Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 16.11.15 do 22.11.15. Merkury i Słońce w znaku Strzelca. Wenus kwadrat Pluton.

 

 

„Umierający republikanie, brocząc po bruku krwią swoich ran,
w krwi umaczanym palcem po ścianie,
wypisywali: No pasaran!( nie przejdą!)” W. Broniewski

 

 

 

Konstelacje tygodnia:

Wtorek jest dniem połączenia Słońca z Merkurym w znak Skorpiona. Od środy Neptun wyrusza w końcu w bieg prosty w Rybach. W piątek Merkury wkracza do Strzelca. W sobotę Wenus z Plutonem ustawiają w kwadracie. W niedzielę Słońce opuszcza Skropiona i wkracza do Strzelca. Kwadrat Urana z Plutonem i Saturna z Neptunem jest akytwny.

    18.11.15  i            13.11.15 Francja , godzina 21;17

                               Konstelacje i fazy Księżyca( atmosfera dnia)

-do wtorku godziny 8; 25 Księżyc w Koziorożcu z kwadratem do Urana utrudnia pracę i koncentrację. Przygotuj się na przykre wiadomości i nieoczekiwane zmiany sytuacji.

-od wtorku godzony 8; 26 do czwartku godziny 13; 23 Księżyc w znaku Wodnika z trygonem do Marsa i sextilem do Urana podniesie naszą samoocenę oraz motywację ułatwiając śmiało przedstawić oryginalne pomysły i bronić swojego zdania.

-od czwartku godziny 8; 27 do soboty 16; 13 Księżyc w Rybie z kwadratem do Słońca, sextilem do Plutona i na końcu trygonem do Plutona może na początku zapowiada złości, niemoc lub nawet agresję, ale w końcu nabierzemy siły, aby rozwiązać narastające problemy.

-od soboty godziny 16; 13 Księżyc w Baranie z koniunkcją Urana nie przynosi czasu przebiegającego według ustalonego planu.. Skup się na priorytetach unikając chaosu i niecierpliwych lub bezkompromisowych osób.

 

 

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów….itp.

-poniedziałek 16.11.15 od godziny 21; 54 do 17.11.15 godziny 8; 25.

-czwartek 19.11.15 od godziny 9; 21 do godziny 13;23

-sobota 21.11.15 od godziny 14; 24 do godziny 16; 13

-niedziela 22.11.15 od godziny 20; 17 do 23.11.15 godziny 17;27

                                 Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

 

 

Wir brauchen Frauen und Männer in Europas Regierungen, die jetzt handeln!

Potrzebujemy kobiet i mężczyzn w rządach Europy, którzy działają i decydują teraz!                  (Richard Schmitt, Kronen Zeitung)

 

 

 

http://www.krone.at/Oesterreich/Alles_ausser_Kontrolle_-_hat_Kurz_doch_Recht-Terror_in_Europa-Story-482075

 

 

I to byłoby teraz najważniejsze, gdy czasy stają się niepewne, gdy wszystko zmienia się z dnia na dzień, a układy planet nie wróżą dalej nic dobrego. Do końca roku 2016 trzeba się przygotować do wielu makroewolucji, wydarzeń i sytuacji przyczyniających się do przekształceń w Europie i pewnie na całym świecie w związku z aktualnymi sprawami terroru, emigrantów, granic, sytuacją polityczną, społecznymi, religii oraz wiary i układami współprac międzypaństwowych.

 Gdy Pluton z Uranem zaczynają działać mowa jest o radykalnych zmianach. Ale wystarczyło już w piątek wieczorem 13.11.15, aby Mars przeszedł pierwsze stopnie do znaku Wagi( niekorzystna pozycja!) przedstawiając nam dramatyczną sytuację we Francji….!!

Nie, to nie jest koniec, niestety.

Mars będzie ustawiał się jeszcze w kwadracie do Plutona przynosząc gorsze scenariusze horrorów. Ale i sextil Saturna z Marsem da się wszystkim we znaki.. Patrząc dalej w kierunku Paryża z przerażeniem wszystkie granice będą zamknięte na amen! Nikt nie będzie miał prawa ich przekraczania!

Wielkie wizje naszych wodzów, piękne idee dosięgają dna rzeczywistości. Nie każda miłość, uczucie współczucia, oddanie serca się opłaca dla tych, którzy są z innego świata, wyznających inne religii i głoszących całkiem odmienne ideały!

Tylko serce bez konkretów i planu na nic się zdają, bez wdrożenia go do położenia dnia dzisiejszego! A tu jeszcze czeka nas kwadrat Saturna z Neptunem, pełnia księżyca w drastycznym układzie i podział społeczeństwa, Europy przy bardzo wielkich wyzwaniach nie tylko z emigrantami, ale również ekstremistami, chorobami oraz innymi apokaliptycznymi zjawiskami przyrodniczymi…

Kwadrat Urana z Plutonem, który będzie uaktywniać Wenus ustawiająca się już w tym tygodniu w kwadracie do Plutona jestem niebezpiecznym, niszczycielskim aspektem.

Jego energia jest przepełniona nienawiścią, przemocą i zemstą. Układ ten jak i sam Pluton wpływa na całe nasze światowe społeczeństwo, abyśmy w końcu wiele w sobie zmienili, szukając i tworząc lepszy świata! Wszyscy razem, a nie osobno.

Tylko jeszcze nie teraz. Aktualnie będzie nam przedstawione, gdzie nasze wizje i marzenia nie nadają się absolutnie do spełnienia. Gdzie należy podjąć odpowiedzialność za siebie, rodzinę, kraje ojczyste tudzież dalekie. Saturn walczący o porządek w Strzelcu namęczy się niesamowicie i patrząc na konstelacje następnego roku pomoc nadchodzi dopiero w grudniu 2016 od Urana ustawiającego się w trygonie.

Zbliżające się siedem dni przynosi przeznaczeniowe wydarzenia.

 Mars w Wadze ze Słońcem i Merkurym do połowy tygodnia w Skropione będzie robił uniki, aby pożegnać to, co od dawna się przeżyło!

Rozstania w każdym razie są nieuniknione. Partnerstwa, braterstwa, związki polityczne, międzypaństwowe, osobiste podstawione pod ścianą będą zlikwidowane i ostatecznie pokasowane dosadnymi słowami!

 Szkoda jeszcze, że nie wszyscy odważa się w konkluzji mówić prawdę nawet podczas wielkich konfliktów. Mars w Wadze jest tchórzem chowającym głowę w piasek, nawet z kulturalną miną.

Podczas podsumowujących decyzji postaraj się mimo wszystko nie stawiać w ostateczności tego, co masz na jedną szalę. Czasami pożądane byłoby przetransformować swoje życie, ponieważ w inny sposób nie da się zbudować nowego! Nadmierna emocjonalność, chciwość, zaborczość i manewry kontroli przynoszą odmienne skutku burząc aktualne mosty. Razem z pojawieniem się trudnych sytuacji pod koniec tygodnia zamykamy, odrzucamy to, czego nie można i nie chcemy już w ostateczności ratować!

Przejście Merkurego i Słońca do znaku Strzelca wskaże nam inne drogi do nowej perspektywy i niecodziennych konceptów. Szukając przy tym wiary i optymizmu do dnia następnego.

Znajdź dla siebie nowy sensu życia. Polegaj tylko na tych, których możesz darzyć zaufaniem nie dając się zastraszyć konstelacjom, uczuciom strachu, niepewności czy utraty poczucia bezpieczeństwa w własnym domu i kraju, gdzie mieszkasz…

To nie jest koniec, ale początek, jak mówi cytat, który będzie wymagał od nas cierpliwości, odwagi, zaufania oraz nadziei serca, aby zrozumieć umysłem, to, co jest nawet niezrozumiałe dla naszego intelektu!

Szczególnej uwagi wymaga nadchodzący bardzo trudny weekend. Nie daj się wciągnąć w skomplikowane sytuacje. Oceniaj realnie swoje otoczenie. Stojący świat na rozdrożu szuka nowych dróg do rozwiązania palących problemów. Punkty kulminacyjne i wydarzenia nowego tygodnia można zakreślić dwoma słowami; „ być albo nie być?”. Wyciąganie konsekwencji jest absolutnie konieczne!

 

           Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

„ Odważny jest nie ten, kto się nie boi, ale ten, który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach!”

 

 

Baran 21.3-20.4

Z Marsem i Wenus w opozycji razem z koniunkcją Urana przedstawia się Baranom bardzo skomplikowany tydzień.

 Układy planet, bowiem zabierają Ci to, co masz najcenniejsze, a mianowicie Twoją niesamowitą energię. Pamiętając cały czas, że masz przy sobie trygon zbawiennego Merkurego postaraj się tworzyć harmonie, albo przynajmniej wykorzystać aspekty dialogu. Twoje przemowy, operatywność, decyzje muszą być wygłaszane spokojnie, pewnie, ale również z logiką, mając przy tym na uwadze dni następne.

Ważne informacje otrzymasz od trygonu Saturna! Bezpieczeństwo Twoje, rodziny i najbliższych musi być priorytetem! Gdy nagle poczujesz, że ktoś stoi Ci na drodze, podcina skrzydła lub omawia za plecami-przedstaw szczerą prawdę. Ale bez przesady mając kontrolę nad każdą niejednoznaczną sytuacją.

Nieszczęsny kwadrat Plutona dla drugiej dekady urodzonych przypomina o zamykaniu tych etapów w życiorysie, które do tej pory się nie sprawdziły! Pozostawiając za sobą, to, co dawno trzeba było już odrzucić zrobisz miejsce na inne. Nowe, bardziej pasujące do Ciebie!

Twoja impulsywność pewnie pozwoli podjąć spontaniczne decyzje. Zachowaj dojrzałość i równowagę umysłu. Mars w opozycji może zachować się jak ogień. Gwiazdy przypominają o tych, którzy stoją przy Tobie bardzo blisko. Od tych osób otrzymasz ciepło, bliskość i to, co da poczucie, że jesteś w swoim domu.

 

 

 

 

 

                              

Byk 21.4.-20.5

Spoglądasz ze spokojem i harmonią w dni następne. Opozycja Słońca i Merkurego kończy się już ostatecznie i dla trzeciej dekady urodzonych w następną niedzielę.

 Rozmowy, ważne układy czy też wszelka komunikacja może być spokojnie przeniesiona lub poczesne terminy całkowicie przesunięte. Osoba, która daje Ci stałość i poczucie bezpieczeństwa jest sugestywną osobowością, jednocześnie dając Ci równowagę.

 Szczęśliwych przypadków i splotów wydarzeń nie zabraknie w nowym tygodniu abyś czuł się radośniej. Możesz swobodnie ukazać swoje autentyczne emocje. Co otrzymasz od razu przyrównaj do siódmego nieba. Wspaniale jest wiedzieć, że jest się kochanym i jednocześnie całkowicie na kimś polegać.

Profesjonalnie będziesz skonfrontowany ze stresującymi sytuacjami. Ciągłe wymiany układów potrzebują Twojego elastycznego umysłu. Postaraj się wszystko odpowiednio wyważyć. Poczuj instynktownie z sextilem Neptuna, czego potrzebuje od Ciebie otoczenie. Odrzucając strach przed utratą tego, co ma dla Ciebie największe wartości stawiasz na porządek i ład dookoła.

Warto przemyśleć jeszcze raz konkretyzowanie oraz uzupełniane Twojego wymarzonego planu. Niektóre punkty godzi się zastąpić tym, co odpowiada aktualnym warunkom środowiska.

Pluton w trygonie dodaje niesamowitych mocy. Osiągniesz z pewnością spokój duszy i wewnętrzną harmonię dzięki opanowaniu samokontroli.

 

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Mars i Wenus trygon razem z pozytywną pozycją Urana nadaje ton nowym dniom dla Bliźniaka. Układy planet obiecują piękne, efektywne czasy, ale pod koniec tygodnia trzeba będzie uważać.

 Przejście Słońca i Twego Merkurego do Strzelca razem z jego opozycją to faza wyzwań. Przygotuj się już na konfrontacje z zakresu Twoich spojrzeń na życie. Nie przesadzaj aczkolwiek z szybkimi, nieprzemyślanymi decyzjami. Aby osiągnąć i zrealizować długofalowe plany trzeba będzie już do środy postawić na cierpliwość, porządek i koleje wykonywania zadań.

Nie słuchaj dodatkowo tylko mądrali oraz ludzi, którzy muszą koniecznie Ci zaprzeczyć. Twoja wiedza jest wystarczająca ażebyś ze spokojem przedstawił swoje najlepsze przesłanki. Tłumaczenia, nerwowa atmosfera czy trzaskanie drzwiami nie zrealizuje się, jako dobra metoda likwidowania sporów. Spożytkuj Wenus i Marsa razem z ich trygonem dążąc do celów, które zamierzasz szybko osiągnąć!

Szanse na poznanie nowych, ciekawych ludzi są olbrzymie. Nastaw, więc antenę, zapisuj kontakty, kto wie, jaki będzie z tego jeszcze pożytek!

Życie może się czuć bardzo wspaniale, gdy gestem pełnym harmonii zaakceptujesz odmienność innych filozofii, podejścia czy też punktów życia.

Mars namawia do działań na Twoje korzyści. Nie czekaj! Na pewno tego nie pożałujesz!

 

 

 


Rak 22.6.-22.7.
 

Pierwsza i druga dekada urodzonych ma trudne konstelacje z aktualnymi kwadratami. Chodząc cały czas zamyślony nad bolączkami świata nie zapominaj przede wszystkim o sobie.

 Twoje uczucia tęsknoty do jedności, miłości z kwadratem Wenus są na razie mało realne. Mars od poniedziałku może postawić Cię już na baczność. Wysłuchaj ze spokojem, co mówi osoba stojąca przed Tobą. Nawet, jeżeli musisz się natychmiast decydować, wybierz ze spokojem drogę serca.

Wejście w trudne konfrontacje razem z emocjami mogą przynieść agresję. Dlatego lepiej ze spokojem zaakceptować to, co się stanie. Jowisz, Merkury i Słońce są do Twojej dyspozycji, aby z mądrością rozwiązać nawet trudne zadania. Nie widzę, że sobie z czymś nie poradzisz. Wręcz przeciwnie, jest pewność wyjścia i zakończenia starych, bolesnych tematów.

Czasami trzeba powiedzieć: „nie” rezygnując z robienia z siebie ofiary, czy poświęcania się czemuś, co nie jest docenione. Czy to w pracy, czy też w życiu osobistym szczera i autentyczna postawa doda Ci tylko więcej respektu.

Opozycja Plutona, kwadrat Urana i połączenia tych planet z Wenus wskazują na konflikt z kobietami dla drugiej dekady urodzonych. Czy jest coś, co dawno powinno być posprzątane? Nastaw się na nerwowe momenty, niedziałające plany i godziny chaosu, które będziesz musiał opanować.

Jowisz w sextilu gwarantuje Rakom mądre zakończenia. Zrezygnuj przy tym tylko z prowizorki.

Trzymaj w garści swoje pieniądze.

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

W końcu i Lew wchodzi w fazę optymizmu. Układy planet razem z Księżycem sprawiają, że chce się żyć i cały świat z radością przytulić do siebie.

 Przyciągając szczęście znajdujesz dookoła wiele pięknych tematów. Pierwszym będzie na pewno miłość i dobre konfiguracje związków wszelkiego rodzaju.

Razem z grupą podobnie myślących rozpoczynasz od końca tygodnia tworzenie ciekawych planów. Niezależność i wolność jest przy tym ważna. Kierunek modernizacji jest Ci nakazany.

Jest możliwe, że jakaś postać, którą wcześniej źle oceniłeś przedstawi się w całkiem innym świetle. Saturn kieruje do stałości i ciągłości dając uczucia błogiego bezpieczeństwa. Bardzo dobre emocje i pozytywna energia sprzyja ostatecznie odnalezieniu swojego miejsca rozprzestrzeniając klimaty przytulności. Miłość, przyjaźń czy po prostu radość jest dobrym mottem następnych dni tygodnia.

Gdy ostania dekada urodzonych jeszcze ma parę ważnych spaw do rozwiązania i zakończenia, pierwsza i druga przebywa już na wyżynach Pojawiając się świetne idee spożytkuj przede wszystkim w pracy.

Wszystko uda się, jak pod działaniem czarodziejskiej różyczki. Rozmowy, planowanie, nowy kursy czy też szukanie innej pracy sprzyjają następne dni w całej okazałości. Czas pozytywnej energii i ogromnego power-a zarezerwuj na priorytetowe działania.

 

 

 

 

 

 

                                                                                                             

Panna 24.8.-23.9

Wszystko będzie się rozwijało na Twoją korzyść, jeżeli uhonorujesz już od środy pojawiający się kwadrat Merkurego. Pierwszą dekadę męczy poza tym jeszcze  kwadrat Saturna. Ograniczenia i zahamowania będą sprzyjać mimo wszystko makroewolucjom i poprawo kardynalnych, nieobojętnych zadań. Ostatnio może za wiele wykonanych zadań, zabrało Twoją cenną energię do dalszego działania. Pomyśl o relaksie oraz zdrowym odpoczynku. To będzie bardzo istotne w drodze po zwycięstwo.

Druga i trzecia dekada urodzonych z pięknymi konstelacjami powinna poświecić więcej czasu na przyjemności. Pluton i tak gwarantuje wszystkim najlepsze tytuły. Jowisz popędza Twoje przedsięwzięcia, aby wszystko szło ze spokojem lepiej niż po maśle.

Nowe, kluczowe znajomości będą wymagać Twojego zainteresowania. Przyjmuj ciekawe propozycje pamiętając o własnym rozwoju. Dni przyszłości będą dopasowywać się do powodzenia, jeżeli Panna wszystko sprowadzi do znanego jej realu.

Węzeł Księżycowy anonsuje prze-znaczeniowe wydarzenia. Twoje życie osobiste razem z nim będzie się nieoczekiwanie zmieniać. Panna wkracza z ostrożnością na miejsca posłannictwa. Czując w sobie pełną harmonię zachowaj w każdej chwili należytą równowagę.

Osiągniecie olbrzymich, dobrych wyników razem z pozycją Jowisza jest wszak więcej niż pewne!

 

 


 Waga 24.9.-23.10

Wenus i Mars w Twoim znaku dają Ci reprezentacyjne miejsce świata stawiając przy tym w blasku największych świateł.

Przejście Merkurego i Słońca do znaku Strzelca to już pewność, ze Ty jedna w tym tygodniu zwyciężasz! Warto już dziś podjąć planowanie, choć pewnie na pierwszym planie stoi już miłość, przyjaźń i piękne układy.

Wszystko, co teraz rozpoczynasz idzie ku stałości Pozycja Saturna nadaje ton wszystkim wydarzeniom troszcząc się o to, aby było na wieczność.

Otrzymując zbawienną pomoc od planety komunikacji podchodź z podniesioną głową do istotnych rozmów korzystać z prawdy. Świetne szanse poprawy finansowej przyjmuj teraz, koncertując się na efektywnych, nietuzinowych ideach. Dobra energia płynąca od wszystkich planet czyni Cię sympatyczną, zalotną, uważaną przyciągając ludzi rożnego rodzaju. Układ Wenus z Plutonem dla drugiej dekady urodzonych może być jednak nieciekawy, jeżeli pozwolisz niektórym na niepotrzebne nonszalanckie niegrzeczności.

Gwiazdy trzymają jednakże Wagę pod swoimi skrzydłami. Znajdujesz swoje miejsce, miłość i uczucia jedności. Wykorzystaj szanse, propozycje lub impulsy tej osoby, która może dać Ci bardzo wiele. Wenus z Marsem to sprzyjające okoliczności na szczęśliwy, niekończący się traf losu.

Nie zatrzymuj się. Posłuchaj serca. Szczęście ma większe wartości, gdy można je z kimś podzielić.

 

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

Planety będą wynagradzały Twoją cierpliwość, wytrwałość, pracę i zaangażowanie we wszystkie ważnych dla Ciebie zadanych.

Słońce i Merkury jeszcze w tym, ostatnim tygodniu w Twoim znaku spożytkuj na te trudne czynności, które i tak trzeba kiedyś w końcu doprowadzić do zakończenia. Twoja aura, razem z układem planet przyciąga przy tym do Ciebie osoby, które będą miały ważne znaczenie dla dni następnych. Otoczenie potrzebuje teraz Twojej siły, pewności i zdecydowania. Strach może nie jest Ci obcy, jednak Ty jesteś tym znakiem zodiaku, który umie prowadzić do stałego bezpieczeństwa.

Czujesz i tak o od dawna, że nadchodzi ważna godzina. Decyzje muszą być podjęte, a wielka analiza zamknięta. Wielkie uczucia potrzebuje i Skorpion do normalnych, szarych, przyziemnych momentów. Zaakceptuj, że jesteś kochany. Pozytywne emocje i wiara wskaże inne, ciekawsze możliwości. Zrezygnuj tylko jeszcze z uczucia zazdrości. Nikt nie jest niczyją własnością. Twój Pluton będzie namawiał do ponownych, szkodliwych manewrów.

Połączenie Słońca z Merkurym w Twoim znaku przyniesie szybsze odsznurowanie priorytetowych rozstrzygnięć, których nawet się nie spodziewałeś. Rozmowy na wysokim szczycie, negocjacje i umowy współpracy stoją pod bardzo szczęśliwą gwiazdą. Jest to bardzo istotna faza na rozpoczęcie nauki, pisanie lub wyjazdy ogromnego znaczenia. Uczyń użytek z tak ważnego tygodnia. Optymizm i wiara na pewno Cię nie opuści!

 

 

 

 


Strzelec 23.11.-21.12

Czas jest najwyższy, aby zakończyć te smutki i załamania, mimo, że Neptun i Jowisz cały czas ostrzegają przed przesadami! Sprawdzając i postrzegając real aktualnego świata z oczyma pełnymi blasku będziesz witał Merkurego i Słońce w Twoim znaku!

Opracowując już od poniedziałku bardzo dokładny(!) plan Twoich przedsięwzięć czujesz, że już wiesz, co pragniesz osiągnąć! Dobra energia, wiara w przyszłość i szczypta optymizmu pozwoli na wykonanie wszystkich zamierzeń! Na pierwsze miejsca wchodzi Wenus naprawiając układy w braterstwach, domu, nie zapominając przy tym również o przyjemnościach. Poprawy gospodarcze są z ta pozycją planety gwarantowane. Sprowadzaj razem z Saturnem do bezpieczności oraz stałości!

Zawodowo to Mars wysuwa Strzelca na główne pozycje. Ogromne moce chcą ukazać Twoją siłę przebicia, intelekt i ukryte talenty. Komunikacja będzie płynąc bardzo lekko razem z koniunkcją Merkurego. Ciekawy finał i niespodziewane wyniki daje Uran w boskim trygonie. Nie pływaj tylko po powierzchni. Szukaj głębiej i dalej wartości nowego życia. Czasy dookoła bardzo się zmieniają, i musisz razem z planetą karmy brać poprawkę na to, co nas otacza!

Od piątku rozpoczynasz wysokie loty! Konstelacje biorą teraz Strzelca pod skrzydła i opiekę. Intersujący czas trzeba będzie jasno i dobrze spożytkować, aby i Twoja przyszłość była również zabezpieczona!

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Jeszcze i w tym tygodniu Słońce i Merkury świeci tylko dla Ciebie. Załatw szybko to, co od dawna leży Ci nas sercu. Nadchodzące trudne układy Plutona w Twoim znaku z Wenus oraz kwadrat Marsa trzeba będzie w następnych krokach obowiązkowo uwzględnić!

Wielkie uczucia złości, agresja, a pewni zazdrości dopada pierwszą i drugą dekadę urodzonych. Spróbuj kierować się przede wszystkim rozsądkiem, nie popełniaj przy tym błędów znanych już z przeszłości. Jowisz przynosi tylko dobre myśli. Twoje wszystkie kłopoty będą rozwiązane do końca roku, gdy sięgniesz po cierpliwość, spokój i wewnętrzną harmonię. Zaniechaj wielkiego towarzystwa lub ludzi bezwzględnych. Twój świat, Twoje priorytety i założenia możesz i bez tego zdobyć.

Więcej spokoju i lekkość ułatwi wykonanie nawet bardzo trudnych zadań. Nie musisz zawsze zdobywać wszystkie nagrody. W trudnych sytuacjach lepiej się wycofać. Pluton jest niebezpieczeństwem, które może nadejść z niewiadomej strony. Gdy zabraknie energii, razem z Marsem, który stoi w niekorzystnym aspekcie w znaku Wagi, pomyśl o sobie oraz odpoczynku. Pilność i obwiązki może czasami na moment poczekać. Razem z Jowiszem liczysz się Ty, Twoje osobiste szczęście i wewnętrzne, stałe zadowolenie.

 Pozwól sobie czasami na przeskoczenie własnego cienia. Uczucia miłości, przyjaźni lub też odnalezienie swojego miejsca jest dla Koziorożca w zasięgu ręki, gdy zaakceptujesz strach przed rozczarowaniem. Gwiazdy będą Cię trzymać pod swoją ochroną.

 

 

 

 

 

 

 Wodnik 21.1.-19.2

Często uciekasz od siebie, pięknych uczuć i powiązań wszelkiego rodzaju. Szukając wolności osobistej zapominasz, że do głębokich partnerstw potrzebne są dwie osoby. I takie same zaangażowania.

Wenus i Mars w komitywie i prześwietnych układach namawia Wodnika do podjęcia, choć małego ryzyka!  Zaakceptuj uczucia własne oraz drugiej osoby. Pozwól sobie na bliskość, jedność i pełną emocjonalną stabilizację. Mars nie odbiera Twojej energii, a wręcz przeciwnie kieruje do odwagi. Efektywna dynamiczność będzie mocą napędową do tworzenia ciekawych koalicji prywatnych, zawodowych czy też tych Twoich ulubionych, z ludźmi podobnie myślącymi. Imponujesz innym swoją efektywnością oraz ekspresyjnością. Uran zapala jeszcze raz świetne pomysły! Aby je osiągać postaw na realia. Udana pozycja Saturna obiecuje, że zdobędziesz pewną równowagę. Poczekaj z ważnymi umowami koniecznie do środy! Przejście Merkurego i Słońca do optymistycznego Strzelca włącza nie tylko światełko w ciemności, ale proponuje inne rozwiązania, ciekawsze decyzje i wypróbowanie tego, co nieznane z gwarancją wziętości!

Wszystko, co zaplanujesz przyśpiesza w nieoczekiwanym momencie. Wodnik wypełni swoje zadnia, obowiązki i założenia z nawiązkom! Dobrze jest mieć przy sobie miło nastwione planety. Wykorzystaj czas do końca roku 2015, aby nadrobić to, co w poprzednich miesiącach się nie udało zdobyć! 

 

 

 


Ryba 20.2.-20.3

Saturn jest tym, który sprawdza, kontroluje wymagając przy tym ogromnej dyscypliny! Jego kwadrat upomina ciągle jeszcze pierwsze dekady urodzonych, aby wszystkie założenia oraz plany były koniecznie zapięte na ostanie guziki.

Ryba jest w odpowiednim momencie na swoim miejscu wypełniając wszelkie zadnia. Gdyby coś się nie udało po Twoje myśli sięgaj natychmiast do poleceń Plutona! Jego sextil gwarantuje, że znajdziesz w sobie moce do powstania i dalszej walki. Merkury i Słońce dalej stoi w trygonie do końca aktualnego tygodnia, abyś wypełniała te najtrudniejsze dyspozycje, krocząc odważne do miejsca powołania!

Pomoc nadchodzi z każdej strony, gdy tylko wyciągniesz rękę. Moc propozycji spożytkuj tylko dla swojej osoby, nie mieszając się przy okazji do spraw innych. Od czwartku planeta komunikacji ustawia się, bowiem w kwadracie, a to może sprawić chaos, ukazać niedociągnięcia innych lub brak koncentracji do zwykłych zamysłów. Motywacja oraz wysoka inteligencja pomoże Ci jednak z cierpliwością rozwiązać nawet zawikłania, gdy nie pozwolisz na małe błędy i anarchię otoczenia.

Razem ze Słońcem emanujesz silną osobowością. Wzrok wszystkich skierowany jest tylko na Ciebie. Pokaż swoje największe talenty z odwagą! Czarująca pewność siebie będzie przyjęta za radością przez otoczenie! Neptun w Twoim znaku dodaje magii. Pojawienie się intersujących osób w końcu i w Tobie obudzi zainteresowania!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim spokojnego  tygodnia.

 

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com

 

 Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto).

 

Słońce w Skorpionie, Wiedeń, 15.11.15

 

 

 

 

„Dopiero zimą można powiedzieć, które drzewa są zielone. Dopiero, kiedy wieją przeciwne wiatry, można powiedzieć, czy człowiek albo kraj jest odważny i nieugięty” J.F. Kennedy.

 

Bild via Wikipedia Commons: Nike of Samothrake( winged Victory).Paris.