Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 9.11.15 do 15.11.15. Nów Księżyca w znaku Skorpiona 11.11.15 o godzinie 18; 48.
 

          „ Nawet wyobraźnia traci pewność, gdy rozum się do niej dobiera”

                                             Andrzej Klawitter

 

 

 

 

Konstelacje tygodnia:

W niedzielę Wenus przeszła do znaku Wagi, gdzie w czwartek dołączy również Mars. We wtorek Merkury ustawa się w sextilu do Plutona. Nowiu Księżyca towarzyszy połącznie Słońca i Jowisza sextilem. W piątek Wenus i Saturn ustawiają w sextilu oraz Merkury z Jowiszem dając ten sam układ.

                                                                       11.11.15( Astroprogramm: www.urano.at)

                        Konstelacje i fazy Księżyca( atmosfera dnia)


-do wtorku godziny 5; 04 Księżyc w znaku Wagi z opozycją Urana i kwadratem Plutona nie ułatwi wykonywanie rutynowych zajęć. Nie pozwól, aby inny męczyli Cię swoimi problemami. Koncentruj się na sobie.

-od wtorku godziny 5; 05 do czwartku godziny 16; 15 Księżyc i jego Nów w znaku Skorpiona z trygonem do Neptuna i sextilem do Jowisza namawia do świadomego wykorzystania energii nowiu do rozpoczęcia odkrywczych projektów. Nadszedł czas zmian, spojrzeń do przodu, wyznaczenia progresywnych ścieżek i pożegnania tego, co i tak już umarło.

-od czwartku godziny 5; 06 do niedzieli godziny 1; 22 Księżyca w znaku Strzelca z sextilem do Marsa i kwadratem do Neptuna jest ratunkiem wprowadzającym wiarę i optymizm w niecodziennych, odmiennych sytuacjach. Pozostań jednak w realu. Liczą się fakty i liczby, a nie wymysły oderwane od rzeczywistości.

-od niedzieli godziny 1; 23 Księżyca w Koziorożcu z kwadratem do Wenus może przynieść konflikty i nieporozumienia w partnerstwach. Stawiaj na harmonię, prawdę oraz dyplomację.

 

 

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów….itp.

-poniedziałek 9.11.15 od godziny 3; 3 do 10.11.15 godziny 5;04

-czwartek 12.11.15 od godziny 15; 55 do godziny 16; 15

-sobota 14.11.15 od godziny 4; 20 do 15.11.15 godziny 1; 22


                                Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

 

 

„ Zmiany zachodzą tylko wtedy, gdy idziemy pod prąd, kiedy robimy coś całkowicie wbrew wszystkiemu, do czego przywykliśmy!” P.Coelho

 

 

 

Słońca w znaku Skorpiona sugeruje już od tygodnia do konfrontacji z wieloma bardzo emocjonalnymi wydarzeniami, aby posprzątać, wyczyścić te obszary w naszym życiu, które nas meczą, są niepotrzebne lub po prostu zablokowane.

Pojedynek na słowa z bolesnymi tematami, naszymi cieniami lub zagraconymi piwnicami uczuć są na pewno nieprzyjemne. Intensywne sytuacje i wydarzenia zalecają do zastanowienia się nad tym:, „ kim jestem?, dokąd idę, a co pragnę jeszcze zdobyć”?. A wszystko prowadzi do bardzo magicznego nowiu w tym znaku 11.11.15 o godzinie 18; 48.

Tymczasem dookoła w świecie rozpoczyna się właśnie od bieżącego miesiąca faza zmian, restrykcji, reformacji, które będą trwały jeszcze przez rok 2016-2017. Dylematy odmienności, emigranci, polityki zagranicznej oraz unijnej, sprawiedliwości, długów oraz nowej definicji granic będą głównym priorytetowym.

Nowe sytuacje i przeistoczenia struktur będą wymagały odmiennych praw. Jak gdybyśmy jeszcze raz zaczynali doczesną wędrówkę od podstaw, przechodząc niestety z  góry do  dołu..

A Życie przecież jest tylko jedno. .

Pojawiające się dyskusje w partnerstwach, rodzinach i sytuacjach politycznych programują dalsze niezgody, różnice zdań i szukanie całkiem odmiennych rozwiązań.

Wzrostu i rozwoju można spodziewać się tylko tam, gdzie pozwalamy na szermierkę słowną z bardzo trudnymi i gorzkimi tematami poczesnego czasu. Zaufaj sobie.

Pomocą może być spokój, ostrożności i sięgniecie do przeszłych doświadczeń, zwłaszcza, że im bliżej magicznego nowiu w intensywnym Skorpionie tym będzie jeszcze bardziej emocjonalnie….

Pozwól na odejście tego, co już umiera, lub nie ma istnienia. Zostaw za sobą to, co dało Ci ból, cierpienie akceptując pożegnania, ale i ogromną regenerację.

Dobrze jest wyznaczyć sobie szczytne cele. Księżyc w znaku Skorpiona to ogromna moc, stałość i bezpieczeństwo na wsze czasy.

Spokojem i opanowaniem możesz ominąć dużo pułapek. Wielkie projekty i plany finansowe da się już od piątku ujrzeć w pozytywnym świetle, łapiąc przy okazji całkiem nowy wiatr w żagle.

Akceptuj swoje słaby strony sięgając do intuicji, nie wchodząc w uzależniające układy czy też ewentualności. Nawet ogromne przeciwności oraz związki oparte na szczerej, ale diametralnej odrębności zapowiadają się nader optymalnie.

 Księżyc podczas nowiu przypomina o własnych uczuciach i emocjach, oraz całym społeczeństwie szukającym swojego miejsca dla bezpieczeństwa. Pluton, mimo że jest niebezpieczny to zmiany struktur, konstelacji otaczającego świata, przed którymi każdy będzie musiał się na swój sposób obronić lub zareagować..

Konstelacje państw: Austria, Niemcy( ale również Polski w innym wydaniu..) nie są ciekawe. Niestety, trudne uzależniające sytuacje politycznie, gdzie niefortunnie, odgórnie ukryte są prawdy. A o swoje wartości bez walk nijak się nie odbędzie. Ci, którzy nie akceptują aktualnych nastrojów nie muszą być rasistami. Pluton i tak ścigą wszystkich razem na dno, a zło kryje się niedaleko. Jest możliwe, że nie w tym kraju, co patrzysz.

Uran i Neptun podtrzymują dodatkowo chaos, ale ktoś jest jego przyczyną i jednoznacznie nawet świadomą!

Nie, nie wszystkie wyobrażenia się spełniają. Aktywny kwadrat Saturna z Neptunem zabiera to, co nazywa się bezpieczeństwem, rozmywając pewności, spokój i stary porządek. Kochamy swoje wyobrażenia, marzenia, nierealność pragnąc wysoko idealnego własnego, świata! Ale real jest czasami całkiem, nawet brutalnie inny…

 Postaw na nowe. Nawet gdyby ktoś zamknął Cię w potrzasku. Księżyc znajdzie tylko swoją wewnętrzną mocą wyjścia nawet z bardzo skomplikowanych konfiguracji. Palec boży układów opatrzności wzywa do szukania niekonwencjonalnych, rewolucyjnych rozwiązań.

Nów Księżyca jest bardzo dobry na zamykanie starych tematów i wyboru nieprzeciętnych sposobów oraz koalicji.. Całe siedem dni wydaje się nadzwyczaj spokojnie, jednak mała iskierka nieprzemślanych decyzji, słów, działań może w krótkim czasie doprowadzić do przeogromnych wybuchów.

 Do pozytywnych przełomów dojdzie tam, gdzie dostrzeżone są realia, odmienne wymiary oraz perspektywy. Kolorowy wachlarz możliwości może przynieść ziszczenia, gdy podejdziesz spokojnie i konkretnie do przyszłości.

 Nów Księżyca 11.11.15 w magicznych, potężnym Skorpionie działa przez transformację. Nawet tam, gdzie aktualnie nie dostrzegasz światła w ciemności zaufaniem i odwagą, bez zbędnego upiększania i dopuszczania takich uczuć jak wątpliwości, można dojść do namacalnych sukcesów

 

 

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?„ Cierniem jesteś w mej koronie, w mym uśmiechu-smugą smutku, czy ja kiedyś Cię dogonię, chociaż idziesz pomalutku?” Agnieszka Osiecka 

 

 

 

 

Baran 21.3-20.4

Z opozycją Wenus, Marsa oraz położeniem Słońca w Skorpionie tylko prawdy będą Tobie wyjawione. Saturn w bezwarunkowym, zwycięskim trygonie stawia na Twoje zwycięstwa i zadowolenia oraz prace, które trzeba będzie wykonać. Pomyśl jeszcze ze spokojem o swoim otoczeniu. Partnerstwa, które niedawno rozpocząłeś można będzie razem z planetą karmy umocnić i pozwolić na rozwój. Nie radzę walczyć z Twoim Marsem, po tej niedogodnej stronie. Złość, agresja, niekontrolowane zachowania mogą przynieść tylko rezerwowe, ukryte utrudnienia.

Dobrze byłoby zejść z drogi stresowym sytuacjom oraz osobom. Aktualnie pierwsza dekada urodzonych jest pod wpływem tej niekorzystnej konstelacji. Nawet Twoja wielka ilość pomysłów, idee oraz ogromna energia nie będzie od razu potrzebna, ponieważ droga będzie zawalona niezliczoną ilością kamieni. Wycofaj się.

Poczekaj. Podirytowania i rozdrażnienia mogą doprowadzić do wielce skomplikowanych sytuacji.

 Warto byłoby również zwrócić uwagę na swoje zdrowie. Sen, wypoczynek i sporty jesienne są na pewno dla Barana. Gdy Merkury i Pluton połączą się pozytywnym aspektem jest wiele już odmiennych możliwości do rozmów wyjaśniających. Obojętnie czy to w prywatnych czy zawodowych założeniach. Nie pozwól się zastraszyć lub zbić z tropu, gdy ktoś wejdzie Ci nagle w paradę. Jestem pewna, że  ze wszystkim sobie świetnie poradzisz. Twoja pozycja oraz postawa jest niepodważalna.

 Pokaż swoje naturalne strony osobowości. Respekt i uznanie przyjedzie samo.

 

 

 

                              

Byk 21.4.-20.5

Mimo, że Słońce i Merkury dla drugiej i pierwszej połowy trzeciej dekady urodzonych stoi jeszcze w opozycji jest wiele szans na świetne nowe znajomości, ciekawe szanse, które Byk musi łapać od razu!

Nie myśl już za dużo, wychodź z zakurzonych zakamarków przeszłości! Nów Księżyca w pozytywnym aspekcie nakazuje odwrócić się od tego, co już nie jest ważne. Nowe drogi, spostrzeżenia i projekty, jeżeli rozpoczniesz w tym tygodniu przyniosą ogromne powodzenia osobiste i zawodowe!

Czy jeszcze tylko się odważysz zrozumieć, jakie są teraz Twoje wartości życiowe? A może coś wymaga całkowitej transformacji, przeobrażenia, przekonstruowania lub pożegnania? Mocarny Pluton, Jowisz i jeszcze moment Mars w trygonie zapowiada pracę, ale z ogromną wygraną. Przeszłość nie może się już liczyć. Istotne jest to, co przed Bykiem, odmienne ścieżki, plany i założenia. Przeogromne emocje koło nowiu nie będą w Twoim guście, gdy Księżyc również ustawia się koło Słońca na przeciwko. Karuzela uczuciowa się rozpoczyna…spokój, opanowanie mogą szybko przywrócić utracone balanse.

Wszystko jest teraz możliwe: miłość, pieniądze, szczęśliwe nie tylko chwile. Jowisz prezentuje tylko wygrane na stałe. Jego pozycja w Pannie zabezpiecza Cię na długie, wspaniałe lata.

 Pozwól jeszcze sobie na autentyczne szczęście.

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Razem z przejściem Wenus i Marsa do znaku Wagi wszystko zmienia się nie do poznania!

Nawet opozycja Saturna nie będzie Ci już tak przeszkadzać. Tryskasz zdrowiem i zadowoleniem. Promieniste szczęście od razu pojawia się w Twoim domu oraz sercu! Oj, będziesz miał dodatkowe siły do tworzenia nowych planów razem z położeniem Księżyca! Twój Merkury łączy się także pozytywnie z Plutonem i Jowiszem dając siłę przekonania, świetne argumenty i skróty do wyznaczonych celów!

 Nie przejmuj tylko się, gdy nie wszystko działa na plan. Czas jest bardzo emocjonalny i będzie liczyć się „tu i teraz” z bardzo gruntownie euforyczną atmosferą.

Krytyka pochodząca od Saturna nie musi być przez Ciebie ukrywana z bólem w sercu. Porozmawiaj o tym, wchodź w dialogi, broń swoich przekonań jak również praw. Musisz się przyzwyczaić, że od czasu do czasu poczujesz nieprzyjemny powiew wiatru w Twoje oczy.  

Bliźniak stoi przed ogromnymi przemianami. Jowisz w kwadracie stawia Cię pod ciśnieniem, przypominając, że szczęście też wymaga Twojej pracy. Pokaż swoje najlepsze strony oraz talenty, wtedy będzie możliwość odnalezienia ludzi, którzy w każdej sytuacji Ci pomogą. Pozostawiając strach i niepewność za sobą będziesz mógł zdobyć to, o czym tylko marzysz. Układy planet będą pomagać, a planeta energii oraz miłości prezentuje piękny tydzień przed Tobą.

W związkach wszelkiego rodzaju doczekasz się w końcu poprawy, a niespodziane rozkwity finansowe będą również przez Ciebie bez wątpienia mile widziane!

 

 

 


Rak 22.6.-22.7.
 

I nagle świat wydaje się dla Raka piękniejszy, gdy Jowisz i Nów Księżyca zapowie bardzo świetne wydarzenia przynoszące pozytywne zmiany. Przygotuj już plan, działaj, zbieraj wszystkie swoje siły, abyś stworzył to, o czym od dawna marzysz! Wszystkie konstelacje zapalają zielone świtała pokazując Raka tylko w jasnym blasku. Takim, jakim jesteś autentycznie.

 Twoja osoba emanuje ciepłem i zadowoleniem. Nie tylko partner jest w siódmym niebie, ale również zawodowo przedstawione projekty, propozycje oraz założenia przyjmowane są z oklaskami i rzetelną rekomendacją. Wykorzystuj trygon Słońca i Merkurego w całej swojej okazałości, aby razem z nowiem w pozytywnym aspekcie spełnić swoje aspiracje! Odmienne znajomości pojawiają się na horyzoncie. Ludzie, którzy zostaną na zawsze przy Twoim boku pozwalają na Twój osobisty rozwój.

Wenus i Mars, bowiem będą ustawiać się od połowy tygodnia w kwadracie abyś dostrzegał realia oraz odmienne wartości partnerskie. Nie kieruj się tylko starymi przekonaniami lub wyobrażeniami. To, co inni myślą, nie powinno wcale Cię obchodzić.

Merkury ze Skorpiona w połączeniu z Plutonem i Jowiszem rozpoczyna budowanie porządnych dni następnych. Otrzymujesz wiele szans oraz propozycji, aniżeli sam byś dał sobie.  

Zmobilizuj swoje siły. Wykaż się obrotnością oraz przedsiębiorczością.

 Tydzień może być bardzo szczęśliwy, gdy uwzględnisz położenie Marsa. Spokój i emocjonalne opanowanie to Twój święty obowiązek!

 

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

Przejście Wenus i Merkurego do Wagi również Twoją twarz rozjaśnia. Pełna siły energia rozpościera się w nowym tygodniu dla króla Lwa. Planeta miłości razem z Saturnem gwarantuje, że układy partnerskie, miłosne i finansowe nabierają pozytywnych obrotów rzeczy, doprowadzając do stałości i powodzenia. Wszystko uda się szybciej niż podejrzewasz. Gwiazdy ustawiają się tak, abyś mógł ze spokojem spełnić swoje pragnienia sukcesu.  

Kryzysy, które pojawiły się ostatnio w pewnych związkach będą pokonane. Zdrowie i Twoje moce wzrastają. A single mogą już od poniedziałku wybrać się na ważne obrady. Czas, bowiem jest bardzo sprzyjający na spotkanie tej jedynej, wymarzonej osoby. Nie przesadzaj tylko z niecierpliwością. Pogoda ducha i wewnętrzny spokój sprzyjać będzie Twoim wszystkim specjalnym intencjom.

Merkury i Słońce kwadrat jeszcze dla drugiej dekady urodzonych nakazuje posprzątać bałagan i załagodzić spory międzyludzkie. Niektóre układy trzeba podejść z zupełnie innej strony, akceptując również swoje własne słaby strony.

Kontroluj swoje cele, sprowadzając raz po raz dokładnie punkty kolejnych etapów. Razem z nowiem Księżyca zrozumiesz, że u Ciebie można byłoby z powodzeniem przywrócić niektóre życiowe punkty do odnowienia.

Myśl szeroko-dymensionalnie wykorzystując swoje pozytywne myślenie. Uranus będzie sprzyjał kreatywnym eksperymentom.

 

 

 

 

 

                                                                                                             

Panna 24.8.-23.9

Jowisz w Twoim znaku z sextilem Merkurego i Słońca czyni Pannę zwycięzcą tej pięknej konstelacji. Szczęście uśmiecha się do Ciebie gwarantując absolutne wygrane. Pachnie już z daleka nie tylko na wielkie poprawy gospodarcze, ale również pochwały za ogromny wysiłek włożony w pracę. Twoje zaangażowanie, ideowość oraz niestrudzoność będzie spełniać wszystkie, nawet jeszcze dawne zamierzenia.

To, co przez ostanie czasy przygotowywałaś, spędzając każdą minutę dnia nad udoskonaleniem swoich pomysłów, razem z Nowiem Księżyca przynosi pożądane wyniki. Panna może być dumna ze swojego dzieła!

 Twój talent handlowy oraz wysoka analiza ,a przy tym zrozumienie stanu rzeczy pomoże obróć w rzeczywistość i obudzić do życia z historyczno- przełomowym momentem. Twoja kariera nabiera rozpędu, a przypadki sprawiają, że pomoc i zbawienne układy protegują Cię podczas zdobywaniu szczytów..

 Wykorzystuj rady Jowisza dane przez planetę szczęścia. Jej pozycja zabezpieczy na pewno długą przyszłość.

Nawet kwadrat Saturn nie jest w stanie zatrzymać pierwszą dekadę urodzonych. Cierpliwość, dokładność rozwiązuje niejasności w partnerstwach, a otoczenie przyklaśnie tylko z uznaniem Twoim działaniom.

Jowisz demonstruje powodzenia dla Panny na całej linii. Twoją siłą ofensywy podporządkowujesz sobie aktualne sytuacje.

 

 


 Waga 24.9.-23.10

Razem z Marsem i Wenus można przy okazji Nowiu Księżyca w stałym Skorpionie zabrać się do sporządzania bardzo przyszłościowych planów! Miłość, partnerstwa, wszystkie piękne układy nabierają barw kolorowej jesieni. Ty sama tryskasz zdrową energią! Dochodzisz do sedna sprawy, że tylko Ty, Twoje działania oraz zaangażowanie jest najlepszą metodą do szczęścia. Mars dodaje odwagi abyś w końcu powstała i walczyła, nawet z największą konkurencjom.  

Przeogromne siły i ogień serca razem z rezolutnością pokaże już w krótkim czasie pozytywne zmiany zawodowe. Możesz zajmować absolutne pierwsze miejsca, gdy pozwolisz tylko działać konstelacjom. Zamiast narzekać na niezliczoną ilość pracy sięgnij po moce przekazywane Ci przez Marsa. Już za moment jesteś w stanie wypełnić wszystkie zadnia koncertując się na własnych przyjemnościach!

Wenus, bowiem w swoim domu, po tak długim czasie to nie tylko radości i urozmaicenia rozkoszy, ale przed wszystkim stabilne układy emocjonalne i poczucie, że w końcu odnalazłaś swoje miejsca szczęścia! Już od poniedziałku nadchodzi dla Ciebie bardzo namiętna faza.  Intensywne uczucia pozwolą przeżyć ciekawe momenty, poznać nowych ludzi i odnaleźć odpowiednie klimaty między pracą, poprawą materialną oraz wygranymi w życiu zawodowym.

Masz szanse zdobyć wszystko! Tylko wykaż się inicjatywą. Czas nie jest dobry do chowania się po kątach, ale pokazania swoich inwencji twórczych. Podkreśl sama swoją fachowość oraz kompetentność! Zwycięstwo już się dawno Tobie należy!

 

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

Nów Księżyca z tak pięknymi konstelacjami jest momentem, na który dawno czekałaś. Szczególnie Ci, którzy mają w tym tygodniu urodziny mogą liczyć na sprzyjające układy gwiazdy, wielkie moce od Plutona i Jowisza, ogromny przypływ szczęścia i spełnienie nawet głęboko ukrywanych marzeń.

Konstelacje są do pozazdroszczenia! Jeżeli tylko sam siebie nie pogrzebiesz w przypływie negatywnych uczuć. Stawiaj na zwycięstwa, podnosząc głowę i rozpościerając skrzydła jak Feniks do lotu. Już do końca następnego roku 2016 masz zagwarantowane bardzo udaną fazę!

Połączenie Merkurego w Twoim znaku z Plutonem zwiastuje całkowite poprawy materialne. Szczęśliwe aspekty Słońca z Jowiszem to nie tylko przypływ pozytywnej energii, ale również rozprawienie się, ze spokojem z tym, co stoi Ci na drodze. Nie kieruj jeszcze siebie oraz innych pod cieśnienie. Twoim empirycznym umysłem dotrzesz do sedna wszystkich rzeczy. Poczuj w końcu swoje siły przebicia. Koncentruj się na sobie i na bardzo ważnych planach. Szczęście i zadowolenie jest blisko Ciebie.

Pojawiające się nagle propozycje, spadające z nieba wymagają natychmiastowych badań. Czas musisz znaleźć, aby wybrać to, co najlepsze. Taki moment z Nowiem Księżyca jest najlepszym okresem do przełomu.

Coraz bardziej pozwól działać swojej intuicji. Ona zaprowadzi do wysokiej kariery zawodowej i odnalezienia szczęścia prywatnego razem z wzajemnym, głębokim zaufaniem.

Odrzuć już niepewności akceptując radosne zrządzenia losu!

 

 

 

 

 

 


Strzelec 23.11.-21.12

Pozycja Saturna, Neptuna, Marsa i Jowisza jeszcze osłabia Twoją energię i siły przebicia. Ale już środek tygodnia przynosi znaczące, pozytywne zmiany!
 Stawiając na optymistyczne myśli uwolnisz się razem z przejściem Wenus i Marsa do Wagi z ograniczeń, zahamowań znajdując nagle miłość, pieniądze i przeróżne duże i małe zwycięstwa.

 Ważne decyzje dotyczące strony profesjonalnej należy przełożyć na drugą połowę tygodnia. Nowe uczucia po jawiące się w braterstwach lub też całkiem nieznana miłość zawraca Ci całkowicie w głowie sprawiając, że nabierasz mocy, odnajdując promienie słoneczne w szarej rzeczywistości. Życie nagle nabiera ciekawych barw, a Ty sam znajdujesz rozwiązania na bolączki dnia codziennego! 

Czując w końcu płomienne uczucia stoisz bardzo zmotywowany zabierając się z ochotą do pracy. Rodzina, najbliżsi stojąc przy Twoim boku dodają jeszcze powodów do radości. O szczęście należy walczyć, szukając coraz to innych, nieznanych jeszcze przedsięwzięć!

To Saturn daje Ci uczucie, że ktoś zabiera Ci wolność. Stawiaj mimo wszystko na to, co realne, stałe oraz całkowicie prawdziwe.

Tydzień przynosi nieoczekiwane szanse na odnalezienie złotych metod i środków.

Sięgnij proszę do swoich przeżyć oraz osobistego doświadczenia.

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Mimo, że Wenus i Mars, przechodząc do Wagi ustawia się na razie dla pierwszej dekady urodzonych w kwadracie pokazują się radosne niespodzianki.  

Merkury, Pluton oraz Jowisz gwarantują nie tylko momenty ważnych rozmów, zdobycia ogromnego uznania, a także znaczące zwycięstwa.

Uczucia miłości nie można zaplanować, dlatego już rozpoczynając od poniedziałku pierwsza dekada musi wykorzystać swoje kreatywne talenty do rozwiązania nagromadzonych się trudności w związkach.

Razem z Nowiem Księżyca w pozytywna aspekcie znajdujesz od razu sposoby na opanowanie trudności, nie robiąc z siebie przy okazji niewolnika własnych negatywnych myśli! Jowisz wskazuje nowe drogi! Słuchaj jego wyborów! Razem z Plutonem musisz przeszłość pożegnać, a wtedy pojawią się nowe drogi!

Razem z szczęśliwą konstelacją planety komunikacji wszechświat wyznaczył właśnie Ciebie do zwycięstwa, przygotowują już najcenniejsze wygrane. Pokaż się podczas ważnych rozmów jeszcze z większą pewnością siebie. Zaczerpnij z przekonywujących argumentów oraz swojej wiedzy. Czy to zawodowo, czy też gospodarczo nadciąga moment całkowitej innowacji. I krzywdy będą w końcu wynagrodzone!

Zastosuj informacje przesyłane Ci, co rusz z kierunku nieba. Autentyczność i wiara w przyszłość będzie prowadzić Koziorożca do spełnienia! Jesteś otoczony opieką gwiazd oraz pozytywną energią.

 

 

 

 

 

 Wodnik 21.1.-19.2

Gdy kwadrat Słońca i Merkurego nie pozwala Wodnikom ruszyć się z miejsca, połowa tygodnia przynosi już ważne wydarzenia. Wenus i Mars pragną i dla Ciebie osobistego szczęścia. Wspaniałej, mocnej energii i dobrych wiadomości na pewno tym razem nie zabraknie!

Razem z Wenus stajesz w końcu przed kimś, kto nie tylko wywiera na Tobie ogromne wrażenie. Nowe, pewnie już zapomniane odczucia pozwolą zaakceptować, że życie jest pełne przyjemnych, nieoczekiwanych niespodzianek. Lawina ekspresji przesłana od Marsa pomoże uaktywnić Twoje największe talenty oraz bogactwa. Wykorzystaj z Saturnem Twoje szansy na stworzenie bezpiecznej stałości!

 Kwadrat Nowiu Księżyca wskazuje to, co trzeba zostawić, zamknąć za sobą bez żalu, gniewu i płaczu. Ciekawsze drogi otwierają się przed Tobą, gdy spożytkujesz odpowiednio swoje możliwości. Nauka na błędach jest nie przyjemna, ale pozwala odnaleźć wyjścia z zaułków. Zaaprobuj, że nie wszystkie życzenia są do spełnienia. A tym samym dostrzeżesz przed sobą wielkie, radosne perspektywy.

Za mało wiary w siebie przy genialnych pomysłach nie jest rozwiązaniem dla dnia następnego. Wodnik wymaga większej koncentracji, prawdziwych przyjaciół, wierności oraz wewnętrznego przekonania.

Razem z planetą karmy postawisz na konkretną pracę, więcej krytycyzmu do swoich idei. Od czwartku już wiesz, że możesz liczyć na siebie, a układy gwiazd biorąc i Wodnika za rękę prowadzą do znaczących, może jeszcze nieznanych przez Ciebie celów!

 

 

 


Ryba 20.2.-20.3

Możesz już śmiało przygotować się do wiwatowania!

Oczywiście na swoją własną cześć za prace, zaangażowanie oraz siły wytrwałości! Nów Księżyca w boskim trygonie, Słońce i Merkury w pozytywnym ustawieniu spełnia jednoznacznie wszystkie Twoje życzenia!

Saturn kwadrat dla pierwszej dekady urodzonych wyznaczył już tematy, którym musisz się osobiście zająć. Magiczne wyczucia zawodowych, dobrych sytuacji, popraw finansowych i nawiązania protekcyjnych kontaktów prowadzą Ci na wyżyny. Bez zbędnych słów i cienia skromności!

Już od dawna zasłużyłaś sobie na pochwały i korony, dlatego razem z Nowiem w mocarnym i dynamicznym Skorpionie wszystko, co w tym tygodniu rozpoczniesz prowadzi do bezpiecznej stałości! Słuchaj się jeszcze swojej intuicji. Polegaj na tym, co szósty zmysł podpowiada!

Przez całe siedem dni możesz czuć się szczęśliwą, a Słońce świeci tylko i wyłącznie dla Ciebie w bardzo aprobującej konstelacji!

Ryba oczekuje może najlepszego tygodnia aktualnego roku….

 Wielkim, pewnym krokiem rozpocznij znaczące planowania. Nie pozwól, aby bez znaczenia trudności zahamowały Twoją drogę do awansu i życiowego sukcesu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim pozytywnego tygodnia!

 

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com

 

 Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto).

 

Słońce w Skorpionie, Wiedeń, 9.11.15

 

„ Oswajanie to słowo nieco przebrzmiałe. Oznacza ono stworzenie więzi.”

               Mały Książe.

 

Bild:  via Wikimedia Commons: Bartolini Fiducia