Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od   2.2.15 do 8.2.15. Pełnia Księżyca na osi Lew/ Wodnik 4.2.15 o godzinie 0;10.
Do zwycięstwa potrzebna nam odwagi, odwagi i jeszcze raz odwagi!

G.J. Danton


                                  Horoskop miesięczny luty 2015. Honorata Nothdurfter.Konstelacje tygodnia:  

Słonce i Uran łączą się sextilem. Pełnia Księżyca z jego koniunkcją do Jowisza odbywa się we wtorek. Merkury w biegu wstecznym spotyka w sextilu Saturna. Słonce ustawia w opozycji do Jowisza. W niedziele Wenus i Pluton tworzy sextil.

 

 

 

Jaki będzie nowy tydzień?

Szczęście uśmiecha się do nas… wielka siła pełni Księżyca w Lwie na osi Wodnik/ Lew dostarcza nam pozytywnej energii, pewności siebie i siły, aby wykorzystać własne potencjały. Merkury w biegu wstecznym, Saturn i jego aspekty ostrzegają jednak przed impulsywnymi decyzjami. Mars, Wenus, Neptun w Rybie, Słonce w Wodniku przed wyimaginowanymi wizami i pogonią za iluzją. Tylko mądrością można wykorzystać dobre aspekty astrologiczne. Kwadrat Urana z Plutonem zapowiada nadal radykalne, rewolucyjne, nieoczekiwane zmiany spowodowane zewnętrznymi wpływami. Nie pędź za mylnym wyobrażeniem. Sprawdzaj fakty!

 

 

 

 

 

 

 

Potrzeba odwagi, by powstać i przemówić. Potrzeba jej również, by usiąść i posłuchać.

– Winston Churchill

                                      Fazy Księżyca


-do poniedziałku godziny 18; 42 Księżyc w Raku to bardzo dobry nastrój dla spraw rodzinnych i omówienia wzajemnych obowiązków.

-od poniedziałku godziny 18; 43 do czwartku godziny 6; 47 Księżyc i jego pełnia w znaku Lwa z trogonem Urana i koniunkcją Jowisza to wielką energią i i nagłą zmianą wielu sytuacji. Czas niespodzianek wszelkiego rodzaju!

-od czwartku godziny 6; 48 do soboty godziny 19; 45 Księżyc w znaku Panny z kwadratem Saturna i opozycją do Wenus to znak, aby dokładnie wysłuchać słów krytyki. Nie bierz wszystkiego tak do serca!

-od soboty godziny 19; 46 czeka nas weekend z Księżycem w znaku Wagi, która będzie szukać dobrej atmosfery i poczucia bezpieczeństwa w towarzystwie najbliższych nam osób.

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku.Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów.

-poniedziałek 2.2.15 od 00; 00 godziny do 18; 42 godziny.

-środa 4.2.15 od 6; 32 godziny do 5.2.15 godziny 6; 47.

-piątek 6.2.15 od godziny 23; 10 do 7.2.15 godziny 19; 45


Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku? „Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna". E. Tolle

 

 

Baran 21.3-20.4

Gdy Twój Mars przebywa obok Twojego znaku należy kierowa się intuicją, dobrocią, szczerością oraz miłością.. Pomocą.. Te wielkie uczucia może nie pasują do Ciebie i napawają szczerymi obawiamy. Ale wtorkowa pełnia Księżyca w pozytywnym aspekcie, pozycja Słońca i Merkurego to reorganizacja Twojego serca.

Ogromne, pozytywne zmiany, spełnienie marzenia, otwarcie nowej, odważnej drogi w kierunku miłości, zadowolenia z dnia codziennego i optymistycznej przyszłości.

Gdy Uran w koniunkcji z Twoim Słońcem i w kwadracie do Plutona nakazują Ci podejmowanie życiowych decyzji i radyklanych przemian, wiele planet stoi po Twojej stronie popychając do przodu, bojowości i nieugiętości w rozstrzyganiach. Z dobrocią serca.

Przebywając razem z Jowiszem na drodze do wygranej wykorzystaj swoją aktywność umysłową, spontaniczność i bezpośredniość, aby przekroczyć mury bariery i wejść do wiele obiecującej przyszłości.

Do usterek i błędów nie możesz dopuścić.. Dokładność, detaliczność i nie pozwolenie na działanie siły będzie potrzebna!

 

 

 

 

 

 


Byk 21.4.-20.5

Największą siłę dostarcza Ci teraz Wenus, Mars, Pluton w korzystnych pozycjach. Pozytywny nastroi, optymizm i wiara w przyszłość pomoże zwalczyć niekorzystne wpływy Słońca i Merkurego w kwadracie z Wodnika.

Aby zacząć coś nowego potrzebujesz sprecyzowania swoich celów. Zamknięcia, decyzje i formułowanie musisz sprecyzować po analitycznych przemyśleniach. Merkury może być drugą szansą, którą trzeba szybko wykorzystać. Rezygnując z tego, co Cię obarcza, nie daje satysfakcji i co jest uciążliwe możesz wreszcie pójść drogą dopełnienia..  

Nie lękaj się, więc nowego. Neptun sprzyja decyzjom serca, kierowaniu się intuicjom, co na pewno nie jest Twoją mocną stroną. Gdy w romantycznym nastroju dookoła wiele się zmienia, życie zawodowe będzie wymagać od Ciebie realnego spojrzenia.

Nie wszystko działa tak jak sobie wymarzyłeś. Dlatego musisz pomyśleć o Plutonie. Twoja wielka, wewnętrzna siła jest przy Tobie. Zwiększ swoją cierpliwość i koncentracje abyś poprawianie decydował. Mars przynosi wielką efektywności oraz hartu ducha bez liku.

Stosując swój ogromny potencjał miej na względzie przede wszystkim naturalność i autentyczność.

 

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Razem z pozycją Słońca, Merkurego i Jowisza możesz mieć wszystko pod swoją kontrolą, aby wszystko szło po Twojej myśli. Przydałoby się jeszcze więcej intuicji, nie reagowania na zaczepki otoczenia, zdecydowania w sytuacjach zawodowych.

Mars w kwadracie teraz dla drugiej dekady urodzonych zapowiada kryzysy w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Egoistyczne czynności, przepychanie łokciami nie będą popłacać. Spokojnie..

Twój Merkury w biegu wstecznym namawia do zrozumienia przeciwnika i wyboru niekonwencjonalnych metod działania. Gdy Wenus dolewa oliwy do ognia, boczy się i jest obrażona nie warto eksperymentować.

Nowe propozycje zarobienia pieniędzy także potrzebują czasu. Uwzględniaj Saturna w opozycji, który będzie Cię kontrolował. Profesjonalne rady, pomoc przyjaciół lub zaufanych będzie na pewno teraz odpowiednio funkcjonować. Neptun w kwadracie działa, bowiem jako ciężar nie dodając Bliźniakom olśnienia. Gdy poczujesz, że droga, którą wybrałeś nie daje pożądanych efektów-lepiej z niej zrezygnować.

Słonce z Wodnika będzie jednak Ci pozytywnie przyświecać.

Kieruj się spokojem i cierpliwością. Bez zbędnych pospiechów.

 

 

 


Rak 22.6.-22.7.

Mars i Wenus nadal przyświeca Rakom czyniąc je szczęśliwym. Partnerstwa wszelkiego rodzaju ulegają pozytywnym przeobrażeniom. Single musza wyruszyć miedzy ludzi. Tam czeka ich nowe uczucia i spełnienie w miłości.

 Twoja wiara w przyszłość dodaje optymizmu. Już wiesz, że pewne zmiany są konieczne i nic już Cię nie przeraża. Wizje nowych dni masz już uwzględniona w Twoich pomysłach i nie polegasz na przeznaczeniu. Uranus w kwadracie i opozycja Plutona ma wielki wpływ na Twoje decyzje. Nie daj się odwieść od swoich planów. Jasność myśli i skupiona koncentracja będzie dla Ciebie wielką pomocą.

Zachowując spokój i wykorzystując trygon Marsa z Ryby zwiększasz, bowiem swoją siłę przebicia pokazując przebojowość. Nic nie jest teraz Ci straszne. Szczęście stoi po stronie Raka, gdy będzie stawiał na kompromisowość.

Wielkie marzenia mogą się w nadchodzącym tygodniu spełnić. Głównym priorytetem niech będzie miłość, rodzina, przyjaźń i wielkie życzenia.

 

 

 Lew 23.7.-23.8

Wielkie party w Twoim znaku, pełnia Księżyca z dodatkową koniunkcją. Księżyca z Jowiszem to uczucie spełnienia, wyruszenia do boju i realizacji marzeń. Jednak opozycja Słońca i Merkurego w biegu wstecznym daje do myślenia..

 Czy na wielkie eskapady i rzucanie rękawiczek można sobie na pewno teraz pozwolić?

Nie przesadzaj.. Realne spojrzenie na otaczającą Cię rzeczywistość, Merkury i Saturn w trygonie nakazuje sprawdzenie Twoich wizji. Szczęście nie musi leżeć w dalekiej odległości, ale w bliskości Twojej ręki.. Zanim wskoczysz do zimnej wody, lub zatrzaśniesz za sobą z impetem drzwi pomyśl o otaczającym Cię świecie, współczesności oraz realiach. Szukając swojego potwierdzenia nie stawiaj lepiej wszystkiego na jedna kartę. Jowisz w koniunkcji pragnąc Twojego wewnętrznego rozwoju stawia przed Toba wyzwania. Nie daj się złapać teraz w pułapkę. Przesady mogą być szybko ukarane..

Usłyszane wiadomości nadchodzącego tygodnia mogą być bardzo nie przyjemne.

Zatrzymaj się, zahamuj. Nie biegnij już do przodu. Posłuchaj słów wewnętrznego rozsądku. Nowe pomysły już nadchodzą.

Nie przekreślaj infantylnymi decyzjami samego siebie!

 

 

 

 

 

                                                                               

Panna 24.8.-23.9

Gorączka uczuć z Marsem, Wenus i Neptunem w opozycji i w nadchodzącym tygodniu nie daje Ci spokoju. Twoje uczucia zmieniają się jak w kalejdoskopie. Karuzela emocji może przyspieszyć razem z pełnią Księżyca w znaku Lwa. Trzymaj się, więc mocno!

Abyś wiedziała, co jest do wykonania w nowych dniach sprecyzuj swoje cele. Mars w opozycji i Twój Merkury w biegu wstecznym to utrudnienia, dodatkowy chaos i możliwość podążania drogą, która dla Panny nie będzie za bardzo adekwatna….

Saturn kwadrat dla pierwszej dekady urodzonych nie tylko ogranicza wszelkie działania, ale jasno wskazuje granice. Nie, nie wszystko będzie do spełnienia. Sytuacje nie czynią Cię szczęśliwą, a komunikacja pozostawia wiele do życzenia.

Gdy opozycja trzech planet stawia Cię przed trudnymi sytuacjami, Pluton w trygonie pomoże w rozstrzygnięciach. Projekty, która są dla Ciebie bardzo ważne muszą jeszcze trochę poczekać. Przynajmniej do połowy lutego.

Zwracaj uwagę na swoją sytuację zdrowotną. Siły oraz energię trzeba będzie oszczędzać.

 Patrz z odwagą do przodu dając z siebie to, co najlepsze

 

 

 


Waga 24.9.-23.10

Słonce i najważniejsze planety dalej towarzyszą Wadze w nowych, nadchodzących dniach. Pozycja planet zapowiada znakomite zmiany, razem z pełnią Księżyca w Lwie. Czas będzie także wysoko emocjonalny! Rozwój, nowe- stare propozycje, odmienne szansy i wielkie nagrody.

Potrzebujesz jeszcze doskonałej organizacji, niekonwencjonalnych metod i własnej mądrości. Węzeł Księżycowy na Twoim Słońcu to przeznaczenia, z którymi teraz masz do czynienia. Nowości, które pozytywnie korygują Twoje życie będą wprowadzały wiele niekonwencyjnego i odmiennego. Nie będziesz jednak miała z tym problemu.

Pluton w kwadracie wzywa na pojedynek niektóre z Was Nie pozwól na jego manipulację i negatywne działania. Dyplomatycznym nastawieniem osiągniesz więcej niż przebijając głową dookoła mur…

Jowisz w sextilu to jest wielka siła, odwaga i nareszcie spełnienie swoich wizji. Uda się wszystko, co teraz postanowisz. Przemyśl jeszcze raz swoje racje istnienia i wystartuj do celu!

 

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

Na ważne decyzje to jest nie odpowiedni czas. Merkury w kwadracie i w biegu wstecznym hamuje tworząc chaos, utrudnia komunikację i nie pozwala na powodzenia. Nieprzemślanym edyktem możesz wstrzelić daleko ponad cel tracąc dodatkowo swoje wartościowe siły. Pełnia Księżyca w kwadracie, Słonce z Wodnika i kwadrat Jowisza stawia Skorpiona przed sytuacjami, których się wcale nie spodziewa….

 Niedokładności przeszłości dają o sobie znać. Lepiej nie reaguj zbyt impulsywnie.

Neptun w trygonie nakazuje spojrzeć na realność i układy w kalejdoskopie, które dalekie odbiegają od rzeczywistości. Goniąc iluzje zapomniałeś chyba o sobie?  Czy to, trzymasz aktualnie w ręku jest na prawda Twoim marzeniem?

Z pomocą do działań przychodzą planety ustawione w znaku Ryby. Wielkie zawodowe wizje nie będą teraz zaakceptowane. Otoczenie, bowiem pragnie nowoczesność, ekstrawagancji i niekonwencjonalność…

Poczekaj! Jest możliwe, że wkrótce będziesz mógł wyciągnąć ukrytego w zanadrzu asa.. Twój Pluton proteguje Ciebie walcząc razem o następny dzień i powodzenie. Przyznanie właśnie Tobie racji jeszcze nadejdzie. Nie powinieneś stawiać na głowie całego świata.

Tydzień dobrze byłoby przeznaczyć na sprawy uczuciowe, wypoczynek i rekreację. Wenus w trygonie kieruje Twoje myśli ku rodzinie, ważnym związkom i spraw miłości!

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

Razem z Saturnem w koniunkcji czasami sprawy rozwijają się bez naszej pomocy. I cokolwiek byś teraz zaplanował i nie zrobił nie masz wielkiego na to wpływu. Merkury jest w biegu wstecznym i rozwiązuje lub koryguje decyzje przeszłości, który były nieodpowiednie.

 Kwadrat Marsa dla drugiej dekady urodzonych może nakazać zostawienie pewnego zadania, którego byleś już prawie pewny.. Ale Słonce z pełnią Księżyca odbywa się w konstruktywnej konstelacji. Ze znaków Wodnika i Lwa napływa do Ciebie siła. Nowe idee, Twoje zaangażowanie oraz niekończące pozytywne nastawienie przyniesie Ci zwycięstwo.

Razem z Wenus w kwadracie musisz jednak akceptować decyzje partnerów( wszelkiego rodzaju).Wielkich katastrof na pewno nie będzie, ale dosyć złości, niemiłych informacji, może krytyki i nieciekawych niespodzianek.

Nie pozwól jednak wszystkim konstelacjom odwieść się od postawionych sobie celów. Droga, wybór metody działania oraz intencji może przecież zawsze być zmieniona.

Gdy Mars zabiera Ci kosztowną energię, Jowisz dodaje skrzydeł.

Cuda jednak rzadko się zdarzają… Cierpliwością i ewolucją Twoich poglądów możesz rozwiązać niejeden dylemat.

 

 

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Merkury w biegu wstecznym nie sprzyja Twoim planom biznesowym, podróżom i komunikacji z powodzeniem. Należysz jednak do tych wybranków, którzy z łatwością podejdą do wyzwań nadchodzącego nowego tygodnia. Mars, Wenus i Neptun w trygonie przynoszą optymistyczne nastawienie, energię i siłę, aby negatywne tendencje odrzucić od siebie i po prostu przeczekać. Perfekcjonizm nie będzie się teraz opłacał. Koncentruj się, dlatego tylko na przyjemnościach, radości oraz sprawach miłości.

Uranu, Węzeł Księżycowy i Pluton wprowadzają niepokój dla drugiej dekady urodzonych. Przy takich konstelacjach trudno będzie o wielkie plany zawodowe. Nie eksponuj się teraz za wiele. Pluton dodaje Ci jednak dynamiczności, wyboru odpowiednich, intensywnych pasji i całkowitą zmianę Twojej osobowości. Z wielką bitnością podążasz do przodu. Powodzenie może być raczej pewne.

Kieruj się podpowiedzią Marsa i Wenus. Obie planety są Twoją ogromną podporą. Niech wszelkie, nawet trudne partnerstwa przejdą pozytywną metamorfozę. Praca może poczekać.

 

 

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Wielkie możliwości stoją przed Wodnikiem, ale nie do końca jest wszystko jasne. Merkury w Twoim znaku w biegu wstecznym pragnie stworzyć nowe szanse. Nie lekceważ, dlatego Twoich obowiązków dnia codziennego. Przecież wszystko do tej pory się udało!

 Pełnia Księżyca w opozycji to dla Wodnika ważne wydarzenie tego roku. Nie musisz stawiać wszystkiego na głowie, ale licz, że nadchodzące dni przyniosą gorące emocje razem z chwilą zastanowienia i refleksji..

Twoje imponujące plany i wizje muszą służyć nie tylko Tobie, ale również grupom, organizacjom i Tobie najbliższym. Czy Twój optymizm, pozytywne nastawienie i radość życia znajdzie odzew w otoczeniu?

 Wtorkowe wiadomości będą na pewno odpowiedzią.

Saturn w sextilu uczy Wodniak dokładności i perfekcjonizmu w działaniu. Uran gwarantuje nowe impulsy. Przemyślenia całkowitych zmian życia razem z Księżycem w Lwie nie będą zaskoczeniem.

Koniunkcja Słońca pozwoli zaufać w drogę przeznaczenia. Jowisz nakazuje dalszy rozwój i kształcenie. Wiele korzystnych warunków gwarantuje ukazanie Twojego ogromny potencjał, a uśmiech losu otworzy przed Tobą dobrą perspektywę przyszłości.

 

 

 

 

 

 


 
Ryba 20.2.-20.3

Razem z Wenus i Marsem życie wydaje się piękniejsze, lżejsze i łatwiejsze. Mimo kwadratu Saturn dla pierwszej dekady urodzonych, która boryka się z utrudnieniami dobre pozycje wielu innych planet przyrzekają optymistyczny nowy tydzień oraz wolny czas dla przyjemności!

Wenus i Neptun w koniunkcji oraz Mars zapewniają pozytywne nastawienie, romantyczne chwile we dwoje pełne namiętności. Czujesz się po prostu szczęśliwą i piękniejszą akceptując impulsy nadchodzące ze świata. Wenus dodatkowo ustawia się w sextilu do Plutona, a to są wielkie wyznania i rozkosze bez końca.

 Zawodowo idziesz drogą powodzenia. Obie planety dodaj Ci siły, aby przeciwstawić się wyzwaniom. Teraz Ty będziesz wskazywała innym kierunki działania. Twoja wiedza, zdecydowanie i duma pozwoli innym z pewnością zaimponować.

Magiczny układ planet wprowadza Rybę w inne dymensje nie ograniczając z Merkurym jednak i chaosu. Pozwól kierować się instynktem.  Partnerstwa wszelkiego rodzaju są teraz godnym chwały priorytetem.

                             Dla wszystkich


„Kiedy życie domaga się od ciebie zmiany, zastanów się co dokładnie należy zrobić, i bez najmniejszej wątpliwości i bez żadnego oporu odważ się na nią, wiedząc, że każda zmiana zakłada rozwój". Eileen Caddy

 

Merkury znajduje się nadal w biegu wstecznym nakazując nam ostrożność i przygotowując na opóźnienia, chaos komunikacyjny oraz wszelkie awarie.

Dookoła pełni Księżyca w znaku Lwa nasza wrażliwość oraz emocjonalność wzrasta. Nie warto jednak tłumic wielkich uczuć w sobie, bowiem znak Lwa wzywa do odwagi, spełnienia i walki o sprawy, które leżą nam na sercu dla siebie, grupy lub ważnych wspólnych celów( Wodnik w opozycji). Od wtorku nasze pragnienia spełnienia twórczego, życzenia i moce zwiększają się. Ale czy wszystko, o czym marzymy służyć będzie nam i naszemu rozwoju?

Rozbieżność miedzy możliwościami a potrzebami serca może być wielka, dlatego kieruj się przede wszystkim celami długoterminowymi i stałością. Nasze wyobrażenia nie tylko do projektów, ale i partnerstw wszelkiego rodzaju są nieopisane. Nie kieruj się jednak zbyt spontanicznymi decyzjami. Wysoka wrażliwość końca tygodnia może przynieść uczucia rozczarowania, wykorzystania lub nawet poczucia roli ofiary.

 Słonce w Wodniku podsuwa nam ciągle nowe, rewolucyjne pomysły, nowoczesne perspektywy i niecodzienne metody. Znak Lwa to ogromna siła, aby rzucić wszystko za siebie i rozpocząć nowe drogi życia. Merkury w biegu wstecznym rozwiązuje układy, nie pomaga w biznesach, kwadrat Urana z Plutonem to wielkie zmiany, a Saturn z Neptunem to przede wszystkim odróżnienie marzenia od rzeczywistości!

Aby subiektywnie ocenić dane sytuacje potrzebujesz mądrości i spokoju. Nie słuchaj też, co mówią inni. Twoja przyszłość musi być wybrana przez samego Ciebie. Wenus, Mars i Neptun w znaku Ryb pozwolą abyś wykorzystał swoje talenty, wyobraźnię oraz potencjał.

Ci, którzy będą umieli wykorzystać mądrze ogromną dynamiczność wielkich aspektów, nie pozwolą na wykorzystanie, nie zapatrzą się w imaginację, oceniając realnie faktyczność i nie wyruszą bez namysłu z motyką na Księżyc mają szansę zaplanowania wielkich wizji oraz przejście do ich realizacji.

Zanim podejmiesz decyzje- zatrzymaj się. Bez wpływów czy namowy otoczenia, przyjaciół i rodziny przemyśl jasno swoje intencje, sprawdzając cele.

Ryzyko niepowodzenia razem z Merkurym w biegu wstecznym i pozycją Saturna wymaga dokładności, precyzji a przede wszystkim stałości. Kierując się roztropnością i wdrażając wielką energię pozytywnych aspektów w życie jest możliwość usatysfakcjonowania własnych oczekiwana.

Także w partnerstwach nasze wymagania razem z planetami w Rybie są wielkie. Zanim zagubisz się w świecie fantazji wyjdź naprzeciw gwiazdom, podejmuj decyzje, skontroluj fakty, zrób pierwszy krok, który może okazać się skokiem w idealne i wspaniałe jutro…!

 

"Żyj teraz – zwracaj uwagą bardziej na teraźniejszość, niż przeszłość i przyszłość.
Żyj tutaj – zajmij się tym, co jest obecne, a nie tym, czego nie ma.
Przestań sobie wyobrażać – doświadczaj tego, co rzeczywiste.
Przestań niepotrzebnie myśleć - zamiast tego patrz i smakuj.
Wyrażaj siebie - nie manipuluj, nie tłumacz, nie uzasadniaj, nie osądzaj.
Poddaj się przeżywaniu nieprzyjemności i bólu, tak jak poddajesz się przeżywaniu przyjemności.
Nie ograniczaj swojej świadomości.
Nie akceptuj żadnego “powinieneś” z wyjątkiem tego, co naprawdę Twoje.
Weź pełną odpowiedzialność za swoje czyny, uczucia i myśli.
Poddaj się temu, jaki jesteś. Nie udawaj kogoś innego.
Bądź sobą i pozwól być sobą innym".  Dekalog Gestalt.


 

 

 

Ja życzę wszystkim tygodnia pełnego osobistego spełnienia!

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon: 0043/6645403372 lub  0043/16004350.

 Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski: Telefon Numer: 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto)

E-mail: honorata.n@outlook.com

 

Słońce w Wodniku, Wiedeń 1.2.15

 

"Najgłębszym sekretem jest to, że życie nie polega na odkrywaniu, ale na tworzeniu. Nie odkrywasz siebie, tylko tworzysz siebie. W związku z tym nie staraj się dowiedzieć, kim jesteś, staraj się dowiedzieć, kim chcesz być" Neale Donald Walsch

 

 

 

 

Khammam fort as seen on a fullmoon day

Foto via Wikimedia Commons.