powiązaną z doświadczeniem miłości.

Gdy Saturn w kwadracie ogranicza pierwszą dekadę urodzonych, już od piątku pojawia się Słońce w sextilu. Trygon Plutona zapewnia wspaniałe czasy pozwalające wpłynąć zbawiennie na innych.

 Jeszcze pozbądź się strachu przed porażką. Twoja silna aura będzie pomocna w unikaniu skompilowanych wydarzeń. Wenus namawia do popraw kondycji we wszelkich układach czy też związkach.

 Będąc w obecnym tygodniu dzieckiem szczęścia stoisz przed decyzjami dalszych planów życiowych.

 Pozostań sobie do końca wierna. Nie musisz naginać się do opinii, wymagań lub propozycji partnera. Twoje odczucia niech będą święte. Żyj teraz.

 Bez zwątpień, obaw i krytycyzmu.

Przed Panną zaszczytny tydzień powodzeń prywatnych jak również zawodowych.

 

 


 Waga 24.9.-23.10

Konkretność, rzetelność, sumienna praca będzie wynagrodzona szczodrze z sextilem Saturna. Waga przewyższa wszystkie inne znaki pozycją Słońca oraz Merkurego.

Środek tygodnia może wiele zmienić. Merkury, albowiem ustawi się w trzecim kwadracie do Plutona. Druga dekada urodzonych powinna szczególnie uważać unikając nerwowych sytuacji, ludzi czy też innych wyzwań! Wypowiadając swoje opinie nie powracaj natychmiast do tylnych szeregów. Stojąc przy swoich stwierdzeniach czy poglądach nie wdawaj tylko w destruktywne dyskusje.  Planety czuwają abyś trzymała się rzeczy sedna. Strach, obawy jest na pewno dla Ciebie ważnym tematem…... Dlatego wyznacz sobie cel. Zakładaj, że zwyciężysz! Zaufaj sobie i z podniesioną głową przeczesując odrębne, odmienne pomysły. Uranus w opozycji nie daje czasu, bowiem na odpoczynek.

 Pomimo poleceń z góry, które trzeba wypełniać, zostaw wystarczającą ilość czasu na relaks, wypoczynek oraz jesienne sporty. Czy będziesz pamiętać, że masz być autentyczną i pokonać przeciwników?

W miłości tymczasem nadchodzi czas decyzji. Nie ociągaj się tylko z ostatecznymi rozstrzygnięciami, gdy burza uczuć ogarnęła Twoje serce. Merkury zaczaruje już słowa w Twoich ustach, by wszystko wyrazić tak, jak aktualnie to doświadczasz. Podkreśl przy okazji swoje świetne walory. Dopasowanie do otoczenia nie pasuje do znaku pięknej bogini miłości!

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

Już za chwilę za moment rozpoczyna się czas Skorpiona. Piątek warto poświecić sobie, nowym celom, ideałom, oraz zdobyczom. Przechodzące Słońce do Twojego znaku ma bardzo dobre wieści i kila ważnych, radosnych sukcesów. Od tego momentu komplet planet stoi doskonale! Ty masz prawo wybierać, kierować oraz żądać. 

 Ja, jestem pewna, całość uda się stuprocentowo. Możesz śmiało zaufać swojemu otoczeniu. Twoim powątpieniem, wiadomo zaprzepaszczasz wszystkie szanse, a tu Słońce pragnie spełniać życzenia! Nadchodzą cztery tygodnie wielkiego ukontentowania. Zrób w końcu to, co odkładasz od całego już roku!

 Neptun to wielka intuicja, światełko w mroku, które Cię nigdy nie zawiedzie. Nie musisz wszystkiego rozpatrywać głową. Bóg morza w trygonie jest najlepszą pozycją.  Twoje środowisko razem ze Słońcem przyjmuje Twoje gesty z życzliwością i akceptacją. Do spółki z Plutonem i Wenus jest perspektywa na ważne przeżycia prowadzące do stałości i bezpiecznego lądu. 

Mars i sextil Jowisz pozwala na dynamiczne, niezachwiane, bystre rozwoje. Wysłuchaj spokojnie, co Ci proponują. Twoje cztery tygodnie spożytkuj przede wszystkim dla siebie.

Pozwól kierować się jeszcze uczuciom. Twój rejs zaprowadzi Cię tam, dokąd tylko zechcesz, jeżeli będziesz unikał wszelkich uzależniających doznań. Co mówi Twoje serce? Ono Cię nigdy, tak jak głowa nie oszuka.

 

 


Strzelec 23.11.-21.12

Wenus, Mars i Jowisz znajdują się w kwadracie. Wszelkie układy braterskie, zawodowe czy prywatne wymagają Twojej szczególnej uwagi. Saturn w Twoim znaku będzie na pewno sortował. Nie każdy nadaje się na Twojego przyjaciela. Razem z planetą karmy będziesz powoli ściągnął różowe okulary. Ale, ze wszystko ma swój dobry koniec zapewnia Merkury i Słońce w sextilu. Znak Wagi zasyła Ci bardzo pochlebną energię. Twój dobry nastrój nie opuści na pewno Strzelca. Możesz odważnie zaufać swoim założeniom, gdy wymogi odgórne, konsekwentna praca zaprowadzi Ci do radosnego zwycięstwa.

Wszystko robisz dobrze, nie daj się jeszcze sprowokować! Mars w kwadracie i Wenus wprowadzają chwile niepokoju oraz zastanowienia. Nie musisz denerwować się zmianami terminów, odmową lub innym przesunięciom. Słońce już zapewnia, że doświadczysz również przyjemnych niespodzianek. Nie idź tyko za tłumem, nie pozwól na kierowanie przez innych Twoim całym życiem. Pomysły pewnie są i dobre, ale Strzelca krytyczna postawa pozwoli na stałość oraz równowagę.

Kwadrat Wenus i Jowisza domagają się w dalszym ciągu wyjaśnień oraz zmian w różnych partnerstwach. Mów prawdę, ale jasną. Bez dodatkowych ucieczek z zaangażowania uczuciowego.

Miłość to obustronne zaufanie, a nie tylko oczekiwania.

 

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Karuzela zmiennych doświadczeń i uczuć jeszcze się nie kończy. Gdy Jowisz, Wenus, Mars pragną Twojego stałego zadowolenia, Pluton Słońce i Merkury wprowadza chaos, dramatyczne sytuacje, a pewnie i bezsilność. Wytęż swój umysł nie popadając w panikę. Od czwartku sprawy mogą być nieco za szybkie, a ich intensywność będzie Cię pewnie zniechęcała. Masz prawo spodziewać się niekorzystnych i nieoczekiwanych wydarzeń, które zaakceptuj tylko ze skinieniem głowy. Rozpacz tu nic nie pomaga. Pluton zabiera, to, co nie ma funkcjonować. Decyzje będziesz musiał natychmiast podejmować. Zaufaj sobie, uwierz w bieg rzeki życia. W końcu tygodnia okaże ze Słońcem w Skorpionie, iż możesz już stawiać na fantastyczne zwycięstwa.

Tymczasem Wenus, Jowisz i Mars będą wprowadzać pozytywne przebudowy. Momenty szczęścia poznasz w końcu, gdy zostawisz swoje krytyczne przemyślenia, dystans, strach i obawy gdzieś hen, daleko za sobą. Nie musisz rzucać się w ucieczkę sam przed sobą. W nadchodzącym czasie poznasz intersującą osobę, z które spędzisz bardzo długi dzień następny. Układy oparte na przyzwyczajeniach nie będą miały z Plutonem przyszłości. Dlatego pozwól Jowiszowi wejść w Twój dzień codzienny polegając na uczuciach tego, co najbardziej potrzebujesz. Respektuj więcej siebie, wyłączjące głowę.

 Zaufaniem sobie i osobistym celom zdobędziesz największy dobrobyt, który nie ma już większych wartości.

 

 

 

 Wodnik 21.1.-19.2

Jeżeli jeszcze do tej pory nie jesteś w stałym, bezpiecznym partnerstwie oznacza to, że nie trafiłeś na tę jedyną osobę! Wenus w opozycji przez ostatnie pół roku bardzo dużo zmieniła. Ale jaki będzie Twój udział w związkach i układach wszelkiego rodzaju? Zainteresowanie jest przeogromne, choć może nic nie ma Twoim zdaniem intersującego… A może chowasz gdzieś na dnie serca strach przed zabraniem Ci wolności, indywidualności i swobody?

Minione układy już nie powrócą. Wenus w znaku Panny, pozytywne położenie Saturna przez następne 2,5 roku zapewnia zmiany i trwałe ewolucje. Nie musisz już za kimś tęsknić, przed czymś uciekać lub chować się po kątach. Najważniejsze, aby Twój partner przecież mógł iść również swoją drogą i odnalazł własne spełnienie. Tak, jak i Wodnik tego szuka.

W nowym tygodniu wszystkie gwiazdy świecą dla Ciebie! Teraz znasz już swój cel, kierując się stuprocentowym wyczuciem. Merkury czuwa abyś zawodowo bez trudu zdobywał kolejne stopnie do imiennego szczęścia.  Możesz śmiało jeszcze czerpać ze studni pełnej opatrzności, szczęście. Słońce i Uranus nie chcą abyś został osamotniony, niemniej jednak przecież ciągle jesteś w tłumie.

Pomyśl o swojej świetnej przyszłości. Do piątku razem z koalicją planet masz bardzo dobry czas przed sobą.

 

 


Ryba 20.2.-20.3

W nowym tygodniu czekają na Ciebie niespodzianki. Piątkowe przejście Słońca do przyjaznego Skorpiona będziesz mogła nazwać odsieczą, pomocną ręką i całkowitym ratunkiem.

Do tego czasu zaufaj swojemu odczuciu. Planety stojące w opozycji nie namawiają do popadania w letargi. Wszelkie sytuacje wymagają syntezy, natężenia uwagi i środkowania swoich refleksji. Czas nie jest skory na zamyślenia. Korzystaj z pomocy ludzi mądrych, własnego rozsądku i protekcji Jowisza.

Szybkich decyzji potrzeba będzie w pracy i życiu prywatnym. Gdy Mars w opozycji nie daje szansy na dobrą zabawę, a dorzuca jeszcze złości, nienawiść czy może agresje. Twoje doznanie, razem z Neptunem na pewno Cię w trudnej sytuacji nie zawiedzie. Profesjonalnie, w sprawach gospodarczych musisz koniecznie zaufać sobie. Kwadrat Saturna dla pierwszej dekady urodzonych wymaga cierpliwości, uwagi oraz roztropności w wykonywaniu wszelkich obowiązków.

Tymczasem koniunkcja Wenus i Jowisza w opozycji to wyrwanie Ciebie ze snu i poddanie wielkim emocjom miłości. Przeżycia pięknych, niezapomnianych momentów są gwarantowane tylko z partnerem nazwanym w astrologii ”bratnią duszą”. Single mają niecodzienne szanse spotkania tej osoby, na którą już od wieków czekają. Ryba musi myśleć przede wszystkim o sobie. Bez wykonywania niczego dla innych szczęścia i zadowolenia. Nie pozwól więcej się wykorzystywać, oszukiwać, a może i manipulować. Osoba po Twojej stronie musi być autentyczna. Ta, której możesz do końca zaufać. Połóż krzyżyk na postać podrzędnego clowna, która może Cię nie odstępuje... Planety pragną Twojego spełnienia. Wychodź sama w końcu z labiryntów mgieł!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim pogodnego tygodnia!

 

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com

 

 Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto).

 

Słońce w Wadze, Wiedeń, 18.10.15

 

 

 „ Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej, czy też z Twoją zgodą” Edward Stachura

Bild:  https://commons.wikimedia.org/wiki/File:M%C3%A4dchen_die_Haare_flechtend_1887.jpg–via Wikimedia Commons-Arbert Anker.